Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
7. dub 2009

teda val ty jedeš okna meješ jako drak já na to nějak nemám čas ....s malým to nejde jelikoš bych si musela furt slíkat rukavice když mě volá tak že bych nic neudělala ale zítra přijede babička tak že bude hlídat a já nějaké okno snad umeju 😎

rintintyna
7. dub 2009

ahoj kočky, je fakt nádherně tyto dny, fakt paráda, já jsem dnes opět doma, tak se dám do uklízení. Okna už mám umytý od minulého týdne, tak hlavně země a povrchy (to je vždycky nejhorší, kde nám co odpadne, tam to zůstane.) Dnes dostal kocour Moura pořádně na zadek, bo jsem zjistila, že pořád chodí občůrávat knihovnu a zeď u ní. Ani ty kapky od kočičí psycholožky nezabraly, tak už mě chytl nerv, přitiskla jsem mu tam čumák a dostal 25 na zadek, ten kvičel 😠

lucianas
autor
7. dub 2009

Peti, rády tě tu opět vidíme. Fajn, že už se mu ta ledvinka dává do normálu. To je super.

Týnko, no teda, ty jsi ale. .... ne, já vím, občas je to zapotřebí, když to tak udělá.

zirafik
7. dub 2009

ahoja holky, za okny náádherně 😎 , tak vyrážím do víru velkoměsta 😀

Nemo, vy se stěhujete pořád někam stěhujete, co 😕 ? Hlavně, že se malému ledvinka uzdravuje 😉

Holky, já jsem teď tak unavená, že v noci chrním 10hodin, někdy i víc 🙄 . Jinak už mám nahoře 14 kilo 🙄

kremrolka01
7. dub 2009

ahojky, tak my už jsme zpět doma
taky jsem včera trajdala celý odpoledne venku, bylo krásně
mám za sebou i premiéru kojení venku na lavičce 😀
akorát co je tak teplo tak malej moc nechce v kočáru chrupkat
a vůbec nechce čepici to se může ukroutit, takže po 15 minutách jde dolů a krásně se zklidní
doufám, že mu nenafouká do oušek, ale snad když není vítr a je v kočáře tak ne
čajík jsem včera zkoušela, no moc mu to nejelo 🙂 poznal že to není mlíko 😀 ale asi 50 ml postupně vypil

jé já bych potřebovala na okna nějakou brigádnici 😀 já stihnu dopo hodit pračku, vyžehlit něco uvařit a odpo jsme venku, ale chtělo by to...

kremrolka01
7. dub 2009

jo a Kubík začal už krásbě chytat hračky, včera si čapnul chrstítko na hrazdičce a cloumal s tím asi 10 minut 😀
mačká medvídkovi nohu a fakt vydrží si krásně hrát sám, je vidět jak ho to najednou začalo úplně fascinovat jak to vydavá zvuky když s tím šmrdlá 😀

kremrolka01
7. dub 2009

jak psala Baru je to úžasný ty pokroky co dělají každý den
já se těším na to žbrblání a hlasitý chechtání, to vydávání zvuků nám ještě moc nejde
teda kromě řvaní při večerním uspávání 😀 😀 😀

zajdla
7. dub 2009

Ahojky pěkný den.

Nemo to je dobře,že už se Lukáškovi ta ledvinka upravuje.

Venku je tak krásně,že je nás tady na koníkovi míň a míň.My jsme s malou taky hodně venku aspoň na zahradě.Když už mám po vycházkách.

endlessblue
7. dub 2009

Nazdárek děfčátka 😉 jdu vás dočíst 🙂

endlessblue
7. dub 2009

Jooo holky, ty procházky vám závidím.... já v tyto dny musím malou vždycky frknout ven a valím zpátky k počítači a překládám a překládám. Asi mě švihne. Už to vidím, že až to dodělám, tak bude lejt jak z konve 😠

Jinak VAL, jak jsi poslala ten odkaz na to pasení koníčků... no, tak nás fyzioterapie asi nemine 😒 malá dělá přesně ty chyby, co jsou tam popsané. Při pasení koníků má zaťatý pěstičky, nohy a zadeček tlačí nahoru (ten jí musím pořád přidržovat, jinak se v tom luku hned převalí na zádíčka) a ručičky chce dávat buť do vzduchu, nebo je úplně napnout.. .na předloktí jí musím pořád ty pacinky dávat taky já ☹ .... holky, kolikrát denně tak pasete ty koníky???? Je mi z toho smutno ☹

kremrolka01
7. dub 2009

tak já jsem po obídku, malej taky, zase se posral až na záda 😖
už to nemá tak řídký, ale sere teda jak amina
a razíme na prochajdu

endy já malýho dávám pást tak třikrát denně, asi tak 5-10 minut
taky se mi přetáčí, napne ručičku a mrskne zadkem a je na zádech
ale většinou pase tak že si ty ručičky dá vedle tělíčka jako do svícnu a zvedá se na nich
odkaz jsem nějak propásla, hodíš ho sem ještě jednou?

helicek
7. dub 2009

ahoj holky, tak zase na chvilku nakouknu, venku je nádherně, já tvrdnu v kacnlu a začínají mi pěkně natékat kotníky, to mívám v létě, ale teď při těhu je to snad intenzivnější

endlessblue
7. dub 2009

se picnu... tady to žije.. . už aby tady byla královna a dala to tu do cajku 😀

Jinak... náš milášek spinká na zahradě a já překládám... ale asi si půjdu ven trochu pohrabat v hlíně, jinak hrábne mě 😉

zajdla
7. dub 2009

Ahojky.Tak jsme vysolené z jeskyně.Pak jsme se zastavili na zmrzku s holkama a klukama a za chvilku přijdou sousedi a děcka budou jezdit před barákem na kole.Tak snad se Lucka unaví a bude večer spinkat.usnula mi totiž při cestě do jeskyně,ale nespala douho.Asi jen 10 min.

endlessblue
7. dub 2009

zajdli...jéé.. tu solnou jeskyni závidím.. taky bych začla chodit 😉

Jinak, naší malé to očičko stále zlobí.....opthalmo septonex se moc nevytáhl. Teď jsem jí tam místo kapek kápla mateřský mlíko... tak jsem na tyhle babský rady zvědavá 🙂

zajdla
7. dub 2009

My jsme měli taky problémy s očičkama a skončilo to čištěním kanálků.Od té doby máme pokoj.O tom mateřském mlíku jsem to taky slyšela.

endlessblue
7. dub 2009

třeba to zabere... ale je to divný kapat do oka mlíko, to ti povím 😀 i malá na to koukala nedůvěřivě 😅

zajdla
7. dub 2009

Endy když jí plítváš jejím mlíčkem?Takovou dobrotou!!!!Se nediv,že se na tebe divně dívala. 😀

kremrolka01
7. dub 2009

taky my jsme se teprva před hodinkou vrátili z prochajdy
dojeli jsme až za taťkou do práce, tam nakojili a zpátky udělali větší okruh a stavili se na zahrádce na jedno točený 😀 já si teda jenom malý 😀 jsem ucajdaná
endy díky za odkaz, tak malej to pasení nedělá úplně ukázkově, pěstičky má u toho zaťatý a nožky taky občas zvedá nahoru,...
já bych se nebála, to určo ještě natrénujeme 😉
zdravím heli, teda ty tt letí 🙂 to člověk valí bulvy jak si tu dlouho nebyla je to nezvyk, před chvílí // a teď 16 tt 😕

kremrolka01
7. dub 2009

s tím mlíčkem do očička to PA na předporodním kurzu taky zmiňovala, já jsem na radu Barči vytírala nosánek MM při rýmě a je to super dělám to do dneška, krásně ses tím ten nosánek vytírá, vždycky vytáhnu nudláka a netrápím ho odsávačkou, vždycky nastříkám trochu mlíka na štětičku a tím mu to vytřu

valentynka
7. dub 2009

ahojholky,
Endy, právě že jsme si říkala,že to tvoje malá asi dělá,tak jsem ti sem ten odkaz hodila, narazila jsem na něj na prosincovkách,tka tobylo zajímavé.
já dávám Filípka tak 2x denně na bříško a ráno a večer kojíme na boku a pak spinká třeba ráno.
Včera mi po tom bolení usnul na bříšku,tak jsme ho položila taky na bříško a spinkal 4 hodiny,pak jsem si ho vzbudila na kojení a šla jsem spát.

já každé ráno otírám očička filípkovi převařenou vodou a obličej a ouška, ale z očička nám teda zatím eteklo,tak nevím ☹
snad to mlíčko zabere.

dnes jsme byli na druhém očkování a Filípek ani nezabrekl, prostě píchli a bylo to, tak byl statečnej 🙂

odpo jsme šli s manžou se projít a přišli jsme až v 6

tanuki
7. dub 2009

tý jo, MM do očíčka 😀 to jsou věci! No my s tím taky pořád válčíme, ale po tom všem se začal aneskuetčně všemu bránit, už i kápnutí Vigantolu je boj! Imobilizovat ručičky a hlavičku a ještě jí přitom nestresovat.. Před odáváním hrajeme divadlo - že si to jakoby strkáme my do nosu, hrozně se u toho smějeme, jaká ej to sranda, V. se taky chechtá, ale když přijde řada na ní..

Rinti, jeje, ještě ti kocouři jsou celkem smraďoši ☹ Já myslím, že to snad pochopí - já takhle vycvičila i králíka - dát čmuchnout k..a plácnout. čůral a bobkovat do peřin 😖

zajdla
8. dub 2009

Ahojky krásné ráno.Tady už teď krásně svítí sluníčko a je 20°C.

Já dnes první?????????????

zajdla
8. dub 2009

Tak půjdu něco dělat.Zítra už bude Lucka doma,tak to budem asi celá den na zahradě. 😀

zirafik
8. dub 2009

ahoja holky, kde ste kdóó?? Venku nádherně 😎 😎 . Jdu s kámoškou procházkou na obídek, tak už se těším 😵 .

Chris, kdepak se touláš??? Včera ani dnes jsi tu nebyla....

tevina
8. dub 2009

Ahoj holky,
tak Adámek pořád kašle a má hroznou rýmu,ale naštěstí je bez teplot tak jsme skoro celý odpledne vždycky venku.

A měli jsem super noc,až se divim,při tý rýmě....19.30-7.15... a to jsem oba kluky musela budit,protože jsem šli do školky 😀

zajdla
8. dub 2009

Tevi,tak to byla super noc,to nebylo ani u nás.

U nás 8,30-6,30

tevina
8. dub 2009

No jsme to šilkulky 😎 Tomík ten by ale ještě tak do půl 9 chrněl kdybych ho nevzbudila 😀

zajdla
8. dub 2009

To se někdo má.U nás jak už trošku svítí sluníčko,tak je ráno a musí se vstávat.Dnes jdu k našim pro tlusté závěsy a hodím jí je na okno,ať tam má větší tmu.Ty žaluzie při tolik nestíní a ještě jí tam valí sluníčko hned od rána.