Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
1. črc 2009

no amal já jen říkám, že to není tak jednoduchý to poznat 😉 to si třeba myslíš, že už už už rychle jet, mám pravidelný kontrakce a tak a pak stejně přijedeš do porodky a ono se to nehne 😖 ale to už musíš no, když jsou pravidelný nebo odteče voda, to je jasný 😉 jsem zvědavá no... takhle rodit bych chtěla taky...mohlo by to být dědičný sakryš... 😀 mojí mamče praskla o půl jedné voda (v noci), ještě než se všichni vzbudili a vyhrabali z postelí, prý tak kolem půl druhé přijela do porodky a já byla přesně ve 3 na světě 😀 paráda 😀

svoja
1. črc 2009

hele jednu dobu jsem nestihala cist a ted je mrtvo...kde ste vsechny!!!!????

PROSTEJ + HEHE uz blinkaj???

carculka
1. črc 2009

orchi,tak to neni kamaradka....

orchi...joooo,tak na shody jsem zapomnela-mame jen provizirni od truhlare(a nevim kdy se budou delat ty pekny),taky se moc tesim az to bude vsechno cisty a hezky....ten prah a spina mi pekne stve 😠

prosteja
1. črc 2009

svoji no já málem byla 😖 ale ještě dobrý, ještě je snídaně v bříšku 😀

amallie
1. črc 2009

Peti, koukám na střeše, že máte zase pejsky??? Krásný 😵 😵 😵 😵

svoja
1. črc 2009

PROSTEJ...neboj...to je teprve zacatek🙂 chichi...ne, to si delam srandu....jestli snidas...tak to je dobry....to rozdejchas....

carculka
1. črc 2009

prostej...a copak jsi mela dobreho??

svoji...lecba dobra 😀 taky ji mas rada?? 😀

orchi..na kamaradky reci prd,a uzivej si,jak to tam mate hezky a teprv budete mit 😀

prosteja
1. črc 2009

svoji snídám.... ale dneska jsem dala jen jednoho "crosana" 😀 normálně jsem zvyklá snídat víc, protože nemám v práci oběd 😖

cat79
1. črc 2009

Dobré ranko🙂 teeda, vy jste ranní ptáčátka, už na straně 100🙂))
Já jdu za 20min na kontrolu, ale myslím, že je to jen poradna, středy je poradna, ale pak vám povím.
Jdu pak hned cvičit, tak se připojím až tak okolo 13h🙂

Koukám, že novým těhulkám už je blivno, no mě bylo včera večer na umření a dnes ráno to ení o moc lepší, ale je to tlak, to je jasné☹počasí nám těhulkám dává teda zabrat..

Nestačila jsem dočíst, odpo to doženu, nemám už manželky, tak budu s váma🙂))
zatím se všechny mějte mooc krásně a krásný den a dobré zprávičky...fotky taky pak doskouknu🙂

orchidei
1. črc 2009

carkul a ještě máme stejný pejsky! zarok tý naší budou 2 tak by jste mohli přivézt toho vašeho aby nám jí znásilnil! 😀 😀 😀
Svoji děkuju, já jsem taky z domečku nadšená! A když jsi představim třeba jak si v zimě uklízim a nebo vařim a přitom z obýváku pozoruju děti jak sáňkujou protože máme kopec hned za báráčkem .... No už se na tohle moc těšim!

svoja
1. črc 2009

ORCHI no nadhera...a nebo v lete, vyjit z obyvaku na terasu a na zahradu...to je zas muj sen....to se me v nasi pudni vestavbe bude delat asi tezko, takze si musim pocat, az se nam to treba jednou vyplni....

carculka
1. črc 2009

cat..tak at ti je brzy lip 😉 a pk se na nas prijd podivat a o vsem informovat

orchi, jojo to on rad,sice je to deda,ale jak haraj feny je k neudrzeni(plot neplot,jednou ho rozkousal,z huby mu tekla krev,trisky mi koukala ale bezel si uzit)a ma krasny stenata
😀

prosteja
1. črc 2009

svoji tak třeba se vám jednou poštěstí a postavíte si vlastní domeček 😉 my teda máme terásku fakt velkou, tak už se těším, jak tam dáme přenosné pískoviště a bazenék a budeme se s prckem příští rok ráchat ve vodě 😀

carculka
1. črc 2009

svoji ale rikalas ze mate pekny byt ne??nepletu si to ze ne??

svoja
1. črc 2009

my zas mame celkem velkej balkon....tak tam taky nejakej bazenek dame....to bude zuuuzo🙂 a nebo je to takova mensi teraska? ja nevim, ja tomu nerozumim....

HOLKY ja musim jit, slibila jsem sekanou, musim ji jit udelat...se me nechce a jeste se patlat v tom mase, fuj....tak az bude v troube (pokud neusnu), tak zas prijdu....

orchidei
1. črc 2009

No tak ho udržujte ve formě a za rok s tím počítejte! Třeba si hned jedno necháte! 😀 A budeš je mít kousek tak se ne ně budete s mrnětem jezdit dívat!

orchidei
1. črc 2009

Svoji budu držet palečky aby se Vám v životě moooooc dařilo a ten sen jste si mohli splnit!

svoja
1. črc 2009

CAR jo, byt mame krasnej...celkem i moderne udelanej....ted nove vymalovanej, ja si nestezuju....ale...znas to....

prosteja
1. črc 2009

svoji tak aspoň že máte balkon 😉

svoja
1. črc 2009

ORCHI jeee, dik...ty jsi hodna...asi to ale par let potrva...nemame se spatne, to ne...ale clovek by se mel porad na neco tesit, ze?🙂

carculka
1. črc 2009

svoji..clovek chce vzdy vic nez ma,vid...tak at se ti pranicko vyplni 😉

orchi...jojo to fakt on muze kdykoli tak snad to tak zustane 😉

carculka
1. črc 2009

amalie..ten je hezouckej 😀

orchidei
1. črc 2009

Jojo to mi se můžem těšit celý život protože než to tam všechno doděláme tak budem v důchodu! Chceme udělat velký koupací jezírko, pergule s grilem a pecí na pizzu! a Ve starý stodole udělat dole chlastárnu s otevřeným ohništěm a nahoře letní spaní pro hosty!

svoja
1. črc 2009

AMAL hezkej a tyhle Jane jsou pry hoodne dobry....

carculka
1. črc 2009

orchi...je tak to budete mit supr 😀 😀 😀 😀

svoja
1. črc 2009

holky ja jdu na tu sekanou....tak zatim....

carculka
1. črc 2009

svoji paaa

sacvi
1. črc 2009

Ahoj holky,
jen se jdu rozloučit..do soboty tu nebudu tak aby někoho nenapadlo že třeba rodím 😀 Pokuď se zítra dovím něco zajimavého v poradně tak se sem budu snažit dostat ale nevím noo 😨
Jinak všem co jdou zítra taky k mudr držím mooc pěstičky ať je vše v nejlepším pořádku 😵
Mějte se tu zatím krásně a páááá 🙂

orchidei
1. črc 2009

pááááááááá svoji tak ať se povede!