Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
27. kvě 2009

Asi padne varianta č. 3. .... vezmu dítě do šátku 😀 ... jen nevím, jestli se mi do toho úvazu, co jsem jí dělala, když byla malá ještě vejde 🙂

endlessblue
27. kvě 2009

No, na těch kyčlích to jde vždycky hrozně rychle... tak uvidím.. uvidím. Asi se rozhodnu, podle toho, kde se mi povede zaparkovat 😒

zajdla
27. kvě 2009

Ahojky,pěkné ráno.U nás zataženo.V noci bouřka.Uvidíme,co dnes.

Lucka vstávala o půl 8 a já s ní.Ale za to usnula až kolem 10.Ach jo.

Markét to nebude žárlení,ale puberta jak prase.Mám 14 letou ségru,tak vím o čem mluvím.O polopetí propadala z matiky.Teď prý bude mít tři 3,tak jsem zvědavá.Taky chodí na 8-letý gympl. 😀 Pořád si píše s nějakým chlapem přes internet.Mamka už je z toho na nervy.Protože je to nějaký magor.Ještš,že je až někde z Čech.Ach jo.Ty holky jsou fakt praštěné.Neví,jaké nabezpečí na ně může číhat.Otec jí už promlouval do duše,tak uvidíme.A to ji budu ještě koncem června hlídat.Naši jedou na nějaký zájezd.Chtěla,že bude spát sama doma,tak to jsme hned zavrhli.Bude spát u nás a hotovo.Toš aspoň Tom vidí,že ty holky jsou trhlé všechny v tomto věku.Aspoň vidíme,co nás čeká taky. ☹

zajdla
27. kvě 2009

My máme doktorku za rohem,tak než malá vytuhl,tak jsme byli u ní. 😀

pismenko
27. kvě 2009

A lehátko je vzhůru, ovšem nebrečí a má dneska dobrou náladičku, ještě neví co ji zítra čeká 😅 😅 😅 jdem na ty ušničky 😒 😒 😖

pismenko
27. kvě 2009

Veru a nemáte takovou tu tašku do kočárku??

pismenko
27. kvě 2009

Zajdi, chtělo by to novou fotečku pupina 😉 😉 😉

nemo1985
27. kvě 2009

Dobré ráno Všem 😉

Tak v 1h to u nás začlo, blesky, bouřky a pěkně lilo až do 5h.

Dnešní noc u nás : 20h - 24h -- 5h 😉

Pěkně se ochladilo, máme jen 10stupnů.

Zítra jdu s malým do poradny na druhou dávku hexavakcíny 😉

endlessblue
27. kvě 2009

Markét nemáme.... my máme FIRKON kočárek

endlessblue
27. kvě 2009

Ty jo holky.. já fakt už v noci vůbec nekojím. Pak nemá ta holka bejt hubená. Např. dneska: 19h, 21h.. aaa 6 ráno 😉

zajdla
27. kvě 2009

J8 vím,že by to chtělo foto pupu.Ale manžu jsem pořádně celý víkend neviděla.Tak neměl kdo fotit.Tak snad už to tento týden klapne.Ale jsem úplná velryba. 😀 😉

pismenko
27. kvě 2009

Veru, buď ráda, mě to na psychice fakt moc nepřidává, když je co dvě hodiny vzhůru(i když dneska teda mile překvapila 🙂 )

zajdla
27. kvě 2009

Markét to ty homeo. 😀 😉

endlessblue
27. kvě 2009

Já vím, ale já mám zase pocit, že jí zanedbávám 😕

pismenko
27. kvě 2009

Myslíte, že Homeo ?? 😀 😀 😀 😀

zajdla
27. kvě 2009

Endi to nesmíš tak brát.Každé dítko přibírá jinak.A každé má svůj režim.My jsme měli s kamarádkou stejně staré dětičky.Lucka byla o půl kila těžší než kristínka a teď má Kristínka o 4 kila víc než Lucka.Toš asi tak.V roce měla Lucka 8,8kg a Kriatínka nějakých 12kg.

zajdla
27. kvě 2009

JJ sláva homeo.Sláva. 😉

kremrolka01
27. kvě 2009

nazdárek
endy tak to já teda výčitky nemám 😀 u nás se taky chrápe taky celou noc, resp. mě vzbudila děsná rána o půnoci když nám vypadlo okno z pantu, no jsem myslela že dostanu infarkt a ještě má malej postýlku kousek od okna 😨 to byla strašná bouřka, ale malej spinkal od půl desátý do půl osmý

Markét no to jsou radosti s holkama, ještě že máme kluka 😀 😀 😀

endlessblue
27. kvě 2009

Jéééžkovy voči.. kremrol. To je mazec!!! Ve mě by se taky nikdo krve nedořezal

pismenko
27. kvě 2009

Tak mi máme za sebou bezproblémové kojo a jenom z jednoho prsa 😕 😕 😕

Sláva HOMEO Sláva 😀 😀 😀

Kremrolko, no to by mě štrejchlo.A jak se to mohlo stát, že vypadlo?? 😕 😕 😕 No a jen se neraduj, kluci jsou taky pěkní sígři 😝 😝

zajdla
27. kvě 2009

Kremrolko tak to je mazec.To muselo u vás pořádně bouřit.U nás už to byla jen taková menší bouřka.

JJ Markét sláva homeo. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
27. kvě 2009

Tom je z autí na technické 😝 😝 jsme si nevšimli, že nám to v pátek končí 😅 😅 😅 Emise Ok a te´d se v tom šťurají 🙄 🙄

pismenko
27. kvě 2009

s autíí 😅 🤐

zajdla
27. kvě 2009

Teda nás technická čeká teď v červnu.Tak už máme nachystaných 10 tis.na opravu.Auto je žrout peněz.Ale bez autí člověk nemůže být.Ach jo.

Za chvilku jdeme k našim na obídek.babička dělá rajskou.Lucka si ji poručila.Mamča byla včera u nás na obídku,tak dneska pro změnu zase mi k ní.Aspoň nemusím vařit.

Zítra jdu do poradny.Tak doufám,že budem OK.

endlessblue
27. kvě 2009

Jéé... Markét tak vidíš!! homeo asi opravdu funguje... měla bych si ho taky asi koupit, pro případ že přijde krizička 🙂

pismenko
27. kvě 2009

No jestli to není jenom takové placebo 😅 😅 , ale jestli jo, tak funguje asi dobře, alespoň zatím 🙂 🙂 Takže Sláva..

Zajdi, rajskááá...mňam 😀 😝 😝 😝

endlessblue
27. kvě 2009

Tak naše mimi po papání hodilo 2x takovou šavli, že pochybuju, že v ní něco zůstalo ☹ člověk se s tím vyrábí a takhle to přijde nazmar 😖 no nic, jdu si dát meltu aby se výrobna urychlila 🙂

lucianas
autor
27. kvě 2009

Ahoj,

koukám,že se to tu už po ránu roozjelo.

Zajdli, byla v noci bouřka? Tak nevím, jestli nám se nevyhla, nic jsem neslyšela a ani mokro není, že by byly kaluže. 😕

pismenko
27. kvě 2009

No my dneska fakt asi budeme celý den, to mě jebne.Hrozně moc prší a fučí 🙄 🙄 🙄

kremrolka01
27. kvě 2009

no u nás to bylo nejhorší kolem té půlnoci, jsem se fakt bála
navíc to okno, nevím nějak se nám vyrvalo z pantu, že drželo jenom na jednom 😕 asi bylo špatně dovřený a jak do toho uhodil vichr...