Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

megynka
12. bře 2010

veru neboj, ja som písala, že hysteroskopia nie je strašná, uspia ťa a je to v pohode a ani potom nie sú bolesti, len také pobolievanie 1 deň

pici
12. bře 2010

vveru ved budes pod narkozou, ani nebudes vediet ze ti tam nieco robili...

vveru
12. bře 2010

Děkuju moc holky, jste zlatíčka =o)

megynka
12. bře 2010

veru, a kedy máš ísť na tie vyšetrenia? už si objednaná?

pici
12. bře 2010

ja sa tej laparky vobec nebojim . bude to pod narkozou a tak potom trosku to bude boliet ale ziadna katastrofa.. horsie veci su podla mna tie, ktore robia bez uspatia, ako bolo toto hsg. to by som si napriklad uz nechcela zopakovat...:D kedy presne ides? ja za hodinu mam volat doktorovi tak budem vediet kedy idem

vveru
12. bře 2010

Nastupuju v úterý ráno, už mám být na lačno a tak a budou mit to dělat ve středu.

pici
12. bře 2010

no super. tak to budes mat coskoro za sebou... :D

vveru
12. bře 2010

Taky se na jednu stranu těším, doufám že to dopadne, alespoň trošku dobře, zase budu mít další krůček za sebou!!!

pici
12. bře 2010

no budem na teba velmi mysliet...

vveru
12. bře 2010

Děkuji. Jáse do toho úterka ještě určitě ozvu, co kdybych se pak už neprobrala, tak se s Váma budu muset ještě rozloučit =o)

pici
12. bře 2010

ale ty si opica... ja som na to tiez myslela... ale tak to by bola velka skoda.... este nas cakaju nejake povinnosti na tomto svete :D

megynka
12. bře 2010

blázníš, sa musíš prebrať, kto by tu s nami kecal 😉 🙂 budem držať palce 😉 ja tiež neznášam nemocnice, keď som bola na tej hysteroskopii, tak ma brali hneď v ten deň ako som nastúpila do nemocnice a od rána som otravovala lekárov že chcem ísť hneď po tom domov, a keď mi povedali že až na druhý deň tak som si myslela, že to tam neprežijem, celú noc som nespala, ráno som sa im tam vykašlala aj na raňajky a už som sedela na posteli zbalená a čakal na prepúšťaciu správu 😉
keby som išla niekde kde robia jednodňovú chirurgiu pustili by ma ešte v ten deň 🙂

vveru
12. bře 2010

Ač jsme se nikdy neviděli a neznáme se, tak mi dodáváte hroznou sílu a chuť bojovat, moc Vám za to děkuju

pici
12. bře 2010

:DDDDD

tak o pol hodinku viem aj ja.. dufam, ze termin bude co najskor , lebo to cakanie je snad este horsie ako keby som mala ist rovno zajtra...

vveru
12. bře 2010

Dej vědět, teda to je hrozný nějak nestíhám-odbíhám od žehlení =o)))

pici
12. bře 2010

no dufam ze treti krat ked mu budem volat tak uz bude vediet :D
dneska som si kupila pyzamko do nemocky aj nove farebne nohavicky... :DDD

vveru
12. bře 2010

Jééé, tak to já kupovala takové botičky s kožíškem vevnitř =o)

megynka
12. bře 2010

pici, tak si vybavená 🙂
čakanie je fakt najhoršie
ja tiež odbieham od upratovania a to mám ešte na starosti celý deň psa sama, manžel bude v práci asi až do neskorej noci alebo skorého rána ☹

pici
12. bře 2010

dneska som bola doma tak som na to mala cas... tie botcky vveru mam aj ja, ale tu verziu bez kozusinky.. ale mam take fajne makke ponozky...

moj muz ide von tak idem aj ja do kaviarne za kamoskou... dneska som cely den relaxovala. ma boli vajecnik trochu....ale inak som oukej

pici
12. bře 2010

akurat hovorim muzovi ze po laparke mesiac nebudeme mat sex.. a on mi na to, ze nevadi, tak si zoderiem usta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vveru
12. bře 2010

Pici, Tak jsem byla zvědavá a jukla jsem na Vaše svatební fotky a moc Vám to slušelo, doufám, že jsi to Ty na téhle fotce bych Tě nepoznala?!

Megy: tak si pusť nějaký hezký film a užívej volna =o)

pici
12. bře 2010

tak 23/3 som objednana :D este v pondelok mi to potvrdia na 100%

pici
12. bře 2010

13/9 sme mali svadbu tak ak je tam zuzana razgova , tak som to bola ja....

vveru
12. bře 2010

Tak to budeme mít pěkně po sobě, budu držet palec. My jsme 22.3. objednaný na konzultaci co se týče imulogii a 24.3. frčíme do Gennetu, tam nám řeknou co s náma.

pici
12. bře 2010

no ja budem na 100 pero vediet az v pondelok lebo ze musi sa dohodnut s primarom lebo potom co mal volne tak to uz budem mat kramy....

lalina846021
12. bře 2010

ahojky holčiny!všechny vás moc zdravím!
Vveru-ta druhá čárkaje tam pořád,alepořád je slabá,ale je vidět,tak snad poroste.Jinak zatím jsem to nedostala,ale břicho mě pořád bolí jako když to mám.zatim jsemspokojená,šťastná,ale bojím se a nechci si to moc připouštět......ale to mi moc nejde,hlavně abych potom nebyla zklamaná.
pici to je dobře že už máš ten termín takhle brzo,tak hlavně aby ti to dobře dopadlo.
pa pa a přeju vám hezký víkend,ještě že se vám můžu takhle vykecat.papa 🙂

pici
12. bře 2010

lali stale na teba myslim., a dufam ze sa vam to podarilo a budeme mat prvu tehulku v nasej temicke... este je stale priskoro. niekomu neukaze prve tyzdne absolutne ziadnu ciarku. zalezi aku mas vysoku hladinu hcg...:D

rampepurda11
autor
13. bře 2010

lali: Taky drzim mooooooc palecky!!! Uz jste si toho vytrpeli dost, tak doufam, ze uz te cekaji, jen same pekne chvilky🙂 Takhle brzo na testiku nemuze byt zadna tlustice, tak bud klidna. Urcite se zadarilo!!! 🙂

pici: Taky jsem okoukla tvoje svatebni foto. Jste nadhernej par, mooooc vam to sluselo🙂

vveru
13. bře 2010

Lali, vydrž, vím, že je to těžké to vůbec na chvilku vypustit z hlavy, ale vypadá to nadějně. Držím palec!

lalina846021
13. bře 2010

holky moje moc vám děkuju,vydržím budem bojovat.Snad semimísek udrží,jestli tam je.