Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

megynka
29. dub 2010

ahoj vveru, my zatiaľ nič nové, čakáme na schválenie žiadosti a ideme ešte pred ivf objednať vstavanú skriňu do spálne, prerobiť kuchyňu a chceli by sme ísť na dovolenku, tak do toho ivf sa až tak neponáhľame, ale rada by som bola keby sa nám ozvala už pani zo sociálky, kedy máme nastúpiť na tú psychologickú prípravu, už je to mesiac od podania žiadosti ☹

vveru
29. dub 2010

No tak to už se snad ozvou, taková doba. Tohle nechápu, proč se nesnaží to urychlit, aby ty dětičky měli co nejdříve rodiče.
Kam pofrčíte na dovču? Také bych někam jela, od svatební cesty jsme nikde nebyli 😖

megynka
29. dub 2010

my presne tak, naposledy sme boli na svadobnej ceste 😒 chceme niečo kde bude zaručene teplo, ja nemám rada zimu, mne je dobre ke´d je vonku minimálne 30 °C 😵 , chodili sme do Egypta, ten sme si tak nejak zamilovali, tak ak sa podarí išli by sme zasa tam, ale v podstate mne je to jedno len nech tam je strašne teplo a teplučké more 🙂 a vy by ste kam išli? no u nás tá dovolenka nie je na 100%, lebo uvidíme ako to bude ešte s peniažkami a ako vyriešime opatrovanie nášho hafana, ktorý je celý bez seba keď sme v práci a nie tak ešte keď odídeme na dovolenku 😀

vveru
29. dub 2010

Tak, když Tě tak čtu-je to jako bych to psala já, akorád nám by se líbyla Djerba. A naše chlupaté miminko by nám také musel někdo pohlídat. Pravděpodobně, nepofrčíme nikam, doufám, že bude ta genetika a pak že už se to někam hne 😅

megynka
29. dub 2010

no veď ja tiež keď si pomyslím na našu nezbednú labradorku, tak sa mi nikde nechce ísť, najradšej by som bola s ňou doma, ale keď si zasa predstavím, že príde mimino a ďalší rok zasa nikde nepôjdeme....tak neviem, ale situácia sa nejak vyvinie 😉 a ešte stále nie sú výsledky genetiky?! to už je fakt dlho, my sme ich mali skôr, ale hádam to už bude každú chvíľku a určite budú dobré 🙂

vveru
29. dub 2010

Megy, my máme zlatého retrívra 😉
No zítra to budou tři týdny a já bych to potřebovala nejpozději do 5.5., jinak budu muset čekat další cyklus 😖 Už jsem z toho zase nějaká nervní.

megynka
29. dub 2010

jej tak to ten váš by si s našou rozumel 😉 🙂 to sú tak trochu príbuzní 😅 , tak ja myslím že by to do toho týždňa už mohlo byť, to stihneš, budem držať palce 😉

pici
29. dub 2010

no my ideme s babami do tunisu, to je nasa destinacia, ideme treti krat do toho isteho hotela, lebo sme boli velmi spokojny.. ja sa neobavam nicoho, lebo v auguste idem na laparku a potom budem po liecbe, tak mi nic neujde a tehotna nebudem urcite, takze sa na dovolenku veeelmi tesim

vveru
29. dub 2010

Pici, tak to je super, kde to tam přesně je???

Megy, jestli to je fenka, tak si piš, že rozuměl, je to typickej chlap-akorád víc chlupatej 😀
Za jak dlouho jste měli výsledky Vy?

pici
29. dub 2010

no ideme do ruspina hotela do monastiru

megynka
29. dub 2010

vveru je to fenka, ale ešte také decuľo pred prvým háraním 😀 ešte nie je dospelá 😀 my sme mali výsledky do troch týždňov

vveru
29. dub 2010

Megy, a brali Vám krev na trombofilní mutace? Neměli jste to dělané přenostně?
Tak to je ještě, taková prdelka, tomu našemu bude v léťe 6, teď mohl být taťka, ale ani to se nám nedaří. Jeli s tou naší nevěstou na pohotovost, po cestě jí praskla voda-štěnátka byli v pořádku a oni je ty blbouni poslali domu stím, že jestli do rána neporodí, mají přijet ráno. Tak ráno hned jeli a už bylo pozdě, nějak se nám ta smůla lepí na paty. Byli to tři pejskové a jedna fenečka-prý byli pěkní, kdyby je ti pitomci nenechali umřít, obrečela jsem to 😢

vveru
29. dub 2010

Přednostně tam mělo být

megynka
29. dub 2010

chúďatká šteniatka 😢

brali nám krv aj na trombofilné mutácie ale prednostne sme to nemali,teda aspoň myslím

vveru
29. dub 2010

Jsem Vám sem dala fotku ať víte s kým si píšete. Tak to mi teda řekni . . . no nic zítra to zkusím.

pici
29. dub 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee vveru.. no konecne :D

megynka
29. dub 2010

jeeeej vveru, pekné foto 🙂

vveru
29. dub 2010

Děkuju, ale je asi 5 let stará, doma někdy vyměním . . . 😉

vveru
29. dub 2010

Holky zatím páčko, letím na oběd.

megynka
29. dub 2010

vveru dobrú chuť k obedu 🙂

vveru
29. dub 2010

Tak jsem napapaná, teď už jen aby už byl zítřek, kvůli těm výsledkům a další pátek za námi 😅

nanuska12
29. dub 2010

Baby mame sa lepsie 😉 Ale nechcem zakriknut 😉

pici
29. dub 2010

ja som dneska po injekcii... boli ma pol rite :DDDDDD

nany... nezakrikuj :DDD

vveru
30. dub 2010

Ahoj holkyyy, tak jsem volala, jsou tam ty první výsledky z DNA-jsou v normě, mám brát kyselinu listovou. Na genetice jsem sestřičce vylíčila co a jak, tak řekla, že se mám zkusit domluvit se sestřičkou na IVF a ta mi řekla, že až začne mrcha, že se můžu objednat, že tam výsledky než začne léčebný cyklus budou. Tak snad to dobře dopadne 😉

megynka
30. dub 2010

ahojte, tak vveru konečne dobré správičky 😵 aj ja mám jednu včera nás hľadala pani zo sociálky, ale neboli sme doma, chcela prísť kuknúť ako bývame, tak jej máme zavolať a dohodnúť návštevu, hrozne sa teším lebo sa to zasa pohlo trošičku dopredu 😵

vveru
30. dub 2010

Tak to je super!!!!!!!!!! Tos mi přidala do dnešního pytlíčku radosti. Pak určo napiš, kdy ta paní dorazí.
Teď musím doufat aby to vyšlo a ten zbytek těch výsledků byl 😉

megynka
30. dub 2010

vveru ja viem je to len začiatok ale aj mňa to potešilo a ja myslím že tie výsledky budeš mať, teda ten zvyšok, tak to už čoskoro začneš so stimulkou 😵 to je super, nech sa nám všetkým hrozne moc darí 😵

vveru
30. dub 2010

No jo, teďko 5.4. mám dostat menstruaci, tak to bude ten mezicyklus s tím kontrolním ultrazvukem a ten další začneme. Alespoň v to doufám. 😅

karol84
30. dub 2010

vveru, gratuluju k dobrým výsledkům 🙂

vveru
30. dub 2010

Karol, děkuju, ale zatím je to jen část z velké části 😅