Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
23. čer 2009

hehe zkus www.porodnice.cz 😵

angetha
23. čer 2009

Jo Amalko? To je supr 🙂 🙂
Prostejko jukni do alba výbavička, tam mám jak vypadají..

prosteja
23. čer 2009

jj dívala jsem se ange 😉 vypadá to parádně....... už se těším až tohle budu nakupovat 😀

hehena
autor
23. čer 2009

parááááda PROSTEJ... takže co teď???

prosteja
23. čer 2009

hehe no teď budu volat do Brna,že ten přestup mám schválenej a doufám, že to tam nějak vyřeší, protože v té Ostravě si mě samozřejmě zapíšou od dalšího semestru, takže potřebují aby mě v Brně vedli jako studenta do konce srpna...... no a ona mi z té Ostravy volala, že mi zrovna posílají dopis s vyjádřením a všema instrukcema..... 😀 takže uvidím, co mi uznají za předměty a hurááááááá od září do studia 😀

prosteja
23. čer 2009

holky já jsem tak ráda.... vyšlo to parádně... navíc tam teď začne studovat i sestřenka na denním po matuře, takže paráda 😀 😀 😀 no a v září už budu mít první trimestr za sebou a to se bude teprvá těhulit a studovat 😀

verlis
23. čer 2009

Ahojky vsem, vim, ze jste mi drzely pesticky, holky, ale dopadli jsme blbe, dneska jsems i volala na HCG z krve, kdy jsem teda uz pres negativni testy a krvaceni od vcerejska vedela ze nic, tak je potvrzeno 0!!!

Takze to byl prvni pokus, no a ted se uvidi jak to bude dal, je mozne ze pujde iUI, i klasika, s domacim materialem jak rikal vcera pan Dr. 😀

Ale vsechno je ve hvezdach, dneska se hodlam konecne spit do mrtva, a vsem co tady otehotnely prirozene holky chci vzkazat jen jedno, ani nevite jakej dar mate 🙂 Ale ja vim ze tady jsou samy holky ktery si vazi svych tehu a mimisek co nosi pod srdcem. Takze si toho vazte jeste mnohem vic, byl to boj uz od zacatku, komplikace, bolesti, narkoza, no jo no, co bychom pro nase prtatka neudelaly 🙂

prosteja
23. čer 2009

ahooooj verlis 😵 to je mi mooooooc líto 😢 😔

angetha
23. čer 2009

Verlis...to mě mrzí..ale třeba se zadaří s tím domácím materiálem 🙂 😉
Tak mě přišla jedna plínka 🙂

verlis
23. čer 2009

JInak mooooooc gratuluju Prostej a Hehence, tolik na to cekaly holky jedny tehulaty 😵 😵 😵 😵

A jinak i dalsim holcinam samozrejme, jen je uz asi tolik neznam 🙂

prosteja
23. čer 2009

verlis děkujuuuuuu 😵 uvidíš, že vám se brzy taky zadaří 😉 držím pěstičky a přeju hooooodně síly do dalšího boje 😔

verlis
23. čer 2009

😀 diky Prostejko a gratulace takyyyy ke skole, parada, holka ty budes mamka studovana 😵 😵 😵 😀

prosteja
23. čer 2009

no jo verlis 😀 chytrá jak rádio 😀 ...... fakt díky, já s tou školou teď už měla takový problémy, že za ten přestup jsem fakt vděčná a doufám, že na stávající škole mi nebudou dělat extra problémy 😖

angetha
23. čer 2009

Prostěj taky gratuluju k té škole 🙂

verlis
23. čer 2009

A copak je to za skolu Prostej? A kolikaty rocnik? 😉

prosteja
23. čer 2009

verlis studovala jsem MZLU v Brně, magisterské studium, 4-5 ročník, já měla přerušeno 😀 ....... takže teď budu přestupovat do Ostravy na Báňskou, do pátého ročníku nejspíš a uznají mi nějaký zkoušky a ten zbytek si dodělám + diplomku + státnice a je to 😉 😀 hezky to mám naplánovaný co? 😀

holky a došla mi reklama na časopis maminka 😅 a je tam Míša Maurerová, co chodila taky do Gennetu, asi půjdu do trafiky 😀

angetha
23. čer 2009

Tak tu Maminku už mám doma 🙂

prosteja
23. čer 2009

jé ange a stojí to za to nebo ne? 😉

angetha
23. čer 2009

Já jí kupuju už nekolik let 😎 a teď mám aspoň co číst..kupuju i Betynku, Máma a já, Miminko 😀

angetha
23. čer 2009

O Gennetu tam nepíše, ale že prý rodila v Hořovicích a byla moc spokojená

prosteja
23. čer 2009

já ji jednou měla jako přílohu nějakýho časáku a přišlo mi, že tam nic není, že tam píšou velký kulový 😀

angetha
23. čer 2009

Mno to neřeším, ale ráda sleduju ty těhulkovský seriály a taky ten seriál Jak rosteme s maminkou..

amallie
23. čer 2009

verlis: to je mi líto, co víc říct

prosteja
23. čer 2009

jj ange, jasně.... já to měla fakt jen jednou a tak jsem to se zájmem prolistovala, že bych si ho třeba i kupovala.. ale pak jsem zjistila, že jsem si tam přečetla asi jen jeden článek a kvůli tomu to jaksi nemá smysl 😉

amallie
23. čer 2009

holky, já jdu koukat na bednu a pak pojedu na chatičku, zatím pápá

prosteja
23. čer 2009

amal papa 😵

hehena
autor
23. čer 2009

ty jo holky...jsem uklízela - to se eště dá.... ale pak jsem vařila a skoro jsem u toho usla - ouplně mi přecházejí očička a musím se snažit, abych to nezapíchla.. ... snad nepadnu do jídla... ale konečně jím... mlask... 🙂))

hehena
autor
23. čer 2009

VERU :(((( není co na to říct... musí to být náročný a je mi to moc líto! držte se oba a snad bude brzo líp!

děkuji za gratulaci i tady .) 😵 😵 😵

prosteja
23. čer 2009

hehenko to mi povídej 😀 já tu málem usnula s hlavou na klávesnici 😀 ještě že přišla kolegyně