Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
23. čer 2009

jj hehe, přesně tak 😉 s tím platem to říkáš dobře... na těch stránkách, co jsem tu dávala je tabulka, kde si najdeš hrubej příjem a podle toho se ti vypočítá mateřská.... přibližně... mrkni ještě co tu psala efi o tom vyměřovacím základu 😉

moncicak3
23. čer 2009

tak holčiny, jsem vás konečně dočetla, teeeeeda mazec co jste naklevetily 😀

Hehenko, jmenuje se to Lactulosa 😉

eeefffaaa
23. čer 2009

prostej budu od narozeni ditete budu brat rodicak...dva roky 7600 a pak dva roky 3800 jak tu psala anget

prosteja
23. čer 2009

aha efi, tak pak už to chápu 😀 😀 😀 jj, já říkám, že mám dneska zamrzlý myšlení 😀 tak si to spočítej hned...... ten příspěvek na den pro studentky jsem ti sem hodila 😉

prosteja
23. čer 2009

jj efi, už tomu rozumím 😉 a to musíte na ty 4 roky jo? to je taky pěkně blbý 😖

hehena
autor
23. čer 2009

žjééé co se to stalo na FF??? mají nějaký změny nebo co... nějak se ty grafy rozlezly... 😲

sacvi
23. čer 2009

jéé to není na mojí hlavičku 😨 😀

Holky přejeme Vám krásný den..já brzo pojedu do Brna za mamkou a pak spolu do poradny, obídek a odpolko eště k obvoďačce a dom dojedu až večer. Mějte se krásně. Pááá 🙂

eeefffaaa
23. čer 2009

no prostej vychazi mi to asi tak stejne...no uvidim ve ctvrtek se poradm na OSSZ doufam,ze uz tam bude nekdo,kdo bude schopnej mi poradne rict co a jak a uvidim..jsem si rikala,jeste ze tomu taky trochu rozumim,protoze po vcerejsku jak jsme videla by me proste vyhodili,rekli ze jsem byla studentka a nedostanu nic,ale takhle jsem se dokazala aspon ohradit a prislo mi ze toho vedi i min jak ja 😀 no hroza co je ted vsude za zensky,takze doufam,ze ve ctvrtek to dopadne lip

angetha
23. čer 2009

Pa Sacvi 😉

eeefffaaa
23. čer 2009

prostej myslim ze musim na 4 roky,pokud nebudu pobirat PPMku...to prave nevim presne,ale myslim ze to tak je...je to u tech co nemaji narok na PPM,ale u me nevim...kdyby to slo tak si dam jen na tri roky,na to se chci prave zeptat jak to mam udelat,takze doufam,ze mi poradi

sacvi ahojky

prosteja
23. čer 2009

na ff přidali půlstupně hehe 😀

sac pááááá 😵

efi na úřadech jsou fakt děsný 😖 ale bojuj holka 😀

prosteja
23. čer 2009

efi tak doufám, že ti poradí.... na ty 4 roky je to úplně naprd 😖 i kdyby sis pořizovala brzo další mimčo, tak ty 3 jsou podle mě ideál 😉 doufám, že to tak půjde i u tebe 😉

prosteja
23. čer 2009

hehe a mrkala jsi co mi dneska udělala teplota 😀 jsem se málem lekla, když jsem na ten teploměr mrkla 😀

eeefffaaa
23. čer 2009

no a hlavne tam jsou casto zensky ktery uz maji byt v duchodu a ty tuplme vedi kolikrat prd...ja kdyz chodila po praxich tak to bylo samy kaficko,kecanicko a kdyz nekdo prisel a neco chtel tak je to jen obtezovalo a nedej boze kdyz to bylo neco s cim bylo hodne prace...jako ja se nedam,ale blby to maji ty lidi co o tom nic nevedi a cekaji ze jim tam pomuzou,vzdyt od toho tam jsou

eeefffaaa
23. čer 2009

no a prostej a co ty a tehuleni??? 😵

a hehenko co ty a tehuleni?? 😵

angetha
23. čer 2009

Efi už se ti to taky blíží viď?

prosteja
23. čer 2009

efi tak s tím jsem se setkala na úřadě v mé rodné hroudě 😀 tady v Praze ještě ne......a to už jsem byla kvůli řidičáku na magistrátu a pak několikrát u nás na městským úřadě naší městské části.... ženský ochotný, všechno vysvětlí, paráda 😵 takže asi mám děkovat bohu co? 😀

hehena
autor
23. čer 2009

EFI já nic... bolí mě břuch, mám vaginální opar, a tak je mi lehce šoufl... musím si udělat aspoň to Caro.. došla bych si i nakoupit, ale nechci ten spodek víc dráždit, takže tu sedím v županu - no pecka 🙂))) a je mi zimááááááááááá

amallie
23. čer 2009

dobré ránko!!!

eeefffaaa
23. čer 2009

angeth jj blizi,a strasne rychle 😀 vcera jsme meli zaverecny vecirek a vydrzela jsem tam skoro do 11,jeste bych tam byla,ale zada me teda strasne bolely a ted uz to zacinam zase citit...holky jak byly uz opity tak mi porad sahaly na bricho a zkoumaly ho 😀

prostej to jo to dekuj 😀 protoze narazit na dobry urednice je fakt dneska zazrak

prosteja
23. čer 2009

tak efi já asi nic moc, těhotně se nějak necítím 😀 jen teda po celým dnu v práci, jak tu sedím a mačkám břicho u počítače, tak mě pak pobolívá podbřišek..... občas mám žaludek jak na vodě, hlavně večer, ale není to nic hroznýho a včera jsem si koupila čajík pro těhotný, který je i na ty nevolnosti 😀 jo a jinak jako hehe, je mi zimiááááááááááá 😀 což je zvláštní 😅 jo efi a příští týden jdu na kontrolu, to nevím, jestli víš 😀 a už teď se nemůžu dočkat a zároveň mám strach no 😔 však to určitě znáš 😀

moncicak3
23. čer 2009

ahoooj amali a mimísku 🙂

holky já byla včera na kontrole u dr a mám dalších 4,5 kg navíc, takže celkem už 7 kg nahoře!!!!! 😲

prosteja
23. čer 2009

ahoooj amal a mimi 😵

jo holky a blahu jde dneska na kontrolu a dozví se snad konečně ten termín císaře... slíbila, že mi dá vědět 😉

eeefffaaa
23. čer 2009

hehe tak si bez na chvili dachnout 😉 to ti urco pomuze...ja asi taky za chvili zase pujdu,zada me ted zlobi cim dal vic a mam tady na zehleni plinky a vecicky,takze to taky bude neco na moje zada

ahoj amal!!

hehena
autor
23. čer 2009

tak upřímně - na úřady se netěším... to mám amok jen z tý představy.. aúúúúúúúúú necúúúú

eeefffaaa
23. čer 2009

prostej neboj urcite to vsechno dobre dopadne 😉 vubec nemysli na to ze by nemelo...a to ze se tesis naprosto chapu,taky jsem se na prvni kontrolu cela klepala a nemohla uz dospat 🙂

prosteja
23. čer 2009

hehe 😀 😀 😀

eeefffaaa
23. čer 2009

hehe naprosto chapu,taky nerada chodim po uradech 😀

prosteja
23. čer 2009

efi a přibližně kdy jsi byla od nalezení // u doktora? myslím přibližně kolikátý týden jsi byla? a mrkala jsem na bříško a sluší ti to strašně 😵

amallie
23. čer 2009

chjo holky, podělala se nám myčka 😠

před 1,5 rokem jsme platili 4,5k za opravu a je to tu zas. Účet od toho dílu samozřejmě nemáme 😠