Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
13. črc 2009

Hehe, to s tchýní nežeš, dneska je jiná doba a abys všechno kupovala až po porodu ... to fakt nechápu! Když to všechno budeš mít doma, budeš klidná.

prosteja
13. črc 2009

ahoooj zuzi 😵 to je dobře, že jsi nabitá pozitivní energií 😉

hehena
autor
13. črc 2009

ahooooooooj ZUZI... paráda, že sis to tak užila i přes tu mrchu! 😵 😵 😵

hehena
autor
13. črc 2009

no já to moc neřeším ZUZI... jsem to sem psala vyloženě jako zajímavost. mě překvapila no... ale vesměs byla reakce pozitivní, je vidět, že se těší, tak to je víc než jsem čekala... 🙂)) 😉 😵

verled
13. črc 2009

hehe:neeee já ci pipinku🙂)))a teď zas mám přesvědčení že to fakt bude buchta, nevim proč🙂

moncicak3
13. črc 2009

holky tak se to na nás sype ze všech stran 😒 babička manži stále v nemocnici, moc nekomunikuje, ale sestry říkají, že v 83 letech po mrtvici to tak prostě je, dneska její manžel (84) děda manži upadl a zlomil si ruku, tak ho vezli do nemocnice a navíc manžovi se vyvalila nějaká boulička na břiše pod pupíkem po klíštěti, který měl před víc jak 2 měsíci 😖 je to na palici fakt....jdu si udělat smaženou cuketku s bramborem a frčím k dr.....zatímky páčko kočky, snad se sem ještě dnes dostanu...

verled
13. črc 2009

hehe:a proč jako se ke mě hodí pipín??.-))))já chci holůkuuuu Vanduuu🙂našla jsem u našich takový starý společenský kalhoty, jsou až do pasu a ještě mi jsou, sice jsou trochu odrbaný, ale to neva🙂hlavně že netlačí🙂

prosteja
13. črc 2009

monci to jsou zase zprávy 😖 nevím, mám pocit, že když tu někdo napíše nějakou blbou zprávu, tak se jich vyrojí od toho samýho človíčka další 10 mnohdy ještě horších ☹ .... doufám, že babi i děda budou v pořádku a manža taky....... doufám, že si s tím zajde k lékaři? 😉 monci tobě držím palec na kontrolu 😵

prosteja
13. črc 2009

holky já jdu něco zblajznout 😵

verled
13. črc 2009

moncicak:ahoj, teda tyhle období jsou hrozný, všude něco☹

hehena
autor
13. črc 2009

Monči to je mi líto... :((( halvně, ať jsi ty a manža v pořádku!!!!

VER já ti nevím proč klouček.... prostě se mi k tobě hodí pinďulín....

hehena
autor
13. črc 2009

bych teda taky chtěla holčičku.... 🙂)) myslím, že těch, co chtějí kloučka je mnohem míň... prostě jsme holky a máme pocit, že líp si poradíme a vyhrajeme s holčičkou no.... 😅

verled
13. črc 2009

hehe:no já jí chci hlavně kvůli tatínkovi, on by si příl pipinku🙂ale dřív jsme teda chtěla klučíka, s těma je větší legrace, ale na holčičky jsou zas roztomilý růžový úborky.-)

prosteja
13. črc 2009

tož jsem zdlábla rohlíky a šunku a je mi tak nějak líp 😀 za chvíli tam přihodím Pribiňáčka a bude 😀 doufám, že pana doktora nepoblinkám 😀

holky tak já jsem asi ta výjimka, co by asi prvního chtěla raději chlapečka 😅 tak nějak si asi představuju, že by se pak mohl starat o malou sestřičku 😀 .... ale jak už tu někdo psal, u prvního je mi to celkem buřt, u druhého bych chtěla ten opak 😀

verled
13. črc 2009

prostej, ale mě je to taky jedno🙂hlavně ať je všechno v poho🙂
tak já jdu na oběd.-)

prosteja
13. črc 2009

jj ver, jen že jste si tu s hehe říkali, co by jste chtěly raději, tak říkám, že já asi patřím k té menšině, co by raději chlapečka 😀 myslím si, že v závěru je to jedno úplně každé těhulce 😉 nech si chutnat 😉

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

monci to je mi líto ☹

Já mám zepleninovou polévku a dala jsme péct do pekárny sekanou a udělám k tomu bramb.kaši a ledový salát a bude to 😉

hehena
autor
13. črc 2009

ten opak by pak chtěl asi každej 🙂))) já se jen bojím dvou kluků a určitě je budu mít 🙂))))

no já taky chtěla dřív staršího kloučka.. ále pak jsem viděla jak se rubají příbuzných děti 4letá holčina a 2letej brácha a ten brácha má často převahu... si to nedovedu představit, že by to bylo naopak, by jí ten starší kluk ubezdušil 🙂))) no ono je to asi jedno.... .) 😀

angetha
13. črc 2009

Já taky chtěla nejdřív chlapečka..tak doufám, že napodruhé nebo napotřetí se zadaří 😀

hehena
autor
13. črc 2009

já jdu do hospody na sekanou a bramborovou kašičku 🙂))) ále doufám, že to stihneme, bo drahý čeká na kurýra.... to už určitě jako na potvoru bude pryč až dorazíme... :((((

hehena
autor
13. črc 2009

🙂)))

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

hehnko tak to máme dneska stejné chutě, nech si čvachtat 😉

Angeth já chci pak taky holčičku, taky jsm´me M říkala , že když tak napotřetí ,ale to asi neklapne,no ale člověk nikdy neví 😀

angetha
13. črc 2009

Kdyžtak si je prohodíme Peti 😎

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

Já jsem teď strašně chtěla kluka a fakt jsme ráda, že se zadařilo ,a le ještě to na 100% nevím, to se dozvím tak za 14 dní 😀 ale už se fakt nemůžu dočkat jak malého uvidím 😵 😵 😵 jsme zvědavá jak bude vypadat, na koho bude více podobný, kolik bude mít vlásků, jaký bude cvalík........ 😎

verled
13. črc 2009

holkyyyy já mam doma asi 20 karbošů nechcete nějaký??.-)

cat79
13. črc 2009

Ahooj🙂 jéé karboše🙂ňam ňam🙂)
Já si krásně zacvičila auž se za to odměňuju hezky bagetkou🙂 jsem čunče🙂)

Jinak verled myslíš, že už teď nám řeknou co je mimi za pohlaví?Jééé, ale my jdeme na kontrolu až 5.8. a pak na velkej UTZ až 18.8., tak jsem napnutá jak kšandy🙂))

svoja
13. črc 2009

Ahoj prvosenky...tak jsem doma poklidila, pokoukala na televizku...prezila nevolnosti....a k obedu si usmazila brambory (na oleji na panvi, hezky do krupava, to miluju), ale trochu jsem je preolejovala, takze ted cekam, jestli se pob*** nebo pos*** 🙂

cat79
13. črc 2009

Svojo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Jo taky ti gratuluju k úspěšnému zvládnutí 1. trimestru, ofiko jsme už asi 3 dny DRUHÝ TRIMESTR!!!

svoja
13. črc 2009

CAT nojo...gratuluju i tobe 😉

svoja
13. črc 2009

holky dotaz: kdyz se narodi miminko treba o 3 nebo 2 nebo 1 mesic driv....musi byt zakonite nejak postizene? Nebo je sance, ze se narodi driv a bude uplne ok?