Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

orchidei
2. črc 2009

Anget to jsi dobrá,že jsi neplašila, mě by asi vážně vyskočilo srdce z hrudi! 🙂

orchidei
2. črc 2009

anget a vyspala jsi se alespoň?

orchidei
2. črc 2009

hehe a co ty? Ustává to špinění, nebo od rána pořád stejný?

angetha
2. črc 2009

Orchi asi bych vydržela s tím testíkem domů, do klidu.. 😉
a právě mi dr. říkal, že kdyby to začalo pípat, jakože tam nejsou žádné ozvy tak ať si toho nevšímám, že se mimi hnulo a ta sonda už nezachytává srdíčko...
jako kdyby srdíčko nenašel, tak nevím co bych dělala..

orchidei
2. črc 2009

Ange na to vůbec nemysli! Hlavní je že srdíčko buší!

orchidei
2. črc 2009

Anget asi jo asi se ráno v klidu vyčůrám do skleničky a snad půjdu do práce s úsměvem! Teda ale do ráno to asi nevydržííííííííííííííííím! je to ještě horší než když jsem nic nevěděla!

orchidei
2. črc 2009

Nealko pivo v těhotenství nevadí? Máme to grilování tak si ho budu muset chodit nalejvat potají aby si všichni mylsleli že piju alko!
Teda to budou nervy! To teta si určo ještě rejpne! Když jsem jí volala a zvala jí na víkend tak to bylo hned už tu zase kroužil čáp! 😀 😀 😀

verled
2. črc 2009

orchi:jasně že můžeš nealko🙂a můžeš i jedno alko🙂))

orchidei
2. črc 2009

verled ty jo je to možný že jsem těhule! Neraduju se předčasně? Ještě nemám silnou čárku a už bych volala na gyndu! A co je horší že jsem objednaná až na 28 a to už budu začínat 8tt! By mě asi mohla přeobjednat ne?

amallie
2. črc 2009

orchi: si dej alko pivo a máš to 😉 a nebo řekni, že řídíš 😉

ange: ty jo, takovej masakr, ještě, že ho našel 😲

prosteja
2. črc 2009

tak holky já letím, nějak jsem pozměnili plány,musíme ještě něco zařídit a dáme si baštu někde po cestě 😉 tak na mě myslete holky, jsem už pěkně nervní 😀

ale zjišťuju že orchi je teda hodně velkej plašan, to jsem podle ní ještě hodně v klidu 😀 tak se mějte holčiny a já se večer připojím a snad budou dobrý zprávy.....zatím papa 😵

orchidei
2. črc 2009

amal ono je to grilču u nás doma, tak to na řízení nesvedu! Si dám jedno alko a pak už budu na těch nealko! bych mohla zkusi přendat cedulky! 😀 😀 😀

orchidei
2. črc 2009

tfuj tfuj prostej pro štěstí!
Budu držet palečky i s embryjkem! Je ještě jak špendlíková hlavička a le určitě dokáže zázraky!

verled
2. črc 2009

prosteja:držim palečky🙂
orchi, pivko můžeš a nech to na ten 8tt klidně, aspoň tam budeš mít srdíčko🙂

orchidei
2. črc 2009

No uvidim jestli budou testíky přes víkend vpohodě tak zavolám sestřičce a řeknu jí to, buď mě bude chtít vidět dřív a nebo půjdu až toho 28! Radši bych šla dřív jen tak si popovídat, abych sěděla co můžu a ci nemůžu! Nerada bych něco pokazila! 😅

svoja
2. črc 2009

Ahojky,
tak ORCHI, supeeer...sem to vedela🙂

Ja jsem se musela tlemit, kdyz jsem vas docitala, jak orchi litala s pocuranym testem. Trochu me to pripomnelo moje testovani. Prvni test me vysel vecer a druhej jsem si chtela udelat hned dalsi den a protoze jsem doma zadnej nemela, musela jsem ho dopol koupit. Kdyz jsem pustila deti ze skoly, nasla jsem ve sborovne nejakou sklenicku, dala si ji do kabelky, sla na zachod, tam nacurala do sklenicky a macela...pak jsem sklenicku i s testem dala do kabelky, ve sborovne ji vymyla a cely den chodila s pocuranym testem v kabelce a porad jsem na nej cumela. Na ulici...vsude🙂 Kdyby me nekdo pozoroval, asi se taky tlemi.....

svoja
2. črc 2009

ANG by me asi trefil slak v tu chvili....ale vendy se hybe ne...tak v klidu....

cat79
2. črc 2009

Ahooj holkyy🙂)copa se tu zase dočítám?🙂))Orchi to je úúú´žasnýýýýýý!!!nááádhera, jen nevímm to heslo na rajče abych se mohla kouknout☹

Jinak Efi a Ange už mají kontroly za sebou, ještě Petulka a Sac no a PROSTEJKA🙂)))holky dneska je tu strašněj pařák, já si šla zahrát golfík, už se zlepšuju...ale trenérka říkala, že toho letos asi moc nenahraju, že tak za měsíc až 2 už musím končit kvůli miminku.

Jinak zítra tu začíná mezinárodní filmový festival, tak se strašně těším,samé plesy a rauty a filmy a párty🙂))doražte!!!Je to tu jak někde v Cannes, nádhera, snad i počásko nám bude přát.

A copa ta Vendelinka????Nemáte na ní někdo sms?

Hehenko super že už jen špiníš, hezky odpočívej, je to teď mooc důležité. Raději si k Dr zajdi ještě za týden, ať víš, že je vše OK...tohle chce hlídat,opravdu hrají roli hodiny..u prcka jako je 3cm, to je fakt mooc důležité..ale asi se ti prostě zahlodává hluboko🙂

svoja
2. črc 2009

ORCHI ja chci taky videt foteckuuuu....rajce chce hesloooo

angetha
2. črc 2009

Orchi já bych tu kontrolu nechala na ten 8. týden, stejně může mezitím mít dr. dovolenou..
A pivo si teď dávám alko, ale jen trošinku, na začátku jsem na pivo ani víno chuť neměla..

svoja
2. črc 2009

zezacatku se mimi stejne nevyzivuje od tebe, ORCHI....

orchidei
2. črc 2009

Ahoj svoiji taky beru každou chvíli kabelku do ruky a čumi jestli ta ta čárka je! Nejhorší je že v ním mám i dvě krabičky mamatestů a pořád přemýšlím jestli to nejít ještě vyzkoušet s ním jestli třeba nebude silnější! No nevim jak přežiju noc! Hlavně aby ta čárka sílila! Bože já jsem asi vážně blázen! A ten připitomělej úsměv mám taky! 🙂 🙂

svoja
2. črc 2009

ORCHI moooc gratuluju...potichoucku, abychom ho nevyplasily....a hlavne ti to mooooc preju....klidne ho jeste udelej, proc ne....no ale hlavne....ja chci videt taky tu fotecku....prosiiim

orchidei
2. črc 2009

Aha já myslela že od toho uhnízdění jak se napojí na tu nervovou soustavu tak že už je to vyživovaný ode mě!
Heslo: test
testík
Ale asi tam uvidíte prd protože te mobil to nezachití ani přes makra! ☹

orchidei
2. črc 2009

Děkuji svojí moooooooooooooooooc!
Cat právě že na vedelinku nikdo mobil asi nemá! Ale už mě děsí holka jedna! Včera jsem i hledala jestli není na nějakej mapě kterých vesnic se ty povodně dotkli a nic jsem nenašla! ☹

zuzka.o
2. črc 2009

Orchi, ty správně blázníš, to je paráda, jak jukáš na testík. Moooc ti to přeju.

Ale co ta Vendelinka, třeba už testila, vyšly jí // a omdlela radostí, proto se tady neukázala 😀

verled
2. črc 2009

orchi🙂tak to jdi ještě zkusit, je to srandaaa🙂

zuzka.o
2. črc 2009

Jasně, souhlas s verled, testni ještě jednou 😉

orchidei
2. črc 2009

Fuj to jsem se teda děsně vyděsila! šla jsem na ty mamáče (mamáš zastrčenej za kalhotkama a hrnek v ruce) a čárka nikde a ještě slabý špinění) Sem přišla zpátky celá o rosená a koukám - ona tam je! To se mi teda odechlo!
http://orchidei.rajce.idnes.cz/test/#album (test heslo testík)-fotila jsem to v kabelce pod stolem! 😀 😀 😀
Ale teda řeknu Vám že se mi z toho udělalo zle na omdlení!

orchidei
2. črc 2009

zuzi když ona vendelinka tu není už přes týden! ☹