Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

janushik1
6. kvě 2010

pici, asi je to pravda, ze ked uz vies co ti je a liecis sa, tak ti je lahsie.. lebo takto ma to len depta, lebo doki mi stale opakuje, ze on to vidi vsetko ok a aj tak nic. tak to ma len vytaca

janushik1
6. kvě 2010

vveru - tak snad u mna to bude ok. ja v to dufam..

vveru
6. kvě 2010

Já jsem to věděla, že tam bude, mamka jí měla a všechno na to ukazovalo.

pici
6. kvě 2010

vveru.. ja ti dam ze skodoliba... ja som revala hned ako ma prebrali z narkozy... ale to ako nasledok narkozy. iba som kukala ze to preco???? a potom dosiel doky a povedal co mi je tak to som rumazgala lebo sa mi chcelo...

pici
6. kvě 2010

janusik, ja ked som dosla k dokymu po roku snazenia tak sa ma hned spytal ci to chcem riesit. ale vazne ci to chcem riesit. lebo sa potom budeme vidiet ovela castejsie. a ja ze jasne. odvtedy som v jednom kole, ale je to super, lebo vsetko sa riesi. tak ja som maximalne spokojna s jeho pristupom a snahou mi pomoct.. poi vsetkych strankach

vveru
6. kvě 2010

Když Ty seš takovej náš držák týmu. 😉

janushik1
6. kvě 2010

a este viete coho sa bojim pri tej laparke? ze ked tam budem uspana a oni najdu nejaky problem, tak ze mi napr vyberu nieco bez mojho vedomia a ze uz potom vobec nebudem mat deti... toto je moj najvacsi strasiak.. :(

pici
6. kvě 2010

vveru u nas to nemal nikto. mama mala problemy otehotniet. ale tehotenstvo sa nededi...

janushik1
6. kvě 2010

pici a komu chodis? a kam? vidim, ze si zo senca.. ja uvazujem o zmene doktora

vveru
6. kvě 2010

Tak toho se vůbec neboj, protože kvůli tomuhle Ti před tím dají takový papír, kde je to napsaný, ten můžeš, ale nemusíš podepsat, nikdo Tě nutit nebude.

janushik1
6. kvě 2010

vveru a spravia mi tu laparku aj ked to nepodpisem?

vveru
6. kvě 2010

Mě řekli, že pro endometriózu jsou dědičné vlohy. 😒

vveru
6. kvě 2010

janushik, to víš, že jo. Jen když Ti tam něco najdou, tak Ti to tam nechají a pak se s Tebou domluví na dalším postupu.

pici
6. kvě 2010

janusik, pri laparke nenajdu nic take co by mohli vybrat, co by na utz nevideli. myslim cysty, zly vajecnik a taketo. laparka odhali najma zrasty, a endo. bez tvojho vedomia ti nic nevyberu. neviem do akej miery je profik ten tvoj doky. ale ked je nieco nutne vybrat tak to vyberu, samozrejme tam ides s diagnozou neplodnost, tak ti nevyberu maternicu. navyse ides na diagnosticku laparku. nie na iny zakrok. neboj sa... maximalne tak slepak ti vyberu :D

moja kamaratka mala chory vajecnik taky nie moc funkcny, respektive ktory ovuloval dva krat do roka a nakoniec jej vybrali ten druhy, lebo sa ukazala nejaka vada. a otehotnela s tym " chorym" jednym...
kamoskina mama ma len jeden vajecnik a ma 7 deti.. tak nestresuj a nevymyslaj katastroficke scenare

chodim k dr. baranovi do kralovej pri senci, ambulanciu ma v galante

pici
6. kvě 2010

vveru. mne zase ze nie. ale tak myslim ze moja mama ked bola mlada o endo sa este moc nevedelo. ale ona ju urcite nemala. tak jedine ze po tatkovi by som ju zdedila :DDDDDDD

pici
6. kvě 2010

janus, laparku ti urobia tak ci onak., akurat ti nic bez tvojho vedomia nevyberu. ale je to dvojsecna zbran. lebo ak najdu nieco co je nutne vybrat a nevyberu, budes cakat, tehu nebudes a dalsiu narkozu ti dovolia tak o pol roka, tak to zvaz

janushik1
6. kvě 2010

pici no tak to je dost daleko. ja chodim dr. andelovi do svateho jura..

no a ten slepak by mi aj mohli vybrat 🙂 ten ma v minulosti riadne potrapil

pici
6. kvě 2010

tak sa s dokym dohodni, aby ti ho vybral

vveru
6. kvě 2010

Pici, tak tos na to kápla 😀

Janushik, Pici má pravdu, a ještě se po laparce musí dodržet šestinedělí.

pici
6. kvě 2010

tak tak. janus neboj sa toho tolko., ziadny doktor ti nevyberie maternicu ani vajecniky keby to nebolo nutne. ty ale moc predbiehas a stresujes

janushik1
6. kvě 2010

no jo baby, mate pravdu, ja som proste taky stresmen a hned asi myslim na to najhorsie.. neviem sa to odnaucit.. ked ja som strasna citlivka na bolest a tak.. a prosto nemam rada, ked neviem, co presne sa so mnou bude robit..

vveru
6. kvě 2010

Mě třeba řikala paní Dr. před tím, že se dá otěhotnět bez vejcovodů a s jedním vaječníkem. Ty tam ale nebudeš mít nic hrozného, protože to by našli na ultrazvuku. Já jsem to podepsala s klidným svědomím, dokonce jsem je o to poprosila.

vveru
6. kvě 2010

Janushík, já jsem taky stresák, holky by mohli vyprávět a tohle bylo opravdu v poho. Tak neboj 😉

pici
6. kvě 2010

podpis to. mas pokojn nic ti nenajdu. nic ti nevyberu
ak chces presny postup laparky vediet, opytaj sa svojho dokyho. on ti to urcite rad opise...

pici
6. kvě 2010

ja som tiez stresovala citala vsetky diskusie vsetko som potrebovala vediet. a som tu, spokojna. zahojena. a hovorim, ze je to uplne v pohode

janushik1
6. kvě 2010

no idem ja k tomu lekarovi, uvidim co mi povie.. ozvem sa poobede

pici
6. kvě 2010

no chod moja. povedz mu o vsetkom co ta trapi, coho sa obavas. co ti neda spat. a urcite ti povie vsetko to, co potrebujes pocut. daj vediet

pici
6. kvě 2010

kde ste opicky ? 😀 😀

vveru
6. kvě 2010

Tadýýýý.

megynka
6. kvě 2010

aj ja som tu ale musím aj makať ☹ no ešte tri hodinky a zajtra mám dovolenku 😵