Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

evivka
22. srp 2009

No tak doufám, žese mi tam neudělá zle, to by byla ostuda 😀

ivis85
24. srp 2009

Ahoj holky, tak jak se máte při pondělku?
Já měla čt pá tu plánovanou dovolenou - nakonec jsme pod stan nejeli, měli jsme o víkendu tesaře/pokrývače na střechu, tak na jednu noc jsme jet nechtěli 😒 ale udělali jsme plno práce na baráčku a zase se to kousek hnulo kupředu a objížděli jsme nábytky a vybrali jsme velkou rohovou sedačku přesně do našeho obýváčku, tak snad tam na nás tak měsíc počká ( ikdyž - je zlevněná o 10.000 Kč, tak aby nám jí někdo nevyfoukl 😖 , ale musíme to risknout, teď jí nemáme kam dát ...) a zamilovala jsem se do kuchyně na první pohled, úplně obrat o 180°! Dám jí na střechu a pak dám odkaz, abyste mi jí zkoukly 😉

pavlinaho
24. srp 2009

Dobré ráno,
my měli takový obyčejný víkend, samá práce a žádná zábava. A teď zase práce 😒 .

ivis85
24. srp 2009

my jsme taky v podstatě jen dělali, ale výsledky mě těší ... 😉

blondata.sestricka
24. srp 2009

Ahoj holky!

Tak jsem plně v pracovním procesu....

Náš víkend byl hezký. V sobotu nákupy v Praze- koupila jsem si krááásný botičky a kino. V neděli dlouhý výlet na kolách. Takže paráda 🙂

skafandrik
24. srp 2009

Teda tady nikdo neni 😅 Koukejte něco psát, ať mam co dočítat 😀 Já jsem dneska prvně po dovolené v práci a děs běs 😅

pavlinaho
24. srp 2009

Dneska jsem toho měla hodně v práci, takže jsem vůbec nestíhala sem nakouknout. Jinak jsem ode dneška slaměná vdova, páč Tom odjel na celotýdenní školení.

ivis85
25. srp 2009

Dobré ráno kočky, tak já jsem dnes v plné zbroji 😉
Včera nám přestal v práci běhat net, tak jsem se nemohla zapojit, ale koukám, že jsme po té dovče všechny vytížené ☹
Pavli a ještě jste to před odjezdem prubli,jestli to vyjde jak psala bamb?

blondata.sestricka
25. srp 2009

Ahojda holky!

Tak je tu někdo dnes? 😉

skafandrik
25. srp 2009

Ahojky,
dneska mi manžel jede pro čaj od báby kamenický, je to něco speciálního, tak doufam, že mi to úpmůže a budu ovulovat jedna dvě 😀 Normálně jsem se přistihla při tom, jak na to miminko myslim, ne teda nějak nezdravě, ale prostě už si to krásně dovedu představit, že bysme ho měli. Jo a holky, manžel tu práci dostal, tak jsem zase o trochu klidnější 😵 Teda ještě neni podepsaná smlouva, ale na 99% ji má.

blondata.sestricka
25. srp 2009

Skaf, tak to je super 😵 O jednu starost méně 😉
Čajík určitě pomůže, na tyhle věci docela věřím....
Takže jsi už připravená být maminkou 🙂

sartira
25. srp 2009

ahojte baby,

tak sa hlasim spat 😎 a uz vydata pani 🙂 fotky pridam na w.mojasvadba.sk tak kuknite potom, inak sa tento vikend konecne naozaj stahujem do noveho bytiku, co mate nove vy? a hlavne kam ste zmizli 😀

blondata.sestricka
25. srp 2009

Sarti, obr gratulace k manželství! 😉 Vše dopadlo dobře? Užili jste si to? 😉

Poslední dobou to tady trochu vázne, ale hodně nás je po dovolené a v práci hodně práce, ale já už mám celkem volněji 😉

blondata.sestricka
25. srp 2009

Sarti, do jakého bytečku se budete stěhovat? 😉

sartira
25. srp 2009

sestri, tak svadba teraz mensia, este nas caka jedna vacsia, bolo to krasne, velmi mi bilo srdiecko 🙂

stahovat sa budeme do noveho 3izb., jedine co nam chyba je kuchyna, ale ta by mala prist asi az za 3 tyzdne, tak to zatial zvaldneme, co mas noveho ty?

ivis85
25. srp 2009

Sarti, taky moc gratuluju, doufám, že jste si to pěkně užili 😉 a ještě jednou užijete
tak nám sem pak dej odkaz, ať si můžeme zavzpomínat (já jsem se vdala v červnu 2008 a uteklo to jak voda)
skafi, tak máte radost! to je super, aspoň nebudeš stresovat bejby 😀

blondata.sestricka
25. srp 2009

Sarti, bez kuchyně to chvíli přežijete 😉 Těšíme se na odkaz! 🙂 Jinak 3 pokojový byt je akorát, taky máme takový 🙂 U nás nového nic není 🙂 Vše stejné 😉

Ivis, tak to jste měli roční výročí! 😵 A klape Vám to stále? 😉

skafandrik
25. srp 2009

ivi, jj, já jsem si neskutečně oddychla, navíc ani plat neni špatnej, neni to nic vysokýho, ale čekala jsem skoro minimální mzdu, sice je to na směny, ale my jsme fakt rádi, že vůbec něco sehnal a já konečně nemusim mít pocit, že mi přijde výplata a musim z ní všechno utahnout, takhle bychom i na toho mimíse našetřili 😵

blondata.sestricka
25. srp 2009

Skaf to jo, takhle Vám bude lépe 🙂 třeba se mu pak naskytne nějaká jiná práce na ranní služby 😉

ivis85
25. srp 2009

sestri, nj, slavili jsme jen procházkou a prací 😖 ale užili jsme si chvilku klidu spolu a to pro nás bylo v tu chvíli nej a pár dní před tím jsme byly na pouti a manžel mi vystřílel papírové růžičky - bylo to poprvé za těch 7,5 roku, takže to pro mě bylo max 😅 (je trochu stydlivka, takže nikdy nechtěl před lidma dělat atrakci, i když je to asi naprosto normální) No a klape nám to myslím dobře, proto se také rozhodujeme, že už budeme mít to miminko
skafi, jo prašulky jsou dneska dost podstatná věc, taky jsem zvědavá, až začneme na podzim platit hypotéku, jestli to nakonec maličko neodložíme, ale snad né, musíme šetřit
sarti, taky si budeme nechávat novou kuchyni - máš nějakou představu co a jak chceš?

sartira
25. srp 2009

dakuje Ivis, urcite poslem odkaz

skafandrik, blahozelam k manzelovej praci 😉 uz to bude len pohodicka

sestri uz si bola na tej dovolenke v Chorv?

ivis85
25. srp 2009

skafi, buď ty ranní nebo aspoň budou přidávat 😉

blondata.sestricka
25. srp 2009

S těma penězma je to fakt naprd, kort když je hypotéka. Neumím si představit splácet hypotéku a ještě auto. Splácíme jen auto a poplatky za byt a stačí nám to. 😒

Sarti, v Chorvatsku jsem už byli. Nááádhera 😵

sartira
25. srp 2009

ivis uz sa vyraba, tu je link navrhu https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
mala som inu predstavu, ale kedze nasa kuchyna je dlha len 5mx2,3m tak sa to tam proste nezmestilo, tak sme museli ostat pri klasike ☹ takze do domceku si dam veeelku kuchynu
a co Tvoja predstava?

sestri takze si poriadne zrelaxovana a opalena? pekne pocasie bolo?

blondata.sestricka
25. srp 2009

Sarti, moc hzká kuchyňka, takový styl se mi líbí 🙂 Ty zabudovaný spotřebiče jsou super věc! N

Na takový běžný vaření si myslím, že stačí, máme podobnou místnost jako Vy.
Měli jsme celý týden krásně, klidně bych tam zůstala o dva dny déle 😀

skafandrik
25. srp 2009

no jo prachy, s něma je to těžký, my zatím úvěr nemáme, ale budeme si ho brát a teď ještě kupujeme to auto, takže se krásně vydáme ze všech peněz, ale jsme zvyklí šetřit, tak to snad půjde

třeba kámoška má skoro půlroční miminko a zdá se mi, že to s těma nákladama přehání, sice jsou asi i horší, ale kočár za víc jak dvacet a supr vanička amilion kosmetiky na měsíc, my tyhle věci taky neměly jako děti a taky to šlo, my razíme s manželem takovou střední cestu

blondata.sestricka
25. srp 2009

Skaf, já jsem taky toho názoru že přehánět by se to nemělo, ale pokud na to mají peníze, asi jim to přijde normální 😅

sartira
25. srp 2009

dakujem sestri, no a hlavne zabudovana kombi trouba s mikrovlnkou je super vec, usetri to dalsie miesto v kuchyni, trosku ma stve ta policka nad drezom, kedze tam nemali poriadne dat aku rohovu skrinku tak sme to nechali otvorene a uvidim ako to bude vyzerat v skutocnosti 🙂

blondata.sestricka
25. srp 2009

Já si myslím, že to bude vypadat dobře 😉

sartira
25. srp 2009

dufam 🙂 potom to nafotim a ukazem vam