Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
7. črc 2009

hehe:ale to nevadí🙂moje kamarádka čeká holčičku a zezadu taky nepoznáš že je těhu🙂
ahojky Bae🙂))jak se vede, děkujem🙂
prosteja:hmmm prostě je to holka a basta.-)
holky mě fakt zajíma ta orchi sakrš kde se fláká??.-)

sacvi
7. črc 2009

bae teď nemám vůbec..jen mě bolí podbřišek každej den a většinou i každou noc jako při silnější ms ale to asi jak mimi tlačí..ale poslíčci nic..a to doktor pořád jak můžu rodit..myslíte že mají všichni poslíčky než začnou rodit??

prostej já bych zase šla tento čtvrtek ale pře má mudr dovču tak jdu v po 😉 A doufám že pak už se do poradny nedostanu!!!!!!!!! 😝 😀 😵

prosteja
7. črc 2009

tak hehe on mi řekl, že ten utz krásně a učebnicově odpovídá tomu 6. týdnu.... jen to nijak nespecifikoval samozřejmě... navíc mi říkal, že o podrobnostech (asi TP a průkazka a tak) se budeme bavit příště, až uvidíme prckovo srdíčko 😉

verled
7. črc 2009

holky mě to vycházelo podle utz, přesně až teď ve 12tt najednou jsme byli místo 12+0 12+4, tak se v tom vyznej🙂

prosteja
7. črc 2009

bae no ta naše dutinka má 5,2 mm ale podle mě je to měřená celá ta dutinka, protože mimi je tam schovaný v rožku a on měřil celou tu dutinku.... 😉 tak proto bae podle mě tobě už měřil čistě miminko 😉

ver no jsem zvědavá 😉

sac no tak snad ne, snad už bude mít doktor pro tebe dobrý zprávy 😀

prosteja
7. črc 2009

jj bae teď jsem mrkala k tobě na utz ze 7. týdne a tam to jde vidět, že tobě měřil miminko, kdežto u mě měřil celou tu dutinku 😉 a ta musí být logicky větší 😉

baeszinka
7. črc 2009

Tak to je dobře Hehe,že krvácení ustává,bude všechno v pořádku 😉
My se máme celkem fajn,právě jsem se vrátila z města,byla jsem nakupovat v lékárně nějaký ty věci co jsou potřeba do porodnice a nechala jsem tam 902K4 😲 hrůza 😀 ale proplatí mi to pojištovna,tak jsme nešetřila 😉 🙂

tý jo Sacvi,ani nevím,jestli mají všichni poslíčky,ale moje kamarádky je měli asi všechny...ale asi to není pravidlo...Jo vlastně znám jednu co je neměla vůbec..on manži sestra,ta šla do poradny a už si ji tam nechali,že prej rodí,tak se docela divila,protože jí nic nebylo 🙂

baeszinka
7. črc 2009

aháááá,no vidíte,tak toho jsem si vůbec nevšimla,co komu mudr měřil 😀

prosteja
7. črc 2009

bae tak to máš super, že ti to proplatí pojišťovna, mě snad proplatí jen vitaminy, tak se na to chci taky zeptat, co je tím myšleno, jestli jen vitaminy pro těhu....jo a pak myslím cvičení nebo tak něco 😉

jj bae mě by to miminko nezměřil, vem si jak rychle roste každej den a ty jsi byla víc jak o týden později, takže už miminko změřil 😉

baeszinka
7. črc 2009

Mě může poj. proplatit až 4 500kč od začátku těhu až do 18.měsíce věku dítěte..proplácí např. otce u porodu,vitamíny,cvičení,autosedačku a věci koupený v lékárně a nebo ve zdrav. potřebách-což je super,byla by škoda toho nevyužít 😉
A s těma ultrazvukama je asi pokaždý jiný...sice mi říkal,že jsem v 7.TT,ale pak jak mi posunuly ten termín porodu o 11 dnů,tak bych vlastně na tom prvním UZV měla být někdy v 5.TT 😀 .chaos 😉

prosteja
7. črc 2009

bae a můžu se zeptat co máš za pojišťovnu? to jsou fakt super služby 😉

sacvi
7. črc 2009

holky to mně jak dali první termín tak mi už zůstal a nikdo ho ani neměnil..

baeszinka
7. črc 2009

českou národní zdravotní pojišťovnu...na tohle je asi dobrá,ale jak jsem dělala v nemocnici,tak když potřebovali příbuzný nějaký pomůcky pro příslušníky rodiny,kteří byli třeba imobilní,tak z týhle pojišťovny odcházeli,protože na tohle skoro nic nepřispívala...asi jak která pojišťovna,každá má něco 😉

prosteja
7. črc 2009

aha bae, no to je pravda.... každá pojišťovna má něco 😉 hlavně, že něco přispívají..... ty to máš teď super, tak toho určitě využij 😉

angetha
7. črc 2009

Ahoj holky, všechny vás zdravím, i miminka 🙂
Jsem si byla koupit podprdu, tentokrát už i na kojení, no manža už si jí chtěl zkoušet 😀
Sac, ty bolesti jak popisuješ, to mám taky.. 😝 děloha je přece taky sval a když tahá už několikakilogramové miminko tak namožená určitě je..a posličky zatím nemám..

sacvi
7. črc 2009

ahoj angethko..tak to je fajn že poslíčci nic.. 🙂

hehena
autor
7. črc 2009

BAE ale to co tam má PROSTEJ, tak není velikost miminka ale gestačního váčku... GS! já myslím, že miminko ještě asi změřit moc nešlo....

sacvi
7. črc 2009

Já každý ráno pozoruju esi mně už aspoň klesá břicho 😀

angetha
7. črc 2009

Ale já mám na poslíčky ještě dost času..a břicho mi neklesá, ale roste.. 😀

prosteja
7. črc 2009

ange my už jsem se viděly 😵 manža je srandista co? 😀

hehe jj, přesně.. 5,2 mm měří ten váček celý, doktor mi říkal, že tam to ouplně nahoře je zárodek miminka, ale že to změřit vůbec nejde 😔 prý příště 😀

sacvi
7. črc 2009

no já si myslím že taky neklesá 😠 😀 Vyfotím stejně je úterý takže je čas na novou fotku 😀

hehena
autor
7. črc 2009

mno koukám, že už ti to BAE Prostejka napsala 🙂)) tak zase pozdě 🙂)) nejdřív mám dočítat....

add poslíčky.. určitě je nemusí mít všechny ženský... 😉

angetha
7. črc 2009

No jo Prostějko 😀

angetha
7. črc 2009

Jdu si lehnout, brní mě noha 😒

hehena
autor
7. črc 2009

ANGE ahooj 🙂

PROSTEJ bereš s sebou teda i toho manžu??? 😵

sacvi
7. črc 2009

pa pa angethko a pohlaď Vendulku 😵

tak to mám radost hehenko..posle mít nebudu a budu hned rodit..co říkáte na 10.7.?? 😀 To je krásný datum 😀

prosteja
7. črc 2009

hehe manža se mnou by ve čtvrtek a já si říkala, zeptám se vevnitř doktora jestli může i manža a když jsem pak byla na té koze přímo naproti dveřím a on mi dělal utz přímo tam, tak jsem si říkala, že to teda není moc vhodný, aby tam manža chodil 😀 a tak jsem dostala pro manžu ten obrázek 😀 .... no a teď uvidím, jestli bude moct manža se mnou... jdu 15:15 a to on je ještě v práci, takže nevím, jestli bude moct jít se mnou 😖 když jo, tak se doktora zeptám, jestli může jít se mnou 😉

prosteja
7. črc 2009

sac super datum 😵 já ti to schvaluju

prosteja
7. črc 2009

sac a břuško náááááádherný 😵 😵 😵

sacvi
7. črc 2009

díky prostej..tak já si to tak objednám na toho 10.7. jen nevím teda kde 😀 Netušíte někdo??? 😀 😉