Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
29. bře 2009

Kuba taky dneska přes den spal jak zabitej, v 11:30 jsme vyjížděli kočárkem, v 13:30 se vrátili a malej ještě dospával až do 15:30 na chodbě, tak jsem aspoň stihla navařit, plněnou sekanou s bramborovou kaší a zeleninovej salát k tomu
jo a jinak se v noci přesně trefil, začínali jsme kojit před druhou a skončili něco po třetí, no fuška vám řeknu 😀 😀 😀
Jiťu já už kupuju 74, 68 má teďka a jak píše val, ohrnu rukávky a je to dobrý

zirafik
29. bře 2009

ahojík holky 🙂 , téééda tady se tedy vůůůůůůůbec nekecalo 😕 . My byli na tom víkendu na Šumavě 😵 . Bylo to nádherný.... vyťapala jsem si 2km kopec na Pancíř 😝 , zaplavala jsem si, měla jsem masáž šíje, zábal na nožky... 😵

Chris, já mám nohy ok, ale nějak mi teď roste bříšo 😕 . Všichni říkaj, jak mám malý, tak se možná dočkaj 😅 . Jináč já si večer sprchuju nohy střídavě teplou a studenou a myslím, že to vcelku pomáhá 😉

Zítra jdu k dr., tak jí chci říct o tom brnění či bublání, co mám občas pod prsama ..takový zvláštní...ale mám to už xtýdnů 😒

rintintyna
30. bře 2009

čau maminy, tak se mi mrcha už konečně rozjela. Od pátku to vypadalo, že už, a že si to odbudu v klidu doma. No samo, že se rozjela až dnes, ale buďme rádi, tentokrát "jen" 33denní cyklus, oproti minulému 38 😒, tak snad už to bude příště těch 29 na které jsem zvyklá. Jinak možná zase začnu měřit, bo teď bude asi potřeba v polodné dny se chránit, ať nemusíme používat plášťenku celou dobu 😕

zajdla
30. bře 2009

Ahojky pěkné ráno.I když tady už od včerejška prší.Ohromné.

Tak nám držte pěsti neboť Já jedem dnes na ten genet.ultrazvuk a Chris a Žirafík jdou dnes na kontrolu.

lucianas
autor
30. bře 2009

ahojky a pěkné ráno,
tak co se tu za víkend událo nového?

Týnko, tak aspoň, že se rozjela a snad se ten příští cyklus zkrátí na normální. ... jen škoda, že teď bys neměla otěhotnět. Jsem si říkala, že bychom mohly těhulkovat spolu. No, snad se co nejdříve přidáš.

Zajdli, u nás taky. Ale věřím, že zítra nastane zlom a bude krásně svítit sluníčko. .... držím palečky na genetický utz, pak dej vědět.

Chris, Žirafíku, držím palečky i vám ke kontrole a pak napište, co a jak. Věřím, že ale bude vše v pořádku a ještě vydržíte nějakých pět šest týdnu 2v1. 😉

janda79
30. bře 2009

ahoj, než dočtu, prosím vás, kdy je Den matek?????

zajdla
30. bře 2009

Rinty,tak raději měř tu teplotku ,i když další těhula by nebyla špatná.Ale vím,že prvně se musíš hodit ty do pořádku a pak se bude už jen vesele těhulkovat.

lucianas
autor
30. bře 2009

Jandi, jejda, to jsi mě dostala. Není někdy kolem 12. dubna? Mám pocit, že tak nějak bývá.

janda79
30. bře 2009

Rynti, takové cykly jsem měla taky, to byla délka🙂

lucianas
autor
30. bře 2009

To je opravdu síla, tak dlouhé cykly. Já naštěstí měla tak krátké, jak Týnka původně.

janda79
30. bře 2009

Luci, já myslela, jestli to nebylo včera. Holky, já jsem debilka, ztratila jsem telefon, tam mám všechno v kalendáři,takže nevím absolutně nic, ke všemu mi ještě nedošla SIMka,tak jsem i bez mobilu. tedy telefon mám starý, ale jaksi je mi k prdu, když nemám tu simku...

lucianas
autor
30. bře 2009

Jandi, já opravdu nevím. Zkusíme počkat, jestli někdo nebude vědět. Ale mám pocit, že je opravdu později.
.... dle kalendáře, co mám, je 10. května. teda je tam zaznačený 11., ale prý bývá v neděli.

tevina
30. bře 2009

Ahoj holky,

Den matek má být snad 12.5. ale nevím to určitě 🙂

Holkám přeju hodně štěstí na kontrolách 😉

lucianas
autor
30. bře 2009

Tevi, tak asi jo. Já fakt nevím. Ale co mám v kalendáři v práci na stole, tak je opravdu to psáno na jedenáctýho?

tevina
30. bře 2009

Luci já přesně nevím,ale myslím že druhá květnová neděle by to měla být

tevina
30. bře 2009

ted ale koukám že druhá květnová neděle je 10.5. takže vážně nevim 😨

tevina
30. bře 2009

Jo v kalendáři je 10.5. napsáno Svátek matek,tak to je ono ne?

rintintyna
30. bře 2009

jéé čau tevi, myslela jsem na Tebe, celý víkend jsem ujížděla na naších oblíbených adventurkách na superhrách 😀 😀 😀

zirafik
30. bře 2009

ahojík holky, tak jsem tu 😉

Svátek Matek je vždy kolem 10.5., vždy v neděli 😉 . Teď to vychází na 10.5. 😉

Dr. mi vypsala papíry na mateřskou, výsledky - moč OK, Ekg Ok a malá už je hlavou D O L Ů 😵 . Tak snad už to tak zůstane... 🙂

Týnko, ty už jsi asi zkoušela ten femigard, viď?

Držím pěsti Zajdíkovi a Chris na kontrolách 😉

jitousek
30. bře 2009

Holky maminy řakněte mě jak moc babušíte své ledňáčky do kočáru ven ??? .......My jsme ještě ve fusaku a v tej vnitřní tašce a ještě pře tu tašku je takolvej kryt a na kočáře je kryt 😎 .........dneska se tu jasní a jarní a ouplně mě to láká a táhne ven po o vyrazíme ale právě nevím jak Míšu balit nebo nebalit celsius ukazuje skotro 10 taaaak nevím 😕 😵 😅

prďolka spinká ...........ale včera večer s ním zase bylo trápeníčko od 20h do 23.30 nespal pobrekával a chtěl chovat oka jak tenisáky pak usnul mezi náma v posteli v mém objetí no mazec zase ...........a představte si že si myslím že ho bolej zoubky jelikoš zahazuje dudáka vyloženě ho nechce a rve si tam ruku kloubky a brousí si dásně ........já jsem mu dala do pusinky prst svůj omytej a stiskával ho jako blázen ........vůbec nesál jenom hryzal proti sobě dásínkama ........tak podle toho usuzuji že ten sobotní ámok a že nechce jíst a včerejší večer protivnej že se mu v tej papulindě něco rýsuje 😕 😎 😨

valentynka
30. bře 2009

ahoj holky,

jitoušku,tohel dělá Filípek už asi 3týdny,že si rve do pusy ručičku a neví jak by si jí tam naštěloval a když jsme se mu dívala prstem ,jestli nemá zoubky,tak taky jakoby kousal a líbilo se mu to.
asi dneska umyju kousátka 🙂

takže možná že ho ty dásničky svědí už🙂

zirafik
30. bře 2009
zirafik
30. bře 2009

Nějak dlouho tu nebyla katalies.... 😒

zirafik
30. bře 2009

kde zas lítáte ženský 🙄 ???

christla
30. bře 2009

Ahojky! Jsem už taky tady. 😉
Tak u nás vše v pořádku, CS 1, hrdlo prý už měkčí, ale jsem zavřená. Na další kontrolu jdu 10.4. a to už tam jdu naposledy a budou mi dělat i monitor. No a pak už budu docházet do porodnice. Dr. mi dělala stěry, tak prý uvidíme, jestli tam nebude streptokok, jinak prý stěry na streptokoka dělají už až v porodnici.
Na ty moje oteklé nohy mi řekla, že je to normální, že mám tlak v pořádku, takže se nemusím znepokojovat. Říkala jsem jí, že malá je teď v bříšku, co s etýče pohybů, trochu línější, tak říkala, že je to normální díky tomu, že už nemá tolik pohybu.

kacena00
30. bře 2009

ahoj holky, jdu jen pozdravit, malej mi na chvíli spinká, já pověsila plíny a jdu se aspoň najíst a zkusim zase trochu mlíka odsát - bohužel laktace se mi dost snížila...chjo, prsa skoro nateklý nemám - teda vůbec, přes noc už nekojím noční košili a když sem malýho vážila, tak vypije třeba 30-50 a pak usíná, protože už prso jen žužlá nebo do toho někdy začne plakat takže musím dát z druhýho..moc mě to mrzí a jen se modlim, abych nepřestala kojit vůbec, je mi z toho stzrašně smutno, ale ještě věřím že se to poddá

jen teď zpětně vidím,ž e ty propalkaný noci byly z hladu a je mi smutno ještě víc, protože sem na něj z nevyspání byla strašně protivná

moc vás všechny pusám a dodatečně chci ještě endy popřát hodně sil, moc mě mrzí, že musíte projít takovou těžkou zkouškou, moc vám všem držím palce

rintintyna
30. bře 2009

Pavli, jo ten Femigard jsem myslím dokonce doporučovala já Tobě 😀 teď co beru ty bylinkový směsi, tak je tam bylinek daleko víc jak ve Femigardu, ale jak říkám, zatím užívám směsi na celkovou mobilizaci a regeneraci, těhu směsi příjdou na řadu až posléze 😉
Kači a ty homeopatika na laktaci, jak braly holky, Ty jsi taky zkoušela. Jinak, na www. doktorka.cz v sekci poradny je homeopatická poradna, a tam je odkaz na stránky té paní co radí, má zaměření na těhu a mateřství, tak když budeš mít chuť můžeš zkusit se na ni obrátit 😉

zirafik
30. bře 2009

Týnko, to jsem teda pitomec 😅 .... já ho brala tuším měsíc nebo dva.... jsou na něj dobrý ohlasy, to se musí nechat 🙂

Baru, to ještě určo doženete 😉

Chris, tak snad už to doklepeme 😅 , když jsme na dobrý cestě 😉 . Blahopřeju k úspěšné kontrole.

christla
30. bře 2009

Pavlí, já tobě taky blahopřeji. 😉 Myslím si, že teď už to snad doklepeme. 😅 teda musíme!!!!!!!

rintintyna
30. bře 2009

taky gratuluju k pozitivním výsledkům kontrol, a hurááá do finiše 😉 my v baráku čekáme teď 4.4. 😵 Ta sousedka, jak jsme byly měsíc od sebe, tak budou mít Adámka 😀