Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
2. črc 2009

byla jsem u něj..... šak jsem psala.... dutinka v děloze vidět byla, ale plod ještě ne...

NIT my tu máme naštěstí parkety, takže se až tolik nenadřu...

hehena
autor
2. črc 2009

snad jo NIT... ale tak to víš, když víš jak často se to stává, že těhotenství nevyjde, tak člověk si snad ani nedělá v takovýmhle případě iluze... já prostě jen čekám jak se to vyvine..... a bohužel musím i počítat s tou nejhorší variantou.....

někdy je špatně když člověk víc ví... mě to naopak pomáhá v tom, abych tolik nestresila, právě proto, že vím, že se to prostě děje, tak si říkám, že holt víc než čekat ani dělat nemůžu... nepomůže mi strach... budu prostě jen opatrná a uvidíme... 😉

orchidei
2. črc 2009

jsem tu!

hehena
autor
2. črc 2009

tak jak ?

orchidei
2. črc 2009

hehe to už bylo na mě? si nějaká rychlá ne, se ještě nemohla ani odeslat ta moje zpráva!

hehena
autor
2. črc 2009

jj na tebe 🙂))

orchidei
2. črc 2009

já nevim no!

orchidei
2. črc 2009

sem si koupila dva mamíky na víkend!

orchidei
2. črc 2009

a rapidclear a dnešek, ten je citlivější, prý se může testovat už 6den po oplodnění a hlavně se dá čůrat rovnou na něj, jinak nevi kdech splačila kalíšek v práci!

orchidei
2. črc 2009

Tu nejste nebo co? ☹ Kdopak mě tu bude utěšovat já mám srdce v krku a asi se brzo zastaví!

orchidei
2. črc 2009

Tak já hold jdu zas pryč 😢 !

eeefffaaa
2. črc 2009

ahoj holky!!

tak jsme tu z kontroly...cipek se neotvira,je vysoko a na porod to zatim pry vubec nevypada...vsechno mame v poradku,ale doufam,ze se Davidkovi bude brzy chtit na svet,protoze fakt nechci prenaset 😅 13.7. jdu na prvni monitor a dalsi kontrolu..Milan by chtel jit se mnou si poslechnout srdicko,ale ten monitor se dela u sestricek,kde se prevlikaji zensky,takze myslim, ze ho tam nepusti 😀

jinak vcera co jsem nakoukla,tak jsem se uplne lekla!!hehenko jak ti je??!!uz je to lepsi??koukala jsem na testik a mas peknou dalnici,tak to bude urcite v poradku...jak se citis??

andreaskovi gratuluju k Sabince!!! a blahu zavidim ze uz zitra budou mit drobka u sebe...budu drzet pesti at je vsechno v poradku!!!

eeefffaaa
2. črc 2009

jo a chtela jsem se zeptat,jestli nevite jak je v tehu prukajde napsany to OP tak tam mam z dneska napsany plus,nevite co to znamena???jo a pribrala jsem ze tu dobu co jsem doma a jen jim pul kila,coz jsem myslela ze bude horsi a mam nizsi tlak

orchidei
2. črc 2009

effi tak velká gratulace že je vše vpořádku! 🙂 🙂 🙂

prosteja
2. črc 2009

tak jsem taky tady 😉 orchi co vím, tak ten Rapidclear není moc spolehlivý 😖 ale zkus to 😉

eeefffaaa
2. črc 2009

orchi jj jsem rada,ale myslela jsem ze uz budu brzy rodit 😀 a jak ty??kdy testujes??

prosteja
2. črc 2009

jo a těch 6 dnů od oplodnění je blbost, je to jen reklamní tah 😉 doktoři a i zkušenosti holek říkají, že nejlepší jsou mamíky 😉 a testla jsi už orchi?

hehena
autor
2. črc 2009

jsem tu jsem... dovalil manža... tak jsem mu šla otevřít.. nevzal si klíč...

prosteja
2. črc 2009

efi gratulace a nebooooj, ono se to za chvíli pohne... máš ještě dost času 😉

orchidei
2. črc 2009

testila! a už jdem a už jsem 14DPO!

prosteja
2. črc 2009

holky tak ange i efi mají kontrolu za sebou a vše je ok..... sac dostala příkaz, kdyby něco, tak ať píše SMS... 😀 blahu už je určo v porodce........ jéééé, já už chci taky aby bylo 5 hodin 😀

hehena
autor
2. črc 2009

AHOJ EFI tak jste dopadly výborně... a neboj se s tím otvíráním... už jsem kolikrát slyšela, jak poslali těhuli z monitoru domů, že rodit určitě nebude a pár dní na to byl prcek na světě..... .) ono to má každý tělo prostě jinak...

a cítím se celkem fajn . )

eeefffaaa
2. črc 2009

prostej no on rikal,ze ten tyden by tam jeste mohl byt a dozrat a pak uz by mohl jit ven 😀

orchi a jak???

orchidei
2. črc 2009

mamíky testnu hned zítra ráno! Myslíš že by ten rapid moh hodit falešnou čárku?

prosteja
2. črc 2009

orchi a jak? 😉

prosteja
2. črc 2009

no vidíš efi 😉 😵

orchi no holkám se to prý hodně stávalo 😖

orchidei
2. črc 2009

počkejte ještě juknu do kabelky?

prosteja
2. črc 2009

orchi 😀

eeefffaaa
2. črc 2009

hehe on mi rikal,ze to dneska teda vubec nevypada,ze i bricho mam porad vysoko,ale ze behem 2 dnu to muze byt klidne jinak...hehe normalne jsem se vydesila jako kdybych zacala krvacet ja ☹ urco uz to bude dobry,ten test tomu nasvedcuje 😉 😵 😵

holky a nevite co znamena to OP plus??

hehena
autor
2. črc 2009

já jsem ORCHI testovala v ten čtvrtek večer nějakým FOR YOU, kterej by měl být citlivější než Mamatest....
testovala jsem s ním pak i ráno a hned na to jsem testovala tím Mamáčem - a ten Mamáč byl rozhodně silnější.... takže bych těmhle extra citlivým těhu testům nijak nevěřila.... 🙂 😉