Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

karol84
3. led 2010

ahoj holky, díky za přivítání. můj problém je syndrom PCO, další komplikace snad už nepřijdou. zatím jsem bez HA cca 16 měsíců, partnera teď čeká spermiogram, pak uvidíme

hhalina
3. led 2010

ahor rampepurda, já dělala první mamatest- ten vyšel // a potom nějaký, který mi přidali k ovu testům, ten mi nevyšel, tak uvidím. fakt asi nebudu dělat plané naděje, ale zatím nic, MS má přijít ale až v úterý, tak počkám. Dám vědět.
Jinak taky vítám holky novulky.
Karol, držím pěstičky, ať jsou výsledky dobré. 🙂

karol84
3. led 2010

hhalina, a jak dlouho se snažíš?

sedmitecka
3. led 2010

hhalina: strašně MOOOC držím palečky, když neklesá teplota a testík ukazuje //, i když slaboučké, je to veeelmi nadějné 🙂..navíc Mamatest je údajně nejspolehlivější na trhu!

ahoj alzbetko, vítej 🙂

karol: jak se u tebe zjistil PCO, laparkou?

karol84
3. led 2010

sedmitecka, UTZ + hormonální profil + test na inzulínovou rezistenci

sedmitecka
3. led 2010

aha, děkuju, chtěla jsem právě vědět, jestli se to pozná z hormonálního prpfilu nebo až z laparky, na kterou se mi nechce, ale HP mám v pořádku, cyklus jako hodinky, ....pořád si tak sama pro sebe bádám, kde může být ten zakopaný pes, tak teď jen čekám, co mi doktoři objeví...už aby to bylo, snad se té první návštěvy CAR nedočkám....☹

karol84
3. led 2010

u nekoho se to pozna z UTZ, nekdo ma naopak UTZ v poradku a moc androgenu v krvi... u kazdeho je to pry jine

karol84
3. led 2010

sedmitecka, pokud mas cyklus jako hodinky, tak PCO tvuj problem nebude... PCO byva spojeno s oligomenoreou nebo amenoreou - ja treba nemam vubec cyklus, tudiz ani ovulaci

a jak dlouho se snazis?

hhalina
3. led 2010

Karol - snažíme se více jak 2 roky, manžel špatný spm- brali jsme profertil, uvidím, co z toho bude

hhalina
3. led 2010

sedmitečka- díky moc, uvidíme ráno...

sedmitecka
4. led 2010

karol: my se snažíme od listopadu 2008, takže nějakých 14 cyklů....v září jsme to začali řešit, zatím víme, že spermio i můj HP jsou naprosto ok, další postup se rozhodne koncem ledna v Pronatalu, kam se chystáme...asi bude následovat imunologie a laparka 😒

hhalina: myslím na tebe a stále držím všechyn palce, jak to vypadá?

alzbeta.hod
4. led 2010

ahojky děkuji za uvítání.... my se snažíme od srpna 08

karol84
4. led 2010

alzbeta.hod - tak to máme tak nějak podobně - já jsem v srpnu 2008 dobrala poslední HA

sedmitecka
4. led 2010

holky, taky vám to už připadá jako věčnost? mě se střídají nálady jako že se to už přece musí podařit s pocitem, že se to nepovede nikdy, protže kdyby to šlo, už by dávno bylo, při té naší intenzitě snažení 😉 , fakt to neflákáme 😀

rampepurda11
autor
4. led 2010

Sedmitecka: Ja mam pocity uplne stejny☹ V jednu chvili, kdyz vidim ty miminka, si rikam, vzdyt je to tak jednoduchy si poridit miminko, staci se mit hodne radi, vyjde to... A pak si rikam, uz se to asi nepovede nikdy, kdyz doted nic☹ Jedna znama se zacala snazit ve stejnou dobu a vyslo ji to hned - a ma pul rocni holcicku...

Lorca: Energyman je volne prodejny. Dostanes ho v lekarne. My mame 60 kapsli asi za 385 Kc. Je to vytazek z Tribulus terrestris - zadej do vyhledavace a muzes si o tom precist🙂 Jinak na krabicce je napsano: "Pripravek urcen pro muze s nizsi hladinou testosteronu, vhodny pri problemech s erekci, potenci a plodnosti. Dale pro obdobi muzske andropauzy k podpore vitality, dobre nalady, kondice svalu a kostni hmoty. Velmi vhodny doplnek pro aktivni sportovce."
Znama je magistra v lekarne a prave rikala, ze pro toto a vit E, tak chodi spousta snazilek a kupuji to svym drahym polovickam. Tak jsem to taky koupila, ale bereme to od Vanoc, tak uvidime. Jedna, co si to tam kupovala, uz tehulka pry je🙂

Hali: Tak jak? Jsem napjata jako struna a doufam, ze se dozvim super zpravicku, ze carka sili🙂

sedmitecka
4. led 2010

hali, já jsem taky napnutá a stále držííííím...ty palce 😉

rampepurda: tak super, nejsem ještě blázen, máš stejné pocity 🙂 , je to stresující, protože já teď kolem sebe mám minimálně 3 známé, které taky otěhotněly hned, jakmile si usmyslely...a já si prostě celý život myslela, že to nebude problém, až budu chtít mimčo, prostě bude a ono neeeeee, tak je z toho člověk poněkud překvapený 😉

lorca
4. led 2010

Ahoj,

Rampepurda: díky moc. Asi to manžílkovi také koupím.

Sedmi: i já mám stejné pocity. říkám si, že kdybych vysadila antikoncepci mnohem dříve, když jsem ještě nechtěla otěhotnět, tak bych už možná drncala s kočárem, věřím, že ta psychika dělá hodně. I já žila v té bláznivé pohádce, že otěhotním raz dva 😒 .

karol84
4. led 2010

sedmitecka, rampepurda, lorca: ja mam dojem, ze mi cas zacina letet cim dal tim driv, nez se stacim zastavit, uteče pul roku... a na těch malych dětech, co se rodi znamym to je vidět samozřejmě nejvic. začinam z toho byt nervozni a říkám si, že kdybych nikdy nebrala HA, tak by to možná vyšlo nastejno...

hhalina
4. led 2010

Holky díky, pořád stejně slabulinká, dnes klesla teplota z 36.79 ale jen na 36,77. Dnes koupen velice citlivý test. Ráno rozhodne. Díky moc. Papapa , já už taky nevydrží asi 🙂

karol84
4. led 2010

hhalina, teplota trošku klesnout může - a zase by měla vystoupat

jatymy1
4. led 2010

ahoj! je mi skoro 28 manželovi 29 od března se snažíme... takže za chvíli to máme rok..a pořád nic... myslela jsem si že je to hrozně jednoduchý... ale ted když to vydim ... každý měsíc zklamání... tak i ta psychika nic moc... dlabu calibrum babyplan.. už od leta ..stále nic.. menzes mam jak hodinky... a v listopadu jsem byla na G.. všechno je v pořádku, dokonce mi i přesně řek kdy mam ovku... píchnul mi nákou injekci.. a stále nic... manžel chce jít na vyšetření ted v lednu... ani vlastně nevíme kam má jít 🙂 jsme takový začátečníci🙂
ale abych řekla pravdu tak chtěla bych být těhotná hned ale nedivim se tomu že ještě nejsem.. stavíme barák a ty starosti s tim spojený.... ale ted máme to nejhorší zasebou tak doufam že se zadaří....tak uvidíme do leta a když nic tak bych chtěla okamžitě jít na laparku a pak se zase uvidí....
pořád si říkam proč zrovna my ... proč to nejde... kolem sebe mam tolik těhotných a tolik čerstvě narozených... docela jim to závidim.....

mirip
4. led 2010

nám to trvalo tri roky a prešli sme kadečím kým sme našli // a potom šok, o baby sme prišli a vtedy som bola úplne na dne behom jedného sona všetky nádeje a radosť zmizla bolo to v deň mojich narodenín a potom ked človek prešiel tým prvotným tou prvotnou fázou žiali zas bolo zpfalstvo že ako dlho zase čakať a či sa to nezopakuje...........a po trojmesiačnej pauze ked sme riešili úplne iné veci sa k nám potichúčky z čista jasna prikradol do života malý anjelika hned po pauze sme našli zase // takže náš anjelik sa narodil presne po 4rokoch a dvoch mesiacoch snaženia....tak netreba zúfal, ked už bude najhorie treba sa zdvihnúť zo zeme pozbierať sily ved po každej búrke vyjde slnko nakoniec a skor či neskor sa aj u vás nájdu // 😉 papa

karol84
4. led 2010

jatymy, neházej flintu do žita, zdravému páru může otěhotnění trvat klidně i rok...

eustoma
4. led 2010

holky nezufajte. ja tiez by som rada, ze ked uz chcem babo, tak aby hned bolo. ale ked ono aj ked sa zadari tak sa este 9 mesiacov musi cakat. tiez zavidim holkam a kamoskam ze maju baba, ze tehotneju. o to to bude krajsie. ako kto to nezaziva na vlastnej kozi, tak tak nevie pochopit. ked bude smutno tak tuna sa prist vykecat mne to vzyd pomoze.
jatymy: manza by mal ist niekde do centra asistovanej reprodukcie na spermio. moze ist sam bez ziadanky a moze ist zo ziadankou, ktoru vystavy tvoj gynekolog.

eustoma
4. led 2010

niekto pekne napisal v jedne diskusii. novy rok ove nadeje 😉. tak treba tomu verit. nadej umiera posledna.

kkamca
5. led 2010

Ahoj.Tak se k vám taky zařazuju. 🙂 Ač teda nerada. 😉
Snažíme se o druhé mimi už 3.5 roku.Zatim nic.
Snad jak tady píše eustoma nový rok-novéé naděje.Tak uvidíme.
Já už moc nedoufám.

karol84
5. led 2010

kkamca, tady na koníkovi najdeš spoustu holek, které otěhotněly i po dlouhé době... ono to jednou vyjde

sedmitecka
5. led 2010

lorca, karol: moje řeč, taky mě teď napadá, že jsem se těma hormonama cpala 11 let zbytečně, mohla jsem si žít bez antikoncepce a zřejmě by to vyšlo nastejno, akorát z ní mám křečáky 😉 a taky když vidím, jak rostou dítka kamarádek, dostávám depky, myslela jsem si, že budem vozit kočáry společně, hmm, tak možná, když se ony rozhidnou pořídit si druhý, tak to stihnu 😀

jatymy: nezoufej, jste oba mladí a nesnažíte se ani rok, to ještě nic neznamená, že se vám za 8 měsíců nepovedlo, my už jedeme tuším 15 cyklus a nijak to neflákáme .. 😉 ....a nic, přitom výsledky mého HP i mužíčkovo spermio jsou úplně v pořádku..nezbývá nám než čekat a věřit, že tenhe rok se to zlomí
🙂

mirip: jsi strašně silná, prošla sis tedy hroznými věcmi, ale teď to malinké ti všechno vynahradí 🙂 , já už mám nervy na pochodu teď, ikdyž vím, že to je samozřejmě zásadní chyba, stresovat se....po 4 letech snažení bych už asi odpadla a zhroutila se.....a během těch 4 let jste prošli nějakými vyšetřeními nebo jste to nechávali jen na přírodě? určitě je pravda, jak se říká, že to chce zabavit se něčím jiným a zaměřit se na úplně jiné věci a pak si tě mimčo najde

rampepurda11
autor
5. led 2010

Alzbeta a Karol: snažime se stejnou dobu. Ja taky nekdy v srpnu 08 dobrala posledni HA.

A taky si nadávám, že jsem HA vubec brala. Nevím, jestli bych to jednou doporučila svý dceři. Po vysazeni jsem mela děsně dlouhý cykly, třeba 53 dní. To už pak clověk mel vsechny tehotenské přiznaky vsugerované. Pomohly mi až hormony na upravu cyklu a ovulaci. Ted jsem první měsíc bez hormonků a zda se, ze cyklus probiha konecne v pohode... Ted cekam do 5ti dnu mrchu, ale nechci, aby dorazila☹

Jatymy: Urcite vam to vyjde, neboj. Opravdu vsichni rikajii, ze snazeni do roka je v pohode. Tak vubec nemusis mit strach. Ja vim, rekne se to lehce, ale ty pochybnosti proste jsou. Clovek si zacne vsimat tech tehotnych okolo a kdyz zjisti, ze jim to vyslo na poprvy, u srdicka to zaboli a pochybnosti zacinaji hlodat a hlodat...

Mirip: Mas krasny fotecky v albicku. Moc gratuluju k male berusce! 🙂 Vytrpeli jste si toho opravdu hodne, tak uz vas urcite ceka jen to krasne!!! 🙂 A svym pribehem davas nadeji nam vsem. Dekujeme za povzbuzeni! 🙂

Hali: Tak jak dneska? Doufam, ze mrcha nedorazila a teplota stoupa!!! Moc bych ti to prala!!!

karol84
5. led 2010

rampepurda: od kdy jsi začala brát hormony na úpravu cyklu a co to bylo? clostil a utrogestan/duphaston, nebo ještě něco jiného?