Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
10. črc 2009

ANG aha....no tak uvidime...

angetha
10. črc 2009

A já si jdu zas lehnout...
Koukala jsem na ten odkaz na ty typy a maliník ani lněné semínko kupovat zatím nebudu, protože kontrakce mám i tak 😒

svoja
10. črc 2009

ANG tak brou....

svoja
10. črc 2009

tak ja taky pujdu....zas odpol nebo navecer pa....

hehena
autor
10. črc 2009

tyyyy jo holky. manža mi dovezl hambáče.... a smažený krevetky... já se máááááám... 🙂)) 😵 😵 😵

hehena
autor
10. črc 2009

PETI a jak smažíš ty langoše??? já totiž nemám friťák, tak jestli to stačí jen na pánvi ....

amallie
10. črc 2009

já mám brambory s masem, to samé co včera a manžel můj se cpe kachnou u ženevského jezera 😠

hehena
autor
10. črc 2009

ANGE mě by kleplo, kdybys normálně nakonec přenášela........... 😅

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

hehenko já taky to dělám na pánvi a fakt mi chutnají 😉

hehena
autor
10. črc 2009

tak jooo PETI, tos mi udělala radost 🙂 supr!!!! musím se na to o víkendu vrhnout 🙂 😉 😵 😵 😵 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

amal tak já bych raději t brambotry s masem , kachnu teda nemusím

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

já jsme volalal M ať koupí tu cuketu , sacvi mi udělala strašnou chuť , tak my budeme mít cuketu s bramb. kaší a salátkem 😝

hehena
autor
10. črc 2009

no my jsme dobrý... si tu navzájem děláme chutě... já zas včera musela mít ty špagety - stejně jako BAE 🙂)))) 😀

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

holky jdu pozbírat prádlo a pomýt nádobí ,a le za chvilku jsme zpátky 😉

angetha
10. črc 2009

Tak nakukuju...
Já langoše smažila taky na pánvi..
Hehenko já nechci přenášet..takže jakmile se víc začnu hýbat a něco dělat, tak mi teď tvrdne břicho a mám občas i ty H-B kontrakce..fakt hnus 😝

amallie
10. črc 2009

jééé, já kachnu můžu, ale nakonec, maso jako maso, že jo 😀

Já už mám po cvičení a čeká mě dlouhý samotinký víkend, manža přijede až v úterý, chjo............ 😖

hehena
autor
10. črc 2009

ANGE já vím, že nechceš přenášet, to asi žádná těhulka.... já jen, že to jsou ty paradoxy a zákony schválnosti, ale samozřejmě ti nic takovýho nepřeju!!!! 😉

AMALLINKO tak ty budeš slaměná vdova... a co ta těhu jóga??? je to náročný???

hehena
autor
10. črc 2009

ty jo ten bigmac do sebe nemůžu vůbec nasoukat...

prosteja
10. črc 2009

ange takže už kontrakce jo? no tak třeba to půjde rychle a za pár týdnů porodíš 😉

já jsem zpět z oběda holky, dnes jdu na manikůru, tak jsem zvědavá jestli manikérku nepoblinkám 😖 pěkně se to ve mě pere 😅

a mám děsnou chuť na KFC..... na Twistra a na jejich vařenou kukuřici.... 😀 si asi koupím na véču.... 😵

svoja
10. črc 2009

tak jsem zase tady na chvili....teda delate chute pekny....langose taky muzu a daji se i na te panvi HEHE
jezisi ja bych si dala toho bigmaca....hehousi!!!! ty ses hrozna!!!!

prosteja
10. črc 2009

tak hambáčema mi naštěstí chutě neděláte, to mi nechutná 😝 .... ale to KFC, to bych si dala 😵 už jsem dlouho neměla 😀

svoja
10. črc 2009

jezisi kukurice neeee fuuuj...ani to nevyslovujte....

prosteja
10. črc 2009

svoji promiň 😖 já tu jejich vařenou miluju 😔

eeefffaaa
10. črc 2009

ahoj holky a miminka!!!

jdem jen pozdravit a rict ze jeste nerodime 😀 vcera jsem mela ale cely odpoledne chvilkama poslicky a tvrdlo mi bricho,tak snad uz to bude 🙂

petu asi si taky dame cerveny,sexik a trochu teplejsi sprchu..to by bylo aby to po tomhle nebylo 😀

mamka mi rikala,ze kdyz uz chtela aby sla segra ven,ze si dala horkou vanu a v noci jeli

jo a vcera jsem delala ty langose..ty jo ty byly tak dobry!!!ale zaha palila pekne,ostatne jako ted po vsem 😖

a s tim hambacem a tady tema dobrotama me teda delate chute taky

amallie
10. črc 2009

hehe: těhu jóga nebyla náročná, ale chce to trošku ohebnost, no.......musím se zlepšit ještě. Dneska jsem bxla na aqueaerobicu 😉

anget: tak se pak před termínem trošku pohneš a vendulka půjde ven 😉

eeefffaaa
10. črc 2009

dneska jsem dokonce i luxovala,rovnala skrin a uklizela,jen abych ho trochu postouchla...uz se tam Davidek hybe pekne na tesno...kazdej mensi pohyb strasne citim a vcera jsem mela paradni bouli od jeho nohy na levym boku...jsem ho normalne za tu nozicku chytala 😀

prosteja
10. črc 2009

ahoooj efi a Davídku 😵 jo vysávání prej taky pomáhá k vyvolání porodu a teplá vana taky 😉

svoja
10. črc 2009

no prej to pomaha, sex, cerveny vino a horka koupel.....a ostry jidla!!!

eeefffaaa
10. črc 2009

prostej no u mamky prave zabrala na jednicku 😀 a dneska pri tom luxovani jsem Davidka pekne citila,staci se trochu vic ohnout a uplne tam to jeho telicko citim...prijde mi ze uz je hlavne dole namackanej

verled
10. črc 2009

ahoj jsem zpět🙂....
ahoj efi🙂
tak holky já měla rybičku🙂