Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

nemo1985
14. říj 2009

Ahojky holky.

Pěkně se venku už ochladilo, máme jen 3stupně.

Malej mi ted spinká. Dnes nevařím, máme ze včera franc.brambory.

Jinak už taky dnes do kočárku dám pytel.

Endy....... snad malé bude brzy líp chudince.

Baruš...... tak to je mi malého taky líto, to je tím počasím vše. 😒

žirafíku.... krásné fotečky z plavča 🙂

evitkamalicka
14. říj 2009

ahoj kočenky 🙂

endlessblue
14. říj 2009

Krásný fotečky jak Kristy plave 😉 😉 😉 😉

Kači.. tak to me fakt mrzííí.... ale hlavně si nic nevyčítej. Prostě se ty věci někdy tak blbě sejdou a třeba by se to rozjelo, i kdybys jela dom.

Já jsem ale to samé v bleděmodrým. Včera jsem jásala, že už má malá (po 3 týdnech 😕 ) zadeček v pořádku... jen na jednom místečku trošku začervenalé, ale jinak báájo a vysadila jsem krém IMADOL.. a namazala jí na noc Sudocremem... no a ráno sem po rozbalení málem omdlela... opět rudo a pár puchýřků... mě mrskne. ☹ Takže k nachlazení jak kráva ještě ten zadeček.... trošku jsem si pofňukla, jak jsem neschopná 😖

endlessblue
14. říj 2009

Jinak hlásím, že za oknem je mega futeř. Chumelí už od rána, všude bílo 😕 Myslím, že Jitoušek má už zapadanej celej barák, ne???? 😀 😀 😀 😀

kacena00
14. říj 2009

ahoj evit! tak co naše batolátko? 😀

chjoooo, veru asi máš pravdu, možná by se mu to i tak rozjelo, michal si zase vyčítá, že on ho nakazil jenže s tím se nic nedalo dělat a já chtěla už večer odjet, protože sem to čekala, bylo to třetí den, co se viděl s michalem, tak sem to čekala, jenže vedčer dobrý a já na tom místě zůstala...

teda a když jí imadol zabírá, nemá ona nějak chycenej zadek kvasinkama? nemejlím se, když si myslím, že je na kvasinky?... co na ten zadok řikala doktorka?

christla
14. říj 2009

Kačí, tak to mě mrzí, ale snad bude brzy všechno v pohodě. Jsou to trápení s děckama, co? Už aby tady bylo zase jaro, ale hlásili, že od příštího týde se má vráti podzim, tak snad se trochu oteplí.... Ale takové výkyvy teplot jsou teda taky na houby!!!!!

Ta k malá hrozně vyváděla, tak tady teď se mnou sedí u poče a pozoruj, co dělám. 😀

endlessblue
14. říj 2009

Ten Imadol je na kvasinky atd, ale i na léčení plenkové dermatitidy (asi to mám blbě napsaný).. zabírá skvěle.. on je to krém-pasta a trošku vysušuje, ale né moc jak pudr. Ale píšou tam, že se to musí doléčit, jinak se to vrátí.. a já debil jí už chtěla dát normální krém.. takže to teď doléčím.. a až pak přejdu na něco jinýho

evitkamalicka
14. říj 2009

batolatko sa ma dobre, len je lenivy tak som velmi zvedava kedy konecne bude sam chodit

kremrolka01
14. říj 2009

čau holky, Baruš tak to mě mrzí ☹ to počasí je fakt na h....o 😠 snad se z toho brzo dostanete
já už taky radši preventivně vytírám sobě i malýmu nos Vincentkou, necítím se na 100% 😒
Veru není to Imazol? ale to je jedno, to je blbý 😒 a teď se ani moc větrat nedá v týhle zimě
Kuba usnul tak jdu uklízet koupelnu, kuchyň, vyklízet skříňky,... dneska po obědě mají přijít vyměnit baterie, to mám radost 😠 přitom mi přijdou v pohodě, ale asi si chtěj vydělat
ven se mi ani nechce, ale odpo budu muset, švagrová si poručila k narozeninám masožravou kytku 😀 tak se po něčem kouknout

helicek
14. říj 2009

čau, jsem totálně vyčerpaná, ale šťastná. Honzík řádil jen od dvou do tří do rána, takže pohoda, ale v šest usnul a spinkal do půl deváté, tak jsem to zalomila s ním. Včera mě viděla tchýně a tchán, tak se trošku zhrozili, že mám kruhy pod očima, prý kdy jsem spala naposledy.............cs, spim, občas, no někdy mi to přijde, že i dost, ale asi málo, ale nevadí, hlavně, že je Honzík zdravej, i když občas uřvanej.
dnes jem dala do kočárku fusak, fakt je tam zima. Po obědě s ním pojedu na procházku, aby se vyvětral

zirafik
14. říj 2009

ach jo holky, je to trápení s těma dítkama ☹ ... stejně holky takový to nicnedělání a těhotenský krafání tady na koňovi je nenávratně pryč... 😕 ... to si člověk ani nějak nepřipouští 😕 ... Stejně si myslím, že jsem ty neštovky chytla díky oslabené imunitě, neb už se ve mě nakumulovala taková únava 🙄 ... sice to bylo poslední dobu lepší, ale kdekdo mi říkal, jak vypadám unaveně a kolik jsem zhubla... a jesti jsem nezhubla až moc 🙄 🙄 ... no nicméně, vše jde stranou.... člověk nějak přestal žít vlastním životem a žije životem toho malého prďouska... a říká si... co já... hlavně malá, ať je zdravá a v pohodě 😉 ... nezdá se to ale život se otočí o 180 stupnů... manža je s malou jen večer a o víkendech a už teď říká, jak je to náročný a že s tím druhým si to teda moc nedovede představit 😲

christla
14. říj 2009

Pavlí, souhlasím s tebou, člověk vážně žije hlavně pro toho mrňouse. Když se tak podívám.... Kde jsme naposledy s manželem byli.... Kino už nevím jak vypadá, na večeři jsme byli taky bůhví kdy.... Ale ono se to zase vrátí do tarých kolejí, až děti povyrosotu. Já zatím Káju nechci nechávat hlídat v noci vzhledm k tomu, že se docela často budí. Tak snad jí to přejde. Za chvíli je tu plesová sezona.... No snad si letos škrtnu, minulý rok jsem nikde nebyla.....
Pavlí, já se taky divím, že mě ještě něco nepoložilo, protože odpočatá taky dvakrát nejsem, teď do toho ten můj tlak..... Je to na houby, fakt.... Jen doufám, že to nebude tak, že se malá vymarodí a ulehnu já!

endlessblue
14. říj 2009

hihih...jojo, Kubík je fakt šikulka 🙂

my dneska máme taky vánoce, páč náš malej lenoch dneska objevil, že po těch kolínkách půjde i lézt.. zatím jen 2-3 posunutí dopředu... ale hurá, už jen nepérujem, ale za chvilinku se rozlezem...tož tak 😀

valentynka
14. říj 2009

ahoj holky,

tak já vydražila asi před týdnem ten fusak a má tam taky díry na kšíry.
pásám filípka taky jen těma spodníma,ale někdy když nechce ležet a furt se zvedá a přitom už by spal,tak mu dám i ty horní a je klid, za chvilku usne.

jsem radši,že to tam má kšíry, bo když mi venku usne,tak ho můžu nechat venku,když je přikšírovaný, on hned vylejzá z kočáru a stoupá si v něm a taky,že se dá hned přehodit s fusakem do autosedajdy

jéjda markét, tak dlouho nespí joo od 1 do 7, fíííha ☹

no já dneska opět spala s fildou v posteli, se ve tři probudil, asi jak manža vstával do práce a měla jsme ho v pelechu až do rána, jenže on při spaní cestuje, hrůůza, tak jsme ráno vždy jak zmlácená.

ke všemu jsme to ráno nějak nestíhali na plavání,bo hodiny šli nějak blbě,ale všechno jsme stihli včas tam přijet 🙂 ale byla to honička.

filípek se dneska už poprvé potápěl a byl tááák roztomilej 🙂
ted chrupká,ještě jsme s ním byla nakoupit.

noo my dneska slavíme 10-ti měsíčniny
venku posněžívá, hnus fialovej ☹ brr

valentynka
14. říj 2009

endy, nemyslíš Imazol ??
nechtělo by to už nějakou lepší mastičku, on se má ten imazol používat myslím měsíc že ??

sudocrem asi není tak vysušující jako imazol, ten na tom krásně zůstane.
taky ho máme,ale měla jsem ho na něco jiného než opruzeninky na zadečku, filípek to měl pod krček, ale ten imazol nám za celý měsíc moc nezabral,tak jsme šla na kožní,kde nám dala něco spešl a druhý den to bylo pryč.

valentynka
14. říj 2009

endy, za týdne bude lézt jak torpédo, to budeš koukat 🙂 a furt budeš muset být za ní 😅

endlessblue
14. říj 2009

Jojo...Val..IMAZOL 😀 Používáme ho 14 dní s 2 denní přestávkou a dneska na něj zase najedu. Zabírá skvěle, ale bohužel se mi to přes noc vrátilo. V lékárně mám objednanou nějakou mastičku.. tak uvidím, jestli to bude lepčejší. Ona mohla mít přes noc teplotku, tak to asi byl taky ten důvod... ale už jsem hotová.. při každým přebalování jí opláchnu čistou vodu, otřu Jarischovou vodou, nechám luftovat, pak natřu Imazolem, ještě provětrám a pak jí teprve balím... vlhčený ubrousky už nepoužíváme vůbec!!!!!... no a všechny obštrukce a nic moc výsledky 😠

endlessblue
14. říj 2009

Na plavčo se těším, ale tento týden musíme opět vynechat... tak jsem zvědává, jestli se Juli zvládne potápět ☹

valentynka
14. říj 2009

já si myslím endy, že to už na to nezabírá.
mě kožní řekal,že to ten rpoblém nevyřeší,že to zklidní,ale furt to tam je.
a ta mastička fáákt dokonale pomohla,tak možná budete mít to samé

zajdla
14. říj 2009

Ahojky.

Tak já byla ráno u doktorky.Lucka chodila včera pořád čurat,tak jsem jí zanesla moč na vyšetření.
Mluvila jsem s doktorkou o tom bříšku,tak jsme vyměnili nutrilon AR za komfort,tak uvidíme.Ale zase mi ho blinká,protože není zahuštěný.Tak jsem volala na nutrilon linku,jestli ty mlíčka můžu kombinovat.Tak prý ne,ale mám si koupit Nutriton na zahuštění toho cokomfort.Tak uvidíme.Prý uvidím účinek za 3-4 dny.Ale už aspoň neřve,jen se kroutí. ☹

Kači ať se cyrda brzo uzdraví.Jinak taky je 6 st.Tak malá měla už tenší kombinézku a fusak.Lucka už punčošky,zateplené kalhoty a zimní bundu.Dokonce chtěla i Rukavice. 😀

endlessblue
14. říj 2009

Jojo..existujou ještě lepší krémy, ale dost často mají kortikoidy... tomu se snažím vyhnout, ale pokud nebude zbytí, tak do toho budu muset jít. Nevím kolik času tomu Imazolu mám ještě dát.. předevčírem zadeček super, nikde nic.. vynechám Imazol a do 24h to má zpátky ☹ Používáme ho teď 14 dní... 😒

tanuki
14. říj 2009

Veru, pošli mi do IP Vaší adresu, pošlu ti kus té vlny, ať to můžeš prubnout

tanuki
14. říj 2009

jinak já jsem Veru měla jen v kalhotové plíně, či úplně nahou..je to náročné, ale nejlepší ☹ teď v tom chladu nic moc, no..

valentynka
14. říj 2009

zajdi, to jsou teda peripetie vid? ☹

tak at to Lindičce zabere a neblinká

endy, měla by ti doktorka rozhodně napsat bez kortikoidů

no jde právě vidět,že ten imazol ten problém neřeší,že ho jen pozastaví a nelepší se to.
já mazala měsíc 2x denně, ráno a na noc, sice mu to nemokvalo,ale zase se to nelepšilo, takže pak jsem s tím šla na kožní.
to bylo v létě, se mu to pod krčkem zapařilo a pak i v ohybu ruky a v třísle se mu to začínalo dělat.
ta se jen od stolu koukla a hned psala mast, ani to nezkoumala.
takže bych asi zašla ke kožní.
ona mi právě říkala,že to neřeší ten problém,že to zastaví,ale nevyřeší,takže tak.

já to jednou taky vysadila a mázla bepanthenem a hned to měl zase mokvavý.

valentynka
14. říj 2009

tak jsem zase tu 🙂

jsem to vypla,že přišel manža a před chvílí mi oznámil,že jde ještě jezdit autoškolu, vrrrrrrr 😠 😠

jsem měla zadělané těsto na palačinky, tak jsem je fofrem šla dělat.

filípek spinká,tak jdu ještě na chvilku na net

kde jstééé holkýý???

zirafik
14. říj 2009

Val, já nakukuju 😕

malou jsem nakojila a dala babče do kočárku ... za chvíli mi přijde švagrová, tak bude aspoň kávička v klidu 😅

Val, to znám ... těším se na chlapa, ještě navařím... on příjde a v klidu mi oznámí, že nemá čas, že musí do posilky, že už dlouho (2dny) nebyl 😠 😠 ....

valentynka
14. říj 2009

😠 noo tak to nebyl teda hoodně dlouho 2 dny.

bych mu řekla, a kde jsem byla naposledy já??? vrr 😠

kremrolka01
14. říj 2009

my přišli z venku, no fuj to je sibérie, ale Kuba spokojeně spinkal zavrtanej v beránkovi, tak jsem ráda, že nemusim vymýšlet jinej fusak, krásně se vejdou ještě i do hlubokýho

kremrolka01
14. říj 2009

holky mám se znepokojovat když nedorazila mrcha? vynáchává vám taky kdo ještě kojíte?