Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
21. říj 2009

dobrý večer ani nedočítám nestíhám a asi stíhat nebudu dneska mám hektickej den a zejtra to nebude o nic lepší 😵
ráno jsme byli v želvičce na cvíču posunuli nám to kvůli našim malým spáčům aby byli fit no a co si myslíte Míšánek vztával v 7h a vyráželi jsme v 9h aby se prospal do 10h a oka nezhamouřil porád sledoval kde co kolem kočáru lítá tak že jsme opět na cvíču byli s dudákem a mučeli jsme byli jsme protivky chtěli jsme mámu a nic jinýho a spát 😎 no ale nakonec jsme to tam ustáli a dostali jsme krásnou kartičku s ménem a Míšánek dostal razítko s kytičkou za to že hezky cvičil 😀 no spíše za to že přežil bez řevů a jen si to odhučel 😎

no a po cvíču jsem měla rande s mamkou a šly jsme nakupovat na Míšánka věcičky a hlavně kombošku nejprva jsme zkoukli něco cestou domu a v nákupním centru a pak jsme se zastavili doma na obýdek manža uvaříl musím ho pochválit🙂 😵 a po O jsme vyrazili ještě do města na tu kombinézu a sehnali jsme krásnou kombošku s kožíškem uvnitř je fakt nádherná má rukavičky a samostatné botičky tak že když bude Míša chtít chodit dostane sněhule a tyhle boty jsou do kočáru paráda jsem moooc ráda 😵 😵 😵 😵 a byla i za dobrou cenu relativně kdyby mě na to naši nedali máme to už k vánocům tak bych se na to asi vyprdla ....ale byla z 1290kč zlevněná na 670 coož si myslím že je dobrá cena no tak že tak 😵 😵 😵 😵

pismenko
21. říj 2009

nazdáááááááááááár 🙂

kremrolka01
21. říj 2009

čau Markét tak jak dopadlo focení? jsem zvědavá 😉
Jituš tož dobře jste pořídili 😉

pismenko
21. říj 2009

Jen jsem letmo prolítla,ale nedá mi nereagovat na příspěvěk Báry o jejich povedené kontrole 😒 😒....doktorka m nemá co přetahovat,blbka jedna...já bych jí to teda vytmavila a ještě když malému tekla krev 😠 😠 😠 a s tím vigantoem jsi mě teda taky dostala a pro mě je to důvod k zamyšlení,protože i když to tady neventiluju,naše dora je teda dosti blindící taky a nenapadlo by mě,že to může mít souvislost s vigantolem.Budu se muste na to zepata, ale my jdeme až myslím 19.11. tak nesmím zapomenout.

malé žirafce vše nejj 5 měsíčkům 😲 😲

Kremrol, pěkné nové fotečky 😵 😵

No a naše focení byla naprostá bomba, zvládli jsme 4různé motivy(vánoční, dora jenom v takové bílé čepičce v dřevěných neckách, pak v šatech u takového starožitného kufru a pak společná s martínkem v lodním kufru 😀 ) no už setěším, až přijdou, budu mít i CD,tak se potom ráda pochlubím.D byla skvělá, vysmátá jak lečo a bylo to fakt legrační 🙂

jitousek
21. říj 2009

tak jsem letmo dočetla ale fakt letecky 😔 nestíháááám 😅

zaujal mě příspěvek s balenejma vodama a podepisování papíru v porodnici že se nebude dávat voda kohoutková 😕
tak u nás se to má tak že kojenecká voda u nás prošla si tak ve dvou lahvích na začátku a tím to zvadlo jelikoš jsme usoudili že je to jen marketingoví psychycký nátlak na rodiče a hlavně maminky 😎 asi jako polovina veškerých věcí na truhu v době baby bomu 😉

jedeme všechno v kohoutovce převáříme jí a zatím žijem nikdo se neotrávil ani my ani dítě 😎 asi to moc zlechčuju ale představa kupovat ještě balenou vodu když máme vodu dobrou kohoutkovou je docela nad můj finanční rozpočet no asi by se nedalo svítit kdyby voda byla kontaminovaná nebo blbá a nevhodná pro děti to se pak nedá nic dělat a jde se koupit paleta balenek ale jinak v tom nevidím žádnej problém převařit kohoutkovou vodu
zaráží mě ten papír v porodnici to jee fakt nějaká divočina 😕 😕??? 😎 nuže tak že tak 😵

jitousek
21. říj 2009

a další reakce na Vigantol od báry a na kontrolu ..........kontrola brutus brontosaurus nedávno jsem se tu ptala jak je to stěma pinďulínama a všeci se tu zhodují že se s ním nemá nic dělt my teda nic neděláme a zpoléhém též na přírodu a na správný čas kdy by to mělo jít samo 😎

Vigantol to je jedna z věcí na které tak nějak langsam někdy jo a někdy ne prostě na něj prdíme .....někdy ob den někdy taky ze 3-4 dny no prostě když vzpomenu 😎 a stěma oučinkama to by mě faak nenapadlo ale že je možné že se člověk vitamínama může předávkovat nebo že mu nemusej sedět tak to jako vím 😎

jitousek
21. říj 2009

jinak hlásííím hlásím pozor velké hlášeníííííííííííí 😎

Náš Míšánek no prostě událost dnešního dne začal lézt na kolínkách ale občas se i plíží ..........ale rozběhl se a to byli mety já koukala jak puk když jsme přišli domu ze cvíča tam se placatil na koberci ona nám tam ukazovala jak je to máme oüčit jak jim ze zadu přimačkávat kolínka k podložce no a přišli jsme dom a Míša leze 😀

jitousek
21. říj 2009

a to jsme moc ani nedávali pozor a to je něco podobného jako s tím překulováním to mě doktorka ukázala cvik a Míša si říkal co bych cvičil já to umím a až budu chtít tak to mámě ukážu tenkrát na to přišel taky sám a hned 😵 😵 😵

beruskaveruska
21. říj 2009

ahoj tak mě v 5 odpo přišla návštěva a ted odešla, ale jsem moc ráda super jsme si popovídaly. je to mamina 3 dětí pravda již dospělých, ale zase mám dobré rady tak už jen toho mimouška 😀

ted vás jdu dočíst a mezitím mi dom dorazí manžel a pak , že my ty dny nebudou utíkat 😀

endlessblue
21. říj 2009

Zdravím:
takže: Baruš..to je mazec kontrola!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 To se doktorka zbláznila, ne???? 😠 Asi bych jí to na příští návštěvě vytmavila 😒

Jituš: gratulka k lezení. Juli taky neleze dlouho... většinou leze po kolínkách a pak jí ztěžkne pupek a začne se plazit. Ona je neskutečně rychlá i při plazení. Začala se sápat na nábytek. Nejdřív makala a z lehu na břiše se pokoušela vytáhnout.. vysledkem bylo, že jí podjely nohy a fičela dolů jak namydlenej blesk... teď už jí došlo, že přes ty kolínka se dostane výš. Tak máme dítě klečící u nábytku!!!!! jak v kostele 😀 😀 😀

Markét.. moc se těším na ty fotečky. 😉

Kremrol: mladá usnula opět až v půl desáté. Zítra začnu uspávat ve 20:45 a zkusím aby byla do čtvrtky tuhá. Musím posouvat pomalu. Ale je to náročný. Kde jsou ty časy, co se nasosala a u toho usnula a já jí jen flákla do postele. 😕

A poslední info. Dneska jsem byla na spinningu. MAZÉÉÉÉÉC !!!!!!!! Po 20 minutách jsem myslela, že se zřítím z kola.... to natřásání pneumatiky po porodu mě zmohlo 😅

Teď už ale fičím hajinkat. Zítra jdu s Juli ke kožnímu. Vždycky když vysadím ten Imazol na zadek, tak jí mám druhej den se zadnicí jak pavián... tak uvidíme, co nám kožařka poradí. Mno a po zadku dcérečky se třeba podívá i na můj.......... obličej teda 😉 .. jsem samej lišej,.. volezlá jak jezinka 😕

Brou noc všem. * * * * * * * * * ** *** *** **** ***** *** **** *** ** * ** * *** * * ** *

kremrolka01
21. říj 2009

jé Markét tak to je super že Dorča byla tak veselá, to už se taky moc moc těšim na fotečky 🙂
já o tom taky přemýšlela nechat Kubu vyfotit a udělat nějaký pěkný přání, fotku do rámečku k Vánocům

no tak koukám že jsem asi jediná kdo něco takovýho podepisoval 😕 já piju taky vodu z kohoutku, o těch pár korun za flašku pro malýho mi ani nejde, mám jednu na 2-3 dny, ale taky mi to přijde zbytečný, asi se na to vyprdnu, už je dost velkej, podle toho co jsem četla tak stejnak se jedná hlavně o dusičnany, který by mohly bejt překročený a to je nebezpečný hlavně v prvních 3 měsících

taky přeju dobrou 😲

beruskaveruska
22. říj 2009

ahojky přeji krásné ránko a koukám, že mám tu čest být první 😀

beruskaveruska
22. říj 2009

razíme s MM na nákup a pak jdu k našim dneska se vrací mamka tak tady nebudu až k večeru jo tak jen abyste věděli. tak pa pa a mějte se fajnově 🙂

zajdla
22. říj 2009

druháááááááááááááááááááááááááááááááá 😀

zajdla
22. říj 2009

Markét budou to super fotečky. 😉

Rinty tak to je super,že už cítíš pohyby.Za chvilku bude tipovačka pohlaví. 😉 😵 😵

Endi jak ti závidím ten pohyb. ☹ Já nemám hlídání.U nás je 2x týdně erobic.Dřív jsem chodila.Ach jo. ☹

Voda:u nás je v kohoutku kojenecká,tak u nás je to vyřešeno.Jen ji převařuji.Říkala mi to doktorka už v porodnici. 😀 Aspoň ušetřím aspoň na té vodě,když už kupuji mlíčko. ☹

zajdla
22. říj 2009

HOky já malou krmím s medvídkem přitisknutým na flašce.Ona se jinak kroutí a řve.Někdy to vyfotím a hodím do albumku.Je to hrůza.

Ale teď je zlatíčko.leží pod hrazdou a hraje si.

A ještě ji musím pochválit je hrozně hodná v kočárku.Dám ji do kočáru a hned vytuhne a spí tam i 3 hodiny. 😀 😵 😵

Dneska si volám doktorce na výsledky výtěru Lindy z nosíka.Tak uvidíme.A odpoledne jedeme do solné jeskyně. 😀 A večer přijede manža.Jak já se těším,že mi pomůže s holkamaani nevíte jak.

zajdla
22. říj 2009

Jo jinak u nás klasika.V 1 a o půl 5. 😀

christla
22. říj 2009

ahojky!
Zdravím vás jen v y rychlosti. V 10 jedeme na cvičení, tak pak vám příjdu říct....

rintintyna
22. říj 2009

dobré ráno kočky, Peti, Zajdi, díky moc, jj pohlaví si nechceme nechat říct, ale dnes mi to nedalo a ptala jsem se rolničky 😵 Jinak mi jedeme s manželem do města vyzvednout to DVD cvičení pro těhotné, tak se moc těším, že se konečně protáhnu 😎 hezký den všem

zirafik
22. říj 2009

ahoji holky,

u nás naštěstí v noci klid 😝 ...spánek 20,30 - 8,30 😵 ... mezi pauza kojo 4,30

Týnuš, je to holčička, to je tutovka 😵 😵 😵 ¨

Zajdi, tak to jsem zvědavá na toho méďulu 😅 😅

kacena00
22. říj 2009

čau holky, díky všem za včerejší reakce

jináč market, krev mu z toho netekla, to sem asi blbě napsala, nicméně to měl zarudlý a byly vidět na vrchu takový zarudlý proužky, jakoby mikrotrhlinky, envim jak to mám říct...

a i když mu krev z thoo netekla, tak mě to stejně fest sere... my se snažíme co nejvíc respektovat jeho potřeby a pak si najednou doktorka šáhne na jeho intiomní partie a tahá mu za ně do bolesti??? to se mi nelíbí, tím spíš, že mi dopředu nic neřekla...rodič je jako nepodstatněj článek v řetězci???

no příště jí řeknu, že si doma přejeme aby se mu s tím do 3 let nic nedělalo, jako je fakt že čural od narození napravo a teď poslední dobou hodně nahoru, ale doprdele práce, pokud s tím něco bylo potřeba udělat, tak za prvý ať se na to můžeme připravit a rozhodnout se a za další, ať to nechá na odborníkovi a hlavně ať se mu to nehojí nějakejma jizvičkama ne? to mi fakt přijde lepší nějakej řez a čistě zahojená jizva než nějakej cikcak

nevim, to že holkám v česk. budějovicích daj v porodnici papír, nic nedělat, že vám všem to řekly doktoři že nic nedělat, to asi něcvo znamená ne?

no nic, končím se stížnostma ale můžu vám říct, že mě to teda rozhodilo a celej včerejšek mě z toho bolel žaludek, že ho nedovedu ochránit před takovejma věcma, třebas mu to někdy budpu řezat ale teď ať ho každej nechá...ještě se zkusim do další poradny zeptat nevim třeba na nějaký čurologii nebo kde...

market ja nevim, jak s kojilkou...i když ona je teď už taky zčásti na UM viď? koukni na to balení, naše dítata maj horní hranici 10 mikrogramů, tak si to aspoň baj očko spočtni... mě to teda přijde že u nás souvislost vigantol a zvracení má, jelikož to masivně začalao právě v době, dky sme přešli na um....teda přesněji v té době kdy si začal říkat o vyšší dávky mlíka, v tý době kdy jedl ty svoje ubohý 60 ky a 80 ky to nějak hrozný nebylo...- v létě, ještě sem kapaal a slunce pražilo jak kráva...

endlessblue
22. říj 2009

Brý ránko.

tak rovněž mám "pozitivní" zážitek od doktorky. Dneska jsem byla s malou na kožním. Doktorka se ani nezvedla od počítače, přes stůl koukla malé mezi nožky...."hmm...hmmm... napíšu vám krém".. a nazdar!!!! Z metru a půl diagnoza 😠 no nic 😒

Rinty,... taky mám tip na holčičku. Jinak mě ten ultrazvuk přijde krásně viditelnej. Hlavička, pupíček je viďět a pindíka nikde!!!!! 😀

kacena00
22. říj 2009

to je k nasejření veruuuuuuuuuuuuuuuuuu

jdu kouknout na fotečky!

kacena00
22. říj 2009

já sem teda nejdřív nic nepoznala až když sem koukla na komentář týnky tak sem to snad pochopila 😀

nevim, co si tipuju, tipnu si někdy jindy, teď mi v mysli nic nepřistálo 😀

zajdla
22. říj 2009

Veru tak to je typická kožařka.Takové máme taky.mamča tenkrát byla taky z toho pěkně rozhozená,že ji viděla na 2 metry a hned veděla diagnózu. 😠

Teď jsem nakrmila malou dokonce bez našeho méďana ,ale pěkně se z toho posr...,že jsem ji musela osprchovat komplet celou.Teklo jí to totiž i punčoškama.A ten smrad,no hrůza. 😀 😀 😝 😝 😝 😝

zajdla
22. říj 2009

Týnko počkám si na fotečku z dalšího ultrazvuku a pak hodím typ,ale zatím to vidím na holku jak lusk. 😉 😀 😵 😵 😵

christla
22. říj 2009

Ahojky, tak máme cvíčo za sebou.

Prý je tam vidět zlepšení, ale Kája musí posilovat bříško. Dneska jsme dostali takový mučící cvik, tak jsem zvědavá, jestli ut otho bude plakat. Tam brečela dost. Jinak tam člověk opravdu jezdí rád. Rehábka je strašně milá a ke Káje se chová prostě úžasně! 😵
Týnuš, já taky tipuju holčičku!!!
Baru, vrátím se k tvému včerejšímu příspěvlu.... Ta doktorka je nějaká divná, ne?! 😕 Asi bych si jí podala, ale nejspíš bych z toho byla stejně vykulená jako ty.
Jo holky, něco vám sem hodím. Dávaly to na diskuzi holky na květnovkách a na netu jsem si přečetla další strašný příběhy. Když jsem to četla, běhala po mě husin, chtělo se mi brečet a normálně i zvracet. Je to děs. 😔

Pribeh z IKEA Praha Zlicin
-no to je příšerný....

O víkendu jsem se videla se segrou a vypravela mi docela
prisernou
prihodu, ktera se stala jeji kamaradce. Myslim, ze je dobry, aby se o
tom
vedelo, co se tu deje. Takze se s vama musim podelit. Jela s rodicema a
3-letou
dcerou do Prahy do Ikey. Prochazeli ji a malou hlidali na stridacku
s rodicema,
najednou se sesli a zjistili, ze mala tam není.
Mama myslela, ze ji maj rodice a
rodice,ze ji ma mama....Tak ji chvili
hledali a nic, tak sli za ostrahou, která
tam stala. Chlapik je okamzite
serval a hned naridil zavrit celou Ikeu - bylo jim
to dost divny,ze takhle
jedna, ale tim lip.
Malou nasli na zachode nadopovanou
a uspanou, mela oholeny vlasky (mela
dlouhy blonďatý) a byla převlečená za chlapecka!!!
Zni to priserne co?
Ale bohužel je to tak. Měli veliky stesti, ze se vse semlelo
vcas. No je
naprosto jasny, ze uz se tam něco podobného muselo stat, když okamzite
zavreli
celou Ikeu. Takze to vsude rozhlaste lidem, co tam chodi i s detma,
protože to
asi není jen tak. Mne teda z toho beha mraz po zadech.
Nevim jakou to mělo dohru,
vim jen to co jsem napsala. Ing. Gabriela
Zítková finanční účtárna BTV plast
s.r.o. Jablonec nad Nisou 483 336
348
Fax: 483 336 351

valentynka
22. říj 2009

chris, to je taková blbost,která je vymyšlená a koluje netem, ted si nevzpomenu na ten název,ale je na netu seznam těhle blbostí vymyšlených

valentynka
22. říj 2009

jiank zdravíma přeji hezký den a jdu vás dočíst 🙂

joo už jsme si vzpoměla, říká se tomu hoax