Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

blondata.sestricka
16. črc 2009

Jééé, bamb, takže jsi taky novomaželka 😵 Kolikátého jste to měli? Muselo to být fajn 🙂
Skretik, hlavně že se máte rádi 😉 Pro chlapečka máme vymyšleného Matěje, ale je možné, že dojde ještě ke změně 😀

skretik
autor
16. črc 2009

Bamb verim, ze takova tajna svatba musi byt romanticka a krasna 😉 , takovy ten shon kolem velke svatby me desi, ale to by nam okoli asi neodpustilo 😠 . No uvidime pristi rok.

Muj bracha s pritelkyni menili jmeno pro svoji holcicku snad kazdy tyden do porodu 😀 , takze je asi tezke uz ted rict, jak se dedatko bude jmenovat. Moji favoriti jsou zatim Nikolka, Natalka a Tomik 😎

blondata.sestricka
16. črc 2009

Taky s tím počítám, že nastane změna 😀 Stejně nás pak děti budou za své jména proklínat 😀
My měli velkou svatbu, ale shonu jsme se vyhli. Plánovali jsme půl roku, takže na vše byl dostek času a mohli jsme si všechno dost dopředu vše rozmyslet. Znovu bych to udělala stejně 😵

skretik
autor
16. črc 2009

A kdy a kde jste meli svatbu?

blondata.sestricka
16. črc 2009

Letos 6. 6. v Kutné Hoře.

skretik
autor
16. črc 2009

Jeee tak to si taky novomanzelka 😀 , tak vam holky obema dodatecne gratuluju 😵

blondata.sestricka
16. črc 2009

Díky, díky 😀
Jůůů, koukám že fotečka 😀 Odkud jsi? 😕 🙂

bamb27
16. črc 2009

my sme mali o tyzden skor.. v piatok 29.5 ...ja by som to tiez urobila presne tak isto aj kebyze mam mat este 10 krat svadbu.. ono je to vtedy najkrajsie ked je to podla predstav, vsak?

skretik
autor
16. črc 2009

jsem z Prahy, co ty Bamb? Jasne svatba ma byt podle svych predstav a ne shon 😉 , zatim jsme bohuzel nebyli na zadne svatbe, kde by si to nevesta opravdu uzila tak jak by mela a porad neco neorganizovala ☹

blondata.sestricka
16. črc 2009

Bamb, gratuluji 😉 Žiješ na Slovensku nebo v ČR?

bamb27
16. črc 2009

ja som z Banskej Bystrice... my sme tu svadbu brali len cisto ako uradny vykon, samozrejme ze nam bolo smiesne..no a o hodinku sme uz vysmiati sedeli doma a pili vinko na nase zdravie

blondata.sestricka
16. črc 2009

Máš moje sympatie, muselo to být fajn 😀 Já vždy snila o velké svatbě, tak jsem si to splnila 🙂

skretik
autor
16. črc 2009

Bamb svatba byla z nejakeho uredniho duvodu (myslim treba hypoteka nebo tak?)?
Ja take vzdycky snila o velke a princeznovske svatbe, ale ted to pro me uz neni tak uplne dulezite, jak si psala sestricko, hlavni je, ze se mame radi a je nam spolu dobre 😵

bamb27
16. črc 2009

vies co?? ..neviem, nam vklastne len tak preplo, lebo vieme ze chceme byt spolu tak preco nie, a hypoteka to bol mozno taky vedlajsi dovod...

blondata.sestricka
16. črc 2009

Ve dvou se to prstě lépe táhne 🙂 Všechno 😉

skretik
autor
16. črc 2009

Presne tak ;o). Jak dlouho jste s ted uz manzeli 😉 ?

bamb27
16. črc 2009

ozaj a pripravujete sa nejak na to ze na coskoro chcete skusit tehotniet? ..myslim nejake vitaminy, zmeny zivotneho stylu a tak?

blondata.sestricka
16. črc 2009

V říjnu to budou 3 roky!
Mám doma kyselinu listovou, ale brát ji budu až zkončím s HAK. Jinak nic neberu a počkám jaký budu mít cyklus. Jinak se snažím jíst zdravěji.

bamb27
16. črc 2009

Kyselinu listovu papam uz tiez dlhsie, sice nie moc pravidelne ale predsa len... HAK je vysadena uz 4 mesiace, no a cyklus je este uplne chaoticky.. ale myslim ze uz sa v nom vyznam, viem kedy mam ovulaciu, len je trosku dlhsi ako normalne...

blondata.sestricka
16. črc 2009

A jak dlouho jsi barala HAK?
Já ji beru cca 5-6 let . Fíííha, to letí ☹

skretik
autor
16. črc 2009

Ja jsem vysadila antikoncepci uz v rijnu (nedelala mi dobre, tak jsme se s pritelem rozhodli, ze ji zkusim vysadit a uvidime, jestli se neco zmeni a opravdu se citim mnohem lip). zhruba od prosince jsem zacala jist kyselinu listovou a pupalku s vitaminem E. Nastesti i po vysazeni mam menstruaci hezky pravidelnou. Jinak se snazim do sebe zbytecne nedostavat chemii (ruzne leky) a snasim se celkove zit zdraveji.

blondata.sestricka
16. črc 2009

Skretik, také se snažím vyhýbat chemii.
Uvidím, co to se mnou udělá. Kždopádně je dost přírodních alternativ jak potom cyklus upravit. V srpnu jsem objednaná na homeopatii, tak jsem zvědavá 🙂

bamb27
16. črc 2009

ja som HAK brala dobrych 10 - 11 rokov, s kratsimi prestavkami.... teraz som vysadila vlastne kvoli operacii..
jaaaj..a este papam chlorellu, to je taka riasa ktora by mi mala precistit organizmus

blondata.sestricka
16. črc 2009

Ano, tu řasu taky znám, jednou jsem ji taky jedla. Je docela drahá 😒

skretik
autor
16. črc 2009

Na homeopatii jsem taky myslela, kdyz me prepadne nejake nachlazeni, tak se na ni obracim. Ale zatim ohledne otehotneni to nema smysl, to az kdyby se nedarilo, ale ten muj doma je presvedceny, ze hned napoprve se to urcite povede, ja to vidim trochu jinak, ale snad bude mit pravdu on 😀 . bohuzel zkusenosti z okoli me uz ted desi a to se jeste ani nesnazime. Co manzilkove taky papkaji nekaje vitaminy?

bamb27
16. črc 2009

ano, je to dost drahe... skusime ale co to spravi.. uskodit by nemala

blondata.sestricka
16. črc 2009

To já taky nejdu na homeopatii kvůli těhu 😀
Těhotenství vůbec neřeším, proč taky předčasně. 😉 Až když to nepůjde. Manžel nic nejí a pokud možno ani nic jíst nebude, až podle toho jak to půjde a neůjde. Nechci být hysterická 😉

bamb27
16. črc 2009

presne tak... co sa da urobit to chcem a od septebra by som chcela nabehnut na normalny rezim, bez akejkolvek hysterie s tym ze si akurat nebudeme davat pozor...

skretik
autor
16. črc 2009

To je dobre, byt hystericka totiz otehotneni vubec nepomaha 😎. ja jsem nekdy spis na hlavu z toho, ze se mi uz nechce cekat, ale bohuzel to nezalezi jen na me...

blondata.sestricka
16. črc 2009

To je rozumný přístup.