Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
7. črc 2009

holky to já mám eště teď občas strašnou náladu..jak mě všechno bolí a tak tak se mně chce kolikrát úplně brečet že aji zaslím ale hned to zaženu 🤐

eeefffaaa
7. črc 2009

no prostej ono kdyz nevis do ceho jdes a jaky to bude tak se o tom mluvi hezky jak to vydrzis a tak,ale pak az to prijde budes mluvit treba jinak 😀 me kdyz Milan ze zacatku zacal masirovat hraz tak to bolelo jak prase a to si nedovedu predstavit jak tam jde ta hlava 😖 ted uz je to celekm v phode,ale stejne si myslim,ze se nastrihu nevyhnu...

sac a jak epino???

sacvi
7. črc 2009

no normálně maliníkový čaj..čaj z maliníku to je jedno..v lékárně koupíš v pohodě..a i sem četla že je dobré si to pak uvařit do porodky a pít ho eště před samotným porodem a je to dobré osladit medem aby jsi v tom měla zrovna i zdroj energie a měla sílu tlačit 😉 😀

verled
7. črc 2009

prostej:hmm tak to budu přesně já jak povídáš, 🙂)budu si z toho dělat prču a mluvit jak dlaždič😀DD
efi:noo četla jsem že je to dobrý🙂a co si budem povídat, maliníkový čaj i zní líp než lněný semínko😀Da jinak porod zmákněš jako všechny maminky🙂bolet to bude no🙂

eeefffaaa
7. črc 2009

sac tak diky za tip...vidis to jsem ani nevedela

verled to teda zni a urcite to i lip chutna..takze to hned pisu Milanovi at mi ho koupi at neztracim cas 🙂 jj to verim ze to bolet bude,ale doufam,ze to bude rychly 😀

prosteja
7. črc 2009

sac jj, tak nějak to mám i já s tím strachem 😖 ale prý je to fakt v pohodě, i to šití je prý naprosto v pohodě, tak budu ženskejm věřit 😀

jj efi, ono se o tom dobře mluví 😀 však říkám, o epidurálu určitě budu uvažovat taky, jako o možnosti, když to bude prostě dlouhý a bude to hodně bolet 😉 určitě nebudu ta z těch, co tvrdí, jak hrozně přirozený porod chtějí 😀 taková hrdinka nejsem 😀 ........ no efi nebooooj, ono se to tam celý roztáhne 😀 😀 😀 a to bude právě tak bolet 😖 ale ty to zmákneš 😉

verled
7. črc 2009

efi:lepší když tě nastr´řinou než aby ses natrhla jako moje teta.....až k noze jauvajs....
sacvi:hmmm píšu si to všechno🙂

sacvi
7. črc 2009

efi epi-no žádná sláva..já chci vždy večer ale to mě tak pokaždé rozbolí ten podbřišek že nedělám nic..musím asi začít nafukovat přes den když mě zrovna nebolí jenže to zase muž nemá čas a večer mi s tím aspoň pomáhal a bylo to lepší..jako taky nežiju v domnění že budu bez nástřihu 😖 Ale ať si mě nastřihnou..lepší než se natrhnout...au au 😨

verled
7. črc 2009

holky nechte těch řečí o roztahování😀DDD

prosteja
7. črc 2009

verled no já raději o sobě nebudu tvrdit nic 😀 😀 😀 já když třeba chodila na 20ti minutový injekce kvůli imunitě, tak tam strčil hlavu primář a ptá se sestry co píchá, tak mu to řekla a že to bude ještě tak čtvrt hodiny trvat... a on se na mě tak podíval, fakt starej dědulín, a povídá, a to se u toho usmíváte slečno?????? 😲 a já jasně, proč ne? a on prej, že to je neuvěřitelný, že jim tam u toho někteří brečí a píchají to i na 3x 😖 a prej budu rodit jedna básen 😲 😀 ale ono porod a injekce je něco ouplně jinýho, takže jak říkám, já si můžu myslet, že budu v poho a vykládat vtipy a opak bude pravdou 😀 😀 😀

eeefffaaa
7. črc 2009

jj nez se natrhnout tak je urcite lepsi nastrih...ale kdyby nebyl zlobit se nebudu 😀

sac tak ted kdyz te rozboli podbrisek,tak uz to mas celekm jedno ne...maximalne zacnes rodit a to chces 🙂 myslim,ze tim jinak ublizit mimcu nemuzes a kdyz to nebudes hned prehanet tak bych se nebala...

treba me ta masaz hraze aspon trochu pomuze a misto 10 stehu budu mit jen dva 🙂 ale to si ruzove planuju...ale aspon vim jakej tlak mam cekat az pujde hlavicka,teda i o neco vetsi tlak,ale aspon vim jak to vypada

sacvi
7. črc 2009

no mě rozbolí eště než začnu cvičit..to jako večer u mě normál a pak i občas v noci i přes den a už si na to nějak zvykám ale jako nic příjemného to není takže u teho eště epinovat se mi moc nechce 😅

eeefffaaa
7. črc 2009

no me to v podbrisku spis vzdycky zacne tak jako tahnout...a nebo kdyz se zvednu tak me to tam trochu boli,ale za chvili uz je to dobry...jsem se mamky ptala jak u prvniho poznala ze uz to na ni jde a ona ze at se nebojim ze to poznam 😀 ale ja mam prave strach ze ne,ze budu porad cekat ze to treba za chvili prejde a ono uz to bude ono

eeefffaaa
7. črc 2009

a nejvetsi gol by byl kdyby nam v porodnici rekli,az se prcek vyloupne,ze mame krasnou holcicku 😀 to bych se asi zacala fakt hrozne smat

sacvi
7. črc 2009

to já mám spíš obavy že pojedu 10krát s poslíčkama a pořád mě budou posílat dom že su blázen že eště nic 😀
Ale jako říká se že dyž trvají 2h.kontrakce po 5min.tak se má teprve jet takže to tak plánuju a snad s poslama (esi nějací dojdou) nikam nepojedu 😅

sacvi
7. črc 2009

jo efi to byl bylo faakt super 😀

prosteja
7. črc 2009

holky já myslím, že to poznáte 😉 sac třeba ti praskne voda a pojedeš hned a na nějaký poslíčky nebudeš ani myslet 😉 to si myslím, že je daleko lepší ta voda, než si počítat kontrakce... ale někomu hold voda nepraskne a musí to odhadnout podle kontrakcí 😒

eeefffaaa
7. črc 2009

sac tak s tema kontrakcema to jsem taky nevedela...no jeste ze me takhle informujes,to teda driv nepojedu,ale abych do ty doby neporodila 😀

prosteja
7. črc 2009

efi tak to by byl fakt gól 😀 😀 😀 ale snad neeeee, vždyť vy jste krásně viděla pindíka ne? 😀

sacvi
7. črc 2009

no právě kdyby praskla má se jet do porodky za 2h.a tak je to lepší než pozorovat a půl dne měřit v jakých intervalech kontrakce přicházejí..noo uvidíme eště to bude myslím doost zajimavé 😕 😅 😀

prosteja
7. črc 2009

efi navíc když ti prej řeknou kluka, tak je to na 99% opravdu jistý...... kde by se tam holčičce vzal pindík že? 😀 ale u holek je to prej nejistý.... může to mít schovaný nějak a najednou je z holčičky kluk 😀

verled
7. črc 2009

prostej:no já snášim bolest hodně dobře i sem trochu masochustka, ale tohle bude jiný maso🙂)) 😝
efi:tak to už se snad nestane.-))))
sac:to poznáš nemusíš mít strach si myslim🙂

eeefffaaa
7. črc 2009

no videla,ale to bylo v 6.mesici a pak se nam nechtel v 8.mesici ukazat,takze doufam,ze to fakt pindik byl a ne pupecni snura 😀 znama chodi ke stejnymu doktoroci a taky ji rekl,ze budou mit kluka a tak koupili vsechno do modra a maji holcicku 😀

angetha
7. črc 2009

Kontrakce k porodu jsou pravidelný a zesilujou..a bolí u toho i v zádech ne? Poslíčci jsou nepravidelné stahy v břiše a v podbřišku..

prosteja
7. črc 2009

jo verled to já si o sobě myslím taky, že bolest snáším dobře, i tak co slyším, jak třeba někteří vyvádí u zubařů a vůbec obecně u doktorů.... tak to si vždycky řeknu, no ještě to s tebou není tak špatný 😀 ale co my víme, co bude u porodu že? 😅 si raději nedělám iluze, že bych řekla, že je to pohodička 😀

efi nestraš 😲 😀

eeefffaaa
7. črc 2009

holky jdu si dat melouna a koukat na Denik zaslouzile matky...zatim ahojky...kdyz u toho neusnu tak zase prijdu 🙂

angetha
7. črc 2009

Taky jsem si říkala, co když se doktor třeba překoukl, ale dvakrát řekl holčička na 100% 😎

prosteja
7. črc 2009

efi pááááá 😵

anget tak doufejme, že je to na 100 % holčička 😀 😀 😀

sacvi
7. črc 2009

efi to nám říkala PA dyž sem se byla dívat v porodce jako to s těma kontrakcema..že dyž tam dojedeš dřív tak nevíš esi to nejsou jen poslové a i kdyby ne tak oni s Tebou nic neudělají jen Tě pošlou do sprchy a toť vše.No a právě říkala že je lepší být doma v soukromí a můžeš se namáčet jak chceš a chápeš doma je doma a pak když dojedeš (potom co máš ty kontrace 2h.po 5min.) seš už víc připravená a nejsi tam tak dlouho než začneš rodit. To víš poprvé to určo tak rychlo nepůjde 😅

angetha
7. črc 2009

Jo, no ty pravé kontrakce prý ve vodě nepřejdou..
Efi ahojky..