Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
10. črc 2009

VER ja tam v tom ksichtiku nic nevidim....to kdybys videla me☹

angetha
10. črc 2009

Prostějko a nejsou to džíny ale taková lehounká látka..kupovala jsem je asi v březnu a pořád mi jsou

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

Svoji na mimibazaru a stály i s poštovným do 500 kč http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php?str...

prosteja
10. črc 2009

ange díky 😵 ty jsou supeeeeeer, kde jsi je kupovala 😉

verled
10. črc 2009

svoja:no dneska jsem foto s novou barvou poslala tatínkovi a on mi napsal ehm ehm "hezkyyyyy, ty jsi hezčí než moje holka"😀DDftipálek🙂ale děkuju🙂)ještě že jsi na chlapy by mě tvůj manža neměl rád🙂
petul:díky, jo holky je to ta nová palettka s black pearl, doporučuju.-)

svoja
10. črc 2009

petul...tos me ani nemela posilat...se z toho zvencnu...tam maji tolik krasnych katat....

verled
10. črc 2009

ange:díky🙂)))
svoja:no fotky tam máš a vypadáš pořád stejně🙂

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

svoji a za dobré ceny, že? 😉

prosteja
10. črc 2009

ver pěkná barva 😉 a co že máš v tom ksichtíku nebo kde 😀 😅 já nic nevím 🤐

zuzka.o
10. črc 2009

Verled:moc ti to sluší.... a nic ošklivýho v ksichtíku nevidím, jsi kus pěkný baby! 😉

verled
10. črc 2009

petul:hmm mooc pěkný🙂

angetha
10. črc 2009

U nás ve "městě" 😀
Ale jsou i v Praze Prostějko
http://www.mamimoda.cz/o-nas

prosteja
10. črc 2009

jééééé ange 😵 to je to, co potřebuju 😀 😵 ty jsi zlatíčko 😵 😵 😵

verled
10. črc 2009

prostej:díky🙂zkuste jí🙂no že jsem ošklivější než před těhu......
zuzka:ou, holky dost už bo se budu červenat🙂

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

Holky já vůbec nevím co vařit na oběd 😖

prosteja
10. črc 2009

ver já jsem barvená u holičky 😀

ange no fakt super...... a ještě upravují zadara kalhoty, což já při své výšce většinou potřebuju - zkrátit 😀

svoja
10. črc 2009

VER no ono to takhle z dalky nezabira ten ksicht...jesteze tak...kdyz jsme se na konci roku fotili s detma, tak me fotograf premluvil, ze me vyfoti jeste samotnou, at mam fotky na pamatku...sem mu teda tekla od pasu nahoru, at tam nemam prdel ze...no, ale neuvedomila jsem si, ze zas mam ty jebaky .... a kdyz ty fotky vysly, tak me udelal tri fotky takvy, jak vypadam doopravdy a tri ty samy s vyretusovanym ksichtem....tak jsem ty jebakovy hodila hned do kose....🙂

svoja
10. črc 2009

PETUL to je jako kdybys me proklela s tim mimibazarem....🙂 ja jen mam strach z te velikosti, ze to proste neodhadnu....jak to funguje to nakupovani tam?

prosteja
10. črc 2009

petul tak to ti neporadím... k nám zítra dorazí návštěva budu vařit pro 3 dospělí chlapi a 3 ženský.... to bude zase kotel... 😀 a budu dělat takovu čmaňku jak já říkám, masičko, česnek, rajčatovej protlak, kečup, paprika se do toho dává a tak...... no a k tomu bramboráky..... jééééé, já mám hlad 😀

ange 😵 😵 😵 já jsem z toho obchodu tak nadšená 😀

prosteja
10. črc 2009

svoji nakupování na mimibazaru se řídí jak se dohodneš s tou kupující 😖 jako třeba já mám dobré zkušenosti, taky tam nakupuju..... ale tam ti žádné peníze vracet nemusí 😉 to je jako bazar, jako by sis to objednala třeba z novin 😉 to vrácení peněz je myslím pouze u obchodů a nového zboží 😉

a teď jsem ještě ange zjistila, že oni mají i bazárek pro maminky, maminky tam můžou dát oblečení vyprané a v dobrém stavu a oni to prodávají za nízké ceny 😵 no zamilovala jsem se 😀

verled
10. črc 2009

nemluvte o jídle🙂

prosteja
10. črc 2009

já jdu dneska zase prubnou obídek do jídelny 😀 je květák, tak snad to pozřu 😀

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

svoji tam mají naspané jak jsou velké v pase , stehna.... amě ty moje sedly opravdu a spokojenost velká na začátek těhu 😉

svoja
10. črc 2009

to jako mam zkontaktovat tu prodavajici? nemusim byt zaregistrovana? ja jsem v tomhle panna... u nas pres net vsechno objednava manzel....teda, ne na mimibazaru🙂 😀

VER me se libi i ten uces....mela jsi vzdycky takhle kratsi vlasy? jak se to udrzuje?

prosteja
10. črc 2009

svoji zaregistruješ se, přihlásíš se a zkontaktuješ u daného zboží kupující 😉 většinou je s nima dobrá domluva, napíšou ti třeba přesné míry a tak 😉 domluvíte se na platbě a dopravě zboží a je to 😉

svoja
10. črc 2009

petul...a objednala sis vetsi nebo akorat? a kdyz tam pisou pas volne....co si mam pod tim predstavit?

holky tam maji i matersky podprdy a sexy...ja myslela, ze ty matersky jsou jen ty "stany" antieroticky🙂

verled
10. črc 2009

svoja:ne měla jsem do pasu, pak jako ty, pak mikádo krátký, pak na rihanu a pak jsem se nechala takhle te´d se zas chystam na krátký mikádo🙂...no udržuje.....jako můžeš si to umej a za 2minuty to máš upravený, teda já🙂je to pohoda, páč je to hned suchý🙂 a lak a vosk udělá svý🙂

prosteja
10. črc 2009

svoji 😀 je vidět, že jsi dlouho neviděla ve svým okolí žádnou těhulku 😀 na mimibazaru se objednává super, většinou je dobrý zeptat se přímo té prodávající svoji co tím myslím konkrétně.... 😉 jsou to těhulky, maminky jako my....... jen prodávají zboží 😉

sacvi
10. črc 2009

Ahojíček holky a miminkááá 😵