Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
10. kvě 2009

Tak jsme doma.

Mažoretky super,ale teda pěkný pařák.Prostě hnus a to není ještě léto. 😠 Vyrazili jsme v letním.

Teď jsme už doma a oddechujem.Ještě jsem se jednou pohrabala v těch malých vecech a nakonec jsem vytáhla ještě i ty větší body.Nebudu po pár měsících zase lozit nahoru na štafle.Nechám si to tady dole.Prát to ještě nebudu.

endlessblue
10. kvě 2009

HOlky, tak jsem si zahrála na Bédu Trávníčka.... jsem zvědavá, jestli na tý zahradě něco vyroste 😀

Zároveň jsem opět nakupovala parádu... šatičky trošku dražší, ale krásný!!!! 😉

http://www.aukro.cz/item622345875_riflove_satic...
http://www.aukro.cz/item621050167_nadherna_bavl...

tanuki
10. kvě 2009

kuk, koukám, že se ještě nerodí 😉

zirafik
10. kvě 2009

Endy, JUlinka bude princeznička 😵 😵

endlessblue
10. kvě 2009

Jéé, tak žirafátko...nám tu stále strašíííí 😀 😀 😀 😀 😀 sem zvědavá, kdy to teda bude 🙂

zirafik
10. kvě 2009

jj, straší, straší 🙄 🙄 🙄 ... a vzhledem k tomu, že blíží pondělí, tak bude muset strašit min. do čtvrtka (kvůli malování a taky manžovi, prý má hodně práce 😅 😅 , no a já mám v úterý kadeřnci 😀 )

zirafik
10. kvě 2009

Hele a kde je královna?? Pořád asi nemaj PC, co? Měla by to tu dát do cajku 😅 , ať tu není takový ticho a taky domluvit tomu našemu malému pážeti, co se mu nechce na svět 😀

valentynka
10. kvě 2009

Endy, vy budete muset každý den chodit někam za kultůůrou,aby jste to všechno unosili 😉 😉
ale věcičky jsou mooc krásný 🙂

zirafik
10. kvě 2009

To my taky, neb mám asi patery šaty a určo ještě přikoupí příbuzenstvo 😝 😝 ... to se pak ani neunosí... neb nebude kam 😝 😝

valentynka
10. kvě 2009

já to ted vidím, já naštěstí nic nekupovala,spíše dokupuju podle potřeby, bo filípek je pěknej čahoun a už ted 74 vel.nic moc.
máme plno triček, manžový dcery to přivezli z Anglie a docela i hodně kalhot, ted vidím,že se to neunosí,ale snažím se to hodně střídat. jinak moc frajerskýho oblečení nemáme, to teprve asi začne 😀

ale na ty holčičky se jinak nakupuje, to se ženská asi neudrží 🙂

lucianas
autor
11. kvě 2009

Ahojky,
krásný, opět sluníčkový den!!!! 🙂

Žirafik, třeba malá vykoukne přesně na termín. Sice se tak rodí málo miminek, ale třeba budeš patřit do toho mála procenta. Moje neteř se na přesně na termín narodila. A je to super. Už byla i připravená a krásná 😅

endlessblue
11. kvě 2009

Dobré ránečko.. tak žiraf... nožky k sobě a minimálně 3 dny NEPUSTIT !!!!!!!!!!!! 😀

endlessblue
11. kvě 2009

Jinak je fakt, že se prostě neudržím.. když vidím, že mě ty šatečky vyjdou třeba na 20, tak to nejde. Máme spoustu krásnýho oblečení, ale malá vesměs nosí doma bodýčka a punčošky... a to je všechno 🙂

endlessblue
11. kvě 2009

Holky, jste tu nějaká zdatná zahradnice??? Chci si koupit něco do skalky.. nízkýho, hodně kvetoucího.. takovej ten barevnej koberec a musím zjistit název, abych nebyla v OBI opět za ťulpase 😠

lucianas
autor
11. kvě 2009

Endy, ahoj. Tak s tím opravdu neporadím. 😒

zirafik
11. kvě 2009

čusík holky, hlásím se z kontroly... monitor ok, břícho taky nahoře... no já nevim.... asi budu přenašečka 😝 😝

zirafik
11. kvě 2009

Endy, jéééé, já jsem úplný zahradnický trdlo... já zamorduju i kytku v květníku 😀 . Mám jich tu pár nenáročnejch a to mi stačí... a jestli někdy postavíme, tak to taky nebude na nějaký zahradnický umění 😀

valentynka
11. kvě 2009

ahoj holky,

žirafí, určo budeš přenašečka, přenášely jsme skoro všechny 🙂 kort když jsi prvorodička 🙂
vydrž vydrž, už to bude za pár dní 🙂a pak nebudeš chtít,aby ty dny tak utíkaly,bo utíkají stráááášně rychle

endy, já vím co myslíš, leč neívm jak se to jmenuje, jsou to takové růžové trsy.
ve sklace jsou hezký mini růžičky,skalková azalka-kvete ted,krokusy, hořec-ten kvete ted, prstě skalničkový kytičky,třeba jsou i tulipány, narcisky.
ale ten koberec fakt neívm jak se tomu říká

tevina
11. kvě 2009

Ahoj holky,

Žiraf tak snad vydržíš do toho čtvrtka 🙂

My jdeme dneska do školky na besídku ke dni matek tak mooooc těším 😵

valentynka
11. kvě 2009

tak jsme hdoila nějaké fotečky Filípka z posledního měsíce 🙂

kremrolka01
11. kvě 2009

ahoj holky
žiraf ty jsi ještě tady??? 😀 😀 😀
hele ale já si pamatuju jak jsem tu taky psala 17.1. že u nás se nic nechystá a 18.1. ráno v jednu praskla voda 😉 takže klííííd může to být fakt z minuty na minutu, u nás to asi popohnal sexík 😎
my byli teďka na prodlouženej víkend zase na chaloupce, no je to paráda, ani se mi nechtělo domů, Kubíček je tam fakt zlatíčko, ten čerstvej vzduch s ním dělá divy, krásně spinká přes den v kočárku a pak i celou noc, nosím ho v šátku po zahrádce, okukujeme kytičky, jezdíme po lese na prochajdy,... na každýho se směje a povídá, no a já jsem dokonce každej den jezdila i na kole, když bába hlídala kočár
příští tejden nás čekají kyčle a 2. hexa, toto tak strašně letí, ten duben/květen nějak zvlášť rychle utek, malýmu budou za týden 4 měsíce 😕
val teda Filípek je prďák 😵 😵 😵 máte spoustu krásnýho oblečení 😉
já dávám pořád malýmu jen body a dupky, přijde mi, že je mu v tom nejpohodlnějc, tepláky nebo riflíky fakt vyjímečně, a když už mu je navleču jako teď třeba na oslavu 18. narozenin neteře tak se v tom nechal vyfotit a pak je zesral kompletně 😀 😀 😀 asi mi tím chtěl naznačit že radši ty dupky 😝

kacena00
11. kvě 2009

připojuju se ke kremrolce, já psala asi v půl desátý na druhou diskuzi, že cyrda vzkazuje, že se na nějakej porod může vy...a hele v jedenáct večer sem měla pocit, že bude průjem na cestě a ve dvanáct mi bylo jasný na devadesát procent, že rodim a v deset ráno sme měli cyrdíka u sebe 😀

tyjo peťo my se asi ani tý první hexy nedočkáme...protože tomu našemu uspolenci se asi očk. kalendář pěkně posune...to mě sejří!

jo a mohly bysme se někdy vidět, pomalu vše co si nám půjčila už nám je malý nebo jen tak tak, teda až na ten bílej supráckej overálek, ten je zatim zla%toučkej

jitousek
11. kvě 2009

ahojky tak tady dnes leje jako z konve chtěli jsme jít opět na zahrádku ale jsme doma jak jezevci 😒

jinak Filda je fešák 😉 a to ho máš v kočáře ještě v tašce ?
My jsme už teď o víkendu vyndali tašu ale je to strašná operace ho nosit jen tak v náručí copak když s někým jdu není problém ale až půjdu sama s nákupem budud muset jít na dvakrát

jinak ve čtvrtek jdeme na 4 měsíční prohlídku jsem zvědavá kolik bude Míša vážit jelikoš mám pocit že po tom sunaru pěkně přibral a je teda zase pravda že dneska proběhl zatím jenom jeden tak uvidíme .....jinak noc byla příšerná kojení v 1 do dvou jsme se snažili usnout padal nám dudák a ve 2h jsme zase zkončili s brekem u prsa a pak ráno ve 4 kojo a v 6 mezi tím veliké púovídání no jsem jak praštěná pytlem po palici 😖

kacena00
11. kvě 2009

val jak tam filípak hačačá je teda uplně kouzelný 😵 😵 😵
a dodatečně se musím vyjádřit k novejm fotkám naší kidmanky - no je prostě kráááááááááááááááááááááásná 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jitousek
11. kvě 2009

jo žiraf neboj už je to tu coby dup 😉 😵 😵 😵 ve čtvrtek 14 už můžeš to je pěkné číslo my jsme taky 14tého 😀

jitousek
11. kvě 2009

kači já jsem asi mimózní nebo si sedím na šňůře kdo je kidmanka 😕 😅 ???

jitousek
11. kvě 2009

jo to je dobrej Filda že už takhle sedí ale může se už takhle sedět skoro na 5 měsíci ?? Já jsem měla pocit že se sedí až tak na 7 až 8 měsíci 😎 že nejdřív se musí překulovoat otom plazit a lézt a pak že si teprva sedne 😎 😎

endlessblue
11. kvě 2009

Nazdárek holčičkýý... no konečně to tu trošku jedééé

jitousek
11. kvě 2009

juuuuuu koukal jsem na Cyrdu ten je taky žužooooo mimiii 😉 😵 😵 😵 😵 😵

endlessblue
11. kvě 2009

Kremrol..my taky převážně dupačkujem..
ale dneska mi pro malou přišly 2 balíčky s oblečením.... ta má hadrů, že se jí to do komody už ani nevejde 😀