Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
27. bře 2009

My jdeme zítra k našim.Budu tam dělat lasagne a manžílek bude dělat našim novou dlažbu u krbu.Mamka už se na to moc těší,že to tam bude mít krásné.

zajdla
27. bře 2009

Val to bude mít Filípek v pokojíčku moc krásné.

zajdla
28. bře 2009

Ahojky pěkné ráno.

Tady svítí sluníčko,tak doufám,že to vydrží. 😀

zajdla
28. bře 2009

Kači zkoušela jsem tvoje formovače ze stříkačky a jsou super.Použila jsem teda 10 stříkačku. Díky za radu. 😀 😉

janda79
28. bře 2009

ahoj holky, já blbka předevčírem ztratila mobil, stačilo mi na to jenom to, že jsem si přesedala z místa řidiče na místo vzadu. bych se poprděla!
A abych vás naštvala, tak Verunka papala v ve 19:45, pak v 03:45, 7:20 a stále ještě spí 😀

janda79
28. bře 2009

a teď hypnotizuji(hypnotyzuji? 😅 ) mraky, páč chci jet do Budějovic pro postele, tak aby nezačalo pršet, jinak bychom nejeli, protože by nám to zmoklo na vleku 😕

endlessblue
28. bře 2009

šupito presto na první stránku 😉

endlessblue
28. bře 2009

tetky koníkovky, vy to dneska ale flákáte...

já jsem opět doma sirotek, manža jel na sjezdovky a já jsem s malou opět celý den sama ☹ Udělám si rajskou polívku k obědu.... a večer uzený s bramborovou kaší... a budu mít kopyta nahoře a jinak nebudu dělat nic 😠

jitousek
28. bře 2009

tak já dneska už sraším od 5h 😖 manža jel do Prahy a já jsem doma sama a samosebou dítko od rána vyvádí jako blázen v 6.30 krmení do 7h přemlouvání aby spinkal pak usnul tak jsem rychle vylezla s postele a šla se umejt a nasnídat a od 7.15 koukal a nebulel tak jsem ho nechala v postely pak začal fňukat tak jsem ho vzala do obejváku že ho přebalím a převlíknu z pýža do denního holky on vám začal tak nehorázně řvát dostal uouplně ámok řvací až mě praskaly bubínky v uších jenom jsem mu stačila dát čistou plínu a košilku se vzpouzením no hrůza a hned jsem ho popadla do náruče a začala ho konejšit uplně se zajíkala a škytal ........a když se uklidnil chtěla jsem ho dooblíct a položila jsem ho na přebalovák a začal na novo rychle jsem ho zvedla ......říkám si no dobře vše vyřešíme prsem nasadila jsem mu jenom bačkorky aby mu nebyla zima na tlapinky ukojení když byl polonahej ..........holky on mě echtěl pít u prsa a stekal se ještě víc 😢 😢 😢 😢 ..........tak jsem ho chovala škytal až se uklidnil a usnul mě v náručí tak jsem ho dala do košíku a spal 30minut a na novo řev nechtěl ani prso .....a to už jsem ho i přes ryk oblíkla jelikoš jsem říkala že se nedá svítit holka musíš to ustát .........pak jsem ho opět chovala usnul a spinkal u mě jelikoš nechtěl ani do toho debilního koše co dělal 😒 ............v 10h se konečeně umoudřil a přisál se k prsu i když po urputném boji ale hlad zvítězil ........nu a pak se chvíly i smál a pak zase bulel že je posranej tak jsem ho přebalila nu a pak zase bulel že chce spát a teď už konečně spí asi 5 minut .........teda je to nářez a to už je 11h 😠

jitousek
28. bře 2009

jdu si ohřát oběd teda ještě nevím co ale něco tam vylovím a rychle to zhltnu než zase začne ryčet ..........opravdu stravování kojící matky je u mě na 4ru ☹

endlessblue
28. bře 2009

Jitu.. teda... já když to tady čtu... tak ty máš doma s prďolkou teda neskutečnej kolotoč!!!!!

valentynka
28. bře 2009

ahoj holky,

Jitu, tak to je teda hrůza,když takhel brečí.
mě filípek takhle brečel jednou 15minut a já byla hotová co mu je.
nepomáhala rourka, konejšení.
pak pomohla teplá koupel a hned usnul

nemůže mít nějaké boleníčko ??
nějak s ním zacvičit,když ještě ebrečí a namazt pupíček tou emluzí pupík.
chudinka malej ☹

jitousek
28. bře 2009

závidím všem matkám co své dítko někam dají a nevědí o něm já ať dělám co dělám dítě si mě stále žádá a nic neudělám jediné kdy mě nevyžaduje je odpoledne v kočáře ........to spí od 13h do 16h ........a včera už to taky vypadalo tragicky ještě13h jsme řešili mlíko nechtěl jíst a stekal se u prsa a řval a řval ........v 13h se konečně přisál a do kočáru jsme šly skoro ve 14h ..........mě hlavně fascinuje to stekání u toho prsa prostě se spírá a prso jako nechce a řve a řve .... 😢 .........jsem teď zvědavá na další kojení teď spí no spí porád sebou mele a má trhané spaní ☹ já bych ho dala na hrací deku ale on tam nechce taky bejt ........tak já teda fakt nevím co chce 😠 prostě mě přijde strašně mrzutej

Val na to bříško nám ten pupík vůbec nepomáhá .......jen ten náš polštářek s peckama a poloha na tygříka nebo na buddhu 🙂 je k něčemu ale je to taky chvilkovej efekt 😔 prostě zápasíme

valentynka
28. bře 2009

jitoušku a nechceš se poradit s nějakou laktační poradkyní, nechta si změřit mlíko..
třeba to pozná co mu je až před ní budeš chtít malého nakojit

endlessblue
28. bře 2009

Jitu.. to je teda něco.. fakt... asi mám flákárnu... malá trochu vrže, ale jen navečer

jitousek
28. bře 2009

jsem fakt totálně vysátá jeho potřebou mě ..........vím že mě potřebuje a i já jeho .....včera jsem šlado Kaufu po tom jak usnul v kočáče na zahradě ........manža hlídal jelikoš byl doma a vzhledem k tomu že mě odjel na víkend pryč potřebovala jsem nabrat trošku energii tak jsem se šla projít sama bez kočáru .......zjistila jsem že je to zvláštní bejt bez něj že mu jako chybí ale zároveň je člověk rád že si chvíly orazí 😵

tím jak jsem totálně vysátá nemám vůec na nic chuť 🙄 a hlavně ani pomyšlení na sex 😢 😢 😢 😢
nevím jak jste na tom po porodu vy ale já teda bídně tulení proběhlo všeho všudy asi 3x a tím to zhaslo 🙄

jitousek
28. bře 2009

nejsem v tom sama prostě se to děje četla jsem na jedné diskuzi i horší věci tak že ještě na konec vyjdem s toho že máme doma anděla 😀

jako fakt že dítě třeba nechce vůbec spát nikde doma ani venku .......to my aspoň spíme sice to spaní hledáme domatřeba hodinu ale kočár venku funguje hned 😎 aspoň něco pozitivního ...........ještě kdyby nespal vůbec asi bych se houpala už na nějaké větvi nebo u lustru 😀 ............stačej mě vždy ty dopoledne 😎

zuzanka26
28. bře 2009

Ahoj
Jitu jak to tak čtu, tak to ho asi fakt nejspíš bolí bříško, zvlášť když se nechce přisát. S tím pláčem to asi nic nenaděláš, já tohle moc dobře znám, mě na začátku taky dost Sárinka plakala a i teď když má hysterák, tak nepomáhá ani prso. Má dny kdy si sama hraje třeba hodinu pod hrazdičkou a pak má dny, kdy jakmile odejdu od postýlky, začne řvát a když příjdu, spustí ještě víc. Ale na to už jsem si zvykla. A spaní má taky trhaný, kolikrát se mele v noci tak, že já myslím, že už chce kojit a pak zjistím, že vlastně spí tak zase zalezu, ale třeba z hodinu je to znova.
Je to děsný někam vyrazit bez mimča co? já se vždycky cítím poloviční. Na jednu stranu furt říkám, že bych si chtěla odpočinout a pak když mám tu možnost a někdo může pohlídat, najednou nechci od ní pryč, nejde to.

Neboj, to že ti teď pláče, se ti stokrát vrátí až ti jednou řekne mami 😀 , zkoukla jsem tvoje fotky, je to krásnej kluk!

christla
28. bře 2009

Ahojky!
Tak já jsem dneska zase celý den u našich. Zase mě začalo svědit tělo, kůži mám rozdrápanou jak blázen a začínám z toho šílet!!! Dneska jsem s maminou dali na podvozek kočárku hlubokou korbičku a nemůžu se ho nabažit. 😉 Už se strašně těším, až budu jezdit. 🙂

zuzanka26
28. bře 2009

jo a Jitu, nikdy nesrovnávej svoje mimi s ostatníma, každý je jiná osobnost 😉 Důležitý je, že ti přibírá a že papá. To že je temperamentní je jen dobře. 😉

zuzanka26
28. bře 2009

A co to máš Chris? to je ekzem nebo jen nějaká vyrážka? 😲

jitousek
28. bře 2009

tak Zuzi to to taky znáš to jsem ráda že v tom nelítám sama to hnedle potěší ...teda potěší víš jak jako že si člověk se stejnýma problémama a že v tom nelítá sám a může si pokecat 😎

jo krásnej to on jako je a když se řehoní člověk hned roztaje když ho vidí breburdu rozchcechtanýho jen někdy mám pocit jako dneska že převažuje spíše brek než ten smích ale snad bude líp .......až bude větší jak píšeš že nám to vynahradí 😎

christla
28. bře 2009

Prý nějaká alergie, ale na co, to nevím.....

zuzanka26
28. bře 2009

znám ještě jednu holku s dvojčátkama a ta má holčičku úplně zlatou, co jí spinká a jen tak kouká a pak má kluka, který když nespí, tak řve. Ale chlapeček je oproti té holčičce napřed ve vývoji.

A jedna moje kamarádka má chlapečka co jako mimi taky jen spal nebo řval, nikam s ním nemohla, ale dneska je mu rok a půl a je s ním hrozná sranda, jak je zvědavej, všechno ho zajímá, krásně mluví apod.

jitousek
28. bře 2009

ju to máš pravdu Zuzi nesrovnávat to je důležiitý .........jen jak to tu člověk někdy čte tak si říkám že maj holky docela pohodičku 😔 tak jen tak tiše slintám 😝 ale neměnila bych 😉

zuzanka26
28. bře 2009

ještě taky záleží jestli už jsi schopná rozeznat druh pláče jaký to je, jestli je to bolestivý nebo jen tak ze vzteku. Já jsem třeba zjistila, že prostě dopoledne musím kojit každý dně hodiny, max. 2,5 hod, jinak je protivná. Odpoledne jak jsme venku, tak je to po 3 až 4hod.

endlessblue
28. bře 2009

Zuzi.. já dopoledne taky kojím hrozně často.. třeba dnešek: 6:00, 8:00, 10:30...a teď potřebuju dodělat polívku a malá už tu kníká 😅

endlessblue
28. bře 2009

ric pic na první stranu

zajdla
28. bře 2009

čauky.Co se děje?Tady nikdo není? ☹ 😲

zajdla
29. bře 2009

Ahojky,pěkné ráno.Tady zase krásně svítí sluníčko.Tak dám ven sušit prádlo.To bude krásně voňavé.

Opět jdeme k našim.Manža ještě dodělává tu dlažbu.Včera to celé položil,tak dnes už bude jen přiřezávat.Je to to nejhorší.Já tam budu dělat obídek,naši jedou pro nové autí do bazaru.