Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
1. črc 2009

manžovi rodiče jsou rozvedení a martinova matka není schopná se o nic moc postarat - myslím o ty důležitý věci... navíc se s dědou moc nesnesou... když jsou 2 hodiny v jedný místnosti, tak už je to špatný... ale třeba se oba zklidní...

hehena
autor
1. črc 2009

já mám normálně sobeckej knedlík v krku a chce mi totálně bulit.... ☹

prosteja
1. črc 2009

a to jsou rodiče manžovi maminky jo? 😉 no tak to by se asi měli teď zklidnit oba.... jak maminka, tak dědeček 😔

prosteja
1. črc 2009

hehe to oni dva by si měli teď uvědomit, že babička je bude potřebovat a oni nemůžou všechno házet na Martina.... uvidíš hehe, že jakmile zjistí, že jsi těhu, tak se vzchopí, protože Martina teď budeš potřebovat ty..... bude líp uvidíš hehe.... a ten sobeckej knedlík zase spolkni 😉

angetha
1. črc 2009

Hehenko v tobě přeci roste budoucnost..TY JSI nejdůležitější

prosteja
1. črc 2009

no jo ange, jenže u hehe doma to nikdo neví, že je těhu..... 😔 ale já myslím, že jakmile se to dozví, tak bude všechno zase jinak 😉

angetha
1. črc 2009

Já jen uklidňuju Hehenku 😉 že sobecký myšlení není nic špatnýho

prosteja
1. črc 2009

jo tak to jo ange 😉 a ono to podle mě není sobecký, ale pochopitelný, že teď myslí na prcka 😉

lenka_bohousek
1. črc 2009

Hehenko, ach jo, je to fakt hrůza taková situace. A kruci manža by s tím měl taky něco udělat a zařídit si, aby měl víc času. Přeju ti hrozně moc síly, budeš jí potřebovat, když si vzpomenu, co jsme měli s babičkou, že vlastně 2 roky se to táhla, chvíli byla doma, pak zase do nemocnice, pak LDN, furt jsme jí převáželi, vyřizovali papíry, no hrůza. Nejvíc se o ní staral můj taťka, její syn a chudák přitom sám zestárnul min. o 5 let. Ale vy jste mladí a zvládnete to a hlavně ty se snaž si to tolik nebrat a víc ať se snaží manža, ty teď máš úplně jiné a krásné starosti 🙂

Zuzi, to mi povídej, taky už chci. Já zase včera potkala stejně starou holčinu, čeká teď první mimčo každým dnem a tak jsem si říkala, že fakt už taky chci. No uvidíme, jak to dopadne, můžeme akorát doufat, viď.

hehena
autor
1. črc 2009

normálně jsem se z toho smutku přežrala bagetama.... humus... to mi zas bude blbě... 😅

no LENI to je hrůza... já doufám pevně, že se z toho vylíže a to co nejdřív... je jí proboha 67...

já fakt doufám, že většinu zvládne děda s pomocí svých dcer, bo já nejsem zvědavá na to, aby martin furt jezdil 80 km sem a tam... bála bych se o něj jako blázen, hromada práce, často končí až v 11 v noci a do toho ještě ta starost o babi... dneska si děda vyloženě řekl o to, aby ho martin odvezl domů... a to mu každou chvíli jede vlak...

prosteja
1. črc 2009

hehe tak dneska bych to pochopila, ale jakmile bude zase líp, tak přece nebude Martin jezdit pořád tam a zpátky 😖

lenka_bohousek
1. črc 2009

Hehe, tak to je ještě mladá, mojí babičce bylo 84. Ale tvoje ještě určitě načerpá sílu a bude to zase v pořádku. Musí být přece fit, aby se pak mohla radovat z vašeho děťátka 🙂

svoja
1. črc 2009

tak sekana je v troube, manzu jsem vyhnala na nakup....pohoda

hehena
autor
1. črc 2009

LENI není to moje babička...

mojí babi je taky 84 a druhý 79... obě jsou zdravější, martinovi prarodiče mají pořád nějaký potíže.... to jsou ty paradoxy...

hehena
autor
1. črc 2009

holky děkuju vám moc!!!!!!!!!!!!!!!! jste zlatý... kdybych se vám tu nemohla vyblít, tak se picnu prostě.... **********************

hehena
autor
1. črc 2009

já jsem fakt strašná cíťa........ já bulela i u Příšerek s.r.o.... to už i příde ouplně neuvěřitelný....

prosteja
1. črc 2009

hehe u Příšerek? 😀 a teď co jsi těhu nebo už dřív 😉

prosteja
1. črc 2009

hehe a znáš to, každej tu máme něco, každej si potřebuje vylít srdíčko, postěžovat si, poplakat 😉

angetha
1. črc 2009

Já jsem skoro bulela, když se Mareš loučil s Esem.. 😎

svoja
1. črc 2009

ANG ahoj maminko, vcera ses me ptala na tu fotku...fotil to fotograf, kterej nas fotil i s detma, ale tahle je bez deti, oriznuta a rozmazana proto, ze jsem ji fotila fotakem a leskla se...takze tak🙂

HEHE je mi to lito...sobecka nejsi, brala bych to stejne. babicka je jeste "mlada" a urcite se z toho dostane, ale mela by se zapojit cela rodina nebo aspon vic jejich clenu si myslim ja. promluv citlive s manzelem, ze chapes, ze ho ted babi a deda potrebujou, ale ze ty ho taky potrebujes...coz je naprosto normalni. verim, ze se z toho prvotniho soku vzpamatujete a trochu se to usadi a ustali. asi byste meli zapojit i nekoho dalsiho, protoze neni fyzicky mozny, aby to vsechno obstaraval jeden clovek - tvuj manzel. jediny, co ty muzes udelat je, postarat se o dedu v ramci moznosti, i kdyz je vselijakej, potrebuje vlidny slovo a citit, ze za nim nekdo stoji. nabidni mu neco dobryho nebo tak neco...ja nevim....ale urcite se to usadi, neboj!!!

LENI ahojky...my meli to same s dedou jako ty s babi, bylo to narocny a smutny☹

svoja
1. črc 2009

LENI jak jsi rikala, ze jsi v praci protivna ci co a tak podobne....nejsi protivna prave proto, ze jsi tehu???? u me to byl prvni priznak🙂

lenka_bohousek
1. črc 2009

Hehe, tak to jo, ale i tak je to prostě nemilá situace ☹

A jdu taky na obídek, Svoji mi tu dělá chutě, tak už mažu, mám myslím ražniči s opékanýma brambůrkama 😝

A kdo taky dlabe, tak přeju dobrou chuť 🙂

prosteja
1. črc 2009

jů Leni ražniči, tak si nech chutnat 😉 já měla rohlík se sýrem, nasoukala jsem to do sebe a teď to přemlouvám, aby to tam zůstalo 😀

orchidei
1. črc 2009

Tak jsem zpět a testík nemám ☹ , manža mi to zakázal prý až to vážně nedostanu! Achjo! Takže testit budu možná v pátek a možná až o víkendu!

svoja
1. črc 2009

Holky tak bulte!!!! Ja taky porad bulim....HHEHE klidne si pobrec, aspon to ze sebe dostanes!

prosteja
1. črc 2009

orchi manžel zakázal 😀 ach jo....... chlapi..... jsi mu to vůbec neměla říkat 😖

prosteja
1. črc 2009

jsi mu orchi měla říct, že jsi to měla dneska dostat a nic, tak že chceš zítra testnout 😉

prosteja
1. črc 2009

svoji a mrkala jsem do albíčka a viděla jsem, že tam máš nápoj pro těhotné.... já jsem se na něho dívala taky, ale neodvažovala jsem se ho koupit, jaký je? myslím chuťově 😉

hehena
autor
1. črc 2009

nene PROSTEJ to bylo až teď před asi 3 dnama... 🙂))) fakt bych mohla bejt profi plačka na HPP... 🙂)))) 😀 😉

ANGE .) tak jsem nabídla dědovi kávu 🙂)) to mu zazářili očička 🙂)) díky.)

SVOJI díky moc, hezky jsi to napsala...

manža tu teď byl a samo si všiml, že jsem nějak mimo... tak do mě šil, že mu to musím říct a co se děje... jenže je tu furt ten děda, tak jsem mu to napsala přes skype... ve chvíli kdy děda telefonoval, tak se tak na mě podíval a s pozvdechem říká: "taky z toho mám ten pocit a trochu strach jak to bude.... " tak jsem jen říkala, že dědu chápu, že to musí bejt hrozný a že se to třeba časem ustálí a jak říkala PROSTEJ, že až budou vědět, že čekáme miminko, tak že se trochu uklidní..... no snad i ty jejich dcery (manžova mamka a teta) trochu pomůžou.....

vás žeru lidi.... ********

ORCHI nekompromisní manžílek... já bych se zavřela na záchodku a čůrala na testíky zákaz nezákaz 🙂)))))) 😀

prosteja
1. črc 2009

hehe tak to jo... já se lekla, že jsi to viděla už dřív a brečela u toho 😀 teď na to máš plné právě 😉

hehe určitě bude líp, nic není tak horké, jak se to uvaří...... je to ten prvotní šok..... a když mají 2 dcery, tak by se měly předně starat ony... samozřejmě můžou požádat o pomoc i vás, ale uvidíš, že jakmile zjistí, že je mimi na cestě, tak rychle obrátí a všechno si zařídí samy 😵