Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
9. črc 2009

no možná jo VER a taky mi to asi jde víc přes pysk než třeba Tadeáš nebo Tobiáš......
moje mamina by si právě přála pro vnuka jméno Tadeáš a že by mu právě říkala Tedíku.... já si vždycky vzpomenu na Elvise Presleyho a jeho "Oh Teddy Bear" či jak se to píše 🙂

ale zase bych jako nechtěla takový ty echt český jména jako Jaroslav, Jaromír nebo Miroslav... to si vůbec nedokážu představit....

prosteja
9. črc 2009

jj holky, každýmu se líbí něco jinýho... nejhorší je, že si myslíte, že tomu dítěti nějak budete říkat, žádáte třeba i rodinu, aby mu to jméno nijak nekomolila a pak přijde dítě do školky a je to hned...... takže se spíš verled připrav na Tádu, Tedu a tak 😉 moje známá má taky Tadeáše 😀 jméno to není špatný, ale co s ním dokáží udělat děti.... ale to s hodně jménama 😉

teď je třeba strašně populární Samuel..... a mě se třeba nelíbí vůbec... když slyším jak maminka volá Samííííí... ježiš 😀

verled
9. črc 2009

hehe🙂))no jo....já zas nemam ráda zdrobněliny, taky nesnášim jak mi všichni říkaj Verčo, když se jmenuju Veronika🙂

samík🙂vidim psa a u Tedíka taky🙂

hehena
autor
9. črc 2009

VER no to nemá cenu se o tom bavit... .) to je fakt....

stejně jako s příbuznými... třeba manžův tatínek by asi absolutně nepobral jméno Ela (prý to není v kalendáři - což je mi teda upřímně putna)... ale jmenovala se tak teta mojí babičky... takže to není žádnej výmysl dnešní doby...
Matyáš taky není v kalendáři a nikdo se nad tím dvakrát nepozastaví.... mě třeba příde Ela podobný jako Eva, nebo Iva.... jen to někteří nechápou, protože na to nejsou zvyklí....

a to nám může bejt fuk že jo... mě je to nějak jedno, co si o tom kdo myslím, důležitý je, abysme se shodli s mažou, ostatní si zvyknou a bude jim to taky fuk....

add Kvido - kráááásný jméno, fakt!!! jen teda by asi dítě ve škole trpělo...

prosteja
9. črc 2009

tak verled ty už to jméno máš tak trochu zdrobnělý 😉 ........ si představ, že mě by každej říkal Simono, to je jak kdyby ti nadával 😖 brrrr.....

jj ver, samík, tedík.... stejně tak se mi nelíbí Sára, protože to taky teď hodně dávají psům 😀

hehena
autor
9. črc 2009

bo VERONIKO je dlouhý... každej má tendence zkracovat... mě zas kdyby někdo řekl Heleno, tak se leknu, že jsem něco provedla .)))

zuzka.o
9. črc 2009

Verled: švagrový příbuzenstvo má 2 Tadease a jednomu říkají TADE a druhýmu TEDE. Prostě já mám ráda takový mazlivý zkomoleninky, kdo jinej dal kocourovi jméno Pšípšák 😅
př. můj manža je Martin a říkám mu různě - Martínku, Matýsku, Marťo, Matesi, Maťoušku, Martí, Marťáku, (Marťane),... a můžu pokračovat. Takže pro mě je při výběru jména důležitý ta variabilita. Pořád na dítě volat stejně by se mi nelíbilo.

Ale Verled, neber to jako hanění - Tadeáš je hezký jméno. Jako vlastně každý, který se hezky vysloví.

prosteja
9. črc 2009

no proto hehe, já už myslela že se ti Kvido nelíbí 😀 😀 😀

hehena
autor
9. črc 2009

hlavně Sára je podobný jako Patrik - taky nějaký poameričtělý nebo co...

hehena
autor
9. črc 2009

ZUZI já taky chci variabilitu... proto ten výběr jména bude teda masakr...

děsně se mi líbí k našemu příjimení jméno Adam, ale ty zdrobněliny??? ty mě nenapadají...

prosteja
9. črc 2009

hehe to máš jako když mě někdo řekne Simono a ještě třeba nějak důrazněji, tak se úplně leknu 😀

hehena
autor
9. črc 2009

achjo, tak jsem to sežrala a už nic nemám....... buééééé .... 😀 😀 😀

hehena
autor
9. črc 2009

a že odbočuju.. začínám se na ten UTZ dost těšit.... ani si nějak nepřipouštím, že by to dopadlo blbě... prostě chci toho malýho sviště vidět i se srdéčkem... 🙂

amallie
9. črc 2009

hehenko: kde budete mít ten domeček?

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Hehenko taky že uvidíš 😵 😵 😵 😵

zuzka.o
9. črc 2009

Veronika - je to dlouhý a zkracování je prostě jenom pro usnadnění. Známá si nechává říkat Vera.

No a k tomu jménu pro psa...... abloslutní je MAX!!!!

A taky to mám taky, že když mi někdo řekne Zuzano, mám pocit, že jsem něco hodně ošklivýho provedla 😅

Prej tady u nás na malým městě pojmenovala jedna svý dítě BIVOJ!!!!!

hehena
autor
9. črc 2009

AMALLI máš to v IP... 😉

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

i já se těším s tebou 😉

hehena
autor
9. črc 2009

BIVOJ 🙂))))) tak ze srandy říkáme synovi bratrance 🙂)) on když se zapře, tak fakt vypadá jak nejsilnější Bivoj 🙂)) 😀 no to dítě to nebude mít jednoduchý...

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Zuzi a já mám známého a ten má Horymíra a holku Etelu 😉

hehena
autor
9. črc 2009

PETI 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

A my stále nemáme vypsané jméno na lístku 😀

hehena
autor
9. črc 2009

ETEL se mi docela líbí... i když mi hned přichází na mysl JETEL .))) to je děs ty asociace...

jednu dobu se mi strašně líbila Amálie - Amálka... ale pak mě napadla Análka a bylo po jméně.... lidi jsou fakt divný stvoření... 🙂)))

zuzka.o
9. črc 2009

Utz bude určitě v pořádku, Hehenko, a srdíčko tam bude bušit jako o život 😉

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

No o n měl první vybrané Hildegarda nebo Brunhilda tak Etela je krásné 😀

hehena
autor
9. črc 2009

já jsem si teda holky včera dělala poslední test jo... a čárka byla slabší jak kontrolní... tak uvidíme no...

hehena
autor
9. črc 2009

no to je fakt PETI .)))) 😀

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

hilky našemu malému se moc líbí toto http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/mraz-jas... , vždycky u toho se začně šíleně vrtět, vlastně tančit ..... 😀

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Hehenko a kdy jdeš teda k tomu Dr ?

zuzka.o
9. črc 2009

Petulko: já myslela, že Edík už je na 100%.

Hm, Brunhilda je teda mazec!!! To bych asi jako dítě nerozdejchala. Etela není špatný, obzvlášť, když je napsaný vedle těch Brunhild a Hildegard...... Jedna zákaznice se jenuje Jitřenka (možná jsem to tady už psala)

Hehe: chichi, tak Víla Análka mi fakt pobavilaaaaaa 😀 😀 😀 😀