Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
30. črc 2009

Tak jsem na tom podobně a volám pomóóóccc!!!! ..... tak tu už přes dvě hodiny máme servisáka na kotel. Nějak nám začal blbnout. A vypadá to, že budeme muset kupovat nový. Ach jo. Fakt v lepší dobu to kiksnout nemohlo. Už vyměnil několik věcí, a chyba zatím nikde. Tak nevím, nevím, co s tím udělá. Ale hlavně, kde pak na to vzít. ☹

lucianas
autor
30. črc 2009

Helíček, gratulace ke kontrole. Malej už je vážně kus chlapa. 😉 Tak jen tak dál. .... a to kilo jsi přibrala za poslední dva měsíce? A kolik za celé těhu?

zirafik
30. črc 2009

luci, tak nám nedávno blbnul plyn.kotel- porotherm, pořád se musel vypinat, zapinat, aby fungoval.... musel vymenit cerpadlo... stalo to kolem 3,5 tis 🙄 🙄

zajdla
30. črc 2009

Luci vůbec se jí nechce.Na monitoru žádné kontrakce. 😀 Ale to nevadí,my si počkáme na toho 11.srpna,to je krásné datum. 😀

zajdla
30. črc 2009

Dneska byla kamoška na císaři.Strašili ji velkým miminkem a malá má 2,62 kg. ☹ Takový malý prcinek.Ale já jí říkala,že v takovém malém bříšku nemůže mít velké mimi.A měla jsem pravdu.Termín měla 9.8.

endlessblue
30. črc 2009

Nazdárek děvečky. Nestíhám dočítat. Jsme zpátky. Přijeli jsme v 5. teď už peru a balím a zítra fičíme zase na sever čech UFF!!!! 🙂

endlessblue
30. črc 2009

Jsou nějaké novinky???? 😉

zajdla
30. črc 2009

Ahojky Endi.Myslím,že žádná nová těhule není.Zatím jsem neporodila,ale ani se nechystám. 😀 😵 😵

lucianas
autor
30. črc 2009

Žirafík, tak čerpadlem to taky prý není. .... i když ta pálka je taky slušná!!!

Zajdli, to je pravda, to je krásné datum. Však ještě má pár dní čas. Ale už se to krásně blíží. Těším se na další koníkovské miminko!!! 🙂 .... jejda, tak to byla maličká. A proč jí dělali císaře? Taky se malá neotočila? ... že je to ještě před termínem.

Endy, tak to si pořádně užijte. Docela honička, že? Vyprat, pobalit a zítra znova vyrazit. ... novinky co vím, tak nejsou.

rintintyna
30. črc 2009

tak díky za rady, no maminka tý kámošky určo říkala brambory vařený ve slupce, ale asi jich fakt nemělo být tolik. Už jsem sebrala zbytek sil a dosmažila to, takže manža má nachystáno a doufám, že se z toho nepo.... 😀 Taky jsem uklidila, bo po tom mém vaření byla v kuchyni docela spoušť. Asi půjdu žehlit, ať mě přistihne u něčeho smysluplného, bo jinak se pořád "jen" válím 😅

jitousek
30. črc 2009

tak jsem dočetla uff jste toho nakeconili já jsem dnes drandila opět s kámoškou po lesoparku a udělali jsme si dnes zase pěkný den jako včera 😎 tak že jsem přišla od 13h až před šestou .....mesela jsem pozbírat prádlo což byla operace s Míšou už byl nevrlej ale nakonec jsem ho ukecala posadila jsem ho v kočáře a dala mu plastovou flašku na mačkání jelikoš hračky už ho nezajímali 😀 no je to sranda zabavit dítko celý den ...........jsem krásně uťapkaná a šla bych si lehnout ale nemůžu jsem tu sama Míšu jsem už vykoupala teď se mě tu kutálí po dece a za chvíly půjdem vařit kaši a uspávat 😎 pak se možná když usne půjdu vykoupat já 😵 no tak že tak už musím už nám to tu kňourá

zajdla
30. črc 2009

Luci taky se jí malá naotočila.Pořád jí posunovali trmín,že je moc velká a tak to dopadlo.Ale jinak jsou holky v pořádku.To je hlavní,ona to malá určitě brzo dožene. 😉

Bazén máme napuštěný.Hurááááááááááá.Ale kdy se budu koupat,nevím,zatím má jen 16°C. ☹

zirafik
30. črc 2009

jéééé.... tak misicka (psaly jsme tu o ní před pár týdny) má všechny výsledky dobré 😵 , přes všechny peripetie, co jí potkaly ☹

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

jitousek
30. črc 2009

http://web.volny.cz/magazin/drby/bulvar/clanek/...

strašnýýýýýýýý ohavnýýýýýý viděla jsem to dnes ve zprávách 😢 😢 a prej je to 7případ v USA akorád asi nepřežili ty děti to neříkali ☹

jitousek
30. črc 2009

myslím že tyhle lidi by měli izolovat od slušnejch ........celkově podivíny vrahouny devianty a podobně bych vystřelila na měsíc ta jim udělal klec ať se tam pozabíjej kdo chce jak chce 😠

jitousek
30. črc 2009

jdu spát brou noc tady už se zase spí tak že zítra ráno jsem tu opět jako na koni na tuty první prvosenka 😠

jitousek
30. črc 2009

brouuuuuuuuuu 😵 😵 😵

jitousek
30. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

docela mě rozněžnila ta písnička od dády 😝 😀 😀 😀 líbí se mě hlásek tej holčičky škoda jen že to nemá obraz ale jinak mě to vehnalo slzy radosti do očí fakt poslechněte si to 😎

jitousek
30. črc 2009

teď už vážně jdu směr pelech
😵

pismenko
30. črc 2009

Dobré deň 😀 😀 😀

pismenko
30. črc 2009

Jsem Vás dneska zanedbávala, že??promiňte....ale má to své důvody:

1.Narodilo se miminkoooooooooooooooo...tomu strejdovi, jak má tu maldou holku(už jsem tady o tom psala).je to terezka a těším se na sobotu, jedu do porodky(stejná jako jsem rodila já).

2.Celý den sem tady měla mamku a tetku

pismenko
30. črc 2009

RECEPT NA GROTKU PRO BÁRU A OSTATNÍ ALKOHOLUCHTIVÉ A LAČNÉ TETKY:

2kg višní
1l lihu nebo rumu(já dávám rum)
600g cukru(krastal nebo písek)
hřebíček, skořice(celá)

Postup:do čisté 5l sklenice nasypeme višně.Asi po kile proložím hřebíčkem(cca 10ks) a dvěma dřívkama skořice.Nasypeme zbytek višní.Přidáme cukr a zalijeme alkoholem.Přikryjeme plátýnkem nebo utěrkou(zagumkujeme nebo svážeme) a odložíme na 6 týdnů.Je to vcelku jedno, kde se to válí, nemusí být ani v chladu ani ve tmě.Já to mám v chodbě pod schodama.

po 6 týdnech přecedíme do další 5l sklenice a ten čistý produkt opět přikryjeme a uložíme.Do višní opět nalijeme alkohol(půl litru), 750ml převařené vody a zasypeme 1kg cukru.Přikryjeme a necháme o5 6 týdnů pracovat. Poté opět scedíme a slijeme s tím prvním výluhem dohromady.No a plníme sklenice. Ty rozmočené višně jsou velmi dobré na draka jak vidle, takže nevyhazovat 😀

mělo by to být na 5l griotku, ale nám se tolik nikdy nepodařilo, spíš tak 3l, ale i tak je to dobrýýýý

tanuki
30. črc 2009

kuk 🙂 no i 3l, to je slušná zásoba! já griotku ráda.. ale jak jsem rok a půl nepila, nevím, nic mi to neříká .. 😅

valentynka
30. črc 2009

ahooj holky,

Chris, nesmutni, já nemám žádnou kámošku a kort s malým mimčem ☹

mám dvě spolužačky,ale ty už mají děti kolem 10 a 5 let, tu jednu manžel nikam nepustí, ta druhá zase hodně chodí s jinou holčinou ven,bo mají stejně staré děti.
sousedka u mamči má 11 měsíčního chlapečka, jenže je to sestra mého bývalého a ona semnou ty léta nějak nemluvila, bo se na mě naprdla, ale už se to začíná lepšit a komunikuje,ale na návštěvy to ještě není, docel amě to mrzí, bo jsme si nic neudělali.

noo a akortá chodím každý měsíc s holkama odtud z koníka a už se to pěkně rozjíždí, plánujeme dva dny někam vyjet na výlet a přespat jen samy ženský s dětma 🙂
takže vím, jak ti to někdy leze na palici 😒

valentynka
30. črc 2009

Rinty, já dělala bramboráky z cukety asi 2x a už je nikdy dělat nebudu, dala jsme do nich taky brambory a bylo to v puse doooost rozvařené a přitom jsem ej smažila dozlatova. jako bramobráky dělám vynikající,ale ty z cukety prost néé ☹

zajdi, nic nového ohledně termínu císaře ti neřekli ??

pavlí, ty jsi to s tím spaním nezakřikla, ale nesmíš psát na koníka,že ti dítě spinká, bo zákonitě se vzbudí. Takže už to nikdy raději nepiš 😀 😀 😀

valentynka
30. črc 2009

jdu balit, mějte se tu hezky, ráno razíme směr Mariánky.

papa

zirafik
30. črc 2009

Val, měj se tam krásně a hezky se tam zrelaxuj 😵 , ať nám přijedeš jako nová 😅 .

Ps. Trošku závidím 😖 , jináč nic 🤐

zirafik
30. črc 2009

😀 ... brou, brou.... o dítěti a spaní nepíšu 😅

zirafik
30. črc 2009

jo a jdu zakřiknout... že první sem přijde zítra Jitousek ... (bo rozuměj přeju jí dlouhý spánek a tak to sem napíšu, ať to zakřiknu 😲 😲 )

endlessblue
31. črc 2009

heheheééé... prvníííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀