Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

orchidei
2. črc 2009

tAK CO VIDÍTETE TAM TU ČÁRKU A NEBO MÁM HALUCINACE? 😕

cat79
2. črc 2009

Orchi vidím ji🙂)je krásná🙂 bude určitě síílit🙂)juchůůů...další těhulka, to je parádička🙂)))

zuzka.o
2. črc 2009

ORCHI: JE TÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁM!!!!!! 🙂 😵

zuzka.o
2. črc 2009

Orchi, kde pracuješ? Musí bejt na tebe super pohled, jak pod stolem fotíš obsah kabelky 😀

orchidei
2. črc 2009

ALE KDYBY JSTE VIDĚLI JAK JSEM SE LEKLA! sE MI TŘASLI RUCE ŽE JSEM TEN TEST NEBYLA ANI SCHOPNÁ ZASTRČIT DO TOHO PYTLIČKU! TEDA TO JSEM ZVĚDAVÁ CO JÁ BUDU DĚLAT AŽ BUDU ČEKAT NA NĚJAKÝ VÝSLEDKY! 🙂

cat79
2. črc 2009

holky já spapala kuře a vždycky když sním něco jako rybu, kuře nebo tak, tak mi připadá, že s tim mimi bojuje🙂)je to psina...kručí mi v příšku, nafukuje se...je to legrační🙂)))

orchidei
2. črc 2009

v PROJEKCI! PROTI MĚ SEDÍ ŠÉF A VEDLE KOLEGYNĚ STARŠÍ! 😀 😀 😀

orchidei
2. črc 2009

CAT 😀 😀 😀
UŽ CHCI TAKY ABY SI MŮJ ŠMOULÍČEK ŘÍKAL CO SI MÁM DÁT K JÍDLU! 🙂

cat79
2. črc 2009

Orchu neboj, každá těhulka to tak má...ale pak se časem vyklidníš, nebooj🙂))

zuzka.o
2. črc 2009

Orchi, ale jsi šíkulka,i když máš kolem sebe dokonalý obležení, zvládla jsi testit i fotit! 😎

Cat: to je zvláštní, myslíš, že to mimi nechutná?

cat79
2. črc 2009

nemyslím že mu to nechutná, ale že se tam jako pere o místečko🙂)hihihihhihii

verled
2. črc 2009

a jak se tam dostanu chce to jméno a heslo-/

verled
2. črc 2009

holkyyyy

zuzka.o
2. črc 2009

CAT jo aha. Tak si musíš holt dávat menší porce, aby se tam prďolka vešel 😉 😀

Verled: test
testík

verled
2. črc 2009

zuzka:díky🙂
orchi:jsem to věděma mamáče suu nejlepší!!.-))))ty jo ty jsi těhu Orchidei🙂budeš mamiiina🙂)))

verled
2. črc 2009

to už nejsou halucinace, ale regulerní čára, tuhle bys měla poslat manžovi.-)

zuzka.o
2. črc 2009

JJ, pošli to manžovi na mobil, to bude šok! 😀

zuzka.o
2. črc 2009

Ty jo, tak zatím se ty proroctví plní. Hehe s Prostejkou si to naplánovaly a jsou těhulky. Ty sis to taky naplánovala na tenhle měsíc a vyšlo to. Ještě Vendel a to už půjdu do kolen,holky! Je to super!

hehena
autor
2. črc 2009

Ty jo ORCHI vidíííš.... mamáč je prostě nejlepší.... a je jasnej jak facka... ty bláááho, mám zas husinu, budeš taky maminkáá... potichu gratuluju a ať je všechno v pořádku!!!! 🙂 hurááááááááááá 🙂 😵 😵 😵

verled
2. črc 2009

zuzu:to teda já nevim jak se to plánovalo, ale jestli to takhle vychází je to supaaaa🙂a co ty??

verled
2. črc 2009

ty jo holky já mám z vás radost🙂

zuzka.o
2. črc 2009

Holky tady snad začnou předpovídat budoucnost nebo co! Fakt to tak vychází. Já jsem si jí teda s Leničkou předpověděla sama, že budeme těhulit taky spolu. Jsme totiž stejný DC, ovu taky stejně, tak bychom rády spolu, ale to víš, jedna věc je chtít a druhá jestli se to fakt povede. Ale s Orchi to vyšlo na 1 s *!

cat79
2. črc 2009

Je to až dojemné, fakt, jsem z toho strašně nadšená, jde to jako po másle, hezky naplánovat, posnažilkovat na čas a je to tam🙂))moooc gratulace Orchi🙂)

Tak ještě vendel, Zuzka a lenička🙂)tak kdy to máte v plánu vy holky🙂)))))taky zenhle měsíc, ne?Někdo musíte podpořit Orchidejku🙂)))

verled
2. črc 2009

zuzka:ale jo top vyjde🙂
joo to je pravda cat musí mít orchi parťáka.-)

zuzka.o
2. črc 2009

No já to plánuju rozhodně v závěsu za ORCHI 😉 MS má dorazit ve středu

machytka
2. črc 2009

Ahojte Prvosenky-jennapíšu vzkaz pro Hehenku-nestihla jsem dočíst,tak snad je vše v pohodě.Já jsem neměla žádné špinění,prostě nic,ale jen mě hrozně moc píchalo v břichu,tak jsem jela na kontrolu,rovnou mě poslali do porodnice s tím,že špiním a že těhotenství nemůžou lokalizovat/což se mi zdálo na dnešní dobu docela šílené/a v podstatě jsem se připravovala na odstanění mimoděl.těh.,naštestí z krve stoupalo,ale moč naprd-prodělanej zánět,tak jsem se fakt bála,takže Hehenko,Prostěj,pokud cokoliv bude,neváhejte letět,já jsem o toho prcíčka málem přišla....naštěstí už jsem doma,v klidu,neschopenka a ležet a vůbec se ke mě nechovali jako k hysterce,takže kdyby něco,tak utíkejte-jo a na utz je zatím jen bublina 8mm 😀

zuzka.o
2. črc 2009

Ujjj, tady zase bude buřina a slejvák, nebe je černý jako bota! Snad už voda nebude stoupat, chudáci lidi!!!!! 😖

hehena
autor
2. črc 2009

MACHYTKO i já mám bublinku, ale kolik mm netuším.... včéra jsem běžěla kvůli slabšímu krvácení, dneska už jen špiním.... tak hlavně, že jste v pořádku... 😉

machytka
2. črc 2009

Hehe,to je mooc dobře,že jsi šla,já si v prvních chvílích vzpoměla na koníka,aby se třeba nestalo něco podobného,tak to je moc dobře,že je vše ok!!!Moje bublina má 8mm,tak ta tvoje je o dva dny-tuším-starší🙂)

hehena
autor
2. črc 2009

tož jsem nějaká celá protivná dneska....

ale volala mi ségra a prej přijedou v pondělí naši, tak jestli půjdu s nima na oběd...... no a pak v rychlosti dodala bez manžela... to jsem nepochopila... má bejt volno (on sice asi práci bude mít, ale kdyby měl čas) a já ho mám jako nechat doma, jen kvůli tomu, že ona se rozvádí jo...... ?????? no tak jsme se dobře porafaly...