Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

pici
26. lis 2010

@marti82
no treba sa posnazit.. sance su velke... ako hovori moj doky... sance su velke ked sa nieco deje :D

ema16
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pici
28. lis 2010

bud taka laskava ema gogova a chod si riesit svoje traumy k psychologovi a nie na toto forum, ako si si urcite vsimla, do tejto temy to nepatri tak si zaloz temu ako nicit niekomu zivot a mysliet si , ze je to beztrestne a tam si prispievaj aj s barborkou kralikovou.. ako som povedala, na policii som uz bola a nemienim sa k tebe a psychicky narusenej tvojej kamaratke viac vyjadrovat...

ema16
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikolla_18
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pici
28. lis 2010

@nikolla_18
@ema16
tato tema je venovana niecomu uplne inemu, tak ked si potrebujete riesit svoje veci, robte to na inom portali dobre?a neotravujte slusnych ludi s vecami ktore ich urcite nezaujimaju...

smiesne na tomto celom je len fakt, ze ema gogova si mysli, ze ona ked sa teraz bude vtierat nejakej barborke, tak sa na nu v trestnom oznameni od janyho zabudne alebo ju nejakym omylom vynechaju.. to, ze mi vzala identitu, moje fotky a vypisovala v mojom mene kde komu na internete, urcite neostane len tak, len preto ze si mysli ze ked sa spriahla s barborkou je to cele vyriesene...

toto je tema pre zeny, ktore sa snazia mat dieta.. a nie pre deti, ktore nemaju co vo volnom case robit, len zhladuvaju po internete, kde vsade som zaregistrovana a tam chodia vypisovat.. dufam, ze po vysvetleni na policii toto raz a navzdy konci

nikolla_18
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marti82
28. lis 2010

@pici thumbs up pici, nedaj sa!

pici
28. lis 2010

som poziadala admina nech vymaze aj moje prispevky nas tieto osoby lebo to je uz sen

shania31
28. lis 2010

@pici
a ja ze co ta stranka dnes poobede tak blbla 😀
furt to padalo

pici
28. lis 2010

@shania31
no to ano :D trosku chore ked ta niekto snori na akom fore si zaregistrovana a tam vypisuje nepravdy a polopravdy... uplne zle...

marti82
29. lis 2010

@pici svet a niektori ludia na nom su chori. ale aj pre nich svieti slnko, ze ano. najlepsie sa nezamyslat 😎

jurajka
30. lis 2010

No tak baby?
Ja mám jeden deň dovolenky a keď prídem kuknúť, tak nechápem... 😕
Toto čo má znamenať? 😲

jurajka
30. lis 2010

... ináč, v piatok ma zase chytila neskutočná depka.
Dozvedela som sa, že manželova neter, čo sa vydávala pred piatimi mesiacmi čaká prírastok. Tak dobre som si už dávno neporevala 😅 Ale doprajem im to, len mi prišlo ľúto, že my stále nič ... 😢

shania31
30. lis 2010

@jurajka
ahoj, no podobnymi stavmi som si presla cez vikend.......depkaaaa 😠

pici
30. lis 2010

@marti82
asi tak nejak... 😉

pici
30. lis 2010

@jurajka
@shania31
baby co vam sisi? ake depky? v mojom okoli pocas mojho snazenia maju baby uz druhe dieta :D tak to by som musela byt fakt obesena davno.. my sme sa brali 3mesiace po svagrovcoch a maly ma 15 mesiacov, moj brat sa zenil rok po mne a mala ma pol roka... juj. ved to nemozete takto brat.. na kazdeho pride... nezufajte a depresie fuj prec hned a zaraz rozumeno?

shania31
30. lis 2010

@pici
sem tam to dolahne na cloveka 😎

pici
30. lis 2010

@shania31
ale takto nesmiete zmyslat... nam sa to tiez podari... fakt tomu verim

shania31
30. lis 2010

@pici
ja viem, ze nesmieme takto zmyslat
priznam sa, ze ja uz mam niekedy pocit, ze uz neverim v ten zazrak 😝

pici
30. lis 2010

@shania31
a vy mate aky vlastne problem? prepac ale nepamatam si fakt kazdeho :D

mandarinocka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pici
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mandarinocka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mandarinocka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
yasminne
1. pro 2010

ahojte 🙂 ...nejak sa tu pletu divne riadky mimo temu, zeby nejaka kulturna vlozka 😀 ...
tak my sme od vcera zacali stimulovat na IUI, manzel sa vecer zapotil, ked mi pichal prvu injekciu do brucha, ja som ho tak rychlo do toho nahnala kao som prisla z prace ze chudak ani sa nenazdal a mal to za sebou obaja sme sa bali neviem kto mal vacsi stres ale dopadlo to super, ja som nic necitila a vraj to slo ako do masla 😀 tak este 6x kym pojdem na kontrolu v pondelok a potom uvidime co dalej... tak mame teraz kazdy vecer o vzruso postarane 😀

a vyyy vsetky, kde ste sa podeli??? co noveho???

jurajka
1. pro 2010

@yasminne
Aj ja tu kukám, že čo sa tu deje 😒
U nás nič nové... Čižmy som leštila asi slabo. Ale veď Mikuláša je až o týždeň 😀 A ešte to istí JEŽIŠKO 😝

shania31
1. pro 2010

@yasminne
Veru, aj ja mam taky pocit,ze nejak sa tu miesaju viacere temy ..... 😅

Ani u nas tiez nic nove- u nas ani nie Mikulas a jezisko, ale Silvester alebo Novy Rok 😀 😀

yasminne
1. pro 2010

@jurajka
@shania31
baby verme tomu ze tento rok to dame! 😉
Shania Ty si tu tusim nova 🙂 ako sa dlho snazite, mate nejake prekazky v snazeni??
musim koncit praca vola...tak kuknem az vecer a dufam ze tu bude co citat ,ale hlavne k veci.... 😀

shania31
1. pro 2010

@yasminne
Ani nie nova, len som bola dlho odmlcna 🙂
My sa snazime pomaly 2 roky tomu bude...............u mna je to taky kolotoc problemov momentalne - trosku hormony nepocuvaju a aj imunita robi zlobu, manzel ten je absolutne v poriadku- priam ukazkovy 😀 😀