Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

rampepurda11
autor
7. kvě 2010

megy, to ja parada s tou tvoji kamaradkou. Ja bych se vubec nezlobila, kdybych take tak dopadla...🙂

megynka
7. kvě 2010

tak rampi, aj tebe sa to podarí 😉 oni mali tiež veľký problém otehotnieť a teraz 3 deti 😅 no paráda, takže máme veľké šance všetky 😵

nanuska12
7. kvě 2010

BAby dakujeme 😵 😉 Nebojte aj vy budete tehulkovat! 😉 My musime vsetko dobojovat do stastneho konca 😉

nanuska12
9. kvě 2010

Nikto??? 😅

pici
9. kvě 2010

ja od rana upratujem varim a idem vymenit zimne veci za letne.. potom este povysavat.. a s krpcom idem von... vcera som bola s detickami na rybarskych pretekoch... :D a potom sa trochu potulat.. a na vecer sme s mamou boli u brata umyvat okna, lebo svagrina uz coskoro bude mat malinku, tak nech pride do cistuckeho :D tak sme umyli okna, podlahy atd... a este som vecer mame vlasy farbila tak som bola dost vycerpana a cele upratovanie nasej domacnosti mi ostalo na dnes....

mnatasa
9. kvě 2010

chcem popriať všetko najlepšie všetkým maminkám a ženám ktoré majú túžbu stať sa maminku ... "Nezabúdajte že kto prosí ten dostane ... prosím Pána aby posilnil vašu trpezlivosť a dôveru! Všetko je možné tomu kto verí, aj keď je to niekedy veľmi ťažké a zdá sa byť nemožné ... 🙂 🙂 🙂 ...

pici
10. kvě 2010

caute babule.. aky ste mali vikend? ste tu niekto?

yasminne
10. kvě 2010

no ja som tu ale uz trochu neskoro 😵 no vikend usiel, viac menej domace pracicky, kedze som bola slamena vdova 🙂
pici mam na teba dalsiu speci otazku :P nepocitujes po laparke pichanie v podbrusku? ja som teraz asi 7 dpo a uz styri dni ma picha nie nonstop ale celkom casto a uz ma to zacina otravovat neviem ci su to tie jazvy z vnutra lebo to picha tak na preskacku skoro vsade... no inak nic nove, dnes bol dlhy den teraz som sa len vratila z jazykovky tak idem do hajan cafte

pici
11. kvě 2010

yasmi... vobec necitim ziadne pichanie.. nikde ani v jazvach. obcas ked sa moc natahujem tak citim light tu v pupku ale inak nic.. a co sa tyka bolesti v podbrusku. tak mam vselijake stavy ale to bude tymi injekciami a umelych prechodom. po laparke som nemala nic.. akurat sa mi tazsie sralo :D

yasminne
27. kvě 2010

Caute kde ste sa vsetky podeli? Ja som dnes trosku nervozna idem na konzultaciu do centra plodnosti odkial ma pred dvoma mesiacmi poslali na laparku. Som zvedava co dalsie vymyslia. Jaaaj baby niekedy su tie mesiace take roztahane 😀
Megynka ako postupujete nieco nove?

vveru
27. kvě 2010

Yasmi, držím palec, pak dej vědět 😉

petrala
27. kvě 2010

Ahoj vsem snazilkam🙂

vveru
27. kvě 2010

Petrala, ahoj, Vítám Tě mezi námi.

pici
27. kvě 2010

yasmi. asi si viac piseme obcas v sukromnej teme, preto tu nevidis prispevky

megynka
28. kvě 2010

ahojte 😉
yasmine, my pokračujeme v psychologickej príprave na adopciu a 12.6. začínam stimulku na naše posledné ivf 😉 už sa teším lebo som presvedčená že sa nám to konečne podarí 😉 a tebe ako dopadla konzultácia v centre? 🙂

bežím ešte dnes na skúšky, zdravím všetky a želám krásny víkend 😉

yasminne
30. kvě 2010

Ahojte 🙂
konzultacia bola presne podla mojho ocakavania, mame snazilkovat este pol roka, ak sa nezadari, bude nasledovat inseminacia. takze vsetko po starom akurat po laparke mame dvojnasobne vacsie sance otehotniet. Tak dufam ze sa to podari do tych vianoc :D

Megy to bude pekna nadielka az sa vam zadri ivf a potom aj adopcia dve muchy jednou ranou wau 😉

Cau Petrala ako ide snazilkovanie?

bielalady
30. kvě 2010

Haló, som v tejto téme nová, je tu niekto kto sa snaží intenzívne otehotnieť viac ako 2 roky ale zatiaľ sa neodhodlal na ivf a riadi sa pre začiatok kalendárom od Mudr. Jonáša???

megynka
30. kvě 2010

ahojte 😉
yasminne tak to budem držať palce až sa vám to do Vianoc podarí 😵 nám keby sa podarili tie dve naraz, to by bolo super 😵

rampepurda11
autor
30. kvě 2010

bialalady: My se snazime skoro 2 roky. Ale vime v cem je problem, spatny spermiogram, tudiz vime, ze nam musi pomoct v centru, tudiz se zadnym kalendarem neridime🙂 A myslim, ze nikdo tady o tom jeste nepsal.
Copak je u vas za problem? Uz jste byli na nejakych vysetrenich?

yasminne: Tak to je super zpravicka, preju hodne stesti ve snazenicku!!! 🙂

bielalady
30. kvě 2010

rampepurda11, no my máme tiež zlý spermiogram, ale do cetnra sme sa ešte akosi nerozhodli, zatiaľ mám kalendár od Dr. Jonáša, vraj otehotnieť sa dá, aj keď je horší spermiogram a vraj to nemusí byť ani podľa biologických plodných dní ženy, ale podľa astronómneho výpočtu...

camelco
30. kvě 2010

ahojte babule 🙂
bielalady my sa snazime teraz 3 rok, a konecne sme to v aprili zacali riesit aj cez CAR 🙂 v piatok sme mali problem so spg a tak sa 2.IUI nekonalo ☹ .................... uvidime ako to pojde dalej, dufam ze ti to podla kalendara Jonasa vyjde, ja som ho mala urobeny tiez a akosi to nevyslo ☹ moze to byt sice aj tym ze moja mrcha je nepravidelna

bielalady
30. kvě 2010

camelco, Ty máš 31 rokov a ešte akože fakt nie si tehotná a to aj v tomto veku nemáš pravidelnú MS? No ten výpočet vraj nie je orientovaný na MS dni, skôr je braný z hľadiska toho kedy si sa narodila a tým pádom aj dané plodné astrologické dni,,, vraj žena môže otehotnieť aj počas MS, nejako sa mi to tiež nepozdáva, a vy ste všetky termíny podľa Jonáša nachlp splnili??

camelco
30. kvě 2010

nie určite nie ..... nie vzdy mas chut 🙂

bielalady
30. kvě 2010

tak neviem ako Ty, ale ja sa pre svoju chuť, či nechuť nenechám pripraviť o dobrý termín, niekedy niečo treba aj vytrpieť...či?

camelco
30. kvě 2010

bielalady nie kazda zena v mojom veku ma dieta, a ked to nejde a nedari sa, tak to ludia riesia aj inak ... napriklad cez CAR ... a ty este nemas tak vela rokov aby si mohla niekoho sudit ....

bielalady
30. kvě 2010

ja som nikoho nesúdila, len akože som nechápala, ako nemôžeš mať pravidelnú MS, to si si prečo nešla dať upraviť ku svojum gyn kým si bola ešte mladšia, ...

rampepurda11
autor
30. kvě 2010

bialalady: Ne kazda zena ma pravidelnou MS. Na veku nezalezi, zalezi na sposte jinych faktoru, např. jak dlouho brala zena HA, na genetice...
O tom tvem kalendari zatim nic nevim, ale otehotnet jindy nez v plodnych dnech? To se mi teda nezda... Je fakt je nekdo muze mit ovulaci hned po MS nebo tesne pred MS, ale bez toho to proste nejde...
Pokud jsou oba v poradku a spermie jsou OK, mohou v zene vydrzet a oplodnit vajicko klidne po 4 dnech od sexu, pokud se v te dobe vajicko uvolni.

A s chuti souhlasim s camelco. Ja osobne jsem ted radej, kdyz plodne dny neresime a milujeme se, kdy chceme... Kdyz jsme honili ovulaci, byla to zbytecna krec z obou stran...

pici
30. kvě 2010

bielalady... ty co si sa tu hned pustila do camelca?
to ako keby my sme ti napisali, ze preboha ty mas 24 dva roky sa snazis a este nemas dieta? ?????? presne tak isto neprijemne by to vyznelo ako tvoje narazky na camelco.

pravidelna MS sa moze stat nepravidelnou z cykla na cyklus ked sme tak pri tom..

zuzanockamt
30. kvě 2010

bielalady ... 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 🤐 ... toto uz co je za uroven 😅 😕 😔 🤐

bielalady
31. kvě 2010

akože baby, čo ste všetky podrážené, s Camcelco si teraz píšeme cez IP a všetko je v pohode, troška ma zle pochopila, ale je to ok... na nič som nenarážala.... vy ste tu všetky asi nejaké čudné, človek tu nemôže nič povedať, je to tu len samá pretvárka.... vodu kázať a víno piť...akože pardón...