Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

beruskaveruska
7. únor 2010

ahoj v neděli 🙂

ted jsem se vykopala z pelechu a jdu snídat 🙂

pomalu do svou jsem seděla u notasu a studovala pleny a eco prášky 😀 a pak jsem ještě stihla koukat na krimču 🙂

endlessblue
7. únor 2010

Krásnou neděli..
venku nádherně svítí.. tak jsem hodila deky na šňůru... to budou voňavý 😉

endlessblue
7. únor 2010

Beruš... téda.. ty ponocuješ... hele... pěkně dodržuj režim, ať ti pak Karlička neponocuje 😉

valentynka
7. únor 2010

ahoj holky,

tak jsem chtěl beruško napsat to samé co Endy,aby jsi moc neponocovala,aby to Karlička nepřevzala 😉

my byli dnes na posledním plavání, příští týden s eneplave,bo jsou prázdniny a další víkend jsme už na horách a hned druhý den co se vrátíme z hor začíná další kurz 🙂

si ted dávám kávičku a koláč od mamči a pak se půjdu vrhnout upéct sekanou a kaši, udělám více a nakrájím ji pak k občerstevín.
pak udělám odpo chlebíčky, případně pak ještě obložený talíř.

čeká mě ještě žehlení,ale je toho jedna pračka,tak to bude hned 🙂

u nás už začíná taky vykukovat sluníčko 🙂

beruskaveruska
7. únor 2010

Verunko vše nej k svátku 🙂

valentynka
7. únor 2010

jéé taky přeju Verčám vše nejlepší k svátečku 🙂

beruskaveruska
7. únor 2010

Jo naše Kája bude čípek 😀 ta je vzhůru pokaždé jak sednu k noťasu 😀 asi jí od malinka budeme přikládat ručičky k PC 😀 a je jí fuk jestli je den nebo noc 😀

endlessblue
7. únor 2010

Val.... téda občerstvení???? Copak se u Vás slaví???

Díky za gratulačky holky 😀

valentynka
7. únor 2010

endy, přijela dcera z anglie s přítelem a přijede ještě druhá dcera s přítelem-ty tu budou spát do zítra , ta druhá u mámy.
příjdou odpoledne,ale počítám,že spíše k večeru,bo řeknou že v 15h. a pak příjdou v 17

manžel je ještě v práci

filípek konečně spí, hodinu si tam hrál, opět všechno z postýlky, tak jsme mu to tam zase vše narovnala v domění,že po druhém pití opět usne, no neusnul a opět vše venku, se pkajdil,přebalila jsem ho a stejnak nechtěl ležet, furt chtěl vstávat, tak už mám takovej držák na něj, hodím ho na bok, přidržím si ho peřinou okolo něj-je jako přikrytej a držím,aby nevstal, do pusy dostane flašku a hladím ho a pak už neprostestuje noo do minuty byl tuhej.

už byl přetaženej, už měl dávno hodinu spát

jdu pokračovat ... papa

endlessblue
7. únor 2010

Ahááá, tak to jóoo. Já myslela, že se takhle občerstvujete, páč je neděle 😀

Malá mi chrupká už hodinku a půl.. vstávala dnes brzo 7 ráno.. tak už byla protivka 🙂

Právě se domlouvám s jednou paní na MMB a ušije mi na ty golfky tašku, bude to mít i poutka dole, takže to nebude nikde plandat. Bude černá s červeným zdobením... tak se těším!!!!! 😉

Nějak mi blbne PC, nemůžu se dostat do fotek a stále to píše (data nenávratně ztracena)... tak jsem zvědavá, jestli to rozchodíme. 😖 Jediné co zálohuju jsou fotky Jůlinky 😅

zuzanka26
7. únor 2010

ahoj holky,
jdu vás pozdravit. My jsme nemocné, teda Sáruš pouze, ale sejří mě to, zase nikam nemůžem. Včera byla protivná a v noci to začalo. Furt chtěla ke mě, nemohla dýchat a má 38,3. ach jo.

Děkuju za komenty k videu, jo je to krásný když povídá. Já nedělám nic jinýho než že celý den sbírám hračky.
Dneska vařil manžel, tak mám pohodu.

beruskaveruska
7. únor 2010

ahoj Zuzanko malá byla s telefonem fakt kouzelná. Co vás trápí zoubky?? Zuzanko v čem vozíš malou?

zuzanka26
7. únor 2010

ahoj Beru, asi jsme něco chytli když jsme měli sraz s holkama z práce a jejicj dětma, navíc jsme pak byli i v dětským koutku, kde bylo asi 20 dětí najednou.

Beru, mám pořád sporťáček, my máme Hauck chicago air, docela to ujde. Na jaře koupím pak nějaký golfky.

beruskaveruska
7. únor 2010

aha to je pech co? jdeš tam s malou aby se vyřádila s dětma a pak je chudák nastydlá, ale ono to počasí letos je děsné. MM se včera odstěhoval do obýváku je nachcípanej tak aby na mě celou noc neprskal.

Zuzanko a do kolika měsíců se ti Sárinka vešla do té inglesinky? holky na termínu řeší velikost 🙂

zuzanka26
7. únor 2010

Beru já to prodala, když bylo Sáře 5 měsíců, neměla vevnitř kšíry a to sezení taky nebylo nic moc. Inglesina je fajn na ten začátek, to miminko je tam pěkně schovaný a má super košík tam dole. ale jinak asi moc neporadím. 😖

kremrolka01
7. únor 2010

beru my máme inglesinu magnum a malej mi jezdí v hlubokám s beranním fusakem ještě teď a to není žádnej pinďa 😉

endlessblue
7. únor 2010

Téééda, tady ta neděle teda jede 😀
Už jsem objednala i tašku na golfáče, držák na lahve a síťku na bábovky a lopatičky..... TAK KDE TO LÉTO JE!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

endlessblue
7. únor 2010

Holky, čím jste promazávaly kočárek, aby nevrzal???? Náš Firkon začal vrzat, tak to chci nějak udělat... někdo říká olej, někdo sprej, někdo silikon, někdo vazelína.. to bych se picla 😕

beruskaveruska
7. únor 2010

holky s ingleskou díky. holkám to přetlumočím 😀

Verun kde kde je to jaro??? už jsi ho šlyšela??? já ne 😠 😀

kacena00
7. únor 2010
https://www.youtube.com/watch?v=b2P_LKYZzgo

čau holyk dostala sem chuť si koupit podprdu 😀 😀 😀 😀

beruskaveruska
7. únor 2010

😀 Barun ona je fakt machr máme tady u nás jednu jí podobnou a ta taky božsky poradí a né, že tě nechá zkusit 20 podprd a stejnak koupíš na hovňouse. Já si mezi svátkama koupila od Trioly a je boží cena teda taky 759,- 😀 , ale já mám 95E a za chvilku se mi tam holky nevejdou 😀

jitousek
7. únor 2010

teda baru to je super ty podprdy to bych klidně taky šla někam kde by se mě paní pověnovala 😵 😵 😵 určitě mám jinou velikost 😒 na tuty podle toho jak jsem to viděla 😠

zajdla
8. únor 2010

Prvníííííííííííííííííí

zajdla
8. únor 2010

Včera nebyl čas přijít se za váma kuknout.Ale dneska jsem Vás už poctivě dočetla.

Téma mazání kočárků.Tak silikon ve spreji. 😉

Téma podprda.Já mám taky dost velký prsa a koupit pěknou podprsenku u nás je docela velký problém.Člověk si klidně připlatí,aby mu pěkně seděla.Já mám 90 E a je to tady docela velký problém.Ach jo. ☹

Včera jsem dala Linduš na hlídání mamce a jeli jsme s Lucinkou do aquaparku v Uherském Brodě.Lucka se krásně vyřádila a já taky.Jezdila jsem s ní na tobogánu a moc se jí to líbilo.Pěkně mě to zničilo a v 9 večer jsem už byla tuhá.Linduš u babičky moc nespala,tak už v 8 hodin spinkala taky. 😀

endlessblue
8. únor 2010

brý ránečko 😉

Dneska jdu opět na tetanovku.. pokus číslo milion... tak jsem zvědavá, jestli to vyjde. Zároveň mě nějak bolí jedno oko, jako kdybych tam něco měla... ale nic jsem nenašla, tak budu muset asi k očnímu... no chudák dítě, bude tohle absolvovat dneska se mnou ☹

... téma podprda.... rozinky na prkýnku... 😀 😀 😀 😀 to bylo dobrý 😀

endlessblue
8. únor 2010

Tady je naše malá v novém závoďáku http://verkuc.rajce.idnes.cz/26._Julinka_-_pokr...

beruskaveruska
8. únor 2010

ahojky 🙂
Teda Julince to sluší

evitkamalicka
8. únor 2010

ahojky

k tym podprdam, ja mam vzdy problem kupit nejaku, mam velky obvod a male kosiky

beruskaveruska
8. únor 2010

zajdluš super prsenky dělá na naše kozenky Triola fakt bomba pravda kolem 600-1000, ale jsou pořádné 🙂

tevina
8. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Val pěkný stránky na ty fotky,už jsem něco zkoušela 🙂

Video se Sárinkou je super,náš adámek teda takhle ještě vůbec nemluví.

Jinak adík už je dobrej,asi to byly ty zoubky.Horečku už nemá ale protivnej je pořád,doufám že ho to přejde 😒

Holky tohle je moje výstavní zahrádka a kdo chcete můžete mi poslat body.Dole jsou hvězdičky,tak prosím plný počet 😀 😀 Předem děkuji 😉
: http://s2.zeleneimperium.cz/schaugarten/index.p...