Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
10. črc 2009

SVOJI jak se to masíruje netuším... 🙂))) já to snad radši nechci vědět 🙂))))) 😀 😅 😅 😅

eeefffaaa
10. črc 2009

ale rikal ze oprotoi zacatku uz jsem takova vlacna a povolena 😀 😀 😀

prosteja
10. črc 2009

efi to určitě cítíš i ty, že na začátku to šlo ztuha a teď je to ok 😉 a prý to hodně pomáhá 😉

eeefffaaa
10. črc 2009

akorat to docela boli,ale to pry ma...ale ted uz je to mnohem lepsi jak na zacatku,uz zadnou bolest skoro necitim

svoja
10. črc 2009

no ja prave jsem taky se skoro bala zeptat natoz si to predstvit...a co teprve ten baloon, jak ma sac....jeziiisi 😅 😅 😅

no tak ja si to dam do alba na chvili at to vidite....mmnt...jsem byla jak maly dite v hrackarne holky, tam maj takovejch veci....i kociky vyhodny....jezis vy to znate, ja vim....

eeefffaaa
10. črc 2009

no prostej a halvne se ma masirovat max 4-5 minut a Milan by porad masiroval a masiroval...mu vzdycky musim uz rict,ze staci 😀

eeefffaaa
10. črc 2009

svoji balonek jsem taky chtela,ale nechtelo se mi za to davat ty penize...stejne bych na to asi nemela,takze musime aspon poctive masirovat...treba to moc nepomuze,ale i kdyz budu mit treba o tri stehy min,bude to dobry 🙂

prosteja
10. črc 2009

docela podrobný postup a je to vyloženě psaný tak, že si to dělá těhulka:

http://www.miminko.estranky.cz/clanky/rady---ti...

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

ef a Davídku čaukyyyyyyyyyyyyy 😉

eeefffaaa
10. črc 2009

Peti a Ediku ahoj!!!! 😵

cat79
10. črc 2009

Holky tak jsem mrkla na alíčko Verled a teda nechápu...já mám bříško skoro pořád stejný...ale asi jak jsi verled byla hubeňour, tak ti to rychle narůstá, já teda nic moc změna, proto nefotím🙂))

No jinak teda čučim co už všechno máte a nemáte a sháníte, já to teda zatím neřeším, bude na to času haba kuk🙂))hlavně čekáme až budeme vědět pohlaví a to se pak začnš nakupovat a bláznit🙂

No tak my jdeme zase do města, ještě zítra a bude po festivalu, to tu zase bude smutno☹
Ale zítra mám tu přehlídku svatebních šatů, tak vám sem pak dám i fotečky a nafotím teda i to moje bříško nebříško🙂))

amallie
10. črc 2009

efi: no nemá už se chodit do přírodních koupališť, ani do veřejnejch bazénů, pokud nemáš 100% jistotu, že je voda čistá, což v přírodním nemáš nikdy a u těch koupališť, kam může kdokoliv jít, taky ne 😖
na konci těhu se otevíráš a hrozí infekce, ketrá by se mohla při porodu přenést na miminko! a příští týden už to vážně budeš mít za pár 😉

amallie
10. črc 2009

svojo: a jak se tam, nakupuje??? na dobírku, nebo jak? se registruješ a pak už to je? tam mají nějaké aukce a já tomu nerozumím.................

eeefffaaa
10. črc 2009

amal tak to jsem nevedela,diky za info...tak si aspon smocim nohy a dam si tam neco dobryho k jidlu 😀 ja si stejne myslim,ze me zadny plavky nebudou,ze budem nakonec doma 😀

eeefffaaa
10. črc 2009

Petu cetla jsem ze jdes dneska do vina a sexiku jo??asi vas budem nasledovat 😀 a jeste k tomu pridam teplejsi sprchu...ale jak jsem psala uvidim jak se budu citit vecer 😀

amallie
10. črc 2009

holky a vybrala jsem kočár! Čtyřkolku od Jané 😉

svoja
10. črc 2009

CAT no me se taky moc nezmenilo, ale vyspulila jsem speky a vyfotila ho🙂 Jinak taky cekame az budeme vedet pohlavi....

Mate to u me v albicku...ty 3/4 jsem zrusila, jsem si je poradne neprohlidla a uz se me nelibej 😅

svoja
10. črc 2009

AMAL no ja bylo doted panna v tom...jsem se zaregistrovala a kdyz se me neco libi, poslu te majitelce vzkaz a domluvime se...PETULKA me pomohla pres ip🙂

eeefffaaa
10. črc 2009

svoji tu tunicku jsem si chtela taky objednat akorat ze v cerno-bilym,ale nakonec jsem si ji neobjednala...ale z mimibazaru toho mam taky hodne,halvne 3/4 kalhoty a koupili jsme tam i vajicko

svoja
10. črc 2009

jinak to koupani....ja jsem teda na zanety trpela vzdycky, ale asi bych se v zaveru tehu bala jit nekam, kde neni jistota...ale smocit nohy a pobejt na slunci...proc ne...

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

ef moje mamka mě přenášela , ale já kvůli inzulínu nemůžu tak aspoň že tak 😉

eeefffaaa
10. črc 2009

a uz se radsi na mimibazar nedivam,protoze bych porad neco objednavala,je to tam docela fakt levny a strasne me to laka,takze tam radsi uz nejukam 😀

svoja
10. črc 2009

EFI no ja na to koukala jen tak zbezne zatim a musim rict, ze teda dobry.... asi tam toho casem objedname vic...

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

já už se taky nikam nedívám ze stejného důvodu jako ef 😀

hehena
autor
10. črc 2009

tož jsem si přečetla ten návod..... no potěš koště teda....... ááááááááá..... 😲

eeefffaaa
10. črc 2009

petu prenaseni a vyvolavani porodu se docela bojim a nechci ani nahodou,takze budu delat vsechno proto,aby k tomu nedoslo...klidne i sex dvakrat denne 😀 na kterej nemam posledni mesice vubec chut,to uz musi byt 😀 😀

amallie
10. črc 2009

svoji: aha aha, tak až si budu chtít něco koupit, tak mi taky poradíte, že jo?

jinak jak se začnete otevírat, je koupání nebezpečný, do té doby ne, páč i zánět by se snadno vyřešil, když by se nedostal dovnitř 😉 😉

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

ef tak to já na sex chutě pořád jen k tomu dnes připojím to červené 😀

svoja
10. črc 2009

EFI+PETUL je to jak nemoc, furt tam cumim a furt to tam pribejva...🙂

HEHE ja na to jeste nekoukla...se bojim.-) 😅

hehena
autor
10. črc 2009

SVOJI parádní rifloně!!! 🙂 jsem zvědavá jak ti v nich bude .) 😵

CAT a nechceš se vyfotit aspoň v těch rifličkách?

AMALLI gratuluju ke kočárku! Jané by měl být super kvalita... 🙂