Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

katunka82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lalina846021
6. dub 2010

Ahojky Katunko už máte o hlasík víc...... 🙂Máťa je moc hezký

vveru
7. dub 2010

Ahoj holky, moc Vás prosím, některá určo budete vědět, jak je to stím nultým a prvním dnem menstruace??? Vůbec nevím, prý je to nějak se špiněním a jestli odpoledne, nebo dopo . . . jsem z toho jelen 😒

lorca
7. dub 2010

Ahoj holky,
tak dnes jsem byla v CAR na UTZ. Tak mi doktor řekl, že tam mam 2 folíky. Jeden je prý přímo ukázkový a druhý je trošku menší, ale prý taky použitelný 🙂 Tak mi píchli Pregnyl a zítra zítra tam frčíme na naši první IUI. Moc se na to nechci upínat i doktor nám řikal, že úspěšnost IUI mají tak 15%. Tak uvidíme. Pokud to nevyjde, tak mě čaká s největší pravděpodoností laparka.

Vveru, já někdy mívám před mrchou takové špinění. Zrovna jsem to měla teď, když jsem začínala brát clostík, tak jsem z toho byla trochu zmatená a nevěděla jsem přesně kdy že vlastně bude 3den cyklu (to jsem měla začít brát clostík) špinila jsem 2dny, jeden den opravdu nepatrně a druhý den již víc a pak se normálně rozjela mrcha, tak jsem ten druhý den špinění brala jako první den cyklu. Ale nevím, zda to bylo úplně OK.

megynka
7. dub 2010

ahojte 😉

vveru, mne vždy v centre hovorili, že za prvý deň cyklu mám považovať ten,keď začne normálne krvácanie,tak neviem,ja som predtým špinenie nikdy nemala a teraz po poslednom ivf mám skoro každý mesiac slabulinké špinenie aj 2-3 dni

lorca,zajtra držím palce, nech sa to podarí, a aby si teda patrila do tých 15% úspešných 🙂

nanuska12
7. dub 2010

lalina hej hej 😀 😀 😀

lalina846021
7. dub 2010

vveru tak to taky nevím,v artu mi řekli že za první den už mám počítat špinění,ale fakt nevím...........ale léky mi dali taky podle toho špinění 😕 😕
lorca doufám že budeš patřit do těch 15 %úspěšných...................držim pěstičky 🙂

lalina846021
7. dub 2010

nanuska doufám že u psaní hodně prskáš na monitor......my na druhé straně budeme bacílky nasávat 😀 😀 😀 😀 😀 😲

pici
7. dub 2010

:D

yasminne
13. dub 2010

cafte kocky, vidim ze pribudla nova tehulka Nanuska grtulujem 🙂
neviete mi povedat ci niekotra z vas basolvovala IUI, viete mi povedat ako to prebiehalo? diky

pici
13. dub 2010

ahoj yasmine, dlho si tu nebola.. mas cierne bodiky :D
ja nemam vobec skusenosti.. tak to ti asi neporadim

yasminne
14. dub 2010

Cau Pici, vies mala som tu na tyzden rodicov, nedalo sa ...ale vidim ze sa tu toho aj tak vela neudialo 🙂 co mas nove Ty? si na tych injekciach? Ja cakam teraz po laparke, co bude ci sa zadrilo, ci nie...mala som mrchu zrovn,a ked som sla na stol a mam pocit, ze tento cyklus bude nejaky kratsi, no necham sa prekvapit ziadne meranie BT ani ovu testy 😀 som nerobila.
Ja mam ist na kontrolnu konzultaciu do centra plodnosti az koncom maja, tak ak sa dovtedy nezadari pocitam, ze mi navrhnu to IUI...preto zhanam info od niekoho, kto to uz absolvoval. O com to je som si precitala na nete, len som zvedava ako to prebieha...inak donedvna som tu nerozumela skoro ziadnej skratke 😀 ale uz sa zacinam orientovat.

rampepurda11
autor
14. dub 2010

yasmine, ahojky, lorca byla pred par dny na IUI, tak ji napis interni postou. To si urcite precte driv nez diskuzi tady🙂

lorca
14. dub 2010

Ahojky,
yasminne, jak psala Rampi, tak jsem byla minulý čtvrtek na IUI. Nebylo to nic hrozného ani nic bolestivého. jelikož mi nedozrávali vajíčka, ta jsem před tím brala clostilbegyt (3. až 7.den cyklu - cykly mám 26-28dní). 14 den cyklu jsem byla na ultrazvuku, kde doktor viděl dvě folikuly. Jedna prý byla výstavní a ta druhý trochu menší. Tak mi píchli Pregnyl, který by měl do 24-36hodin vyvolat ovulaci. Jela jsem tam hned druhý den s manželem. ten odevzdal sperma, které pak specielně upravili (nevím jak) a pak mi ho zavedli do dělohy. zákrok byl rychlí a doktor řikal, že to šlo snado. Pak jsem si tam 20 minut poležela a frčela domů. Celý zákrok bych přirovnala jako když ti dělají cytologii. Cca. 14dní po IUI,by se měl dělat test. Já mám zítra týden po IUI a cítím spíše, že to nevyšlo, protože mám přesně příznaky blížící se mrchy. No uvidíme. Každopádně bych do toho šla ještě jednou a pak bychom teprve volili IVF nebo ICSI, protože si myslím, že pokud se nezadaří po IUI, tak přirozeně už o u nás nemá cenu dál zkoušet. doufám, že jsem ti trochu pomohla, kdyby něco, tak se ptej.

rampepurda11
autor
15. dub 2010

Ahojky lorco,
jeste nehazej flintu do zita. Hodne holek psalo, ze mely priznaky blizici se mrchy... Takze vubec jeste neni nic ztraceneho. Moc drzim palecky!!! Doufam, ze se za tyden pochlubis // 😉

pici
15. dub 2010

lorca.. myslime na teba...:D

lalina846021
15. dub 2010

Ahojky lorca,mě dr. říkal že ty příznaky blížící se mrchy můžou znamenat to že mimísek uhnízďuje a dělá si místečko,já jsem taky myslela že to dostanu a nesutále jsem navštěvovala záchod s obavama ☹ ..................... 😲 naopak to může být dobré znamení.............................držím mocinky moc pěstičky ať jsou na testíku dvě čárečky 😲

yasminne
15. dub 2010

Ahoj lorca dik moc za info uz len jedna otazocka tiez uzivas teraz tych 14 dni hormonalny pripravok obsahujuci progesteron?
Drzim Ti vemi palce a skus mysliet viac pozitivne a nevsimaj sa tolko viem ze sa lahko hovori no ...skus 😉 ... vsetko dobre ! Ja teraz tiez cakam este asi tyzden, co bude a nebude, ale mohlo by byt... uz konecne 😀

vveru
15. dub 2010

lorca, držím palečky, třeba budeš příjemně překvapená 😉

lorca
15. dub 2010

holky, moc děkuji za podporu, ale růžově to nevidím. Vždy cca týden před mrchou mi začínají bolet prsa a teď mi bolí taky, stejně jako každý jiný měsíc, tak proto tomu moc nevěřím. Taky jsem měla stresy v práci. Přístě si na IUI vezmu několik dní volno, abych byla úplně v klidu.
Yasminne, žádné hormony teď neužívám. nic mi nedali. Příště se na to doktora zeptám.

yasminne
15. dub 2010

lorca lorca prsia ta mozu boliet aj ked sa to uhniezduje tak nestresuj, ja som na tom podobne tiez ma bolia ale vzdy si poviem: "hm nie su nejake vacsie nebolia ma inak neni som v tom " 😀 o tych hormonoch som to len citala ze pripravuju sliznicu maternice na lepsie prijatie vajicka tak neviem. No a stale myslim na to ako mi jeden lekar hovoril ze vegetarianky maju malo tohto hormonu ja mu vsak velmi neverim pretoze tu mi zase povedali ze vegetarianstvo to nijak neovplyvnuje a sama mam kopec znamych co su uz cele generacie vege a deti maju ako smeti 🙂)) no mne to stale vrta hlavou 😒 . tiez sa dopujem vitaminmi a kyselinou listovou uz ani neviem ako dlho no podstatne je ze vsetky krvne testy som mala OK a nic mi nechyba. Jaaj baby snazim sa byt tolko v pohode ako je to len mozne, no ked si pomyslim na tu kocku co tu cakala na otehotnenie 10 rokov a vsetko mali zdravotne v poriadku tak mi behaju zimomriavky... no ale myslime pozitivne 😀 😀 😀 a drzme si vsetky palce

karol84
16. dub 2010

yasminne - ja prasky s progesteronem beru - nejdriv utrogestan a ted zkousim duphaston. bere se druhou pulku cyklu a kdyz se zadari otehotneni, tak se pokracuje az do konce 1. trimestru
a vegetarianka nejsem... neverim moc, ze by to melo mnoho spolecneho s nizkou hladinou progesteronu

yasminne
17. dub 2010

karol a ty si tiez po IUI, alebo to beries vzdy po ovulacii??

karol84
17. dub 2010

yasminne, ja to beru porad. k ovulaci jsem se zatim nepracovala, takze v oficialni "druhou pulku cyklu"

yasminne
18. dub 2010

no ako lorca ake su pocity? ja uz som dostala mrchu ☹ no co uz, ideme dalej 🙂 tento cyklus po laparke bol kratky len 24d ale snazilkovali sme v spravny cas ako tak ratam, no takze zazrak sa nekonal...

karol84
19. dub 2010

yasminne, někde jsem četla, že na IUI se může až 6× do roka, je to tak?

lorca
19. dub 2010

Yasminne, pocity jsou děsný, dneska se dostavila mrcha a i když jsem jí čekala, ta mám pořádnou depku. ☹ ☹ ☹

nanuska12
19. dub 2010

Ahojte?Ako sa mate?S nami to vyzera hrozne ☹ 😢

pici
19. dub 2010

nany.. co je nove? lorco, hlavu hore. nabuduce sa podari

yasminne
19. dub 2010

karol netusim kolko krat to mozes absolvovat prave vsetko som nevycitala tak som sa tu aj preto pytala...no neviem ci by sa mi a hlavne muzovi chcelo tolko krat za sebou to takto podniknut asi zalezi od okolnosti asi by som skusala aj prirodzene...neviem zalezi kto ma asi aky problem...som zvedava co mi lekar povie ale to az koncom maja mam s nim konzultaciu... co navrhne ake postupy a tiez sa ho chcem poypat na ten progesteron v druhej polke cyklu a potom sa poypam blizsie aj na to IUI....