Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

pici
8. bře 2010

tiez si myslim...

karol a je ti zle od zaludka z tych liekov? ci? ako sa citis?

karol84
8. bře 2010

pici, je mi zle, zvracim, mam prujem...

karol84
8. bře 2010

jerry, nedocetla jsem celou diskuzi, tak nevim, jestli ti nekdo odpovidal - ale ja mela stejny problem. menstruace proste nechodila. po 9 mesicich vysetrovani u me konstatovali definitivne syndrom pco. cpu do sebe leky a doufam, ze se to spravi. i s temi leky menstruace obcas dorazi, obcas ne - ale prakticky nikdy v tom terminu, kdy by mela. takze si rozhodne zajdi k lekari a trvej na hormonalnim profilu, na ultrazvuku atd. pokud ti nebudou chtit tato vysetreni udelat, tak zmen lekare. rozhodne se nevyplati na neco cekat

karol84
8. bře 2010

capri, tak to jsme na tom s tou délkou neúspěchů úplně stejně

capricej
8. bře 2010

Karol, a jak to snášíš

rampepurda11
autor
8. bře 2010

Ahojky holky,
teda to je bezva, ze se tam rozrustame, jen je skoda, ze jsme se nesesly v nejake optimisticejsi diskuzi 😉 Ale jednou se nam urcite zarazi, nesmime zptracet nadeji.

capricej: My se taky snazime od srpna 08. Ted nam dopadl spatne spermogram, tak na to kasleme a v lete pujdeme do CAR.

pici: Zavidim to ten tvuj optimismus🙂 Ale opravdu🙂 Ja nekdy propadam depkam... Driv jsem byla smisek, ale ted ac nechci, je ze me spis brucoun☹

karol: Nechces zavolat Dr. driv? Preji jenom uz ti je zle docela dlouho☹ Aby ti to spis neublizilo☹

jerry: Kdyz jsem pred 6 lety na chvili prestala brat HA, tak jsem ne a ne dostat menzes... Sla jsem na vyvolavacku, ta nepomohla. Po 10 dnech mi dali druhou a asi za tyden jsem to dostala... Pak uz zase dobry. Ale jak pise Karol, radej se porad s Dr.

lorca: Moc na tebe myslim cely den!!!

Zdravim i vsechny ostatni, je ted tady tolik prispevku, ze nestacim na vsechny reagovat🙂

pici
8. bře 2010

co ja viem ci je to optimizmus rampi... asi beriem veci tak ako idu.... aj tak nie je v mojej moci ich menit... uvidime co bude... netreba vesat hlavu aj ked as zda ze nie je nadej.. tak vzdy je.. a vzdy v sebe najdeme aj silu.... tak sa tesim na lepsie spravy... a ziadme depky baby... babatka chodi alen do stastnych brusiek...

megynka
8. bře 2010

pici, to si pekne napísala 😉

vveru
8. bře 2010

Pici souhlasím s Megynkou, je to krásně napsané, tak hurá ke šťastným a zdravím bříškům.

Lorca: tak jak jste dopadli???

karol84
8. bře 2010

Rampi, mne dr. rikala, ze tam ty nevolnosti byvaji... tak chci jeste chvili pockat

pici
8. bře 2010

karol... no ale to kazdy den take nevolnosti? to snad nie , nie? ved bude z teba tienik... ja idem vo stvrtok na to hsg, tak uz som trosku dosrata, ale tak idem do toho. uvidime co to prinesie atd...

sedmitecka
8. bře 2010

pici, tak to držím palce, ať to máš rychle za sebou......bojim bojim, že mě na hsg taky pošlou ☹

pici
9. bře 2010

ale netreba sa toho bat.. asi to nie je prijemne. ale tak co... som citala vela diskusii, ale ja som v podstate rada, ze ma dal najprv na hsg az potom laparku, aj ked je to teda neprijemne a ked nieco najde aj tak sa laparke nevyhnem... ale je tu este aj sanca z e sa nic nenajde a nemusia ma rezat.... :DDDD

karol84
9. bře 2010

pici, bohužel každý den ☹ ale třeba včera to bylo trošku lepší než předevčírem, tak se to snad obrací k lepšímu. dnes to zatím taky docela jde. ale unavená jsem, jak kdybych už čekala paterčata

karol84
9. bře 2010

pici, držím palce i pěsti - ať to máš rychle za sebou s co nejlepším výsledkem

pici
9. bře 2010

karol a co sa stymi nevolnostami da robit?neskusala si torecanove cipky? to sa predpisuje aj tehotnym ked velmi trpia na nevolnosti... musis davat na seba hlavne pozor aby si nebola dehydratovana a tak. sak to je sen.. z jednych hormonov priberes, ty zase blves jak o zivot, z inych sa ti dokatuje plet.. no dakujem krasne... len toto ma trosku sere ze co clovek musi vsetko doseba nacpat...

uz teraz mam obcas problem s pletou a aj vahou. a nie este ked mi barco predpise tak sa obesim :DDDDDDDD

karol84
9. bře 2010

pici, ja jsem prave pribrala za rok skoro 15 kg, plet se zhorsila, vlasy vypadaly a ted po novych prascich je mi zase mizerne. tak alespon budu jist zdraveji - musim do sebe v prubehu dne dostavat male porce, tak to snad bude lepsi. z te dehydratace radost nemam, boli me pak z toho hlava, ale holt do sebe obcas nemuzu dostat ani vodu ☹ ty cipky, o kterych pises vubec neznam

pici
9. bře 2010

vygooglli si to. kamoska ked bola tehotna velmi vela a dlho vracala. pol dna prevracala toto jej na to dal.... pomaha... no 15 kg? to mi ani zo srandy nehovor. konecne som schudla a ta predstava ze pribrat 15 kg ma dost desi... ale tebe 15 kg urcite neuskodi lebo si dost chuda...

pici
9. bře 2010

napises mi do IP po com si pribrala to hned poviem ze nechcem... viem ze to vyznie sebecky. ale ja nebudem do seba cpat nieco z coho dam 15 kilo na seba. to urcite nie.. to pojdem rovno na umele... mam co robit a by som schudla 5 kil. pravidelne cvicim... fuha... normalne sa idem modlit nech mi nieco take nepredpise....

pici
9. bře 2010

ine je v tehotenstvo pribrat. to nech mam aj 100 kg.. ale len tak z praskov.. no to sa mi vobec nepaci teda :D to sa vypasiem na 80 kg potom otehotniem a budem mat 100? ved to je masaker nie? ci len ja som divna?

megynka
9. bře 2010

ahojte babenky 🙂
karol, dúfam že tie nevoľnosti čoskoro prestanú a budeš sa cítiť lepšie, čo dokážu tie tablety narobiť?!

pici, budem držať palce na to hsg, nech to už máš za sebou, ja som to absolvovať nemusela, ale bola som zasa na hysteroskopii, ale to bolo aspoň v narkóze

ja som dne bola u milej pani, ktorá nás s manželom vyšetrila akýmsi prístrojom, presne nám povedala aké máme zdravotné problémy, dala nám užívať kvapky,3 týždne zákaz sexu a potom 4 týždne sex každý deň 😀 😀 😀 hrôza čo len pomyslieť, ale keby sa podarilo.... 😉 vraj už takto pomohla niektorým k mimču
babeny, ak to mne pomôže tak vás tam pošlem všetky 😉 , od zajtra začíname 🙂

karol84
9. bře 2010

pici, pojidala jsem dlouhodobeji jen utrogestan. ale to pribirani by mohlo souviset i s tim pco - vetsina zenskych s timto syndromem ma pry problem s nadvahou

lalina846021
9. bře 2010

Ahojky!tak jsem to nevydržela a udělala si test a bohužel jedna čárka,ach jo to zklamání je děsný,jsem nešťastná,já se snad nedočkám.Ale třeba to bylo ještě moc brzo.Je to teprve 9den,tak snad malá naděje
ach jo
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

karol84
9. bře 2010

lalina, to je opravdu asi jeste brzo, zkus to za par dalsich dni

lalina846021
9. bře 2010

karol děkuju drobet mě to uklidnilo,taky nějak doufám
dík

karol84
9. bře 2010

ja bych testovala tak po 14 dnech

megynka
9. bře 2010

lalina, ešte to nevzdávaj, držím moc palčeky

lalina846021
9. bře 2010

holky moc vám všem děkuju za podporu,počkám a uvidím,pa a hezký večer

pici
9. bře 2010

megy... hsg je hysterosalpingogram alebo hysteroskopia... cize idem absolvovat vsetko to, co ty... :D

lalí... nadej je.. nezufaj... este je priskoro. aj ked ako sa ja poznam takisto by som testovala...

lalina846021
9. bře 2010

děkuj itak snad to ještě vyjde