Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

rampepurda11
autor
18. únor 2010

Ahojky bambulko, vitej mezi nami🙂
Docela se divim, ze manzela neposlali na spermio driv. Sice pises, ze uz dite ma, ale muze mit nejaky malinky problemek, ktery lze vyresit vitaminama a bude to v pohode🙂

pici: Celou noc jsem nespala a vzpomnela si na tebe, tak jsem to taky nevydrzela a udelala si rano testik... Carka mi prijde o trochu silnejsi nez predtim. Ale porad to neni zadna slava... No nevim, jsem nejista. Na jednu stranu tomu chci verit a na druhou stranu se bojim, ze kdyz zacnu mit radost, zjistim, ze to nevyslo... Jsem asi cakla..

karol84
18. únor 2010

ahoj,

rampepurdo, ja stale cekam na vysledky, tak jsem napjata... v pondeli se dozvim vic, tak pak urcite napisu

karol84
18. únor 2010

babulko, vitam te, ja mam taky PCOs ☹

pici
18. únor 2010

jaj noeste som sem skocila na chvilku.. no rampi nechcem sa tesit do predu ale myslim ze je to tam kde to ma byt...

rampepurda11
autor
21. únor 2010

ahojky holky,
tak to nevyslo☹ Mimik se neudrzel a vcera jsem zacala krvacet 😔 Vim, ze se to stava v hodne % pocatecniho tehotenstvi, ale boli to☹
Jediny, co me trochu muze tesit je, ze se nespis po roce a pul snazeni zadarilo...
Dneska jsem dala testnout segru, abych mohla porovnat testy, jestli na tom mym byla opravdu carka nebo jen rozpyta barva, tak to carka byla...

Pici, jak bylo na horach? Jsi odpocata? Nebo unavena? 🙂

Karol, jsem napjata s tebou. Dej vedet, jak to vypada... Doufam, ze prijdes s dobrymi zpravami.

pici
22. únor 2010

rampi tak to mi je moc luto ☹ ☹

na horach bolo supéer oddychnuta som, svalovicu mam, na lyziaciach som sa nedolamala tak celkom fajn bilancia....

lorca
22. únor 2010

Ahoj holky,

moc vás všechny zdravím.

Rampepurdo, je mi líto, že to nevyšlo, ale příště už to určtě vyjde.
Já jsem tenhle měsíc nějak myšlenky na miminko vypla, už to nechám na doktorek v CAR, uvidíme.
Jinak mé švagrové se minulou sobotu narodil druhý syn Lukášek. Je to pěkný cvalda 😉. U nich už žádné mimi neplánují, tak doufám, že teď ten čáp brzy přiletí k nám 🙂 🙂

rampepurda11
autor
22. únor 2010

Ahojky holky🙂

Lorco, do CAR jedete nekdy na zacatku brezna, vid? Pritel se tam taky objedna nekdy pristi tyden na ten spermiogram. A pokud by to nedopadlo moc dobre, chtela bych aby nas tam objednali hned oba... Sice jsem slabe 2 carky nasla, ale vysledek je nulovy, tak bych rada vedela, v cem je chyba a jaky mame sance... Porad jsem se tomu branila, ale uz nejak nemuzu...

lorca
22. únor 2010

Rampi, ano do CAR jdem 8.3. Pak ti napíši co tam s námi při první návštěvě provedou. Kamarádka, když tam byla poprvé, tak jí hned udělali UTZ a zjistili, že má zrovna ovulaci, jejímu manželovi udělali spermiogram a když vyšel v pořádku, tak hned udělali IUI, takže ta to měla celkem ve fofru 🙂 Já ale vím jistě, že zrovna 8.3. ovulaci mít nebudu. Chceme hlavně projednat další kroky léčby. Přesně jak píšeš, abychom věděli kde je chyba a prostě už nemá cenu nechávat to na přírodě, ta už měla šancí dost 😠

rampepurda11
autor
23. únor 2010

Lorco: oni ji to udelali vse v jeden den? To je teda husty🙂 A to je ta, co ceka nebo ma dvojcatka, jak jsi psala? Budu na vas moc myslet. A budu se tesit, co napises 😉
Psala jsem ti tu, ze jsem koukala na "beremese" a zes byla nadherna nevesta🙂 A meli jste krasny fotky. A jmenujeme se stejne 😉

karol84
23. únor 2010

ahoj holky,

tak ja jsem zase vysetrena ze vsech stran, dostala jsem nove leky - a ted budu doufat, ze se po nich srovna cyklus a dostavi ovulace... trva to pry tak 6 mesicu, tak uvidime 🙂

rampepurda, mrzi me, ze to nevyslo. ale neves hlavu a vzhuru do dalsiho snazeni

lorca
23. únor 2010

Ahojky,
Rampi, děkuji za poklonu, zrovna včera jsem mrkla na beremese a musela jsem konstatovat, jak to hrozně letí.

Jo jo, dělali jí to v jeden den. Fakt docela hustý. Zeptali se jí, jestli když má ovulaci chce udělat tu inseminaci a nebo počkat měsíc, tak to zkusili. Inseminace bohužel nevyšla a museli si projít pícháním injekcí atd, ale IVF již byla na první pokus úspěšná a v květnu čekají mimčo (zavedli dvě, ale chytlo se jen jedno).

karol84
23. únor 2010

Lorca, tak to ja se teda asi taky kouknu na svatebni fotky. ja vdana nejsem, tak se muzu zatim koukat jen na cizi fotky a treba se tim i trosku inspirovat do budoucna 🙂

lorca
24. únor 2010

Holky, ješttě co se týká svatebních fotek, tak bohužel tvrdá realita je, že od svatby jsem přibrala skoro 6kg (hustý co?) a manža taky přibral, prý si ho moc vykrmuju. Pořád si říkám, že začnu s nějakou dietou,ale nějak to nevychází 😒 😠 😖

pici
25. únor 2010

no ja som tiez od svadby pribrala . ale som aj schudla lebo to sa uz nedalo...

sedmitecka
25. únor 2010

holky, asi je to posvatební klasika, já taky od svatby přibrala, asi 4 kila a manžílek 7....děs, do šatiček už bych se tedy nevlezla ☹
musím s tím něco teď na jaro udělat...

pici
25. únor 2010

no ja by som sa sice zmestila ale cvicit som zacala... a je to super...

tuzimpobabatku
25. únor 2010

ahojte, kočky na CAR robia aj genetické testy?

sedmitecka
25. únor 2010

na genetiku tě někam pošlou, vypíšou ti doporučení

pici
25. únor 2010

neviem ako to je. asi na to musi byt dovod na to geneticke vysetrenie, ale ja myslim, ze ak to niekde robia, tak urcite tam

rampepurda11
autor
26. únor 2010

Ahojky holky,
ja zacinam s hubnutim skoro kazdy den 😠 Ale nejak mi to nejde, nemam pevnou vuli. Potrebovala bych aspon 20 kg dolu ☹ Zatim mam od ledna jen 2...
Doufam, ze az urcime datum svatby, vyburcuje me to k lepsimu vykonu🙂 Jen zase nechci moc blbat, abych si nerozhodila cyklus...

pici
28. únor 2010

no dvadsat kil je docela dost... ae ako motivacia to nie je zle.. treba menej jest a viac sa hybat.. haha. aky ste mali vikend?

vanesa18
28. únor 2010

Ahojte snažilky.Mám jednu otázočku.Som nejaká zmätená ako to tu tak čítam.Tie genetické vyšetrenia robia každému?My čakáme na schválenie z poisťovne a už to je nekonečné čakanie.To budem musieť ísť aj na genetiku?Lebo také niešo doktor vôôôôbec nespomenul 😲 ☹
Diki moc za odpoveď a všetkýýýýýým veeeeĺmi držím palce..

rampepurda11
autor
28. únor 2010

Vanesa: S tou gentikou ja vubec nevim... Myslim, ze tam kazdeho neposilaji... Byla tam moje pribuzna, ktera ceka dvojcatka a pak znama, co meli v rode nejaky vady...

pici: Dost to je☹ Clovek za cely den moc neji, ale vecer mam nejvetsi chute, kdyz se ucim... V tom bude problem... A ted az bude hezky, tak zacnu jezdit na kole... Snad s tim hnu 😠
Vikend jsem mela desnej... Pritelovo deda se rozstonal, takze jsme kolem neho behali a nakonec ho odvezli na pohotovost... No a nechali si ho v nemocnici s podezrenim na zapal plic☹

A co u vas novyho?

karol84
1. bře 2010

ahoj holky,

rampepurda, tak ja jsem nasadila nove prasky - a ted verim tomu, ze do pul roku urcite zaberou a vsechno klapne 🙂 - jen je mi po nich ukrutne zle. zitra mam zvysit na dvojnasobnou davku, tak jsem zvedava, co to se mnou udela

jinak ja jsem take pribrala - za rok skoro 15kg - predtim jsem byla spis podvyzivena, bricho vpadnute dovnitr misto ven a ted se nevlezu do zadneho obleceni. ale pokud mi po tech prascich bude tak blbe jako dosud, tak pujde brzo urcite nejake to kg dolu

rampepurda11
autor
1. bře 2010

Ahojky Karol: Copak je to za prasky, jestli to neni tajemstvi? 🙂 Drzim moc palecky, at zaberou... A at ty vedlejsi ucinky brzy zmizi 😠
Jestli jsi byla moc hubena, tak to ted musis byt akorat. Podvaha ani nadvaha neni na plodnost ani pro mimco moc dobra...
Me prijde, ze po tom Clostilu a Duphastonu sla vaha nahoru sama a ted kdyz je neberu, jde to zase pomalu dolu... Tak kdyz se budu jeste trochu snazit, pujde to snad rychleji🙂

Pritel si konecne domluvil na ctvrtek dovolenou, tak ho zitra zkusim objednat na ten spermiogram... Snad se to taky konecne hne kupredu🙂

karol84
1. bře 2010

rampepurda, je to metformin

karol84
1. bře 2010

no hubena jsem byla hodne, ale ted uz je to taky dost... mam par kg zhubnout - pry by to taky mohlo pomoct narovnat cyklus. ja zacala hodne pribirat po utrogestanu - coz je vlastne o neco silnejsi duphaston. utros beru porad.
ja musim taky objednavat k lekarum - pritele i sebe, ale nejak se k tomu ted nemuzu dokopat

a co pritel, jak bere spermiogram? necuká se?

rampepurda11
autor
1. bře 2010

Nooo, nadsenej z toho neni... Preci jenom ma strach, co se dozvi... A ja popravde taky. Ale cekat se nam uz dal nechce. Ono taky neni na co cekat... Cim budeme starsi, tim to bude horsi...
A co tvuj pritel, jak ten to snasi?

karol84
1. bře 2010

myslim, ze to zvladne 🙂 i kdyz nadseny samozrejme taky ne ni. je s nim v tomto trosku vetsi potiz nez se mnou