Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Tak aspoň že tak . Hehenko takže v úterý pojedeš k Dr?

amallie
5. črc 2009

Tak pokud je to bez křečí...........máš fakt, že co bys jim tam říkala. Tak to monitoruj a kdyžtak hned jeďte! Chjo, to mě mrzí, co musíš prožívat.............

svoja
5. črc 2009

bre jitro...
HEHE...co to tady zas ctu jezisi....hajej....!!!!

Ja jsem zas vcera blindila o106...mela jsem i prujem a sileny krece...jsem mela uplne strach...a dneska jsem jak prejeta parnim valcem a je me furt blbe☹

svoja
5. črc 2009

AMALKO, PETULKO zdravim...maminky🙂

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Svoji a mimi ahojky , pane jo co to je teď za období 😖 a negrilovala jsi maso?

svoja
5. črc 2009

HEHE rada bych ti neco poradila nebo te nejak uklidnila, ale nevim jak a cim, moc tomu nerozumim....myslim na tebe!!!

hehena
autor
5. črc 2009

holky kdyby se to kdykoliv zhoršilo tak jedu... to je jasný...
jinak moc díky, že vám to sem můžu napsat, je to pro mě jednodušší.....

SVOJI a co ty to máš za trápení.... křeče snad byly z průjmu....

a špatně je mi taky celkem často.... ale ještě jsem nezvracela teda...

hehena
autor
5. črc 2009

SVOJI není jak uklidňovat....... prostě to buď dopadne nebo ne.... jen mě štve to protahování - jestli to nemá dopadnout, tak ať už se tělo rozhodne..... to čekání jestli přídou křeče není prostě vůbec příjemný no....

svoja
5. črc 2009

No meli jsme odpol navstevu s prckem...takze jsem bastila ruzny veci, ale nemyslim, ze bych mela neco zkazenyho nebo tak....ty krece byly v intervalech...strasne me to vydesilo....snad to bylo od toho prujmu...no hruza vecer zas...jsem si myslela, ze uz to bude OK a muzu vsechno (krom sekany, kterou jsem vyhodila minule) a asi nee....

HEHE nojo...netrpeliva ja jsem taky....v tom ti rozumim....a co teda rodina a manza?

svoja
5. črc 2009

PETULI nene, negrilovala....za cely den jsem mela jen chleba se sunkou a syrem, pak kousek slanyho strudlu, par orisku a slanych tycinek...kousek syra a nejakou zeleninu....je fakt, ze jsme teda meli doma cca 30stupnu, takze to vedro taky nic moc....

amallie
5. črc 2009

hehe: ony ale křeče nemusí přijít. Já tedy věřím, že nepřijdou z důvodu, že se mimi udrží a strašně ti držím palečky!!! Bojujte!! Víc asi udělat nemůžeš, v odborné literatuře se píše, že i ten utroš je na nic, že v raném stádiu těhu má význam pouze po ivf, jinak ne...... ani klidovej režim. Je to spíš pro pocit, všechno záleží na těle, jak si s tím poradí a taky, jaké je embryjko

Ale to tvoje je silné!!!

Svoji: to bude od žaludku, já mívala nejen křeče, když jsem blindila, tak to bylo komplexní, hlava, křeče, žaludek, střeva, nohy, všechno................bolelo.

svoja
5. črc 2009

AMAL no asi jo...snad jo...

svoja
5. črc 2009

PETULKO ty nohy otekly, to je mazec....co na to pomaha? polohovat? chladit?

angetha
5. črc 2009

Ahoj holky, koukám, že každou z vás něco trápí ☹
Hehenko držím palečky, vy to zvládnete 😉

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Svoji a to je mám dneska dobré ale když jsem fotila tak jsme si je vyfotila, ale někdy je vyfotím, když nemůžu ani chodit, to jsou mega nohy 😀 . Já je mívám nahoře a mažu si je takovým krémem a močím v chladné vodě.

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Angeth děkuj bohu, že tebe nic netrápí 😉 Ale mě se to všechno nahromadilo teď před koncem 😠

angetha
5. črc 2009

Petulko mě nohy taky otékají, že se nevejdu do bot, ale nijak hrozivě..v noci moc nespím, protože mě pobolívá břicho..ale už sem si na to tak nějak zvykla..Hlavně, že nemusím nic moc dělat nebo chodit někam ven..

A máš už pěkně velké bříško Peti 🙂

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Angeth mě ty nohy tak trápí posledních 14 dní ☹ . Já už taky v noci moc nenaspím budím se vo hodinu na záchod fakt hrozné 😀 A to bříško je vyfocené nic moc, M mi ho třeba vyfotí pěknějš , samotné mi to šlo špatně . Já mám přes bříško 107 cm

svoja
5. črc 2009

PETUL no vzdyt ty uz bys mohla pomalu rodit ne?🙂

ANG ahoj!!!

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

svoji mohla a taky bych se nezlobila kdybych už rodila 😀

amallie
5. črc 2009

holky holky, to jsou věci, co mě teprv čekají 😲

Frčíme ven, budu až čt asi, možná se sem dostanu dříve, ale jeden nikdy neví.

Mějte se fajnově!!

svoja
5. črc 2009

PETULIN no ja si myslim🙂 a jak to vypada teda, co ti rekl dr?

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Amal tak se mějte krásně 😎 a buďte na sebe opatrní 😉

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Svoji Dr mi říkal, že už to mám zapár,ale neřekl kolik to je za pár 😀 , ale jdu do poradny ve středu tak uvidíme, sicemůj Dr má dovolenou tak má zástup, ale je celkem OK

svoja
5. črc 2009

AMALKO ahoj

PETUL no tak jestli rekl, ze to mas za par, tak to muze vypadat ruzne zejo🙂 chichi...a brisko uz klesa nebo kleslo? hlavne, ze je ten zastup dobrej, ja mam vzdycky takovej blbej pocit, kdyz jdu k jinemu dr nez na ktereho jsem zvykla....

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Svoji já jsme vždycky chodila k doktorům a teď ho zastupuje doktorka, tak spíš jsme měla divný pocit , že je to ženská 😀 . No hodně lidí mi říká, že bříško už mám hodně dole, tak snad.....

angetha
5. črc 2009

Tak byl u nás veterinář, jsme už po obědě a jdu zkouknout bazén.. 😎

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Je angeth bazén, ten bych si taky dala, ale trochu začíná buřit , tak kdoví co to přinese 😒

p.e.t.u.l.k.a
5. črc 2009

Svoji jak máš ten krém v albíku na bříško tak takový podobný používám na ty nohy

svoja
5. črc 2009

ANG jeeee, krasa....bazenek....

U nas rano lilo, ted sviti slunce...je to tady jak u blbejch...porad se to strida....

PETUL no tak treba budes prekvapena a tu poradnu ani nestihnes🙂