Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
18. zář 2009

Jitu tak to je mi líto ☹ ale hlavně že to Miškovi nedělá žádné problémy a máš rozumnou doktorku
však vy ho vyženete!!! 😉

zirafik
18. zář 2009

Jitu ☹ ☹ ☹ ☹ ,,, to je teda na palici ☹ ... hlavně, že Míša to nese statečně a je spokojenej
😉

zirafik
18. zář 2009

Jinak já myslela ST 30.3. 😉 , lépe bych to zvládla, ale dalo by se to snad i ST 23.9. 😉 ....sjeli bychom se asi nějak kolem toho poledního, ne?

A co ostatní????

kacena00
18. zář 2009

hoj!!!! já myslela tu středu 23.9 jak ste včera operovaly s tímhle tejdnem 😉 ale je mi to buřt, kdyžtak i tu 30.9. beru 😉

Petruš nějak dnes nestíhám, ale stejnak sem ti chtěla napísat: došly vložtičky do kočárku, vypadaj suprácky 😉 já mám nakonec na obou stranách modrý paňáci na světle zeleným podkladu a je to eňoňůňo!!!!a ta tvá vypadá taky bombově!

kremrolka01
18. zář 2009

jůůů tak to se těšim 🙂
já myslela že už dneska dovolenkujete 🙂

kacena00
18. zář 2009

Jituš tak hlavně žeje spokojenej a není mu nic ani neteplotkuje...ale člověk je z toho vystrašenej a smutnej to je jasný, já taky byla smutná jak cyrilek furt rýmoval.... ale hlavěn že nemá průjem a teplotu, na vedlejší diskuzi teď holčina leží s jednou holčičkou v nemocnici - a druhý dvojčátko jí hlídá příbuzenstvo a taky teplotkuje a nevědí co jí je, ta jedna zhubla v tomhle týdnu půl kila...což je dost...tak neboj, tohle bude v pohodě, je to blbý, ale ještě může bejt hůř...

kremrolka01
18. zář 2009

tak ok, zatím teda berme tu st 23. 😉 kdyby se hodilo více lidem 30. jako druhou možnost 😉

kacena00
18. zář 2009

nene, dovolenkujeme jak je ten svátek 😉

christla
18. zář 2009

Ahoj holky!

Tak hlásím, že na srazík nedorazíme.

chtěla jsem se zeptat vás zkušených ještě něco ohledně příkrmů. Jedeme teď na zelenině. Ale nevím, až jí začnu dávat ovoce, to mám dávat taky místo oběda kolem poledního nebo jako sváču kolem řekněme té 10. hodiny a pak k obědu dát ještě zeleninu? 😕
Jsem z toho jelen..... 😅

valentynka
18. zář 2009

ahoj holky,

Chris, když jsem začínala s ovocem,tak jsme ho dávala jen odpoledne mezi kojením.
ted ho občas dám i dopolko a pak i odpo.

dnes jsme filípkovi mixovala žlutý meloun s banánem, je v tom hodně vody,tak to je dobře a chutná mu to.
včera měl melouna se švestkama.

jiank já asi na sraz nedorazím,je to moc hrrrr ☹

navíc jsme ted byla tři dny v beskydech, hned na to další týden ( ted) v těch Jizerkách.

valentynka
18. zář 2009

😕 😕 😕

kdepak jste ?????

venku je krásně,ale jsme doma kvůli té rýmě, i když se to už zlepšilo o 80%.

zítra odpo jdem na svatbu bratránkovi.
manža si včera koupil nááádherný oblek, rovnou i košili a kravatku, tak bude za fešáka.
jen já neívm co na sebe, nějak mi ty kila nejdou dolů ale nahoru 🙄 🙄 ☹

lucianas
autor
18. zář 2009

Jitu, to je mi líto, že se ta bakterie u malýho tak drží. Z druhé strany je ale fajn, že mu nedala antibiotika a zkouší se to přirozenou cestou. Naštěstí mu to nedělá žádné problémy, tak to je taky fajn.

Val, jj, venku je krásně, tak všichni užíváme počasíčka. Já došla před chvílí z druhé procházky dnešní s pejskem. A bylo to moc fajn. Je příjemně, opravdu.

jitousek
18. zář 2009

tak jsme byli venku na prochajdě zastavili jsme se v Kaufu a koupila jsem Míšovi laktobacilíky tak uvidíme za 10 dní 😎

kremrolka01
18. zář 2009

val to je škoda a o ten týden později by to pro vás nebylo lepší?
abysme nakonec nejeli na pražskej sraz jenom já a Bára z Tábora 😀 😀 😀

kremrolka01
18. zář 2009

holky skopčím vám tu se svolením kamrádky její porod, abyste viděli jak taky ještě dnes může fungovat zdravotnictví 😠
porodila 2.9.2009 císařským řezem asi týden před termínem syna Románka, 3180g, 48cm

elismi • 16. září 2009 v 18:40
Ahoj holky!
tak všechny se ptáte jak to bylo a proč a co se stalo a tak... Je to fakt story na hodně dlouho! Ale ve zkratce.
V tu středu jsem šla na poradnu. Nemohli natočit monitor. TAk že prý se mám dojít projít a pak to zkusíme znova. Tak já se došla najíst (byla jsem tam od 10:30 a jíst sem šla ve 13:15 - už sem z toho šilhala hlady! a doktorka my ještě povídala, že jim tam dobře vaří - no vyhrálo uzené s knedlíkem a se zelím)Za hodinu jsem se vrátila a opět žádný monitor...tak mě vzali nejdřív na jeden ultrazvuk, pak druhý a řekli, že malému nepravidelně tluče srdíčko...no a do hodiny byl na světě - pod takovou tou částečnou narkozou či co.... No a pak jsem malého viděla když ho ze mě vyndali - asi tak 2 vteřiny, pak když ho umyli tak další asi dvě....a tím to haslo. Do 20 minut se mu srdíčko srovnalo. Mě dali na JIPku a jeho podle toho co jsem četla v nějaké zprávě co se kemě dostala tak do inkubátoru asi taky na nějakou JIPku na Vinohradech. Druhý den jsem ho viděla hodně - asi 5 minut než ho odvezli do Motola na vyšetření toho srdíčka s tím, že odpo my ho přivezou na kojení...jenže to se nekonalo a nikdo my ani neřekl co se děje...ptala jsem se jak šílenec, ale bohužel! Měla jsem vztek a byla nervózní co s ním je.... dlaší den dopo za mnou přišel primář dětského a že prý malého převezli v noci na Bulovku, že prý měl teplotu a nějak se jim nezdál....no a já byla pořád na Vinohradech.Kdykoli na dotaz jestli mě teda za ním přeloží - což bylo logické a říkalo mi to spousta doktorů, tak že ne a že se uvidí a že tak možná v pondělí, a že se to dozvím na vizitě.... Jak horkej brambor. Bez dítěte jsem se nedostala na šestinedělí, ale zůstala jsem ležet na gyndě...kde teda ležely ženské s problémama typu rakovina vnitřku a tak....no bylo my fakt veselo a já se pořád ptala co malej...no a nevěděla jsem nic! Nakonec v sobotu dostal Roman od jedné sestry z dětského telefon na Bulovku a ať si tam zavolá...no další pohroma...nevěděli jsme co se děje!Takže tam Romča v osm večer ještě jel zjišťovat co se děje. Po telefonu nám totiž takhle večer už nikdo nic neřekl - neměli tam doktora, ale když tam přijel osobně, tak se dozvěděl všechno!Románek tam byl v pohodě a primář na Bulovce se divil, proč mě tam nepošlou, že je to normální a měli by to udělat...no ale já bohužel pořád zůstávala na Vinohradech... V pondělí se moje propuštění nekonalo... až v úterý...no a když Vám řeknu, že na vizitě řekli, vytáhneme stehy (o den dřív!) a když to bude do dvou hodin v pohodě, tak paní propustíme. Tak sestra vytáhla stehy...čekala jsem na vyšetření krve, které noční sestra poslala o 2 hodiny později...takže taky sranda-výsledky místo v 10 byly až v poledne.... no a pak nikdo se na tu jizvu nepodíval a sestra my rovnou přinesla propouštěcí zprávu podepsanou doktorkou, která mě ani nevyděla...ve zprávě napsáno, že jsem mlěa plnou anestezii, což nebyla pravda a já si dovolila to chtít opravit.....No a protože jak ten císař probíhal rychle, tak si moje doklady z tašky brala nějaká sestra. Občanku a pojišťovnu mám, ale bohužel mi vzala i doklady další co jsem měla jen založené u dokladů jako fotky z ultrazvuku a tak. Roman tam byl v pondělí no a neuhodnete co...oni ZTRATILY mojí kartu!!! Ani ne týden po propuštění už jí tam nemaj!! DAlší problém byl s vracením peněz za tatínka u porodu...no ale to si myslím už stačí....
Bulovka byla moc super!!! Sestřičky zlatíčka, doktoři taky!! Na jakýkoli dotaz jsem dostala ihned odpověď. Jednali tam se mnou jako s člověkem a ne jako na Vinohradech, kde mě provokativně sestra nechala celou noc bez pití, protože jsem si dovolila číct, že nevstanu až jak mi to řekl anesteziolog a to po 24 hodinách...jenže to jí přidělalo práci a tak se mi pomstila... Všem nalila pití, na mojí prázdnou skleničku se jen podívala a odkráčela....

kremrolka01
18. zář 2009

i přes to všechno se krásně rozkojili a malej je zdravej
elismi • Dnes v 09:43
Evko je to fakt...sice jsme se viděli a já měla malého na ruce v době, kdy jsem se nemohla skoro pohnout na posteli (navíc jsem to na 24 hodin měla zakázané od anesteziologa) ale to bylo všechno. Dokonce o nějakém přikládámí jsme si mophli nechat jen zdát. Vysloveně nám to zakázali. Pořádně jsme se viděli až to další úterý a to jsem na Bulovku dojela asi ve čtyři hodiny - takže to už mu byl víc než týden....
Hlavně jsem z toho byla pěkně nervózní!! Prostě máš dítě, ale je někde pryč, tak jsem mu začala odstříkávat mlíko a Roman dělal kurýra. Bylo to fakt hustý! Jo a to jsem taky mohla dopadnout tak, že mi chtěli chytráci na Vinohradech zastavovat laktaci! Tak to už bylo i na mě moc!

christla
18. zář 2009

Ahojky!

Teda Kremrol, to není porod, ale horor!!!! To snad není možný, že se ještě dneska něco takového děje!!!! 😕 😕 Chudák holčina, ale hlavní je, že jsou oba v pořádku!!!

kacena00
18. zář 2009

no tak z toho mi je teda na zvracení peťo....to sou strašný podmínky...je to o lidech...ale tohle by se stávat teda nemělo, škoda že nebude mít energiii na to si stěžovat na ty hajzly..to je vážně dokonale k blití s prominutím, týden ti neřeknou co je s dítětem, týden tě nechaj jinde a jako třešinku na dortu ti chtěj bezdůvodně zastavit laktaci....

to by snad stálo za to dát revers a nechat se na vlastní pěst hospitalizovat v tý bulovce...ale jako která ženská má tak čistý uvažování hned po porodu a ještě když ji tak stresujou....

jitousek
18. zář 2009

teda to je mazec sekec hrůzaaaaaaaaa středověk hadra no rmálně na žalobu 😠 😠 😠 😠 😠 😠
to přece nejni možnýýýýýýýýý sebrat matce dítě zastavovat laktaci bože kde to jsme .....ne to není středověk ale pravěk 😠 😠 😠 😠

no tohle bych asi neudejchala grrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠

jitousek
18. zář 2009

jenže teď má člověk elán ale púo porodu je rád že přežil no a ještě tohleeeeeee no je mě s toho taky též blivno 😠

jitousek
18. zář 2009

teda já píšu jak hotentot ☹ písmenko sem písmenko tam .... 🙂

valentynka
18. zář 2009

ahoj holky,

tak ted jsme dočetla ten porod.
no to snad není možný !!! co je to tam za doktory??
oni jí 2x nenatočí monitor a ještě jí pošlou pryč??
ještě že to dopaldo v pořádku.
si vybavuju ten svůj monitor bez správných ozev a hned se šlo na sál.

a ještě zastavit laktaci ?, jí měli hned druhý den k malému převézt.
to si nedokážu vůbec představit být bez dítěte týden hned po narození

no já bych si teda stěžovala,tohel se nesmí přeci stávat

pismenko
18. zář 2009

říkal někdo písmenko 😕 😕 😀 ???

pismenko
18. zář 2009

U nás jsou noce děsný, pořád pláče, no spíše hrozně ječí ☹ ☹ ☹ zuby nikde,jsem z toho už na prášky protože je to tak uř druhý táden 😒 😒 🙄 no ale vydržíme, snad se to srovná.Alespoň, že přes den se to jakš takš dá(viz album) 😵

jitousek
18. zář 2009

juuuuu koukala jsem na Dorotku no je to prostě kočka po mamce 😵 😵 😵

já jsem taky přidal nové fotky už včera jestli jste si nevšimli nebo nekoukali tak jukněte 😎
🙂jinak Míša má taky bengálské noční řevy pravidelně začínáme kolem půl noci 😒

jitousek
18. zář 2009

jdu spát než to zase vypukne tak dobrou klidnou noc 😉

jitousek
18. zář 2009

jo ještě jsem koukal Markét vy máte dvě chodítka??? 🙂 každý jiný 😎 😵 😵

no my máme jedno příšerný ale což Míšovi se líbí dostali jsme ho ke kočáru zadarmiko ale je to verk a kdybych si ho měla koupit za 1000kč byla bych nasratá za tuhle cenu ho tam měli .......od samého začátku když jsem ho sestavoval jsem ho chtěla odnést do bobru s plastama nakonec nastoupila hrubá mužská síla a podařilo se to dát do cejku ale fakt příšernost plastová .....hlavně že Míša je spokojenej a basta knedl 😎

valentynka
18. zář 2009

Dora je prostě koooča 🙂krásně se směje 🙂

Míša je taky krásnej a ten úsměv na konec 🙂
jiank ti Jitu začíná být podobný,když se usmívá 🙂

kremrolka01
18. zář 2009

no holky já se taky tak rozčílila když jsem to četla 😠 😠 😠
jako na pobyt na šestinedělí taky nevzpomínám ráda, ale tohle je fakt mazec

my teda chodítko nemáme a už bysme ho asi ani neužili, stavěl se už dřív, ale ode dneška to je děsný, začal se stavět POŘÁD!!!, dneska snad tisíckrát!!! všechno co je trochu vyvýšený tak jak fretka k tomu po čtyřech doleze a stojí, jako třeba i pojízdný auto (tak to opravdu moc stabilní není 😀) jenže pak jde po hlavě dolů, no pořád mu musím stát za zadkem

kremrolka01
18. zář 2009

Markét Dorča je kóča čím dál větší 🙂 ty řasy má úplně božský 😵
Míša je taky prďolka krásnej 🙂