Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
10. srp 2009

Tak u nás už se spí 😕 😕 😕 ale ona vůbec odpoledne nespala jenom od 14:30-15:00 takže už měla dost.

pismenko
10. srp 2009

Val,ty pěstuješ orchidee??Moje teta taky a čuměla sem, jak je to jednoduchý a nenáročný.Asi taky začnu, až to tady doděláme 🙂

valentynka
10. srp 2009

u nás se taky spí,ale od 17,30, že jako ještě poslední šlofíček před nočním spaním,ale pořád chrní, tak to půjde kolem 21 spinkat

markté, jojo, ted mi nádherně všechyn kvetou, asi tak před 14dny mi rozkvetla další co mám od manži,si připadám jak v prodjeně orchideí 🙂
je to opravdu nenáročný,zaléváš tak jako jiné kytky a kvetou pořád, pak mi třeba 2 měsíce odpočívá a znovu nahodí šlahoun s květy a zase kvete půl roku
když odkvete dáš jí jen do chladnější místnosti na sever a je to, ona odpočívá a narazí znova

valentynka
10. srp 2009

tak jsem vložila nějaký fotečky

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

pismenko
10. srp 2009

celá maminka 😵 😵

valentynka
10. srp 2009

fakt joo? 🙂

rintintyna
10. srp 2009

halooo, kde můžu vidět fotky Lindušky? 😕

pismenko
10. srp 2009

zajdla • 2d • Dnes v 08:48
Která pravidla porušuje: | Zruš
Tady je zatím aspoˇm odkaz na deník. http://breclavsky.denik.cz/miminka/novorozena-m...

valentynka
10. srp 2009

tak já jdu koupat, manža dospává, bo vstával do práce ve 2,30 a šel spát 0,30

mějte se papa

kremrolka01
10. srp 2009

jé já chci taky takovýho slona 😵 😵 😵
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

rintintyna
10. srp 2009

já ten bazén 😅

pismenko
10. srp 2009

Já Filípkovu malou prcku 😀 😀

rintintyna
10. srp 2009

holky mám aktuální dotaz, když jste byly na NT vyšetření na specializovaném pracovišti, dělal Vám i v tom případě Váš doktor velký UTZ ve 12 tt? Nevím, zda jsem se zeptala srozumitelně, jsem už dnes trochu použitá 😅 🙄 Jestli vlastně jste měli dvojí velký UTZ, nebo jen jeden 😕 teď jsem to ještě víc zamotala 😨

pismenko
10. srp 2009

Přestala jsem žrát sladké, takže žádný oplatek ke kávičce a podobně, ale to je běh na dlouhou trať.vypadám jak v 5 měsíci 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

pismenko
10. srp 2009

Nedělal, až potom ve 20tt

rintintyna
10. srp 2009

hezkýýýýý, já věděla, že zasloužilé matky nezklamou 😀 a na tom NT, mohl s Vámi být tatínek a nabídli Vám, že to nahrají na video nebo DVD?

pismenko
10. srp 2009

Jitůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, odkud máš tu Fabulůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů???????????????????????????

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

chichi

jdu si vařit kávičku

pismenko
10. srp 2009

tatínek mohl být přítomný, to je samo

měli jsme jenom fotečky, o videu nebo DVD se nezmiňovali, asi to nedělají všude

rintintyna
10. srp 2009

ne, ne, ne nerozcházejte se, zrovna, když Vás potřebuju 😕

rintintyna
10. srp 2009

děkujeme, rozejděte se 😀 😲

kacena00
10. srp 2009

holky ahooooooooooooooooj!!!nedočítám, sem totál vyřízená, víkend náročnej, cyrilek - ačkoliv sme byly doma a měli jen návštěvu na oba dny, tak z toho byl auf, on je takovej můj malej uzílek nervů...takže v neděli měl naspáno cca 1,5 hodiny, takže večer byl neskutečnej hysterák, uklidnila sem ho až já když sem mu vrazila prso a ležela s ním půl hodny co spal

v noci mi snědl jen 60 ml, ačkoliv jí 150 ml obvykel, ráno jen 60 ml, ačkoliv si dává 120...a tak se to táhlo celý den, ačkoliv sem se snažila aby se prospal, takže sem celý den nedělala nic jiného než se ho snažila nakrmit i přes jeho odpor a únavu, a uspávala...a stejně souhrn tekutin má tak may. 500 ml..achjoooo, doufám, že zítra se to bude už trochu normalizovat, proože jinak nám začne asi hubnout..

jo a příkrmY NEchce návidět 🙄

kacena00
10. srp 2009

ale co sem zaznamenala, že linduška a maminka sou už zátky tak mám radost, vítejte a zajdi neboj...to kojení se poddá, moc držím palce na tu zítřejší návštěvu lakt. poradkyně

já sem si cestu ke kojení zavřela když sem poprvé se nechala přesvědčit ža na 6 týdenní poradně cyrilka zvážíme kolik vypil - doté doby přibíral luxusně tak nevim, proč to doktorka chtěla..on čučel po zdech, mají tam velký krásný obrázky a navíc i kytky a tak vypil málo, hu a už byl problém, protože většinou je to jen v hlavě ten blok...teď už to s odstupem fakt vidím jinak...

kacena00
10. srp 2009

a další věc----týnuškooooooooooooooooooooo mimineškoooooooooooooooooo gratuluju k tak bezvadnému růstu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 juuu mám radost!!!!!!!!!!!!

kdy povalíte do té prahy?

pismenko
10. srp 2009

JJ barčo, máš svatou pravdu, je to prostě jenom v hlavě,Já o tom kojení přečetla kvanta, v těhu jsem byla na dvou přadnáškách a jsem ráda, že jsem to tenkrát nevzdala jak jsme měly ten bojkot.Teď si vesele kojíme, sice už jenom 2x-3x denně, ale pořád pro mě pohodlnější než vařit sunar.....

christla
10. srp 2009

Dobrý večír.
Jse hoová. osledních pár dnů mě strašně bolí záda. Je t z toho, jak tahám Káju a ona není žádný drobeček. 😅
Teď jsem jí dala do postýlky, tak snad zabrala.

Rinti, moc gratuluji ke kontrole!!! 😵 😉

Co se týče UZ, tak se dělá vlký UZ v tom 12.tt a pak, jak píše Marét, někdy kolem 20.tt

Ahoj Kačí. Koukám, že Cyrilek je na tom podobně jako to naše dítě. Jakmile třeba někam vyrazíme na celý den, tak špatně spí a pak to podle toho vypadá. Večer je strašně mrzutá a následující den to všechno dohání. Holt některé děti jsou takové a jiné makové.....

kacena00
10. srp 2009

hm..my sme ani nevyrazily, my byly doma a jen sme tam měli někoho navíc, a jeho to tak rozhodí...no škoda mluvit, sere mě to za něj, ale nic s tím nenadělám, je prostě stresař, ale když už bude zejtra jíst normálně aspoň ty 120 - i na noc, i když to by bylo lepčí aby si dal víc...tak budu ráda

holky sem se zase zastavila koníku, kurňa to je časožrout! 😝

kremrolka01
10. srp 2009

Baruš ahoj, neboj to oni dětičky když mají rozruch tak tak nepapaj
nebo aspoň náš Kuba to tak má, třeba na tý svatbě si vždycky jen tak cucnul aby se neřeklo
večer jsem měla pocit že mi prasknou prsa jak nic nevypil, takže fakt jen tak na žížu a jídlo nic
no ale já jsem zvědavá, myslím, že nás Dorča s Julčou s váhou brzo doženou, je to teď hroznej raubíř, jak začal lízt, pérovat, kutálet se, no furt blbne, míň jí, příkrmům moc nedá, ale právě že si ani nestěžuje že by měl hlad, v noci spí... dneska jsem ho jen tak orinetačně vážila nahatýho a má 8,8 kg no a před měsícem v poradně 8,7 kg, je to na něm vidět že se vytáhnul, nožky jak měl oplácaný ani pnojmatiky na břichu už fakt nemá

christla
10. srp 2009

Tak Káje naštěstí nevadí, dykž tady někdo je, ale když my někde jsme. To neusme jinak, než u mě v náručí a to je pak fakt něco......

christla
10. srp 2009

Holky, loučím se, jdu bydlet.

Pa pa a dobou! 😵

kacena00
10. srp 2009

na druhou stranu market, když to nejde, tak to nejde...kdybych měla mít zase v 6 nedělí takový problémy jako sem měla nevim, jestli bych se na to kojení rovnou nevysrala, protože sem se kvůli tomu tolik nabrečala a nadávala si jaká sem to matka k ničemu, když svoje dítě nedovedu nasytit, nejde to lámat přes koleno, jen chci říct, že u mě se ty problémy spustily až fakt přesně v týden, kdy mě poprvé doktorka zbytečně a bez důvodu vypsychla, jinak sme problém neměli...a do toho první rýma, můj strach, chachá a psychika mocná čarodjěka zafungulírovala, tak proto myslim, že je to v hlavě, ale když to nepůjde svět se nezboří, vbětšina děti nemá potom s UM takovej problém jako má od počátku cyrilek, chjooooooo ať už přestane dělat ty cyrdáty okolo jídla furtttttttt!!! 🙄