Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
20. črc 2009

no ale jiank děs, snad to bude dneska lepšííí 😉 😉 😉

jdu probudit kočárek

zajdla
20. črc 2009

Veru tak noc plná vášní.Teda,snad se to nebude opakovat.To je pak na mašli. ☹
Tak tě aspoň odměnila tím,že krásně baští. 😉

endlessblue
20. črc 2009

jojo.... asi po těch vitamínovejch bombách je lehounce hyperaktivní 😕

manžu jsem neviděla 3 dny, tak to opravdu byla noc plná vášní, fakt 😀

Teď taky drní v kočárku.. nechám jí tak do půl páté... a pak budíček.... nicméně to nechápu... včera za celý den spala dohromady 3,5 hodiny, tak to není zas tak moc.. aby takhle vyváděla... 😉

janda79
20. črc 2009

tak jsem se vrátila z Budějovic a co myslíte 😠 kloboučky za 20,-samozřejmě neměli.....kanci! ale nakoupila jsem plno jiných potřebných 😅 věcí

pismenko
20. črc 2009

Jakých jandi 😀 😀 😀 😀 😀

janda79
20. črc 2009

1)šaty z výprodeje-krásné, pohodlné
2)tři bodína z HM
3)sponky, gumičky a korále pro Míšu z HM
4)tři šátky na hlavičku pro Verunku, strašně rychle jí roste hlava a kloboučky už odmítám kupovat

janda79
20. črc 2009

jdu něco uvařit. já jsem byla s Míšou na obědě, Verda zbaštila skleničku a manža by utřel. mám tam sýr, tak to aspoň obalím a udělám smažák, až přijde.

pismenko
20. črc 2009

no tak vo tom žádnáááá 😵 😵 😵 😵 všechno potřebný věci, to budou holky parádnice 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a už jsi nám je dlouho neukázala 😉

janda79
20. črc 2009

jenom nakukuju, já to napravím, Markét!

zuzanka26
20. črc 2009

☹ holky Sárinka měla klíště ☹
vůbec nechápu kde k tomu přišla když jsme byli o víkendu jen uvnitř nebo na procházce kolem ale nikde v lese a hlavně nevím, jak dlouho ho měla..... tak teď budu tři týdny trnout aby to nebylo infikované 😲 😝 😔

zajdla
20. črc 2009

zuzi,jestli jsi to pořádně vydezinfikovala,tak to bude dobré.Uvidíš.Bylo nacucané nebo placaté?Pošlu ti odkaz,kde je ukázáno kolik infikovaných případů kde je.Lucka měla klíště hned ten den,co jsem ji nechala naočkovat.Taky jsem se bála,ale už máme skoro měsíc po očkování a je OK.

pismenko
20. črc 2009

a kde ho měla Zuzi???

zuzanka26
20. črc 2009

holky měla to pod kolenem v té jamce, ale já jsem si toho všimla jen proto, že se mi při přebalování přetočila a viděla jsme takový malý červený flíček, tak jsem to rozkryla a tam to klíště, bylo to s tou oranžovou prdelkou fuuuj, tak jsem to udusila indulonou a vykroutila, vůbec nevím jestli po směru nebo proti směru hodinových ručiček. A nechápu jak to mohla chytit. Je mi jí tak líto, teď tam má v té jamce úplnou modřinu a kolem červený, uvidím, jak to bude postupovat dál.

zuzanka26
20. črc 2009

mám strach, že ho tam měla třeba dva dny a my si při koupání ničeho nevšimli, protože to bylo v tom záhybu a ona má docela faldíky. Ach jo, fakt budu trnout 😔

pismenko
20. črc 2009

jestli po nebo proti směru je jedno, hlavně vytáhnout i s hlavičkou.určitě to bude dobrý, budu muset D taky prohlížet, i když ona žádné faldíky nemá 😖 😖 , ale věčně jsme na zahradě a je třeba na dece.

zuzanka26
20. črc 2009

mně je úplně špatně když si představím, že to tam třeba měla i hodně dlouho, ale prostě jsme si toho nevšimli. 😨 Já vždycky když jsem měla klíště, tak bylo malinký černý, sotva vidět a tohle bylo velký s oranžovým zadkem a dlouhýma nohama, jako mívá náš pes 😝 ☹

zajdla
20. črc 2009

Zuzi je fakt jedno,jestli po směru nebo proti směru nebo vytáhnout.Hlavně co nejrychleji a celé.Hlavně jsi to měla pořádně vydezinfikovat nejlépe jodisolem.Může to mít teď zarudlé.I týden,ale nemělo by se to rozšiřovat do okolí to zatudnutí.Tak to sleduj,ale určitě bude vše OK.Letos je prý těch klíšťat hrozně moc.Já malou taky pořád prohlížím a to máme na zahradě nízkou trávu.JInak kamoška už měla myslím 4 a její holky po 3.A všechno OK.Lucka měla to klíště pod vlláskama na zátylku.Kdybych ji nevyčesávala vlásky do culíku a nechala je rozpuštěné,tak bych ho taky nenašla. ☹

valentynka
20. črc 2009

ahoj holky,

Veru, noo tak to byla teda pekelně šílená noc, to byhc ani nevylejzala v poledne z postele.
tak snad už dneska bude spinkat až do rána.

Zuzi, ježiši. letos je strašně klíštat a jsou v trávě a chytíš je a ani o tom nevíš ☹
chudinka malá. Oni dělají testy vlastně až za dýl že ?
a bylo to oppravdu klíště ? jsem nikdy neslyšlea o oranžový prdeli a dlouhých nohách
😨

zajdla
20. črc 2009

Zuzi Lucinka měla taky s tím barevným zadkem. ☹

valentynka
20. črc 2009

fuuu, tak jsme se mrkla na ten odkaz od zajdy, noo tak to bylo asi tohle hnusný oranžvoý co ?
a nechceš s tím skočit třeba zítra k doktorce ?

valentynka
20. črc 2009

holký, já nidky to s barevným zadkem neviděla, tak ted aspon vím 😕

pismenko
20. črc 2009

No Zuzi, myslím že jsi uhodila hřebíček na hlavičku 😒 😒 😒 .klidně mohlo být na hafanovi a doma se pustilo a čekalo třeba někde na koberci na další ,,oběť".

pismenko
20. črc 2009

Val, já myslím, že asi doktorka nic nevykoumá.Má to určitou inkubační dobu, i když možná z krve..no co vím..teda vlastně nevím 😨 😨 Ale Zuzi zkus třeba jenom zavolat a zeptat se 😉

pismenko
20. črc 2009

Val koukám na FB na fotky malého a vůbec nevím, komu je podobnej 😕 😕 😕

pismenko
20. črc 2009

asi na maminku 😉 😉 😉

zuzanka26
20. črc 2009

Já chci taky najít Val na FB ale nevím příjmení 😨

Holky já s jedním pediatre m mluvila po telefonu, je to jeden známý. No říkal jen sledovat skrvnu, jak se chová a kdyby byly teploty, tak rychle do nemocnice. 😔

zuzanka26
20. črc 2009

Jo už Val mám dobrý 😉

tevina
20. črc 2009

Zuzi chudinka malá,hele a nepsala jsi ráno že měla sárinka teplotu?