Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

karol84
11. led 2010

ahoj, u me stav setrvaly - takze nic moc.

eustoma
11. led 2010

no vidim ze sme zacinali trochu podobne. tiez som mala anovulacne cykly. zacali clostibegytom a utrogestanom (ja som ho znasala v pohode - mozno to je tym, ze som ho brala iba na noc a spala som ako mimoc 😉). no ale stale som mala anovulacne cykly. potom som sla na vlasntu ziadost do CARu no a tam mi teda potvrdili anovulaciu. este mi spravili priechodnost (dymom). no a nasadili amoxifen. teraz uz ovulujem, ale kto vie ci to prinesie nejake ovocie. no uvidime.
a este anovluaciu maju v CARe vraj velmi radi, lebo sa dobre lieci. ale nepoznam vela ludi co tam chodia a uz maju deco, kedze tam chodia ty, co maju problem. no podla statistik anovulacia je dobre napravitelna. uvidime casom.

eustoma
11. led 2010

pardon za preklepy.
amoxifen-tamoxifen

karol84
11. led 2010

ja beru rano utrose 2 kulicky, to je pro me zabijacka davka

eustoma
11. led 2010

ja som si zavadzala dve gulicky do posvy na noc. a nejak nic mi to nerobilo. tedas spinkala som ako babo 😉 😉 😉. skus prebrat s lekamo a ked je potreb to brat tak skus navrhnut brat vecer.

karol84
11. led 2010

ja beru i vecer a odpoledne, takze nic nevylepsim ☹

karol84
11. led 2010

mensi davka nestacila - postupne jsme pridavali

eustoma
11. led 2010

no mne nefungovala ta kombinacia a tak ju radsej zmenili. u kazdeho je situacia ina. snad ti to coskoro zmenia, ay ti nebolo zle.

karol84
11. led 2010

nebo treba otehotnim a bude to vyreseno 😉

eustoma
11. led 2010

juj prepac, samozrejme tato moznos by bola najlepsia 😉

pici
11. led 2010

no myslim ze co sa tyka vselijakych informacii som oproti vam mimino...

eustoma
11. led 2010

a ako dlho sa snazite?

pici
12. led 2010

no v podstate to este nie je ani rok... takto minuly rok som vysadila HAK, vo februari som bola prechladnuta a preslo mi to do krvacania krcka.. tak som brala nejake lieky... tak asi od marca....

eustoma
12. led 2010

s tou antikoncepciu moze trvat aj rok kym sa dostane organizmus do normalu. samozrejem zavisi od toho, ako dlho si ju uzivala. ako niesom lekara,len co som citala rozne konferencie, knizky a tak.
takze to este ste v pohode. aj dost vela lekarov, to chce riest az po roku co sa nedari.
snad za zadari skor nez budes riesit lekarov 😉.

karol84
12. led 2010

pici, me gyndr. rikal, ze jedne jeho pacientce prisa spontanni menstruace az po 3/4 roce po vysazeni HA a od te doby pak byla v poradku - ze kazdemu to proste trva ruzne dlouho, nez po vysazeni naskoci normalni fungovani
tak treba taky cekas jen na obnoveni zcela normalni funkce a pak to bude vsechno ok

pici
12. led 2010

moj doky povedal ze antikoncepcia nema na to nijaky vplyv.. na otehotnenie ako take.. na cyklus urcite ano... uvidime.. nechame sa prekvapit... a hlavne sa nevzdavame ze?

pici
12. led 2010

dievcata kde sa tulate? asi ste na lepsom.. tak idem aj ja haju.. dufam, ze zajtra pokecame.. papa

rampepurda11
autor
13. led 2010

Ahojky pici, na lespim nejsme, neboj. Jen se me ted chytila nejaka hnusna deprese a ne a ne me opustit... Brrrr... Tak radej jen ctu, co si pisete, pac ja ani nic hezkyho nevim☹
Mejte se krasne. Pa paaa

pici
13. led 2010

ale.. na depresie neni cas... nedepkuj.. aj tak ti to prd pomoze... ale aj ja tym prechadzam. obcas ma to chyti... ale tak snazim sa na to nemysliet.. vcera mi svokra volala ze ci nie je nieco nove: rozumej ci nie som tehotna.. a ja ze nie.. a ona ze ani naznak.. hovorim, ze ako sa da byt tehotna naznakoom? 😀 😀 neda s tym pokoja. stale sa ma pyta.. moja mama vie, ze pytat sa nema lebo hned hulakam... 😠 😠 😠 ale vsetko bude fajn si myslim...

rampepurda11
autor
13. led 2010

Ja vim, ze mi depka nijak nepomuze... Ale oslavila jsem dalsi narozeniny prichodem mrchy a dozvedela jsem se o dalsim tehotenstvi v rodine. Jsem samozrejme rada, ze se ostatnim dari, ale ta bezmoc na moji strane je desna... Dneska jsem se odjednala k Dr., tak uvidime, co se mnou provede...
Deda mi taky na oslave oznamil, ze v mych letech bych mohla mit uz 3 deti... Tak jsem se slzama v ocich rekla, ze kdyby to slo, uz je mam, ale bohuzel... Tak snad uz aspon on da pokoj... Takze to rejpani znam a nechapu, jak si v tom nekdo muze libovat😠

pici
13. led 2010

moja svagrina ma krpca 5 mesacneho , moja druha svagrina babatko caka, kamoska otehotnela, ostatne deti maju, kadernicka v piatok porodila.. no co ti poviem.... zrela som na psychiatriu.. ale to mi nepomoze.. proste mi musime bojovat, ostat otrle voci poznamkam, ze ty kedy budes mat dieta? a blabla...

karol84
13. led 2010

ahoj,
me bylo vcera docela mizerne, dnes uz je to lepsi, ale byla jsem tak unavena, ze jsem nemela do niceho chut

na okoli se vykaslete, nema vubec cenu se tim zabyvat - i kdyz me to taky obcas depta

pici
13. led 2010

tak tak. musime sa obrnit...a verit.. neprestavat verit...

karol84
13. led 2010

🙂 anebo zacit resit neco jineho a ono to treba prijde samo a nenapadne

karol84
13. led 2010

ja ted koupila budouci neterince sladce ruzovo bilou sadu oblecku a mohla jsem se u tech pidi velikosti rozplynout 🙂

pici
13. led 2010

no tak o tom mi ani nehovor. ja milujem detske vecicky.. stale by som nieco nakupovala. moje krsnia malo kopec veci este v bruchu bol, som sa realizovala.... to ja mozem... 😀 idem ja nieco poriesit manzel ma caka 😅

karol84
13. led 2010

pici, ja se taky takto realizuju, vzdycky nakoupim alespon obrovskou tasku, nebo dve 🙂 a doma uz mam taky prichystanou krabici

pici
14. led 2010

no ked nam sa raz podari tak vecicky pre mimi budem potrebovat tak od roka leob uz kamosky mi tie najlepsie kusky vsetky rezervovali... 😀 ja len dufam, ze ich nezozeru mole, kym sa nam zadari 😅

kkamca
14. led 2010

ahoj,tak jak válčíte holky,přibyla nějaká těhu? 🙂

rampepurda11
autor
14. led 2010

Ahoj Kamco, pribyla.
V jiny diskuzi se uz pochlubila Alzbeta, ale mezi nas se ji uz asi nejak nechce ☹ Betus, tak se nam taky pochlub, at mame radost🙂 Jak se citis? A uz jsi byla u Dr.?
A co ty, Hali? Dnes jsi byla u Dr, ne? Tak nas nenapinej🙂