Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

vveru
26. bře 2010

Govi, to neva, on snad někdo bude vědět, ale děkuji.

megynka
26. bře 2010

Ahojte 😉
vveru my sme na naše výsledky z genetického vyšetrenia čakali cca 3 týždne, ale ono závisí aj od toho čo všetko testujú, moje boli napr. už do týždňa ale manželove posielali ešte do Bratislavy už ani neviem na aké všetky choroby testovali a to trvalo trošku dlhšie, no a teraz na genetiku spermií budeme čakať asi týždeň 😉

nanuska12
26. bře 2010

govinda dakujem 😵 magynka tak spravil mi prehliadku a odbery povedal ze vo mne nic nevidi nejaku vadu takze priatela poslal na nejake vysetrenie uvidime vysledky pridu v pondelok tak som netrpezliva 😉

nanuska12
26. bře 2010

megynka prepac skomolila som tvoju prezivku 😉

megynka
26. bře 2010

nanuska, to nevadí, ja čo tu narobím tých preklepov 😀 tak to máš za sebou, nervozita ustúpila, no uvidíte aké budú výsledky u manžela a potom budete riešiť čo ďalej 😉

govinda
26. bře 2010

nanuska, tak už len počkať na výsledky a budete vedieť čo a ako 🙂

vveru
26. bře 2010

Naunska, držím palec ať Vám to dobře dopadne.

Megy, děkuju. To by ještě nebyla tak hrozná doba. Ptám se protoze čím dřív budou výsledky, tím dřív půjdeme na to IVF, ve skrytu duše doufám, že se to povede . . .

vveru
26. bře 2010

Myslím, že jsme na tom s překlepama stejně, omlouvám se nanuska 😉

govinda
26. bře 2010

aj mne sa preklepy často stanú 😀

nanuska12
26. bře 2010

dakujem Van no ved mylit sa je ludske 😉 uz sa tu nebudem hrat na mudrca lebo zase nieco skomolim 😀 😀 😀

nanuska12
26. bře 2010

no nehovorim sak som skomolila vam 😀 😀 😀

govinda
26. bře 2010

nanuska, stáva sa 😀

nanuska12
26. bře 2010

hej hej kuk fotoalbum ako by vyzeralo nase babo jaka sranda no chlapec by vyzeral 😀 ale nie zlate to je 😉

govinda
26. bře 2010

nanuska, to kde vytváraš tieto fotky? 🙂

nanuska12
27. bře 2010

myslis tie deti? no na stranke makemebabies.com 🙂

pici
27. bře 2010

ahojte dievcata.. uz som doma z vyletu... doslova mozem povedat ze z vyletu... v stredu rano ma ubytovali. bola som na izbe s dvomi babami co este v ten den odisli... jednu cistili po potrate v 10 tyzdni a druha bola na skopii ako ja. jasne ze som bola hned poucena ze rano mam byt odmalovana, skontrolovala mi tetuska susku a zdala sa jej vyborna :D takze prva trauma za mnou. potom som dostala hnusnu polievku ale ma pustili sestricky do bufetu. vedeli o mne ako o doktorovej kamoske :D, tak ma totiz pri prijimani uviedol . ze tak nech sa o mna aj staraju... vo stvrtok rano injekcia. potom klistir,sprcha a dostala som ich koselu na operaciu.. po klistire mi nic neslo / asi preto, ze som den predtym nic nejedla/ tak som dosla za sestrickou , ci mi nedala toho nahodou malo :D a smiala sa.. isla som este raz ale isla zo mna len ta tekutina. osprchovala som sa. obviazali mi nohy a 7/45 som bola uz napichana na sale.. dosiel anesteziolog napichali ma a poslednu otazku som si pamatala ako sa ma moj gynekolog pytal, ci spim, hovorim ze ne. a v tej sekunde som spala. ani tunel ani sen ,. nic. 8/35 som uz volala vsetkym kto ma napadol ze to mam za sebou. straaaaaaaaaaaaaasne som plakala, a to som ani nechcela, dostala som infuzku do bolesti a poprosila sestricku nech mi da ponozky. dala som si gatky s vlozkou a spala.. dosiel lekar lebo som mu pisala ze revem a neviem prestat. nieco mi hovoril , ani si nepamatam. tak dosiel neskor. omracena som bola este stale. tak resume bolo : zrasty na pravom vajecniku a endometrioza... tak to som revala uz preto, ze sa mi chcelo. sestricka jedna co sa tam o mna starala, mala moju diagnozu, pred pol rokom podstupila skopiu a bolo na nej uz brusko vidiet tak ma ukludnovala, ze to sa spravi ze sa nemusim bat... potom som cely den spala a relaxovala. hladna som bola jak hovado. tak som uprosila sestru nech ma pusti do bufetu, sa bala ze odpadnem, ale hovorim, ze asi skor od hladu.. tak som ju uprosila, ze ked odpadnemm, tak poviem ze som utiekla :D

dneska rano, len odbery, vizita, mala. velka. primarovi sa pacili moje nohavicky :D take farebne som mala a potom som isla dole k dokymu do ambulancie. dostanem 4 injekcie na zastavenie menstruacie, aby sa endometrioza nevyzivovala a vysusila sa.. dalej sa uvidi. v utorok si idem po PN aby mi vypisali vychadzky, a vo strvrtok mi vyberu stehy. citim sa skvele. na personal od upratovacky, cez sanitarky, sestricky, lekarov nedam dopustit jedneho slova.

to hsg bol 100000 krat horsi zazitok....

som unavena, tak si idem lahnut... rozpisala som sa jak besna... ale chcela som vam povedat, ze aka som bola dosrata z toho vsetkeho, tak by som tam este mesiac ostala. sestricka v ambulancii ma vybozkavala a hovorim jej ze dufam, ze sa uz neuvidime, a ona , ze urcite ano.. ale na 10 tom poschodi / tam je porodnica /...

dakujem ze ste na mna mysleli....

nanuska12
27. bře 2010

pici tak to je super ze to takto dopadlo 😉

vveru
27. bře 2010

Ahojííík Pici, tak to je fajn, že si zase mezi námi, tak se dej pěkně do kupy, já jdu ve středu na kontrolu a pak asi už do práce, vycházky mám, ale doma už mi to nebaví. Páčko. 😀

nanuska12
27. bře 2010

vveru tak nech ti to dobre dopadne ta kontrola 🙂

vveru
27. bře 2010

Děkuju moc 🙂

megynka
27. bře 2010

ahojte tak som dorazila z rodinnej oslavy , mama má 60-tku, trošku sme posedeli, zapili , oslávili, keby tak vedela že sa ideme znovu pokúšať o mimčo, to by bol pre ňu asi najväčší darček 😉 no 31.3.ideme podať papiere o adopciu 🙂

nanuska12
27. bře 2010

megynka tak teda zabavili ste sa a chcete si adoptovat starsie dietatko napr.3-rocne ale starsie alebo nejake babatko?prepac ze som zvedava

megynka
27. bře 2010

nanuska, chceli by sme malinké bábätko, chceme aby s nami vyrastalo úplne od malinka, aby sme s ním prežívali všetko, prvé zúbky, prvé kroky, prvé slová, chceme ho učiť na nočník, no proste všetko 🙂

nanuska12
27. bře 2010

super 🙂 ja teda cakam tie vysledky zajtra dojdu a az v krajnom pripade adopcia ale keby k nej malo prist tak tie by som chcela babatko aby sme mohli vyberat kocik,kocikovat proste prezivat vsetko 🙂

pici
27. bře 2010

ahojte. ja sa pomaly zotavujem... trochu som unavena ale da sa... vidim. ze vy si vikend uzivate.... o adopcii som zatial nerozmyslala... stale dufam, ze sa vsetko da do poriadku....

megynka
28. bře 2010

dobré ránko 😉
babule jasné, vy ešte o adopcii nemusíte absolútne uvažovať, veď máte ešte všetky šance na vlastné mimi pred sebou, no my už toho máme veľa za sebou a na druhej strane ja som aj tak vždy hovorila, že jedno by som si adoptoval 😉 🙂

pici super že už je lepšie 🙂

nanuska12
28. bře 2010

dobre ranko som sa pomylila zajtra dojcu cize v pondelok 😉 pici tak to je dobtre ze uz ti je lepsie 😉 megynka á dievcatko alebo chlapcek? 😀 😀 😀

govinda
28. bře 2010

pici, nádej umiera posledná 🙂 . Ja som zatiaľ v podstate na začiatku, tak nad adopciou tiež ešte nepremýšľam, najprv by som chcela vyskúšať všetky iné možnosti, najprv dať dokopy štítku a pod. Ale keby som šla adoptovať dieťatko, tak tiež by som volila maličké miminko 🙂

megynka
28. bře 2010

nanuska, manžel by chcel hrozne dievčatko a mne je to jedno 🙂

karol84
28. bře 2010

megynka, tak to me partner rekl, ze bud vlastni nebo zadne. ze adoptovat neni ochotny...