Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

nathali
6. črc 2010

prave varim veceru jezis ja som na nu zabudla a skoro sa pripoalila 😀

yasminne
6. črc 2010

@nathali ked "robite" babo v plodne dni, tak radsej hned neutekaj na wc-ko ale daj si na 15min vankus pod panvu a pekne lez 😉

pici
6. črc 2010

@nathali
najprv si preliec zapal mocoveho potom plod :D, moze ti to prejst na vajecniky tie zapaly a to neni dobre

siskamiska
7. črc 2010

@pici snazime sa viac ako rok uz... este to nie je take hrozne, ale predsa uz len vzhladom na moj vek

takata
7. črc 2010

mila @yasminne, mrchu som mala dostat vcera, cize v utorok, a aj som ju dostala. Sice ma to na jednej strane mrzi, lebo som skusila tie ovu testiky a myslela som si, ze to uz vyjde. No na druhej strane - co urobim, musim sa s tym zmierit, a utekat k novemu gynekologovi po mrche. Vies co, tie terminy z Gnostik centra sa mi tentokrat nezhodovali s mojou ovu, lisili sa o par dni. Najblizsi termin vhodny na oplodnenie podla Gnostiku mam urceny na den 15.7. Ibaze, to bude manzel v praci, takze smola, ze nie som samooplodnovacia... 😉
Dakujem ti za podporu, tak snad nabuduce to vyjde.
A ty si si tiez objednala tie datumy fertilneho cyklu plodnosti z Gnostik centra?

yasminne
7. črc 2010

@takata hmm to je skoda no ja ked som zacala s ovu testami tiez som do toho vkladala vela nadeje a uz ich pouzivam skoro tristvrte roka stale sa zmierujem ze nic a ideme dalej. medzi tym mi stihli povyberat endometriozu a povedali ze sance su opat vysoke no a uz je to 4mesiace po laparke a furt len cakam anavyse neznasam tych 14 dni mam pocit ze dni su raz tak dlhe...a najlepsie sa pocuva ze nemysli na to... 😀 ked by som bola niekde na dovolenke tak na to rozhodne tolko nemyslim ako v bezne dni.
ja som si este nic neobjednala ale skusame to podla tych online udajov od jonasa uz som tu tie linky niekde udavala...
prave mam asi 7 den po ovulke a tieto dni by som mala byt opat plodna podla toho fertilitneho biorytmu ci ako to spravne nazvat tak sme to skusili a uvidi sa.
Drzim palce nech najdes dobreho starostliveho lekara! 😉

yasminne
7. črc 2010

@pici + Nathali hej suhlasim s Pici, ze najskor treba liecit co nie je OK, ale Nathali pisala si, ze si mavala zapaly teda teraz nemas... a to co ti odporucila lekarka je ako prevencia ... ale ak si OK, tak radsej ten vankus ako hned WC 😉

nathali
7. črc 2010

ahoj babulky 🙂
diky za odpovede sice nie som teraz chora ale trpela som na to
@yasminne vankus pod zadok super rada 🙂 a aj to tak robime a potom idem na vecko jaaaj baby snad sa dockame aj dobrej spravy od niektorej 🙂

takata
7. črc 2010

@nathali - ak sa ta mozem opytat, tak vy sa ako dlho uz snazite o babatko?

takata
7. črc 2010

@yasminne -no, to si trafila klinec po hlavicke, ze ak mi niekto povie "nemysli na to", mam chut trafit po hlavicke ja jeho. 😉 Je to sice pravda, ale presne tak, ako si ty pisala, tych 14 dni je hrooozne dlha doba... A potom co? Pride mrcha a vsetko od znova...
Prajem aj ja tebe, nech ti to s tym fertilnym cyklom vyjde, ved mi nezabudni dat vediet!!! 🙂

pici
7. črc 2010

pokial nemate problem baby tak to naozaj nerieste, pride to samo. lahko sa mi hovori ale rok som nerobila nic ine len ovu testy a tehu testy a stresy kedy ano kedy nie. a pozor :D zacne to liezt na mozog.

takata
8. črc 2010

@pici - ked to hovoris ty, tak to beriem. Viem, ze si si toho vela preskakala... Asi to caka aj mna, to ma sice az tak netrapi. Skor ma trapi, ze dva roky som sa snazila zbytocne, ak mi rozumies. A to mozem byt este velmi rada, ze som sa prihlasila sem k vam, inak by som urcite cakala dalej a verila mojmu blbemu gynekologovi. Nechal by ma snazit sa do tridsiatky a potom by ma hodil asi uz na odpis... 😒

siskamiska
8. črc 2010

@pici snazime sa viac ako rok... tak uz by sa to mohlo podarit.. a vy sa ako dlho snazite ?

pici
8. črc 2010

@takata
ja som tym presla a presne ako si povedala ked vies ze je problem, trapi ma to menej lebo sa to riesi. takisto som rok stratila a ked sa to tak vezme, kym sa da moje telo do poriadku tak dalsi rok v cudu. ale psychicky bol horsi ten rok ked som si mysslela ze sa nam len nedari. ved to som bola jak vadna. vkuse sa sledovala kazdy mesiac som si myslela ze som tehotna, sexovali sme na povel a podobne. trochu mi to prerastlo cez hlavu

pici
8. črc 2010

@siskamiska
kym sa doslo na to , ze som "chora" sme sa snazili rok... teraz je to druhy rok :D s tym ze o snazeni sa od marca nehovori, lebo sa nesnazime, ani sa nemusime lebo sa liecim. takze ked to vsetko dobre dopadne, comu verim a v co dufam a bude moje telo ready steady tak to bude treti rok v ktorom dufam budem gulata D:

nathali
8. črc 2010

@takata my sa snazime od maja 2009 no snazime nechavali sme to tak ze sak samo nas to prekvapi a stale nic a potom uz mi to zacalo vrtat v hlave ze co sa stalo a preco stale nic?a stym ze to lezie na mozog??no my sme sa aj doma pohadali koli tomu ze o nicom inom sme sa ani nebavili len o detoch a taak ja si na feritility nemeram ale doma mam pri vankusi teplomer a snazim sa poctivo kazde rano merat aby som mala taky prehlad o sebe lebo aj tak mi telo robi co chce

siskamiska
9. črc 2010

baby chcem sa vas opytat... myslim, ze mam fakt problem pretoze moja menstruacia trva len dva dni... nemate niektora s tym skusenosti ?

pici
9. črc 2010

@siskamiska
a beries hak? ci pri normalnom cykle ti tolko trva? vzdy ti tolko trvala?

siskamiska
9. črc 2010

@pici neberiem hak, pri normalnom cykle mi to trvalo priblizne styri dni... ale dva dni sa mi zda strasne malo...

pici
9. črc 2010

@siskamiska
a dokymu si nehovorila?

siskamiska
9. črc 2010

@pici povedala som mu, ale je pravda ze v tom obdobi ked som za nim bola tak som mala vela stresu tak aj on to tomu pripisoval... ale pojdem za nim v septembri tak potom to uz vsetko na neho vyvalim

pici
9. črc 2010

@siskamiska

stres prechladnutie lieky , vselico na to vplyva. moja kamoska ma take kramy ze jedna intimka jej staci a ma dva dni

siskamiska
9. črc 2010

@pici to vazne ?! tak to je sila... no opytam sa lekara a nech s tym nieco robi ... lebo lebo bojim sa, ze to bude mat vplyv aj na otehotnenie... inak dnes krachla cestovka karya tour, cize nejdeme na dovolenku... pomooooooooooooc

pici
9. črc 2010

@siskamiska

tak to mi je luto :(

nathali
9. črc 2010

@siskamiska aj ja som mavala slabe kramy tiez mi stacila intimka ale teraz berem hormony a uz sa mi to zmenilo
s tou dovolenkou ma to mrzi

siskamiska
9. črc 2010

@pici aj mna... ale uz som vyriesila dalsiu o tyzden neskor 🙂 huraaaa.... ale som sa nabehala dnes kvoli tej dovolenke teda

siskamiska
9. črc 2010

@nathali ano, no fajn si ma ukludnila nathali, lebo ja som sa uz naozaj zacala obavat, ze mam nejaky vaznejsi problem... ale rozhodne to chce lekara

nathali
9. črc 2010

@siskamiska hlavne nestresuj su aj vaznejsie veci ale urcite to chce lekara a vyriesit to ,ja som po vysadi antikoncepcie prestala menstruovat uplne a potom mi zacali chodit len velmi slabe kramy takze jak si pisala intymka mi uplne stacila asi rok som nepoznala co su tampony a vlozky tak snad dopadnes dobre 😉

siskamiska
12. črc 2010

@nathali dakujem nathali, v to dufam aj ja.. len sa nechcem velmi stresovat kvoli tomu, rada by som si uzila leto aspon trosku a potom na jesen budem s tym nieco robit

siskamiska
26. črc 2010

ahojte baby, takze dovolenka je za nami 🙂 a ja nemozem vydrzat kedy si konecne urobim testiiiik 😀