Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
7. črc 2009

no nevím, jestli ouplně způsobuje, ale je to pravděpodobný.... mě už to taky napadlo... bo vím, že je beru na roztahovávní cév... 🙂 proto jsem si taky říkala, že to druhý krvácení bylo v noci a den předtím jsem celej proležela, takže ležení na to evidentně vliv nemělo! možná, že i proto jsem často špinila během toho cyklu, takže u mě možná ani nebyla nějaká nedostatečnost žlutýho tělíska, ale bylo to všechno těma lékama na srdíčko..... proto jsem taky otěhulila tak rychle! 🙂)) nejdřív to spíš nešlo, kvůli těm megacyklonům a taky nám tam nevyšla moc snaha....

takže když si tu rovnici poskládám, tak to jako do sebe všechno zapadá....

kdy ORCHI??? taky 14.7.???

prosteja
7. črc 2009

no vidíš hehe 😀 😵 všechno má svoje řešení 😀 😵

svetruska
7. črc 2009

Ahojky holky muzu se k vam na chvili pridat 🙂

prosteja
7. črc 2009

ahojky svetrusko, to víš, že můžeš 😵

verled
7. črc 2009

ahoj orchi no hurá🙂))))
jinak orchi:na začátku těhu je i vhodný ležet na bříšku vim že to holkám některejm doktor doporučil, ale už nevim proč🙂

verled
7. črc 2009

světru:jasně holky jsou príma🙂
hehe:no vidíš jak tit o kamarádka pěkně vysvětlila🙂

orchidei
7. črc 2009

jojo 15.7 jdu! A to jsi ještě neviděla jak plašim s tím co smím pít a jíst! Už abych se mohla zeptat tý doktorky!

svetruska
7. črc 2009

diky 🙂 taky se snazime o prvni mimi 😉

verled
7. črc 2009

orchi.prosimtě klídek🙂dej si na co máš chuť, jen to nepřeháněj s kafem🙂já si dám jedno maximálně 2za den🙂neplaš, jsi těhu, nemáš žádnou chorobu🙂

orchidei
7. črc 2009

ahoj ver! Si asi budu muset k dr. sepsat seznam dotazů! je toho tolik na co bych se potřebovala zeptat!

prosteja
7. črc 2009

orchi 😀 ty jsi vážně plašan 😀 mě třeba doktor řekl, že mi nebude zakazovat vůbec nic, jen extrémní sporty 😀 moc mi nedoporučil kolo, na to jsem se ho schválně ptala, jak tu holky říkaly, že to mají od doktora povolený, tak říkal, že hlavně kvůli pádu to moc nedoporučuje vyhledávat takový aktivity 😉 a jinak nekouřím, což je dobře a mám se vyhýbat akorát alkoholu 😉 takže orchi klid, miminko snad ještě není napojený ani na tvůj krevní oběh, tak ho zbytečně neplaš 😉

verled
7. črc 2009

orchiu:mrkni na moje břicho, už se ukazuje a cejtila jsem poprve včera jak mimi plavčí bylo to divný🙂))hrozně jsem se smála🙂

orchidei
7. črc 2009

Jasně to vím, ale třeba dneska jsem měla chuť na hambáče k obědu a nevím jestli se můžu ládovat majolkou! a ráno jsem si udělala mátový čaj a pak čtu na netu že vyvolává stahy dělohy a že můžu potratit! ☹

prosteja
7. črc 2009

orchi já myslím, že až uvidíš tu tečku na utz tak na všechny tyhle dotazy zapomeneš 😀 😵 mě doktor řekl, že těhu není nemoc, nemám se nijak přepínat, mám dělat to, co je mi příjemný a jíst to, na co mám chuť..... my jsme si povídali docela dlouho a sám na to zavedl řeč a ptala jsem se ho třeba i na plísňový sýry a tak, tak říkal, že pokud je mám ze spolehlivého zdroje a jsou čerstvé a ne měsíc po datu trvanlivosti a nejím jich kila denně, tak ať si klidně dám 😉 takže fakt klid orchi 😉

verled
7. črc 2009

orchi:gratuluju mamino, ale fakt neplaš, nesmí se to přehánět, ani péče......prckovi je u tebe fajn🙂.-))))buď šťastná a s ničim si nelam hlavu.

svetruska
7. črc 2009

jéé tak koukam, ze jsme cerstve tehu snad vsechny 🙂

prosteja
7. črc 2009

orchi tak já mám třeba těhu čajík koupený a v něm je taky máta 😉 a vím, že moje kolegyňka ho pila a vyloženě jí ho doktor doporučil na nevolnosti 😉 každej doktor ti stejně řekne něco jinýho orchi..... takže je možný, že dojdeš od doktora s fůrou zákazů, ale taky možná vůbec ne 😉 mě třeba doktor řekl, že to není nemoc a mám se opravdu chovat tak, aby mi to bylo příjemné 😉

prosteja
7. črc 2009

svetrusko a ty už má také pozitivní testík? 😉 jak dlouho?

přesně jak píše verled orchi, nic se nemá přehánět 😉

orchidei
7. črc 2009

ver jé já se tak na pohybi těšim! Gratuluju, budeš mít pěknýho čiperu! a Bříško už se ti krásně rýsuje, nádhera!

verled
7. črc 2009

orchi...to jo, jen to nepřehánět, nevim jak s tim čajem, tak si kup ovocný🙂a hambáče??já mam na MC chuť furt a klidně si ho dam, když vim že tam je to čersrvé🙂
svetruška:těhu??gratuluju.-)

proste,svatá pravda mě taky řekl ať dělam co je mi příjemný🙂

prosteja
7. črc 2009

verle orchi je prostě plašan 😀 to už jsme zjistily..... 😀 snad ji trošku uklidníme 😉

cat79
7. črc 2009

holky jen na skok vás jdu pozdravit🙂
Orchi supeer, gratulace tichounká🙂)
Hehe vidíš, tak to by mohlo být ono, hlavně to pak u Dr hned hlaš!!
Holky ať už je toho 14.7., to bude den D🙂))))
My jdeme na třešně než začne lejt a pak se chystat na media party🙂)
tak zatím🙂))

verled
7. črc 2009

orchi:🙂))no jo.-)díky:-)

orchidei
7. črc 2009

cat jako svadbička bude? A děkuji za gratulaci!

svetruska
7. črc 2009

jéé nene ja jeste nejsem tehu zatim porad cekam 😒
koukam ze jsem omylem napsala jsme misto jste vsechny cerstve tehu 😅 ...

orchidei
7. črc 2009

Jo sluníčka už jste mě uklidnily, vážně! Já kdybych vás neměla 😅 !

prosteja
7. črc 2009

aha svetrusko..... tak držím palec, aby se brzy zadařilo 😉 a chodí sem i snažilky 😀 😵

verled
7. črc 2009

svetru:🙂aha tak to jsi opravdu špatně napsala🙂čekáš na co?na MS?.-)

svetruska
7. črc 2009

ne na umele...jede¨me tedna dovcu tak potom se snad zadari a i ja uvidim dalnici 😵

prosteja
7. črc 2009

orchi 😀 ty mě fakt bavíš 😀 😀 😀 to chce dýchat a hlavně klid.... ať nezjistíš, že jsi to nejkrásnější období propásla tím, že jsi pořád jen plašila, co můžeš a co nemůžeš 😉 prostě si to užívej 😵 😵 😵