Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
19. únor 2010

šoupnu nás, ju??? 😉

endlessblue
19. únor 2010

Beruško, máte vybranej moc krásnej kočárek 😉

valentynka
19. únor 2010

šoupni nás🙂

já taktéž 😀

jsem udělala brezňáka a ted jdu udělat štolu sebou na hory

kacena00
19. únor 2010

i když bude nejspíš mimi menší, já si trvám na klukovi 😀 😀 😀

holky nebývaj dycky pinďatý, viz náš cyrduch a pak po mě krátce rodila kamarádka, měli jí vyvolat porod, páč přenášela a narodil se 3 kilovej kluk 😀

rintintyna
19. únor 2010

😀 Kači, však jsem dnes říkala pomrzelému manželovi, ať nesmutní, že to klidně může být menší kluk, jsem Vás uváděla s Cyrdou jako příklad 😉 tak aspoň využiju ty svrchňáky S velikosti

beruskaveruska
19. únor 2010

ahojky berušky 🙂

Verun děkuji jsem se do něj zamilovala a MM taky 😀 , ale jak jsme byli v Praze tak nás teda hlavně MM nahlodal bébé confort, ale vzali jsme všechna pro a proti a tahle pruhovaná Cortinka bude prostě naší Kájinky. ted do mě buší ví, že je o ní řeč 😀

Val teda to jsi měla veselo. no holky máme se s MM na co těšit 🙂

beruskaveruska
19. únor 2010

ne ne Týnka bude mít holčičku jak my 😀 , ale vždyt je to fuk. Týnka prostě bude mít zdravé miminko a to je nejdůležitější 🙂 🙂 🙂 🙂

beruskaveruska
19. únor 2010

joooo a dneska jsem byla na té kontrole tak mám zvednuté dávky inzulínu tak snad to bude v poho a holky já už se za cca 10týdnů chystám k porodu 😀 to je mazec coooooo 🙂 . jestli to vyjde jak má a nebude to problém to se dozvím 1.3. v ústí tak bych měla za cca 12 týdnů na konovi řádit s Karličkou v náručí 😀

valentynka
19. únor 2010

beruško, je to neskutečný,že už za 10týdnů budeš rodit, neskutečně rychle to utíká

filípek ted spinká,tak nakukuju a pak půjdu naházet věco do tašky, Filípek už má sbaleno

beruskaveruska
19. únor 2010

Val krásný pobyt na horách 🙂

zuzanka26
19. únor 2010

tak co jste tu někdo? já jsem sama doma, tak nakukuju co je nového

tanuki
19. únor 2010

zuzi já taky, to jsme to měly dát dohromady 😀

zuzanka26
19. únor 2010

no jo, já byla cvičit a teď je David na floorbalu. naštěstí uspávání dnes bylo ok. a co u vás?

tanuki
19. únor 2010

teprve na to jdem, ale dítě je k sežrání, zas měla dneska takové hlášky... já jí žeru 😀

zuzanka26
19. únor 2010

já tady ještě chvilku budu slepčit do počítače, telka mě neba.

u nás zatím jen dvouslabičná slova, ale i tak srandy dost. 😵

tanuki
19. únor 2010

u nás zatím moc více slabičných není, ale hodně doplňuje slova v písničkách- největší výkon máme "pe-če-ný" "mastění"(maštěný) No ale co mě dnes fakt pobavilo, když jsem hledala v batohu peněženku s kreditkou a říkám "počkej, máma hledá.." a Veru "klíče!"

tanuki
19. únor 2010

jinak telku teda nemáme a podělaly se nám bedýnky u počítače, takže už mám absťák, aspoň na to Vyprávěj bych se na archivu čt koukla 😒 takhle jenom poslouchám radiožurnál 😒

zuzanka26
19. únor 2010

je tak to musí být otrava. Aspoň Veru nezblbne. Já Sárince telku docela pouštím, buď jako kulisu a nebo když má nějaký ty pohádky. aspoň mám chvíli klid. Ale jinak je moc hodná, nemlžu si stěžovat. ještě kdyby krásně spinkala, tak by to bylo ideální 😀

Na písničky u nás dělá pouze tytytytyty jako do rytmu, jakože zpívá 😉

tanuki
19. únor 2010

a kde jsi byla cvičit?
To víš, když pak je někde zapnutá, tak zírá..
Předevčírem nechávala sousedka vyplakat vnoučka, bylo to hrozný, pak ho ani nemohli uklidnit 😔

zuzanka26
19. únor 2010

Chodila jsem do Centra tance na Zumbu, ale už to končí, bylo to každý pátek, ale bylo to pěkně namáhavý 😕

tanuki
19. únor 2010

já byla jednou, jo, přijde mi to super na zadek a břicho..jak se tam člověk natřásá 🙂

zuzanka26
19. únor 2010

jo asi jo, ale břicha se stejně nemůžu nějak zbavit. Jak jsi na tom s časem a se zkouškama?

tanuki
19. únor 2010

jo dobře, hlavně už jsme skoro zdravé 😵 v pondělí nejspíš nepůjdu do školy, jak jsi na tom? Dostala jsem tip na MC Andílek, je to na Arbesáku

zuzanka26
19. únor 2010

my začínáme v pondělí chodit cvičit odpo, tak to nemůžu. ale út už jo. Myslím, že jsem tam jednou byla, je to ok. A nebo človíčkov na Budějárně, to je ale mazec, je to velký. Bývá tam pěknej masakr, byla jsem tam jednou a asi 30 vřískajících dětí kolem nás, ale nějak se mi tam líbilo 🙂

tanuki
19. únor 2010

raději bych teď do nečeho menšího, když je v rekonvaliscenci 🙂

zuzanka26
19. únor 2010

Jo, Andílek bude ok.
Prý už není ta kavárna cirkus, jak jsme tam měly srazík. To mě mrzí. Resp. je to tam, ale pokračuje v jiném duchu. Připadá mi, že kaváren pro děti je fakt už hrozně málo. 😖

tanuki
19. únor 2010

jj, ale zas jsme třeba byli v čajovně na koncertě a byl tam i koš s hračkama 😵 akorát pódium nízko, tak tam Veru chtěla pořád lézt za kytaristou... 😅 ale jinak se často v čajovnách kouří vodnice, což nic moc..

zuzanka26
19. únor 2010

no jo, to asi není to pravé. Včera jsem byla ve Vesmírně, tak jsem na vás myslela 😎

kacena00
19. únor 2010

ahoj holky, tak hlásím další nevysvětlitelné zvracení- opět 2 hodiny po obědě, když se probudil z poobědového spánku..vstal byl v pohodě, hrály sme si a najednou začal šíleným stylem zvracet, naštěstí to teď bylo jen 4 krát a ne 8 krát jako minule..ale už fakt nevím, co si o tom myslet a z čeho to je..pak opět vytuhnul na 1,5 hodiny - na začátku spánku se teda ještě naposledy vyzvracel..tak sem měla otevřený dveře a pak sem ho dala na chůvu, protože sem měla strach..no ale hlavně mi pořád vrtá hlavouz čeho to je?... bojim se bojim...aby to nebyl spíš problém do budoucna než že mu něco nesedlo- zelenina byla jiná, udělala sem ji převčírem z pultový zeleniny, druhy zeleniny byly jiný než minule v tom mraženým..

tak alergie bych nepředpokládala.. spíš se bojim, aby fakt se u něj neprojevovala tímhle způsobem nějaká přecitlivělost na lepek, pamatujete jak sem před dvěma lety taky z nevysvětlitelnejch důvodů začla takhle brutálně zvracet, až mě mich odvez do nemocnice. achjo...a třeba v tom je jen nějaká kravina, ale já mám prostě strach z budoucnosti..tady se ve školce ani ve škole nevaří spešl dieta..achjo...

zuzanka26
19. únor 2010

Baru a byli jste s tím už někde? ☹