Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
19. kvě 2009

val 😒 😒 😒 chudinka malej ☹ ☹ ☹ A ta doktorka je trochu k*áva ne?? To fakt hrozně povzbudí, když si tohle musíš vyslechnout 😖 😖
Ale vy to zvládnete... 😉 😉 😉

No já jdu pomalu zkultůrnit sebe, pak Dorotku a razíme 😝

pismenko
19. kvě 2009

Myslím že ten oxytocin 😕 😕 ...ale my sexovali fest, každý den a nic se nestalo...v porodce mi ho pak dali do kapačky a to byla jízda 😨 😨 😨

valentynka
19. kvě 2009

kaic díky, právě jsme vám o tom chtěla napsat.

dost mě to prso bolí a mám zespodu a z boku dost hroudu, se to ještě ais zhoršilo ☹
budu muste zkusit dostříkat.
zapoměla jsme si koupit tvaroh,tak musím zaúkolovta manžela,aby koupil.
večer jsme si prso nahřála a stejnak nic, pak jsme dala filípkovi opět z něj napít a taky nic.
ke všemu jak jsem růčo péro odstříkávala,tak při kojení mě šííííleně bolí bradavka, nebo že by to bylo od toho tvrdnutí, no nevím.
se úplně bojím jít zase odstříkat.
no vzpomínala jsme na endy a její bolest ☹

no doktorka je to dobrá,ale zase řekne co si mylsí a někdy je dost teda nevybíravá, manža mě na to upozornil 😒
markét,tak at včelička dorotku nebolí !

doprala pračka, jdu věšet.
včera mi tu mamča vyžehlila prádlo,když jsme byla na kafíčku a manža umyl nádobí🙂
mohlo by to být častěji 🙂

valentynka
19. kvě 2009

jjj, oxytocin.
díky královno 🙂
a už upalujte k doktorce jooo 😀 😀 😀

pismenko
19. kvě 2009

No máme tam být 12:30 🙂 🙂 Jedu autem, tak se psychicky připravuju,ještě hrozně prší, takže parádička...to jsem chtěla povyřizovat ve městě nějáké věci, ale prdím na to..pojedu zítra pěkně budem s kočárkem a všechno si o objedu

valentynka
19. kvě 2009

no u nás se to taky nějak zatáhlo, ráno bylo celkem hezky,taky u nás sprchlo v noci

holkýý jak se dělají ty obklady z tvarohu ??
normálka přiložit tvaroh, nějkaý igelit na to a ručník a zahřát to?

zajdla
19. kvě 2009

Val já bych dala asi tvaroh do plínky a přiložila na prso.Kamoška si to léčila slivovicí.Nebo Homeo. 😀

pismenko
19. kvě 2009

Tak jsme ready a vyrážíme. Navečer podám míry 🙂

christla
19. kvě 2009

ahoj holky. ☹
Krize. Nejen že jsme se nerozkojilytak, jak bysme chtěli, ale Karolínka má nějakou střevní chřipku!!! Od včera má průjem! Dneska jsme byli u doktorky a představte si, dopručila mi, abych si v lékárně koupila nemléčnou rýžovou kaši a tu jí dávala!!!!!! Já zírala jak blázen!! No v lékárně na mě taky koukali jak na exota, když jsem řekla, že potřebuju kaši pro třítýdenní dítě!! Všechny kašejsou až od 4.měsíce. Tak jsem jí to šla říct a tak prý ať rozvařím rýži a pak to rozmixuju a tu kaši ať jí dám, tak jsem to udělala. Samozřejmě mi to nepolykala, nasyslilasi to do tváří a pak se mi tím začala dávit. Tak jsem znovu volala doktorce a řekla jsem jí to. Hrozně se divila a ať jí prý jen přikládám k prsu. No nevím, jak se nají, když jí to ode mě nestačí. Zatím přibíráme dost rychle. Teď přibrala 340g za týden!!!!!!
No co vám budu říkat, jsem z toh všeho hotová. Chudinka naše dítě. 😢 Ato ještě jedeme na oční, budou jí proplachoat slzný kanálek, protože nám furt slzí a hnisí očičko. ☹

valentynka
19. kvě 2009

ahoj chris,
prosím tě ,rýžovou kaši miminku ?????????????????????
já byhc jí to nedávala, neumí ještě posunout tu stravu v pusince.
já byhc jen kojila.

s tím očičkem s eneobj, holky tady s tím taky byly a pak to bylo dobré, uvidíš.
hlavně se nestresuj,at máš dost mlíčka

zajdla
19. kvě 2009

Chris teda,tak to je hrozné.Chudinka malá.Dej jí víc jen té rýžové vody.To by jí mělo taky pomoct.Anebo si nech poradit v lékárně.
Ten proplach toho kanálku prý dítko nebolí jen to hrozně vypadá.My jsme na tom byli s oběma očičkama.Od té doby máme pokoj.
Držím pěsti,ať jste brzo ok.

valentynka
19. kvě 2009

zajdi, díky, zkuísm to tak🙂
doufám,že to zabere

christla
19. kvě 2009

Val, my jsme z toho byli s manželem taky hyn. To jsem ještě neslyšela, dávat takhle malému dítěti kaši! No samozřejmě, že ještě neumí polykattakovou stravu. Než aby se mi dávila, tak jí to dávat nebudu.
Kojit jí budu, ale já toho mléka moc nemám, takže nevím, jak to zvládneme. Zítra jdeme na převážení a uvidím, co mi doktorka řekne. Navíc mi řekla, ať si koupím čajík na bolavé bříško. Když jsem to řekla v lékárně, tak mi lékárnice řekla, že tyhle čaje, jelikož je v nich fenykl a heřmánek, takže jsou projímavé. takže fat nevím.... Ta doktorka je asi nějaká divná. Mám strach, aby nebyla dehydratovaná, ale vůbec nevím, jestli jí mám dávat nějaké tekutiny a hlavně jaké.....

christla
19. kvě 2009

Zajdli, to jí mám jako dát vypít tu vodu, jo? 😕

valentynka
19. kvě 2009

jsou čajíčky,které se můžou dávat už od 1.týdne.
chce to,aby jsi kojila častěji,než až se malá přihlásí,aby jsi jí ty tekutiny dodala a třeba se i víc rozkojíš,pak se bude mlíko dělat podle toho častého kojení.
zkus mrknout na net na ty čajíky.
fenykl je na prdíky a bolavý bříško, ten je snad obsažený v každém čajíčku 😒

valentynka
19. kvě 2009

noo a nebo trošku toho odvaru, třeba do stříkačky a pomalu jí to dávat přes prst do pusinky, to normálk apolkne a neob na lžičku a po trošce kapat

christla
19. kvě 2009

Malá mi teď konečně usnula, jinak se pořád kroutí a nemže zabrat. ☹

christla
19. kvě 2009

A to je jako ta vyvařená voda z rýže, jo?

christla
19. kvě 2009

Doktorka říkala, že jí mám převařit jen kojenecku vodu a toho jí dávat mezi jídlem napít....

valentynka
19. kvě 2009

tu převařenou vodu taky můžeš dát,ale dala bych jen trošku, co si vezme

christla
19. kvě 2009

No nehodlám jí tím nějak nelévat....

kremrolka01
19. kvě 2009

ahoj holky, tak jsme zpátky od doktora
doktor se tím nijak neznepokojoval, jsem si tam přišla trochu jako hysterická matka
prý je to určitě tím mlíkem, že nejsme jediný co to takhle mají, týden diety je málo, takže držet dál, určitě ještě nejmín měsíc než se to spraví a pak třeba pomalu začít jogurty, naznačovala jsem jestli to nemůže být nějaká bakt. infekce jestli mu neudělá výtěr, ale prý ne, nemám to prý moc študovat ty plínky, když to není vyloženě krev ve stolici jen sem tam puntík 😒 prý je Kuba krásnej zdravej kluk
na jednu stranu jsem ráda, že nás nežene někam do nemocnice, ale zas normální mi to teda nepřijde a nerada bych něco zanedbala
jinak má už 7570g 😕, za týden přibral 200g, což jsem teda koukala, protože mlíko mám jak vodu a Kubovi to ani nějak moc nejede co nejím čokoládu 😀, prsa mám furt spláclý, ale tak snad mu to stačí, musím začít odstříkávat
máme zkusit vařit na noc nemléčnou rýžovou kaši, buďto jen z kojenecký vody nebo z MM kdyby měl hlad i tu stoličku to prý může upravit a prý když už je tak velký jak půlroční dítě tak klidně i začít pomalu s mrkvičkou k obědu, že taky upravuje stolici a kojit kojit kojit, ptala jsem se i na případný příkrmy UM, kdyby bylo potřeba, tak jaký, jestli ty hypoalergenní nebo nějaký úplně speciální, tak prý ať to neřeším když tak krásně kojím a malej přibírá a kdyžtak na noc tu kaši, njn doktor je fakt pohodář

valentynka
19. kvě 2009

ahoj kremrolko,
no když ti malej tak přibírá,tka já byhc asi teda kaši na noc nedávala a ani nedělala příkrmy,aby neměl za měsíc 10kg ☹
asi to kubíkovi stačí to tvoje mlíčko,když tak přibral nee?

kremrolka01
19. kvě 2009

val spíš asi proto že to upravuje stoličku
ale já myslím, že mi to stejně ještě jíst nebude, když nechce ani čaj jen MM
já s tím počkám, budu dál držet tu dietu a snad se to upraví no 😒

kremrolka01
19. kvě 2009

val to jsou lapálie s těma antibiotika 😖 ta doktorka je trošku necitlivá ne? 😠 já mít nemocný dítě a ještě tohle poslouchat tak se snad rozbrečím do toho telefonu 😠

kremrolka01
19. kvě 2009

chris ten odvar z rýže bych zkusila trošku co si vezme, četla jsem, že při průjmikách zabírá
kaši bych do ní nervala, to mi přijde taky divný

jitousek
19. kvě 2009

teda dámy já koukám jak z jara 😕 tady na Vás když to člověk čte tak si říkám že moje problémy jsou proti vašim ouplně prdeček ☹

valentynka
19. kvě 2009

no já byhc právě taky ještě počkala,jak se to projeví a nebo třeba jen trošilinku a třeba obden noo, ale uvidíš jak to bude pokračovat 😉

jitousek
19. kvě 2009

chris KAšiiii ta doktorka zešílela možná ten odavr s tej rejže do stříkajdy a po prstě 😉 uffff to je šílenost 😔

Val a na co vy máte ty antibiotika ???Nějak mě unikal diagnóza 😉

Kremrol vydržela bych s dietou a na příkrmy se vyprdni když Ti takhle krásně přibejvá po Mmlíku 😎 pokud neřve hlady jako ten náš večer když chce kolem 20h sunar 😵