Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nitenka
4. črc 2009

ahojky holky... Blahu ondrášek je užasnej...Gratuluju mamino máš nádherné mimino 🙂

p.e.t.u.l.k.a
4. črc 2009

Holky a co říkate na jméno Vít 😉

amallie
4. črc 2009

Vítek je dobrej 😉 Ale hlasuju pro Edu 😉

amallie
4. črc 2009

tak já frčím, pápá holky 😉

zuzka.o
4. črc 2009

**** Ahooooj Prvušky ****

Petulko: Vít je můj švagříček. Jméno se mi moc líbí. Říkáme mu Víťa nebo taky Víťulák 😉 😀

zuzka.o
4. črc 2009

Jo a Angethko: kamarádka dala jméno svému prvnímu synovi Bartoloměj (říkají mu Bártík) a druhému Otakar (říkají mu Otík)

zuzka.o
4. črc 2009

Jééé, Ondrášek je nááádherý miminečkooooo 😵 😵 😵 A jsou šikulky, že to oba zvládli.

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Dobré ránko holky 😵 😵

amallie
5. črc 2009

Dobré ránko!

Hurá, dnes mi manžílek přijede z Varů z festivalu a jedeme na chatičku 😵

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Amal to máš fajn, mě právě dneska M odjel na vyjížďku na kole, takže jsme sama samotinka ☹

amallie
5. črc 2009

Já už jsem ale sama od pátku ☹

Já jsem po pravdě sama skoro pořád............... ☹

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Tak to ti teda vůbec nezávidím 😒 . Já budu asi půl dne a už jsme z toho špatná. Ale aspoň v klidu dám inzeráty an ty naše trhače 😀 ještě 5 jich potřebuju prodat a co nejdřív

amallie
5. črc 2009

Viděla jsem v albu na střeše 😉 Krasavci 😵

No, já jsem zvyklá. Když jsem byla u rodičů, táta taky skoro nikdy nebyl doma, já jako letuška vlastně taky ne a můj muž, no comment, má moc moc práce. Ono všechno má svou cenu. Máme se dobře, ale jsme si vzácní 😖

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Amal a ty nechceš pejska aby jsi nebyla sama 😉 😀 A co vaříš dneska na oběď?

amallie
5. črc 2009

Já jsem pejska strašně chtěla, v dubnu už jsme měli složenou zálohu na jednoho, ale povedlo se mimi, tak jsme řekli, že raději ne. A my bydlíme v bytě v centru Prahy, sem se psi moc nehodí...........

Na oběd mám už hotového králíka, ještě udělám brambory, cibulačku a něco na chatu a už snad v 11 pojedeme 😵

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Tak králika nejím, strašně se mi líbi jako zvíře a prostě ho do pusy nedám , ale věřím, že je dobrý 😉
Já uvažuju že udělám nějaké maso s těstovinami 😝

hehena
autor
5. črc 2009

ahoj holky... tak u mě zas blbý... sice jsem poctivě ležela, ale ráno zase silný špinění... taková rudohnědá... achjo!!!!! já na to nějak nemám trpělivost... .((((((((((( mě fakt klepne.... 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

hehena
autor
5. črc 2009

je to fakt jak MS..... kdybych nevěděla, že jsem možná v tom, tak bych si myslela, že se mi ouplně zbláznilo tělo.....

amallie
5. črc 2009

hehenko!!!!!!

a papkáš ten utroš a ascorutin? Přinesl ho maža?? Chjo, holka, to musí bejt děsný............. držím všechno, co mám!!!

Peti: já králíky jím od malička, líběj se mi taky, ale podobnej problém mám skoro s každým jiným masem, takže já nakonec jím jen hovězí, vepřový a králíka, občas kuře, ale to už musí bejt. Nic jinýho nepozřu, žádná zvěřina, žádný jedně, nic takovýho............

amallie
5. črc 2009

hele ale když je rudohnědá............. co pohotovost?

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

hhenko holka to mě moc moc mrzí, musí to být strašné na nervy. Hlavněˇjen lež a lež a lež a nech se jen obskakovat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hehena
autor
5. črc 2009

ten Ascorutin mi nepřinesl.... ale mám tu vitamín C... toho Utrouše užívám dokonce víc než mi předepsal DR.... on mi předepsal 2x denně a já beru 4 denně...

i mě trochu píchá v podbřišku... spíš čekám, kdy příde ten konec....
a je mi trochu nevolno, ale to může bejt vším tím a trochu i nervozitou... mno.

teď to martin řekl tátovi - je to takový období, kdy nás furt každej z rodiny chce navštěvovat nebo na kafe atd... a nejde se pořád na něco vymlouvat... teď zase táta volal, ať dorazíme k babi do kolína... tak jsem řekla, ať jim to už řekne, stejně bysme to i po nevydařeným těhu všem řekli, aby se nás furt neptali, kdy bude dítě..... bo táta tu byl před třemi dny a pořád mluvil o budoucím miminku....
celý je to na palici.... i já to řekla mamině, mají dorazit v pondělí a chtěli dělat výlet, tak jsem jí to řekla, už nemá smysl se vymlouvat, ať prostě všichni ví, co se děje...

já králičí maso nemusím vůbec... jíme vpodstatě jen kuřečí, vepřový si dá občas martin v hospodě...

hehena
autor
5. črc 2009

AMALLI nikam nejedu... nemá to smysl... pojedu, až kdyby byly křeče...
zase by mi řekli, no v týhle fázi těhu ještě nemusí být nic vidět.... tohle se prostě stává, tak ležte a vyčkejte... šla bych v půlce příštího týdne, to už by se mmohlo rozhodnout.... třeba je to zamlklinka a tělo se s tím nedokáže vypořádat..... a třeba už do středy bude rozhodnuto.....

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Hehnko to je dobře , že jste to řekli, nemá cenu se stím sama trápit a snad bude všechno v naprostém pořádku 😉

amallie
5. črc 2009

kuřecí zas nejím já, je to samej hormon a nechutná mi

hehenko!!! já bych jela na pohotovost!!! stejně, kdyby se to nepovedlo, bys musela na kontrolu, nechcete zajet do motola??? nebo do krče, kamkoliv, ale ať víš co a jak............

hehena
autor
5. črc 2009

furt jen ležím PETI... včera jsem vstávala vyloženě jen na záchod... manža uklízel, vysával, vařil, všechno mi nosil... no takže já fakt nechápu... hematom dr. nevyděl, takže je to prostě blbý......

hehena
autor
5. črc 2009

AMALLINKO ještě jsem ve fázi, kdy fakt nemusí být nic moc vidět.... co mi tam zas budou říkat???? fakt to stejný co dr. ve čtvrtek nebo kdy jsem tam byla..... když se to nebude lepšit, tak půjdu hned v úterý.... zítra je volno, tak na gyndě asi nikdo nebude.........

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

hehenko no dobré to určitě není ale snad to miminko zvládne a ty taky , hlavně bez nervů (vím jde to těžko) a odpočívat !!!!!!!!!!!!!a máš i křeče?

hehena
autor
5. črc 2009

ježiš..... neviděl... taková hnusná hrubka.......

hehena
autor
5. črc 2009

ne kdybych měla křeče, tak už na pohotovost jedu....