Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
18. črc 2009

Markét vypadá jako nesladká. Ono i HAMI dělají kaše... rýžová s kukuřicí.. a u té nevím, jestli je sladká, nebo ne. Ale teď je víkend, já jsem sama a nemám auto, takže dřív jak příští týden to řešit nemůžu 😒

endlessblue
18. črc 2009

mělo tam být Tevi.. už blbnu na kvadrát 🙂

tevina
18. črc 2009

hm já myslím že všechny ty kaše v krabicích jsou sladký,alespon ty co jsme měli tak byly

pismenko
18. črc 2009

já bych jí tu kaši neodpírala jestli ji chutná, ale vyzkoušela bych třeba fakt čistě jenom nějákou tu rýžovou a střídala bych to 😉

endlessblue
18. črc 2009

mno.. doma mám jen ty ovocný.... ale v pondělí údělám nákup a koupím nějakou neovocnou, rýžovou.. i když asi taky budou sladký..

prďolka ještě chrupe, ale hned jak se vzbudí... čeká tu na ní brokolice 😀 já jsem matka Herodes 😅

pismenko
18. črc 2009

apokalypsáááááááááááááááááááá 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

tevina
18. črc 2009

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/174109-...

holky tam jedou Kremrolky rodiče,ne?

pismenko
18. črc 2009

nene, psala, že jsou v řecku ne?

endlessblue
18. črc 2009

Jaká apokalypsáá???? že by vám pršelo Markét???? 😉

endlessblue
18. črc 2009

Tevi....jojo, Kremrolčiny rodiče jsou jsou v Řecku..... ale je to teda síííláááá!!!!!!! Ta delegátka by asi měla jít sedět, ne??? Tohle mi připadá až neskutečný 😠

pismenko
18. črc 2009

JJ, přehnala se tady šílená buřina po řád prší 😝 😝 😝 😝 😝

tevina
18. črc 2009

jo je to děs,no aspon že tam nejsou kremrolky rodiče

valentynka
18. črc 2009

ahooj holky,

tak vás dočítám a mrkla jsme Tevi na bazén a je to super a chata bude taky fajn, vypadá skoro jako menší baráček 🙂

Přejeme Adámkovi hoodně mooc zdravíčka a štěstíčka. Val a Filda 🙂 😲

Kubíčkovi taky vše nej k půlročním narozeninkám 🙂 😲

Jinak u nás taky dost citelný ochlazení, venku je jen 15stupnů a celý den od rána prší. V poeldne se to trošku vyčasilo a vpadalo,že už bude hezky, tak jsme vyrazili do číny na oběd a že se pojedem mrknout k Máchovu jezeru, jenže zase začlo lejt a tak jsme skončili v obi,hervisu a sparu.
manžovi jsme koupila v hervisu mikinu rozepínací pumu, mají slevy,tka byla z 1600 sleva na 1099, tak to má k narozkám 🙂

endlessblue
18. črc 2009

Nazdáreček... tak to naše mrně už spí. Odpolední brokolička OK, cca 5 lžiček co jsem měla připravených snědla tak si vysloužila večerní kaši 😀 . Nicméně nechápu, jak to naše mrně u toho musí tak zapr*sit všechno kolem. Ona jakoby neotvírá papulu... jen malinko a když ji tam šoupnu tu lžičku, tak toho půlka zůstane venku.. a jak hltá tak další kaše jí vytejká ven. No jsem zvědavá, jestli se to naučíme. Fakt se podezřívám, že já dělám něco blbě 😅

valentynka
18. črc 2009

endyku,tak vidíš zvládla to.
ale já bych už novou zeleninu nezkoušela a hodila bych jí k té mrkvi ještě bramboru a třeba i tu brokoldu,ale na to všehcno příjdeš jak to postupně budeš připravovat 🙂
noo a vleže na menším polštáři by to nebylo lepší krmit ?

jsme ještě filípkovi brokoldu nezkoušela,ale jak to vypadá,tak sbaští všechno 😀

joo holkýý a už začíná říkat asi bába, takže si mámu můžu nechat zajít 😀 😀 😀

manža mi včera říká " a to ho to nějak učíš neob co ? "

no tak říkám,že mu povídám všechno mama,tata,baba, noo tak si vybral bábu 🙂

pismenko
18. črc 2009

Val, ty malému dáváš i kedlubnu???

valentynka
18. črc 2009

Jůlinka má krásnou papulku , jak ji hezky otvírá 🙂

jo oa taky krásný modely měla na sobě 😉

valentynka
18. črc 2009

markté jojo, mamča schovala do mrazáku ze zahrady a přihodila jsme jí třetí den k mrkvičce a nemáme žádný problémy s prdíkama.

ted už kedlubna došla,ale měl jí skoro v každém jídle

endlessblue
18. črc 2009

Jojo, Val.. asi jo.. říkala jsem si, že jsem s tou brokolicí asi začla moc zostra 😒 Zítra zkusíme dobaštit teda tu skleničku brokolice a pak asi zkusím asi samotnou bramboru.. a další dny budu míchat všechny tyhle 3 a nic nového nebudu začínat.

Teď jsem se dočetla, že cca měsíc by se měla baštit v poledne jen ta zelenina a až za měsíc začít s kašema večer. No a já střevo to do ní hrnu všechno najednou. Snad jsem tím nic nezkazila 😖

endlessblue
18. črc 2009

JJ.. na focení jí to naše dílo otvírá jak na rozkaz... ale u jídla si o tom můžu nechat zdát 🙂

valentynka
18. črc 2009

endy, já jsme taky dala filípkovi nejdřív ty kašičky na noc, protože se mi pořád budil a já kojila i v noci po dvou hodinách, tka už jsme si řekla dost a kaše zabraly a pak až na 6,5 jsme začala dávat tu zeleninu.
zkusila jsme tu mrkev a dobrý, pak jsme dotoho dala kedlubnu , pak květák a tak.
kromě mrkve jsme mu samotnou zeleninu už pak nedávala

ale uvidíš, zkoušej a malá se chytne a pak bude hezky otvírat pusinku 🙂

christla
18. črc 2009

ahoj holky!

Tak my dnešek de facto proseděly doma, kromě chvíle, dy jsem malou šoupla v kočárku ven na verandu, ale to byla asi jen hoďka.

Teď jdu koupat. Kája je dneska nějaká mrzutá, tak jsem zvědavá, jak bude usínat a hlavně jaká bude noc.....

Jinak jsem se včera s malou vážila..... Tipněte si schválně, kolik váží...... 😉

christla
18. črc 2009

Jo a taky jsme jí dneska měřili, tak schválně tipujte míry. 😀

valentynka
18. črc 2009

noo chris, nevím kolik by mohal mít,ale mrkla jsem se na fotky a podle té poslední bych to tipovala tak na 6,5 kg a 62cm

pismenko
18. črc 2009

Já nevím 😕 😕 😕 😕 64cm a 6800g??

pismenko
18. črc 2009

Já taky tu kedlubnu prubnu 🙂

Veru,já bych samotnou bramboru nedávala, spíš bych ji kousek vrzla do té mrkve nebo brokolice 😉

valentynka
18. črc 2009

tak jsme zvědavá na tu váhu teda 😀

valentynka
18. črc 2009

a asi se nedočkám 😒

jdem koupat

christla
18. črc 2009

Tak62 cm správně, ale ta váha..... Má 7,5 kg...... 😅 😀

pismenko
18. črc 2009

7,5 ty vadoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😅 😅 😅 😅