Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
2. črc 2009

orchi :joo já myslim že ta sekačka co je v mrazáku bude fajn, teeeeda ty jsi ale hospodyňka🙂

orchidei
2. črc 2009

taky nemám ráda vyhubliny! Ségra už je fakt až moc, to už se mi nelíbí! Já bych na sobě ubrala jen malinko zadečku a stehýnek a bylo ba to super! Jenže když začnu sportovat tak mi jdou dolů jen prsa a pak bříško který to nepotřebuje a prsa už mám takhle malý že to budu mít radši velkej zadek! 😀 😀 😀

verled
2. črc 2009

orchi:no moje řeč🙂

svoja
2. črc 2009

prede mnou o sekane po vcerejsku radsi nemluvit🙂

lenka_bohousek
2. črc 2009

Holky, tak já se musím bohužel rozloučit a pustit se do práce. Ale vůůůůůbec se mi nechce. Raději bych tu krafala s vámi. Ale budu určo nakukovat, ať vím, jak je na tom Hehenka. Držím jí palečky 🙂

verled
2. črc 2009

svoja:no jo tys jí dělala, já bych si jí docela s chutí dala holky🙂

leni:páááčko🙂

orchidei
2. črc 2009

Svoji promíííííň! Ale měla jsi na ní včera velkou chuť! 😀

orchidei
2. črc 2009

No už by ta hehenka mohla dorazit! Vždycky nám sem dodá tolik optimismu a teď musí být sama tak vyděšená!

verled
2. črc 2009

orchi:a kde vůbec je??.-)

svoja
2. črc 2009

Tojo...ORCHI a VER...a pak jsem ji s chuti vyzvracela🙂...no nic.... 😒

HEHE kdepak jsi??????????????? 😲 😲 😲

LENI tak at ti to utece!!! 😵

verled
2. črc 2009

SVOJA:AJEJEJ.....ale taky dobrý😀

svoja
2. črc 2009

VER...no, byla to moje blici premiera🙂 a to jsem rikala, ze uz me nevolnosti presly...jsem to zakrikla🙂

angetha
2. črc 2009

Ahoj holky, jen jsem vás dočetla..a půjdu spát, dneska v noci to bylo hrozný, usnula jsem až v půl jedný, v půl druhý a půl čtvrtý na záchod, v šest zase a v sedm budíček 😒
No ale kontrola dopadla dobře, jen si mám zajít k obvodnímu kvůli tlaku - mám ho hraniční, ale bílkoviny v moči ne, tak je to fajn..srdíčko bouchalo i když Vendulka celou noc řádila, jsem úplně mrtvá..
Myslím na Prostějku, Hehenku, Petulku, Sac i Efi... 🙂 🙂

svoja
2. črc 2009

ANG ahoooj, zdravim tebe i Vendulku!!! To je dobre, ze to dopadlo takhle...prvni vlastovka s dobrou zpravou!!! Tak odpocivej....

hehena
autor
2. črc 2009

ahooooooj bambulky.... já doteď spala.... manža přijel až v půl 4 tak jsem nemohla pořádně zavřít oko...
pořád se mi omlouval, i když jsem do něj už v jeho spánku trošku strčila.....

jinak holky špiním, ale nekrvácím... takže zatím dobrý... ťuk ťuk..... 😉

orchidei
2. črc 2009

Ange ahojky, jen si běž hezky odpočinout! Tak první dobré zprávy jsou tu - u ange je vše vpořádku hurááááááá! 🙂

angetha
2. črc 2009

Hehenko jsem ráda, že jsem stihla i tvojí " dobrou" zprávičku..papapa

prosteja
2. črc 2009

dobré ránko všem 😵

a dobrou chuť všem co snídají jako já 😀

orchidei
2. črc 2009

hehe tak už to bude určitě dobrý! Alespoň že se to trošku zklidnilo! Ale snaž se být pořád vklidu a ničím se nestresuj! 🙂

orchidei
2. črc 2009

papa ange a slaďoučké sny!

svoja
2. črc 2009

HEHE jeeeee, super....jsme tady silene strachy o tebe🙂 a budes lezet doufam.... 😖 😕 😉

prosteja
2. črc 2009

tak první kontrola je za námi, Ange hlavně, že je vše ok 😉

orchi a nemůžeš si test udělat v práci? držím palec 😉 😵

hehe ahoooj spolubojovnice, myslela jsem na tebe, to je dobře, že nekrvácíš 😵 😉

a svoji k té vaničce, já ji nemám horkou, ale když jsem se ptala doktorky v CARu co všechno můžu a nemůžu, tak se nemám omezovat.... naopak vana je prý naprosto úžasná pro těhulky, dokáže odreagovat a prohřát tělo a miminkám v bříšku se prý hrozně líbí 😉 navíc když jsem zmrzlá jak malý hovínko, tak se to mimískovi taky nemusí líbit 😖

hehena
autor
2. črc 2009

ANGE 😵 😵 😵 to jsem ráda, že jsi v pořádku... snad se pořádně dospíš...

na VENDEL jsem myslela včera a taky je mi divný, že už tu dlouho nebyla...

už jsem v klidu, aspoň dneska - mám totiž klid, nikdo tu není.... děda odjel na jeden den domů... .) tak sem jak v ráji... mít vlastní klid - to je fakt zlato.....

orchidei
2. črc 2009

Jé prostejí ahůůůůůůůj já mylsela že tu dnes nebudeš, že budeš užívat s manžou dovču? Ti ta hehe nedala viď! No já jsem jen ráda že jsem tady nebyla večer, bych ano oko nezahmouřila, i když jsem toho stejně moc nenaspala, jsem měla pořád pocit že jsem to dostala!

hehena
autor
2. črc 2009

no ležet vyloženě nebudu, ale hooodně odpočívat... neboj, jsem doma sama, mám klid, měkkou kancelářskou sesli, v který se můžu parádně uvelebit... 🙂)))) něco musím ještě dělat, ale naštěstí toho není mnoho 🙂))) takže si myslím, že budu víc polehávat... 😉

svoja
2. črc 2009

PROSTEJ aha....ja zas slysela ze vsech stran, ze horka vana hlavne na zacatku tehu neee.....pak na konci jooo....tak nevim no....
ale jednou jsem videla nejakej film nebo co to bylo a tam holka prisla do jineho stavu a nechtela, chtela potratit, tak ji nalozili do horky vany a dali pit cerveny vino....

prosteja
2. črc 2009

orchi jen na chvíli jsem vás přišla pozdravit.... budu muset nachystat něco k jídlu, vyprat a tak 😉

orchidei
2. črc 2009

hehe uvidíš že ten klid ti mooooooc pomůže!
prostej asi testnu v práci, protože už to asi nevydržím do rána! Ale myslim že ho nebudu mít čím počůrat, protože fakt běham každejch 15 minut jak se bujim že to dostanu! Jsem to hňup, co! 😀 😀 😀

hehena
autor
2. črc 2009

teda holky já musím potrvdit, že s těma // čárkama - to nastává teprve nervozita...... fakt nářez......
pár dní víte, že jste v tom, užíváte si to a najednou na vás příde strach a už byste nejradši posunuly čas a byly na konci 4 měcíce....

hehena
autor
2. črc 2009

PROSTEJíčku ahooooooj 🙂))))

SVOJI i já slyšela, že horká vana v žádným případě.... tak nevím...