Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
9. črc 2009

tak holky já se loučím 😉 valím domů, mějte se krásně a zítra papa 😵

hehe na odkaz mrknu doma, tady spím 😀

hehena
autor
9. črc 2009

PROSTEJí pááá... 😵

verled
9. črc 2009

prostej:tomu se nevyhneš🙂já to proto vyklopila v práci radši hned za tepla🙂

hehe:to je hrozný fakt, ať se jdou vycpat s golfem

hehena
autor
9. črc 2009

holky dlouhotěhulky... kdepa jste kupovaly těhu rifle??? a jakou velikost jste si oproti původní svojí konf. velikosti kupovaly????

verled
9. črc 2009

hehe:no mě se neptej já si je kupovat nebudu🙂...ale řekla bych že je to podle velikosti před těhu, ale měla by sis je zkussit

hehena
autor
9. črc 2009

no tebe se právě neptám, bo vím, že si je kupovat nechceš 🙂))) 😉

angetha
9. črc 2009

Mě říkaly že do tý kapsy v kalhotech na břiše musíš narvat polštářek, pokud nechceš kupovat furt nový a taky by měly být volný přes stehna..

hehena
autor
9. črc 2009

ANGE ty sis taky nekoupila těhu gatě???

angetha
9. črc 2009

Mám těhu gatě

baeszinka
9. črc 2009

no já si koupila docela volný a jsem ráda,protože mi budou až do konce..nevím jaká je to velikost,ale tuším že XL..číslo to nikde žádný nemá...
zívy,zív,jsem si schrupla 🙂

verled
9. črc 2009

padla mi holky čaaaues.-)

angetha
9. črc 2009

Ahoj Verli

hehena
autor
9. črc 2009

se mi docela líbí tyhle... má je i kamarádka a jsou slušivý, sportovní... akurát už mají jen mega velikosti... :(((

hehena
autor
9. črc 2009

nebo tyhle.... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19283471&tab=5

ale ty zas mají látku v kapsách... tak nevím který jsou lepší... jestli ty s pasem, s nižším pasem, s vyšším pasem, nebo s látkou místo kapes.... no zajímací to je... 😅 😅 😅

baeszinka
9. črc 2009

Ahojky Veled 🙂
No já se taky zhrozila,že mám XL,ale prodavačka mi říkala,že mají i 4,u některým 5 X,takže mě trošku uklidnila 😅

hehena
autor
9. črc 2009

tady jsou ty první.... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22837636&tab=2

VER ahooj .) 😵

baeszinka
9. črc 2009

ty jsou hehe pěkný,ale asi to chce fakt zkusit..já mám s tou gumou přes bříško a jsem skopojená..akorád když máš kratší tričko,tak někdy ta guma vyleze.... 😒 ale to je normální 😉

hehena
autor
9. črc 2009

no u těhle džín mají velikost 44 a 46.... no já normálně nosím 40 - tak i 44 mi příde moc! natož 46...

hehena
autor
9. črc 2009

no jak to mám vyzkoušet viď.... 🙂)))) ta kamarádka je taky kupovala přes mimibazar...
ani nevím, kde v praze sehnat dobrý, nepředražený těhu rifle... 🙂)) 😅 😅 😅

angetha
9. črc 2009

Hehenko naběhni někam do obchodu..takhle je škoda to kupovat..a budeš mít bříško přes zimu, chodíš často ven s Rozulí ne? Tak si klidně kup takové, s pásem přes celé břicho..ať máš mimíska v teple 😉

baeszinka
9. črc 2009

hm,to je těžký no..já třeba mám problémy vybrat si rifle normálně,protože mám široký boky a tlustší stehna..takže já zkoušet musím,protože mi jich 90% nesedí 😠

angetha
9. črc 2009

C & A?

baeszinka
9. črc 2009

Holky myslím kupovaly někde v CA nebo HM,tak to zkus tam..aspoň vyzkoušet,co ti sedí a jaká velikost 😉

baeszinka
9. črc 2009

Angeth,jsem se chtěla zeptat..už máš vypranou výbavičku?já nevím,kdy začít 🙂 Furt mám na všechno spoustu času...a pak abych to nakonec stihla 😵 😵

hehena
autor
9. črc 2009

tož máte recht ženy...... 😉 😉 😉

angetha
9. črc 2009

Bae mě bude prát a žehlit maminka - koncem července, to budu 36. týden, ještě čekám až budeme mít opravenou ložnici, teprve pak do ní dáme přebalovací komodu a teprve pak tedy může mamka začít prát 🙂

baeszinka
9. črc 2009

Tak to jo,kamarádka je stejný TT jako ty a už má vypráno a vyžehlíno,tak asi začnu taky tak nějak...mám toho celkem dost a než se to vyžehlí....

angetha
9. črc 2009

No to já bych taky chystala, ale ještě musím ležet a čekám na tu ložnici..

baeszinka
9. črc 2009

však jo a když ti pomůže maminka,tak proč ne 😉 já chci taky počkat na co nejdýl...sice prý ten dětský prášek a aviváž skoro nevoní,ale chci to mít"čisťoučký" 😉
Koukejte co nám manža koupil za teploměr 🙂
http://shop.cipel.cz/?Mode=Sti&StiId=54723