Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

lalina846021
16. bře 2010

Ahojky holčiny,moc dobře se necítím,děsně mě bolí hlava,jsem ospalá a nejakmi nefunguje žaludek......ale mimísek za to stojí.V pátek jdu do Artu na krev a na UTZ,tak jsem zvědavá jestli tam ta bublinka je.
Jinak holčiny já jsem se s přítelem pokoušela o mimčo přirozenou cestou přes 3 roky a nepovedlo se nám to.Přítel má spermiogram výborný,já byla na laparoskopii a taky v pořádku.Krev taky v pohodě,prostě jsme zdraví oba dva,nikde žádná chyba není.Taky mámN97.Jsem ráda že jsem se dostala do Artu kde nám to snad konečně vyšlo,ale to ještě není jisté,i když na testíku je druhá čárka krásně vidět.Nebojte všem se to jednou musí povést a budeme šťastné maminy.Jen to chce hodně sil,opory a pevné nervy.
Všem držim pěstičky!
pici to je super že už máš ten termín......konečně další krůček k mimču 😲

rampepurda11
autor
16. bře 2010

Ahojky holky, všechny mooooc zdravim🙂

Lali, moc gratuluju. Uz mas na testiku dalnice, to je super🙂 Tesim se s tebou🙂 Davas nam vsem nadeji!🙂 Nevim, jestli jsi to tu uz psala nebo ne, ale kolik ti davali vajicek? Jedno nebo dve?
Ja jsem asi strasne trhla, ale doufam, ze kdyz pujdeme na IVF, vyjdou rovnou dvojcatka🙂 Samozrejme budu rada, kdyz vyjde jedno, ale pro dvojcatka mam desnou slabost🙂 Už jsem si pomalu zacala zjistovat informace o IVF a zacinam se tesit, az zacneme chodit do centra...

Pici: To je dobre, ze jdes takhle brzo. Drzim palecky🙂

Karol: Uz je lip po tech lecich?

Veru: Drzim palecky

megynka
16. bře 2010

tak lali, mrkla som na tvoje testíky,supééééééééér 🙂 gratulujééééééééém 🙂 nehovorila som že nám napíšeš že si tehu?! 😉 🙂 mala som pravdu 🙂

tak baby mám fakt tušenie že tento rok nám to vyjde 🙂

lalina846021
16. bře 2010

rampepurda děkuji,nechala jsem si dát dva eskymáčky tak taky možná budou dvě bublinky,,tobych byla taky šťastná ale spokojím se i s 1bublinkou.neboj taky se dočkáš,já se taky snad dočkala,obrečela jsem to radostí....držim pěstičky ať už se taky dočkáš
megynka měla jsi pravdu,děkuji za gratulace ale hlavně aby to nebylo předčasný,ale já věřím že neže tam ta bublinka je.já si taky myslím že se to letos povede všem!!!!
děkuji,děkuji,děkuji,držím všem pěstičky 🙂 😲 🙂 😲

pici
16. bře 2010

no to by bolo moc krasne.... aby nasa tema bola tehulkovska...

lali, moc ti to prajem.. potichucky zavidim ale velmi som rada. lebo si to s manzelom urcite zasluzite po tolkych rokoch...

uvidime ako budeme posstupovat aj my ostatne a snad nas nakazis nejakymi tehu virusikmi...

v piatok mam volno :D idem na predoperacne vysetrenia tak aspon nemusim do roboty a vikend bude dlhsi

lalina846021
16. bře 2010

tak ať ti v pátek dobře dopadne předoperační vyšetření,určitě vás nakazím,možná už jsem to udělala a brzo se to projeví,to by bylo hezké................. 🙂
tak si uží to dlouhé 😀 volno 🙂 hezkou dobrou noc

pici
16. bře 2010

dobru aj tebe.....teda vam _:D

lalina846021
16. bře 2010

děkujem.........

lalina846021
17. bře 2010

Ahojky holčiny!přeju všem hezké ranko!u nás už vykukuje sluníčko,tak snad bude hezky!
Veru tak jak je?.......všechny zdravím!

karol84
17. bře 2010

ahoj holky,

rampi, už mi začina byt lepe. neni to sice idealni, ale zacina to byt unosne
jinak uz taky asi zacneme smerovat do CARu

pici
17. bře 2010

lali karol ahojte...

vveru dneska operuju, tak asi nebude tu pisat si myslim urcite... najskor zajtra ked ju pustia

no slniecko je... parada...

karol tak to som rada ze sa ti polepsilo....

pici
17. bře 2010

baby kde ste zalezene ? :D

lalina846021
17. bře 2010

ahojte!karol takto je fajn že je ti líp
já myslela že vveru už na tom byla včera?
je tu nějak ticho....................

pici
17. bře 2010

vveru vcera isla do nemocky, takze dneska ju robia a zajtra by mala ist domov.. teda ak idem podla postupu, ktory mi bol oznameny v mojom pripade :D

hej hej nejako sme stihli...

lalina846021
17. bře 2010

tak to jo,tak hlavně aby jí to dopadlo dobře 🙂
všichni jsou zaneprádněné prací 🙂
asi............

lalina846021
17. bře 2010

tak se asi taky na chvilku odmlčím,jsem dneska nějaká unavená,asi z toho nic nedělání........
alespoň že dneska už mě nezlobí ten žaludek
tak zatim papaa 🙂

pici
17. bře 2010

papa a opatrujte sa :D

lalina846021
17. bře 2010

pa pa a opatrujeme se,ale už aby byl pátek odpoledne a já věděla jakjsme na tom,jestli tam bublinka je nebo není

pici
17. bře 2010

jasne ze je,. treba silno verit :D

lalina846021
17. bře 2010

já věřím,ale ......ne dobře určitě tam bublinka nebo bublinky jsou!!!!!

pici
17. bře 2010

jo jo. neboj.. tak zajtra budes vediet?

lalina846021
17. bře 2010

ne až v pátek,jdu v půl 8 na krev a v 11 jdu na UTZ do ARTU

lalina846021
17. bře 2010

holky já začala špinit z ničeho nic a pobolívá mě břicho jako kdybych to měla dostat,strašně se bojím,doufám že to bude v pořádku ☹ 😔 😕

megynka
17. bře 2010

lali, hlavne kľud,to nemusí nič zlé znamenať, ja viem že je to ťažké, keď človek má taký strach, káždá z nás by sa tiež bála, ale skús oddychovať a držím hrozne moc palec 😔 😉

lalina846021
17. bře 2010

děkuji za podporu,no uvidíme

rampepurda11
autor
17. bře 2010

Lali, to se obcas v tehotenstvi stava... Moje kamaradka i teta na zacatku tehotenstvi spinily. Hlavne bud v klidu, moc se nestresuj. A doporucila bych ti jit uz zitra k Dr., oni ti daji nejake leky a naridi ti klid a bude dobre, neboj!!!

lalina846021
17. bře 2010

rampiděkuji za uklidnění,už jsem sipobrečela,jsem drobet klidnější,ale strach nade mnou vyhrává.Mám strach že to do rána dostanu.bolí mě břicho jako když to mám.řekla bych že mi to i zesílilo,mysllím to špinění,přítel mě tu uklidňuje,že semohla třeba odlučit jedna bublinka a druhá drží a nebo že to nic nebude.ale já mám strach,zejtra si tam určitě zavolám,děkuji

lalina846021
17. bře 2010

zejtra dám vědět co a jak.pa a přeju hezký večer

pici
17. bře 2010

lali pokoj., moja kamaratka mala normalne kramy , az v 14 tyzdni zistila ze je tehotna lebo sa jej zdalo ze ma asi zapal... takze bud kludna. telo si len zvyka ze budes mamina

rampepurda11
autor
17. bře 2010

Drzim palecky, urcite to bude dobre 😉 Znám opravdu hodně maminek, které na zacatku krvacely a mají ted krásné dorbecky🙂
Nemerila sis nahodou bazalni teplotu? Podle te se hodne pozna...
Zkouska nervu to musi byt velka 😢 Ale snaz se myslet na hezké veci, ikdyz vim, ze to asi moc dobre nejde☹
Myslim na tebe a drzim vam pesti!!!