Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

pici
27. led 2010

uz som nasla jednu sukromnu ambulanciu urologicku tak objednam manzela tam a tam robia aj spermiogram

pici
27. led 2010

tak manzel je objednany v pondelok na preventivnu plus sa dohodnu na odbere na ten spermiogram... jaj tesim sa... a ja cakam mrchu v sobotu tak uvidime...

pici
27. led 2010

kde ste vsetky? ☹

rampepurda11
autor
27. led 2010

ahojky holky,
tak nesu povzbuzujici zpravicku. Dneska se me tete (biologicky je to teta, ale je jen o 8 let starsi) narodil Kubik.
Porod mela rychlej. V 5 ji odvezli a v 8 byl Kubik na svete. Je to peknej cvalda - ma 3,8kg a 55 cm.
Uz se moooc tesim, az prijedou domu, aspon trochu mi to snad zeslabi moje matersky pudy (nebo naopak zesili, ale to se pak uz zblaznim🙂)
Povzbuzujici je to i v tom, ze o prvni dite se snazili asi 4 roky a o druhy 3 roky. Takze holky, nesmime ztracet nadeji, musime vydrzet a i nam se zadari!!!
Mejte se krasne a hodne stesti pri snazeni! 🙂

lorca
27. led 2010

Ahoj holky, všechny moc zdravím.
Jsem tady po delší době, nějak jsem na Koníka vůbec neměla čas. Minulý týden jsem se byla domluvit s doktorkou co a jak,už mi to čekání nebaví. Ještě se nám to teď zkomlikovalo, protože manžel od 1.3. do 19.5. bude dojíždět pracovně pryč (250km), takže doma bude jen na víkendy ☹ ☹ Ale rozhodně chceme do CAR už teď, do června čekat rozhodně nechci, to by mi asi hráblo. Tak se vždy musíme objednat na pondělky nebo pátky, jinak v týdnu je to pasé. Dnes jsme byli na krvi - pohlavní nemoci a žloutenka. Až přijdou výsledky, tak nás Dr. sama prý objedná do CAR - (Plzeň). Ještě mi příští týden čeká odběr na HP. Manžel to dost blbě snáší. Hrozně se toho bojí. Já se sice také bojím, ale jsem ráda, že se to konečně začíná trochu hýbat. A né pořád dokola snažení - mrcha, snažení -mrcha.... To už je děs.
Rampepurda: jaký CAR chcete v Plzni navštívit. My jsem původně plánovali ART v ČB, ale Plzeň je pro nás praktičtější, takže se objednáme do Institutu reprodukční medicíny ve Smetanovce - pořád jsme váhali, ale kamárádka tam byla a byli tam moc spokojení (v květnu čekají miminko). Tak uvidíme. 😉

rampepurda11
autor
28. led 2010

Ahojky lorco,
my mame jit taky do Smetanky. Tak jsem zvedava🙂 Snad budeme taky vsichni spokojeni! 🙂

pici
28. led 2010

no ja pojdem potom ako posledna moznost sem do gynfivu. mam same dobre referencie...

karol84
28. led 2010

ahoj, ja delala statnice, tak jsem se ucila a nebrouzdala po netu 🙂

Rampepurda, myslim, ze nove mimco tvoje materske pudy jenom posili...

rampepurda11
autor
28. led 2010

Ahoj Karol, jak jsi dopadla? Doufam, ze dobre a mas to uz za sebou 😉
S tema pudama uvidime... Byja jsem za nima juknout v porodnici, je to krasny vonavy uzlicek. Uz se tesim, az budou doma a budu ho moct taky pochovat 😉

pici
29. led 2010

karol gratulujem.. dufam ze k comu 😀 a ze to mas konecne za sebou 😅

ja som bola vcera u kamosky co ma 3 mesacnu malu.. no rozkosna bola,,,,

sedmitecka
29. led 2010

ahoj holky, taky jsem tu dlouho nebyla 😉
rampepurda, tak to je skvělá zprávička s malým Kubíčkem, takovéhle novinky vždy potěší n srdíčku 🙂
u nás se to taky začíná konečně dávat do pohybu, před týdnem jsme byli poprvé v CAR, tak jsem nafasovala clostilbegyt a utrogestan (s tím začínám už dnes, tak jsem zvědavá)..jenom jsem neměla číst ty příbalové letáky, to je hrůůůůza ,co se tam všechno píše ☹

pici
29. led 2010

mne ma zajtra dorazit mrcha... tak drzte palce aby nedosla 🙂

rampepurda11
autor
30. led 2010

Pici: Tak jak? Doufam, ze mrcha v nedohlednu a nedorazi minimalne dalsich 9 mesicu!!! 🙂

pici
30. led 2010

no zatial nic.. ale pripisujem to vcerajsiemu zuru. navyse odkedy neberiem HAK tak sa mi mrcha "spusta" tak den predtym...a stale nic, akurat ze prsia ma bolia dost... no uvidime ako to dopadne...🙂)) zdeptana uz neverim... aj ked nadej je... vzdy nakoniec...

karol84
31. led 2010

Ahoj holky, ano je to úspěšně za mnou. Teď jsem byla na víkend navštívit rodiče a od příštího týdne zase začne obíhačka doktorů... kéž by to taky dopadlo všechno dobře

pici
31. led 2010

no ja mam dokyho na plane po mrche.. a ta stale nikde... ale ona dojde.. 😢

pici
1. únor 2010

JEJDA VY TU ZASE NIE STE.... manzel bol u urologa.. vysledky vyterov budu o dva tyzdne a na spermiogram ide v stredu a budu aj vysledky... 😕

rampepurda11
autor
1. únor 2010

Ahoj.ky holky
Karol: moc gratuluju!!! Co te ted ceka za doktory?
Pici: Tak jak to vypada? Doufam, ze mrcha stale nikde.
A manzelovi drzim palecky na spermiogramu. Ja zadanku pro pritele mam taky, ale dnes nastoupil do nove prace, tak vubec nevim, kdy bude mit cas tam zajit☹
Ja pro zmenu cekam plodne dny, ale tentokrat si davaji nejak na cas. Uz jsem 24DC a teplota nechce stoupat. No vypada to, ze hormonky budu muset zase zacit brat☹ Ale na anovulak to nevypada, tak uvidime, co se z toho vyklube 😉

karol84
1. únor 2010

pici, nemohla bys být přece jen těhotná?

karol84
1. únor 2010

rampepurda, ahoj,
teď mě čeká endokrinologie - kvůli štítné žláze, pak vyšetření kvůli inzulínové rezistenci - na cukry, endokrinologie kvůli pco a gynekologie - pro recepty, utz a stanovení dalšího postupu

pici
1. únor 2010

no mrcha stale nikde... vo stvrtok mam narodeniny tak ak by nedosla,, tak takemu darceku by som sa velmi potesila..... no uvidime.. ja vzdy ked mi meska tak mam nadeje a tesim sa... ale potom som len zbytocne sklamana...

karol no teba toho teraz caka docela dost... nech je to cio najskor za tebou a s dobrymi vysledkami....

rampi ty asi meras bt co? ja sa v tom nejak moc nevyznam.... tak neviem sa k tomu ani vyjadrit

karol84
1. únor 2010

pici, plán lékařů je až do konce února... už se těším, až bude alespoň půlka za mnou

karol84
1. únor 2010

pici, měření BT je jednoduché - jen musíš zhruba ve stejnou dobu denně měřit dřív, než vstaneš z postele (protože každé vstání zvýší teplotu). před ovulkou máš lehký pokles a potom teplota minimálně 3 dny musí stoupat nahoru a držet se zvýšená. ovulace má být první den před tím vystoupáním teploty. těsně před menstruací nebo 1. DC teplota zase klesne

pici
1. únor 2010

princip ovladam ale nelyham pravidelne do postele takl som s tym nikddy ani nezacala

karol84
1. únor 2010

asi uplne pravidelne ulehavat nemusis. pry staci mit naspano kazdy den minimalne 4 hodky a funguje to. ale asi je to hodne individualni

pici
2. únor 2010

to uz by som bola dost psycho.. ale asi s tym zacnem ked to teraz nevide... ☹

rampepurda11
autor
2. únor 2010

Pici, na mereni fakt neni nic obtizneho. Ja uz merim 7 cyklu a diky tomu svoje telo daleko vic znam 🙂 Ale ty to snad nebudes potrebovat a dostanes ten nejkasnejsi darek k narozkam 😉 Ale kdybys preci neco o tom chtela vedet, tak pisni🙂
Karol: Mas tech doktoru opravdu hodne ☹ Ale snad se vse v dobre obrati a pomuzou vam k vytouzenemu uzlicku!!!

pici
2. únor 2010

no nechame sa prekvapit a ked dorazi mrcha tak mi dasx potom instruktaz....:D

rampepurda11
autor
2. únor 2010

Pici, tobe se stava casto, ze mas s mrchou zpozdeni? A jak se citis? A co testik, kdy zkusis?

pici
2. únor 2010

no test som si robila dneska a bol negativny... mrchu mam praveze pravidelnu.. no a dneska to vecer vyzera tak ako ked sa mi spusta tak zajtra je tu 😢 😢 😢